בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

הרב עובדיה נפגע מהבגידה של פורוש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/10/2013 01:16 לינק ישיר 

אני מסכים שההכרעה נתונה בידי התושבים והם יחליטו במי לבחור .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 01:29 לינק ישיר 

אייזין כתב:
אני מסכים שההכרעה נתונה בידי התושבים והם יחליטו במי לבחור .

תודה!
עכשיו אני רגוע. אם גם אתה מסכים, אז הכל בסדר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 07:57 לינק ישיר 

לא נכון. חייבים לשמוע בקול מרן, וגם האשכנזים חייבים להצביע קריספל, כי כך ציוה מרן. שמעתי מר' אריה דרעי שזו הצוואה של מרן, ומלך שמחל על כבודו אין כבודו מחול ולכן כולם כאחד חייבים להצביע לנציגו של מרן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 08:08 לינק ישיר 

מלך שמחל על כבודו אין כבודו מחול .

ולכן גם אם הוא סלח לקריספל אנו לא יכולים למחול .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 08:29 לינק ישיר 

אייזין כתב:
מי אמר שסלח לקריספל ?

אייזן

אתה באמת מטומטם או שמעמיד פני מטומטם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 08:43 לינק ישיר 

מביטמהצד, תספר את זה לאבא של פורוש שטוען שעיר חסידית צריכה ראש עיר חסידי. ובמילים אחרות עם גזענים צריך לדבר בשפה שלהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 08:53 לינק ישיר 

אהבתי את דרעי "הרב שמואלי תומך בפורש : לא יהיה"
ותסמכו עליו שזה פשוט לא יהיה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 09:13 לינק ישיר 

כנראה שאתה קשה הבנה. לכן נסביר לך שוב לאט וברור. לקריספל הוא סלח ובירך אותו וביקש במפורש מכולם לתמוך בו. על פורוש הוא אמר מפורש שהוא מקפיד ושהוא כפוי טובה. הענין הוא שמרן וכבודו מעניין אתכם כקליפת השום. ובשיא הצביעות אתם מנסים לשכנע שלעשות ההיפך מרצונו ומדבריו המפורשים זה למען כבודו. זה רק מעיד עליכם ועל האופי שלכם וכמה צריך להזהר מלהצביע לכם שבשביל האינטרס אתם מוכנים לעשות הכל לרמות לשקר ולנהוג בצביעות וזה עוד לפני הבחירות אז מה יהיה אחרי הבחירות ????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 09:59 לינק ישיר 

מביטמהצד כתב:
תגידו, השתגעתם לגמרי? העיר רשומה בטאבו על שם עדה מסויימת??? העיר שייכת לתושבים! זכותו של כל אדם להתמודד על ראשות העיר, וינצח מי שיצליח לשכנע יותר אנשים שטובת העיר וטובתם לנגד עיניו! זה הכל!

עיר ספרדית, עיר אשכנזית, דייייי, נמאס!!! עיר של תושבים!!!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

אכן הגיע זמן לצעוק בקול "עיר של התושבים" ואף אחד חוץ מתושבי העיר לא ייקבע מי יהיה ראש העיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 10:10 לינק ישיר 

קריספל נוכל פורוש גם כן , כולם נוכלים ורמאים ומתוך השניים האלה אנחנו צריכים לבחור , לא מעניין מי אשכנזי יותר או ספרדי יותר מה שמעניין זה שיהיה ראש עיר מקצועי עניני ושיודע את העבודה פרוש שחושב שהוא כל כך מומחה שיבנה עיר חדשה מאדמה מלא בטרשים וללא שום מבני ציבור שצריכים להקים הכל מהתחלה ויבוא ויגיד לי שהוא יודע את העבודה . לשמור על המצב הטוב שהיה עם כל הגינות והעיר המסודרת הוא לא ידע . לבוא ולהגיד לא הייתי ראש עיר אז אני לא הצלחתי לעשות זה תירוץ עלוב ותו לא . לדעתי קריספל רודן ולצערי ושמחתי זה טוב כי עיר ללא כללים זה עיר מבולגנת ולא עיר שנוח לגור בה .... זה שהתעמולה שלו מתבססת על מה נעשה ולא איך היה פרוש כראש עיר כמו  שאנחנו רואים כל שני וחמישי בתיבת הדואר איזה לשון הרע חדש ממש לא משכנע , זה דווקא יעמוד לזכותו

ובואו לא נשכח לומר הרב צוריאל קריספל יש לו תעודת רבנות , הוא ישב לא מעט זמן ולמד שבת רנג רנז שיח וכו'
הסמכה לרבנות זה לא בדיחה

ובקשר לאלימות ....זה שהחסידיים מתגרים בכל עבריין ברחוב ואומרים מטה קריספל הרביצו לי זה גועל נפש !!! איך אתם יודעים שזה פעילי קריספל , כי כתוב על החולצה ,ואם אשים חולצה של שינוי אז אני יאיר לפיד ,או אולי אתם מכירים את הפעילים אישית ..... אולי תתחילו לעבוד במקום לחפש הכפשות ולנהל קמפיין של הכפשות נגד השני תציעו מה יש לכם להציע

אז שיהיה בהצלחה ל.... אלעד ושנקבל ראש עיר שיקיים את מה שהבטיח ונראה פה שינוי משמעותי לטובה ואולי בעוד 5 שנים נחשוב טוב מה לשים בקלפי כי הבחירות יהיו על פי עבודה שעושים בשטח . לצערי עד היום גם בבקשות אישיות שרוליק לא הושיט לי יד . אולי הוא צדיק נסתר ???!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 10:53 לינק ישיר 

את הדברים הללו אומר אריה דרעי, שרק לפני שנה בימים אלו, הודיע מעל כל בימה תקשורתית שהוא יתמודד בבחירות לכנסת בראש תנועה, גם אם זו לא תהיה שס, וגם אם זו לא תהיה בברכתו של מרן שר התורה זצ"ל. 

תראו מי מדבר על בגידות . . . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2013 12:20 לינק ישיר 

הקלות שמשתמשים בשמו של מרן מזוויעה, יום אחד נגד קריספי יום אחד בעד ביום השלישי בעד עידן וביום הרביע נגד כולם, הדבר היחיד שכולם זוכרים וראו ושמעו זה שצורי ביזה את מרן כאן באלעד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2013 11:38 לינק ישיר 

אייזין כתב:
מרן היה עצוב כשקריספל ביזה אותו .

אנו מכבדים את מרן ומצביעים פרוש .

איך שהנגיעה מעוותת את החשיבה שלכם, לקרוא ולא להאמין 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/10/2013 12:18 לינק ישיר 

הוא גם ניפגע מקריספל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/10/2013 01:40 לינק ישיר 

תנו לתושבים להחליט ולא מה שדרעי החליט מחוסר ברירה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > הרב עובדיה נפגע מהבגידה של פורוש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.