בית פורומים בחדרי חרדים

שולה''ט בסאטמר לרגל הילולת ה''ברך משה'' זי''ע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/4/2012 16:47 לינק ישיר 

אינני יודע אם התמונות הן מאמצע הטיש או מתחילתה, וזה גם לא מעניין אותי. דבר אחד ברור לי, כי ראיתו אותו במו עיניי: לפני מספר שבועות שהיתי בוילאמסבורג בשבת.

אינני חסיד סטמר, ואף רחוק מהם. הלכתי לבדוק מה קורה אצל הרז"ל. אני עדיין תחת ההלם שחטפתי שם. בטיש של ליל שבת היו פחות מארבעים אברכים, ועוד איזה עשרים בחורים. לא האמנתי למראה עיניי. זה היה נראה כמו טיש מאולץ של איזה אדמו"ר בינוני במרתף טחוב בבני ברק.

הזוהי סטמר? שאלתי את בן לוויתי. הלה, חסיד ויזניץ הסביר לי שאצל הרז"ל נהוג לומר שהחסידים באים רק לתמונה המשפחתית. כלומר, לטישים מאוד מסויימים של אמצע השנה, שאז הכל מצולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2012 17:20 לינק ישיר 

שרלוט:

ברוך בואך לוויליאמסבורג.

למעשה היו שם רק כעשרים איש (כולל אתה עצמך ומלווך חסיד וויזניץ, לא ברור מאיזה וויזניץ) ולא ששים כסיפורך, אלא שראייתך משולשת.

הנה, גם התגובה שלך לעיל היא ממש משולשת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2012 17:37 לינק ישיר 

תרגע, בסאטמאר האדמורי״ם לא עשו אף פעם ענין מעריכת הטיש בליל שב״ק, גם אצל ה׳ברך משה׳ זי״ע לא השתתפו בטיש בליל שב״ק יותר מ-200 אנשים, בדוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2012 17:40 לינק ישיר 

ישמחמשה כתב:
שולה''ט של רז''ל ט''ב לרגל הילולת אביו הגה''ק בעל ברך משה מסאטמאר זי''ע - כ''ו ניסן תשע''ב
כידוע כל שונאי הברך משה (בני יואל וכדו') נתחברו אחרי פטירתו לרז''ל (מצא מין את ...) והנה לכם השולה''ט
מכבדו בחיים - מכבדו במותו וד''ל

לא הבנתי מילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/4/2012 17:46 לינק ישיר 

שרלוט כתב:
אינני יודע אם התמונות הן מאמצע הטיש או מתחילתה, וזה גם לא מעניין אותי. דבר אחד ברור לי, כי ראיתו אותו במו עיניי: לפני מספר שבועות שהיתי בוילאמסבורג בשבת.

אינני חסיד סטמר, ואף רחוק מהם. הלכתי לבדוק מה קורה אצל הרז"ל. אני עדיין תחת ההלם שחטפתי שם. בטיש של ליל שבת היו פחות מארבעים אברכים, ועוד איזה עשרים בחורים. לא האמנתי למראה עיניי. זה היה נראה כמו טיש מאולץ של איזה אדמו"ר בינוני במרתף טחוב בבני ברק.

הזוהי סטמר? שאלתי את בן לוויתי. הלה, חסיד ויזניץ הסביר לי שאצל הרז"ל נהוג לומר שהחסידים באים רק לתמונה המשפחתית. כלומר, לטישים מאוד מסויימים של אמצע השנה, שאז הכל מצולם.

הרגעת אותי. זאת אומרת שיש עוד מעט שכל בקדקדי ההונגרים שבוויליאמפעסט, ורובם אינו עדר נוהר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/4/2012 23:22 לינק ישיר 

edegem, מילה בסלע

(זאג)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 03:10 לינק ישיר 

מהר"א

יש לי בדיוק אותו מספ' איש, למעט הבחורים שאוכלים אצלו בסעודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 16:24 לינק ישיר 

ישמחמשה כתב:
שולה''ט של רז''ל ט''ב לרגל הילולת אביו הגה''ק בעל ברך משה מסאטמאר זי''ע - כ''ו ניסן תשע''ב
כידוע כל שונאי הברך משה (בני יואל וכדו') נתחברו אחרי פטירתו לרז''ל (מצא מין את ...) והנה לכם השולה''ט
מכבדו בחיים - מכבדו במותו וד''ל

יוסלה!
מישהו צריך לשלם בראשו על המחדל הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 17:15 לינק ישיר 

זה לא מחדל

תצלם טיש, אצל מהר"א לפני שהוא נכנס, יהיה לך את אותו תמונה

ויש לי כמה תמונות כאלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 18:30 לינק ישיר 

יוסלה

במקום כל כך הרבה אנרגיה תביא כבר תמונה מהמשך הטיש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 19:07 לינק ישיר 

יוסלה לא מתבלבל מתמונה. רואים שהאדמו"ר שלו יושב שם , אבל הוא טוען שהוא עוד לא נכנס...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 19:33 לינק ישיר 

למיטב הראייה לא רואים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/4/2012 19:33 לינק ישיר 

ואפילו שכן, זה הרי בהתחלת הסעודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2012 15:01 לינק ישיר 

בתמונה האדמור נמצא כבר או עוד לא נכנס ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2012 15:21 לינק ישיר 

לא הבנתם. האדמור כבר נכנס אבל יוסף 90 עוד לא נכנס..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > שולה''ט בסאטמר לרגל הילולת ה''ברך משה'' זי''ע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.