בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

למה למה למה ????

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/1/2010 11:39 לינק ישיר 

צרות עיין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/1/2010 20:02 לינק ישיר 

איתי1216 תפסיק לבלבל במוח הוצאת שם רע זה על דבר שקר פה מדובר בדבר אמת וחוץ מזה הכל בו הנחמד שלך כן שופך את כל החנות שלו החוצה זה שהוא משלם על חנות אחת לא נותן לו את הזכות  להשתלט על שטח של שתי חנויות הוא חוסם את כל המעבר של המרכז ואם מפריע לו שפעם בשבוע מוכרים חמין שיחפש מי ינענע אותו
וגם אתה צר עין שכמותך מה בוער לך זה שטח ציבורי והוא יכול לעשות מה שבא לו, אם משטרה תבוא זה עניין שלו איתה, לבוא ולהיות לנו פה דיין ושופט  זה  כבר חוצפה!!!
לך תפתח לך בית דין שלך ותתחיל לנהל פה תמדינה תיסתובב ותעיר לאנשים וואלה יופי לך תיסתכל על עצמך אני בטוח שאם נבדוק אותך  לא נמצא צדיק גדול מתחת לניק הטיפשי שלך איתי1216 נימצא בן אדם שתיסלחו לי על המילה חושב רק על עצמו אז תפסיק לזבל בשכל ותן לאברך לחיות הרי אני אתה והכל בו המסכן הזה חיים בזכות דקה של האברך הזה בכולל
אני לצערי לא אברך וההיתי אברך כולל עשר שנים יום שלם  והיום אני לא רואה ספר וכל זה בגלל שהיה לי קשה להתפרנס קשה לחיות עבדתי כשוטף חדרי מדרגות פה באלעד שטפתי 13 בנינים כל יום שישי עד שניגמרתי ואז למדתי חצי יום היום אין לי אפשרות לראות ספר לא מפאת זמן, זמן יש אבל "אם תעזבני יום יומיים אעזבך" אין לי סבלנות לשבת, הרצון לחזור לכולל מבעבע בי אבל אין לי כוח אני מתעצל ,כי כשההיתי אברך לא היה לי קל...
אז חפש תחברים שלך ואל תיתן פה הלכות שהוצאת מהשרוול
ואם יש לך מה לחדש לנו תכתוב ספר עם מקורות והעיקר אל תבלבל לנו בשכל

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > למה למה למה ????
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.