בית פורומים בחדרי חרדים

גונן גינת (ישראל היום) לועג למרן הרב שטינמן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/3/2013 11:10 לינק ישיר 

ממש חבל שירדנו לרמה נמוכה של להתעסק באיש המסכן הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 11:40 לינק ישיר 

mem300 כתב:

כל המלעיג על דברי חחכמים נידון בצואה רותחת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 11:42 לינק ישיר 

mem300 כתב:
שור זועם??? השתלטו לך על הניק?

בחסד עליון, והרבה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 13:23 לינק ישיר 

אליהו1000 כתב:
תזכיר לי גונן גינת, לא אתה זה שנאלץ להתנצל על שכתב כעורך בעיתון הצופה שכל בוגרת שניה של בית יעקב עובדת בזנות . גונן גינת הנכבד נאלץ לפרסם התנצלות כעורך בעיתונו הצופה לאחר שהוברר לו מה יהיה המחיר לאי התנצלות . כהסבר לדבריו ההזויים, הסביר שכשהוא מתעסק עם חרדים הדם עולה לו לראש, והוא לא מאופס . נראה שהתופעה נמשכת . בקצור אתה יהא לבנט ובנט לך .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 13:43 לינק ישיר 

האיש ידוע פגע והעליב גם במגזר שלו
אני רק מקווה שאף במקרה זה ידע להתנצל 

ונן גינת השתלח בפייסבוק – והתנצל

עורך מוסף השבת של "ישראל היום" בחר להשתלח ברז קיל בעקבות פוסט שפרסם ולכנותו בכינויי גנאי שלא השאירו את הגולשים אדישים. רק לאחר עשרות תגובות בחר להתנצל ולהודות בטעותו

אלעד רותם, כיפה
כ"א חשון תשע"ג, 06/11/2012 00:55

גונן גינת, עורך מוסף השבת של "ישראל השבוע" של "ישראל היום" ומבכירי העיתון, בחר להשתלח אתמול (ב') ברז קיל, כיום יועצו של נפתלי בנט ובעבר יועצו של שר החינוך גדעון סער, ולכנותו בכינויי גנאי בעמוד הפייסבוק שלו, תוך הטלת רפש שלא הותירה את הגולשים אדישים.

חלופת הדברים החלה בפוסט שפרסם קיל בעמוד הפייסבוק שלו, בו העריך כי נפתלי בנט, המתמודד לראשות "הבית היהודי", יזכה במרוץ. גינת, שאין לו שום קשר חברי או מקצועי עם קיל, בחר לתקוף אותו דווקא על כתיבתו וצורת הניסוח של הדברים. "שגיאות כתיב של ילד שלא הצליח לסיים את כיתה א'... לא יאומן כמה שגיאות בעברית בסיסית בקטע קצר אחד", כתב גינת בתגובה לפוסט וציין כמסקנה כי "זבולון אורלב, שמילא תפקידים רבים בתחום החינוך - נכשל כישלון חרוץ לפחות איתך".

(ההשתלחות של גינת. צילום מסך)

הגולשים תקפו את גינת על צורת התייחסותו, אך גינת לא מיהר להתקפל: "עילגות היא לא חיננית. היא בורות. ומי שכותב כך הוא בור ועם הארץ. וזה לא משנה מאיזו מפלגה הוא... מי שכך כותב - הוא בור ועם הארץ וזו מחמאה".

עשרות תגובות שונות פורסמו בעקבות דבריו של גינת, רבות מהם דרשו ממנו לחזור בו ולהתנצל. "קיל אולי כתב בשגיאות כתיב, אך גינת כתב בשגיאות המעידות על אופיו", כתב גולש אחד. גולשים אחרים ציינו כי "ההעלבות אינן במקום".

רז קיל עצמו הגיב להתקפותיו של גינת וכתב לו: "סיימתי תואר ראשון ושני באוניברסיטה בציונים גבוהים מאוד... אני לא מתווכח איתך, אתה שייך למחנה שבתקופתו המפד"ל ירדה מ 12 מנדטים לכמעט ולא לעבור את אחוז החסימה. במקום לקחת אחריות, ברחתם. אתה וחבר שלך נתן אשל מהצופה נהפכתם למשרתיו של ביבי ושופריו בעיתון שבבעלותו של אל-הימורים. אנחנו צעירים בני הציונות לא וויתרנו, חזרנו הביתה למפד"ל כדי לשקם אותה. הציבור ישפוט בינינו".

בעקבות הערות הגולשים בחר גינת להתנצל ולהבהיר, בסופו של ויכוח, כי "במחשבה שנייה בצדק - ההערה שלי הייתה מעליבה, לא מידתית ופוגענית. צודקים. אני מתנצל. סליחה".ולבקש סליחה

תוקן על ידי בנין_שלם ב- 29/03/2013 13:43:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 14:23 לינק ישיר 

מאידך גונן גינת צודק בקשר לעברית של רז.
עוד דוגמא לשגיאה שלו: "בבעלות אל הימורים"
ובכן, שלדון אדלסון אינו ע"ז! הוא איל הימורים ולא אל הימורים.

לא מזמן תקף גס הרוח בו עסקינן, נער חסידי, שפרסם סטטוס גדוש בשגיאות עברית. כמובן שכשמדובר גם בעברית קלוקלת וגם בחרדי, הגינת תקף בזעם כפול ומכופל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 17:38 לינק ישיר 

אבי היה תדיר אומר לי משפט שלא כל כך הבנתי בצעירותי
" מזרחרניק יותר גרוע מחילוני. חילוני יש לו סיכוי לחזור
בתשובה אבל המזרחניק בטוח בצדקת דרכו "
היום המשפט הזה מובן יותר מאי פעם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/3/2013 17:43 לינק ישיר 

bakבוק כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אביך היה תינוק שנישבה - וכך גם אתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 20:58 לינק ישיר 
...

מואדיב כתב:
bakבוק כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אביך היה תינוק שנישבה - וכך גם אתה.

תינוקות כאלה שנישבו זה מה שאלוקים אוהב
ואת התינוקות שלא נישבו (לשיטתך) אלוקים יעמיד אותם בביאת המשיח כחוטבי עצים ושואבי מים...

אלמלה בריתי יומם ולילה חוקות שמים וארץ לא שמתי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 21:07 לינק ישיר 

עדיף להיות תינוק שנשבה חרדי מאשר להיות מזרוחניק שנשבע לציונות אמון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 21:31 לינק ישיר 
..

ori83 כתב:
עדיף להיות תינוק שנשבה חרדי מאשר להיות מזרוחניק שנשבע לציונות אמון

שהמיר את דתו מדת היהדות לדת הציונות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 22:02 לינק ישיר 

מיזרוחניקים,
תנוח דעתכם. גם כשחסיד הופך את צד הסרט בכובעו, או כשליטאי עובר בית כנסת, אנחנו קוראים לזה המרת דת, שמד, סוף העולם, ומתכוונים לכל מילה.
מסתבר שזה לא ממש נורא להמיר דת, או להשתמד. רבים המירו דתם, השתמדו, ונשארו חרדים, מקפידי על קלה כבחמורה, יראי שמים אנשי אמת זרע קודש נשיקה בלחי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 22:10 לינק ישיר 

תוקן על ידי ori83 ב- 30/03/2013 22:09:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 22:11 לינק ישיר 

אני לא מכיר מישהו שחושב שלהחליף סרט בכובע זה המרת דת ואתה מקצין את זה רק כדי להצדיק את המזרוחניקים ואני עצמי לא חושב על המזרוחניקים שהם ממירי דת אלא שהם טועים בדרכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/3/2013 22:19 לינק ישיר 

ori83 כתב:
אני לא מכיר מישהו שחושב שלהחליף סרט בכובע זה המרת דת ואתה מקצין את זה רק כדי להצדיק את המזרוחניקים ואני עצמי לא חושב על המזרוחניקים שהם ממירי דת אלא שהם טועים בדרכם

תנוח דעתך, אינני טוען שכל החרדים הם תינוקות שנישבו.

אני כן טוען, שמי שבכתובה שלו התחייב לזון ולפרנס, אך לא התכוון לכך, ואינו עושה כך לאחר מכן, טועה בדרכו.

אני כן טוען, שמי שלומד רמב"ם, אך כשמגיע לדיני מלחמת מצווה מהפך ומתפלפל כדי להצדיק מדוע אחרים יילחמו אך הוא יחריש - טועה בדרכו.

אני כן טוען שמי שמשפיל אנשים שהולכים עם חולצה צבעונית בבתי הכנסת - וכדאי לכם לקרוא את התגובות לפוסט ההוא של גינת כדי לראות שזה לא מקרה חד פעמי - עוברים עבירות שבין אדם לחברו.

אלף דיונים על חשיבות לימוד התורה ולומדי התורה, לא ימחקו את החרפה. גם מי שמפלפל מדוע אין להתגייס, לא יצליח לשכנע אותי מדוע גם פרק תהילים לשלומם של המחרפים נפשם להגן על עמם ועל ערי אלוהיהם - אסור לומר.

כשתימחה החרפה הזו, אפשר יהיה לנהל דיון אמיתי על מי צריך להתגיס ומי לא, על מי ממית עצמו באהלה של תורה ומי הולך לראות משחקי כדורסל בטלויזיה של הקיוסק ברחוב הפסגה, וכו'.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גונן גינת (ישראל היום) לועג למרן הרב שטינמן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.