בית פורומים בחדרי חרדים

הכתובת היתה על הקיר! היה מי שהתריע:

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/8/2011 12:45 לינק ישיר 

מי אדיר, אני מפנה אותך לספרי הניסים עבי הכרס שחיברו המתיישבים היקרים שם, בכדי שתבדוק שוב את הגדרתך ל'חיי רוגע ואושר'...
ברור כשמש שהיו מחרטות מתחת לאף של צה"ל גם כשהוא היה שם. ההבדל הוא בכמויות וגם פער זה כנראה היה מצטמצם במשך הזמן, כפי שאנו רואים את הכרסום המתמשך כל העת ביכולתו של צה"ל להתמודד עם התעוזה והיצירתיות של הערבים הפרימיטיביים.
שהייתו של צה"ל אכן צימצמה את התפתחותם, מה שלחלוטין לא שייך לישיבה של אזרחים נשים וילדים שם.
השכפ"ץ של המדינה... עוד מיתוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 12:47 לינק ישיר 

מי אדיר, האם שדרות של לפני הגירוש לא היתה גיהנום של אש כלשונך?

הגירוש הביאה אולי את חמאסטאן ועוד מרעין בישין אבל לא כל דבר קשור בהכרח לזה.

הייתי מאשים את הסכמי אוסלו הרבה לפני שהייתי מאשים את ה"התנתקות".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 12:55 לינק ישיר 

שום כתובת, שום קיר, שום נעליים.  אין טעם לנסות ולהסביר לך ושלכמותך את ההגיון המעוות שב"הוכחות" הללו.

די עקסטרעמע רעכטע האלטן אין איין איבערחזרן די זעלביקע שטותן און לאקשן. זייערע קעפ זענען פארשטאפט. זיי האלטן זיך פעסט אין זייערע מיינונגען, און גייט טוט זיי עפעס. ס'איז נישטא מיט וועמען צו רעדן. פאר וועמען צו דערקלערן. א שאד אויף די צייט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:18 לינק ישיר 

חד עט לפני שנולדת הייתה פחות טפשות בעולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:20 לינק ישיר 

הפורום הוצף בשמאלנים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:28 לינק ישיר 

אישעברי כתב:
הפורום הוצף בשמאלנים....

איש עברי ודומיו, אני שמח לבשר לכם שאני מופתע לטובה מהגישה הבריאה המאפיינת את רוב חברי הפורום החרדיים בהגדרה.
משום מה היתה תחושה שיש זליגה של דעות אצלנו לכיוון הלאומני המשיחי, ב"ה לפי איך שזה מתבטא כאן, אנחנו רחוקים מכך.
אין לנו אלא להתגאות בגישה המתונה והריאלית שלנו המוכיחה שעם כל הכמיהה שלנו לגאולה השלמה, אנחנו לא מאבדים את הצפון ואת ההשקפה התורנית שמוכוונת ע"י גדולי ומאורי דורנו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:34 לינק ישיר 

זו הצפה של הימים האחרונים בלבד... בדרך כלל ניקים חדשים...

כל אחד שכותב מהרהורי לבו, מחליט שזו ההשקפה וזו דעת 'גדולי דורנו'... מה לעשות ואין זה כך.

תוקן על ידי אישעברי ב- 19/08/2011 13:36:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:36 לינק ישיר 

אני מציע לך לפנות לברי חמיש שיפענח את התעלומה, איך ייתכן שפורום חרדי לא מחזיק בדעות מזרחיסטיות מובהקות המפורשות בתורה כפי שאתה קורא אותה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:37 לינק ישיר 

מאור_עיניים,

יתכן שאתה צודק, אך עתה בדיעבד אם יבטלו את צהל ויפרקו את המדינה תהיה פה שחיטה של 6 מליון יהודים
בערך כמו שעוד מעט הסונים ישחטו את העלווים בסוריה עד האחרון שבהם.

במילא אין לנו ברירה אלא לחזק את ידי המגינים על היישוב היהודי בארץ ישראל וזאת גם אם אני אנטי ציוני

זאת דעת רובם ככולם של גדולי הפוסקים בדורינו

חיים התמים,

פשוט העובדות שכתבת לא מדוייקות, אנא בדוק את הדברים, לא נפל טיל בודד מעבר לקו הירוק לפני שצהל עזב את עזה. לא ממחרטה כזו ולא ממחרטה אחרת, פשוט לא קרה.

איני מזרוחניק ולא ימני ולא לאומני אלא סתם יהודי שרוצה לחיות המאמין בהלכות פיקוח נפש

צנינים,

כדאי שתקרא את פסקו הארוך והמנומק של גאן הגאונים מאור הגולה רבי מנחם זמבא הי"ד בו הוא מסביר כי אף בזמן השואה היו מחוייבים היהודים ליקח אפילו מקלות בידיהם ולהלחם בגרמנים ימ"ש ולו שמעו לדבריו היו ניצולים מאות  אלפים ולו בגלל המהומה.

תוקן על ידי מי_אדיר ב- 19/08/2011 13:50:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:38 לינק ישיר 

איש עברי, אני רואה שתיקנת את המשפט הקובע שזו ההשקפה התורנית. כנראה שגם אתה מבין את השטות שבכך.

תוקן על ידי לצנינים ב- 19/08/2011 13:38:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:46 לינק ישיר 

צנינים,
במציאות לא יעבוד לעשות בסיסי צבא בלי התיישבות. [יעוי' גם ערך לבנון].

איש עברי,
אם לפחות היו אלה שמאלנים עם ראש [אומנם נדיר מאוד], ניחא. היה עם מי להתווכח.

הבעייה שכותבים [כותב?] כאן שטויות שאתה לא תמיד יודע מאיפה זה נופל.

דעת התורה ברורה כפי שנכתב באשכול זה וכפי שנכתב בעוד מקומות, שגם בזמן הזה יש מצוות עשה דאוייתא לכבוש את כל ארץ ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:46 לינק ישיר 

תיקנתי, מסיבה אחת, שיש כאלה כמו סאטמר ונטורי קרתא וכיו"ב שחושבים לא כך. אך חוגי קנאים אחרים חושבים כמוני למרות היותם קנאים ומחזיקים בדעות קיצוניות נגד המדינה והציונות, שכן אין זו סתירה, ואכמ"ל.

ועל כן אם כי דעתי ודעת גדולי ישראל היא שההשקפה התורנית היא ימנית בעיקרה למרות ההתנגדות למדינה ולציונות, מכל מקום לא רציתי שיהיה משתמע כאילו אין כלל בנמצא השקפה אחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:51 לינק ישיר 

אתה צריך להגדיר קודם מהי "השקפה ימנית בעיקרה למרות התנגדות למדינה ולציונות", קודם שתקבע ש"אין סתירה ואכמ"ל".
ההשקפה התורנית מתייחסת לבעיות הזמן בפרספקטיבה רחבה וריאלית הרבה יותר מאשר הקונסטלציה המצומצמת והחד מימדית של ימין - שמאל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 13:56 לינק ישיר 

דייקתי וכתבתי 'השקפה ימנית בעיקרה'. מובן מאליו שלהאריך בכל ענין זה אכ"מ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/8/2011 14:04 לינק ישיר 

מאור_עינים כתב:
גם לפני הצהרת בלפור היה שקט כאן
גרו ביחד עם הערבים בשלום ובשלוה 

והצהרת בלפור הייתה זו שהביאם למאורעות תרפ"ט  בח"י מנ"א
ועד היום אנו נאנקים בגלל אותה הצהרה עלובה שהביאה לקום המדינה שאינה יהודית כלל וכלל
שטויות‏ ‏במיץ‏ ‏שטויות‏!‏!! ההיסטוריה‏ ‏הרחוקה‏ ‏מלאה‏ ‏בסיפורי‏ ‏התנכלות‏ ‏של‏ ‏בני‏ ‏ישמעאל‏ ‏ מאות‏ ‏בשנים‏ ‏בטרם‏ ‏חלמו‏ ‏על‏ ‏מדינה‏!‏!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הכתובת היתה על הקיר! היה מי שהתריע:
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.