בית פורומים בחדרי חרדים

נערה חרדית: "נאנסתי ושתקתי. לא עוד"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/4/2014 20:00 לינק ישיר 

דברוני דיברתי על מקרה של חרדיה מבטן ולידה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 20:36 לינק ישיר 

מן הראוי לצטט תגובה חשובה לכתבה:

Chaim Gottlieb ·  Top Commenter · Verification Engineer at Verisense

רק הסתרתם את זה שהדוד בכלל חילוני וההורים חוזרים בתשובה.
מבחינתי זה לא חשוב - אבל אחרי קריאה של עשרות טוקבקים אנטישמיים, צריך לשים את הדברים על השולחן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 20:56 לינק ישיר 

תרועת_מלך כתב:

התייעצתי יותר מפעם אחת עם הרב זילברשטיין בנושא, יש לו נסיון עצום, ויודע להפנות לגורמים הכי פחות פוגעים במשטרה.
המוני שיקולים עולים על השולחן, אף פעם לא ניתן שמץ של משקל ל"מצוות ההסתרה", אין דבר כזה, ואין מצווה כזו.

כל השיקולים ענייניים בלבד.
לטובת הנאנסת ומשפחתה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ומה קורה כשטובת המשפחה לא תואמת את טובת הנאנסת? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 21:01 לינק ישיר 

יכול להיות שמנקודת מבט אגואיסטית משתלם לנאנסת לא להתלונן אלא לסחוט את האנס עד לשד עצמותיו. אבל האינטרס הציבורי הוא להעניש בחומרה ולפרסם את זה, אם הענשת ולא פרסמת לא הענשת, כי מטרת הפרסום היא להרתיע גברים בעלי מחשבות זימה ולאותת להם שאם הם יעזו לממש אותן אז הם ייתפסו, יושפלו ברבים וייענשו. ומטרת ההרתעה הזאת היא למנוע את הקורבנות הבאים, גם של האנס הספציפי הזה וגם של אנסים אחרים.

לכן בכל דיון בנושא לא צריך לחשוב רק על הנפשות המעורבות אלא גם על כל אותן נאנסות אלמוניות עתידיות שייאנסו אם לא נעניש ברבים בחומרה את האנסים ונייצר הרתעה ציבורית חזקה נגד מעשי אונס.

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 23/04/2014 21:01:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 21:18 לינק ישיר 

מזעזע! אני לא מבין למה היא לא ניגשת להיתלונן עכשיו.
זהו רצח! וזה פשע להסתיר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 21:24 לינק ישיר 

להסתכל למציאות העיניים,

רוב רובן של "החילוניות" לא מתלוננות במשטרה,

כי יש להן הרבה סיבות לא לעשות זאת,

בעיקר בגלל הבושה,

כך שלחרדים אין על מה להתבייש,

הם לא מסתירים יותר מהחילונים,

הם רק פועלים יותר חכם.

אנסים שכאלה נאלצים להחליף עבודה,

להחליף מקום מגורים,

אני יודע על מישהו ש"נאלץ" לעבור דירה בגלל שהוא הטריד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 21:41 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:

תרועת_מלך כתב:

התייעצתי יותר מפעם אחת עם הרב זילברשטיין בנושא, יש לו נסיון עצום, ויודע להפנות לגורמים הכי פחות פוגעים במשטרה.
המוני שיקולים עולים על השולחן, אף פעם לא ניתן שמץ של משקל ל"מצוות ההסתרה", אין דבר כזה, ואין מצווה כזו.

כל השיקולים ענייניים בלבד.
לטובת הנאנסת ומשפחתה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

ומה קורה כשטובת המשפחה לא תואמת את טובת הנאנסת? 

אולי תכריע אתה?
בא נשמע

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 22:33 לינק ישיר 

אני מודה להקב"ה שלא העמיד אותי בניסיון, ומתפלל שלא יעמיד אותי בניסיון.

אם חלילה וחלילה היה משהו קרוב כמטחווי קשת קורה יחלילה לבת שלי, הייתי יושב על מאסר עולם!!!

זה הרבה יותר גרוע מרצח! אין על  מה לדבר בכלל!

מי שעברה חוויה כזו, יכולה להיות במצב של לעבור רצח פנימי כל יום מחדש.

פעם היה לי איזה חשד קל שבקלים של מישהו שרק ניסה לדבר עם אחד הבנים שלי. תיחקרתי אותו בעדינות לקיבלתי את התמונה הכללית שלו. הסתובבתי סהרורי בשכונה שבוע, בכל השעות האפשריות עם ציוד להגנה עצמית... (וכידוע ההגנה הטובה ביותר היא התקפה...) בסופו של דבר הבנתי שהנבלה עזבה את האיזור. לא יכול לחשוב מה היה קורה אם הייתי פוגש בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/4/2014 23:09 לינק ישיר 

י_קרויצפלד כתב:

אם חלילה וחלילה היה משהו קרוב כמטחווי קשת קורה יחלילה לבת שלי, הייתי יושב על מאסר עולם!!!

מי שעברה חוויה כזו, יכולה להיות במצב של לעבור רצח פנימי כל יום מחדש.

פעם היה לי איזה חשד קל שבקלים של מישהו שרק ניסה לדבר עם אחד הבנים שלי. תיחקרתי אותו בעדינות לקיבלתי את התמונה הכללית שלו. הסתובבתי סהרורי בשכונה שבוע, בכל השעות האפשריות עם ציוד להגנה עצמית... (וכידוע ההגנה הטובה ביותר היא התקפה...) בסופו של דבר הבנתי שהנבלה עזבה את האיזור. לא יכול לחשוב מה היה קורה אם הייתי פוגש בו.

אז עכשיו כשהוא מטריד ילדים במקום אחר אתה יכול להיות רגוע. תקווה שזה לא במקרה מקום שבו יש לך קרובי משפחה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 00:17 לינק ישיר 

הבנת מה שכתבתי בכלל?

ראית שאני רגוע?

כתבתי את מה שאני חושש שהייתי עושה, כאבא.

אני גם חושב, שאם כל אדם שהיו עושים דבר כזה לילדו היה מגיב בצורה משמעותית - זה היה מצטמצם משמעותית!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 00:57 לינק ישיר 

ואם יתגלה לך שלפני שהוא הגיע לבן שלך הוא התגורר קודם ביישוב אחר והטריד ילד אחר שאבא שלו מאוד נחרד והרביץ לו עד שהוא הסתלק מהיישוב, ועבר לאזור שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 01:55 לינק ישיר 

אז זהו, שאני הייתי עושה את זה ככה שהוא לא היה יכול יותר להטריד...

למשל, לא לראות ילדים.. למשל לא ללכת על הרגליים.... למשל לא....

אני יודע שזה עלול גם להגיע לאיסור חמור, אבל לא בטוח שהייתי עומד בזה, ולכן אני ממשיך להתפלל שלא אעמוד לפני נסיון.

ולא אף אחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 10:19 לינק ישיר 

רעיונוביץ כתב:
להסתכל למציאות העיניים,

רוב רובןם.

אנסים שכאלה נאלצים להחליף עבודה,

להחליף מקום מגורים,

אני יודע על מישהו ש"נאלץ" לעבור דירה בגלל שהוא הטריד.
באמת נהדר עכשיו הוא מטריד במקומות אחרים והכל בא על מקומו בשלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 18:07 לינק ישיר 

[quote]קרויצפלד כותב

אם חלילה וחלילה היה משהו קרוב כמטחווי קשת קורה יחלילה לבת שלי, הייתי יושב על מאסר עולם!!! מכר שלי בארה"ב דיבר כמוך, אממה   זה קרה עם שכן גוי, כאן הוא כבר לא היה כזה אמיץ,  וחשב שעדיף שיקום מאשר נקמה.
זה   הצליח לו.

מי שעברה חוויה כזו, יכולה להיות במצב של לעבור רצח פנימי כל יום מחדש.זה נכון, אבל אם תשדר את זה  לנאנסת או  לנאנס הוא יעשה את "המצופה" ממנו ולא ישתקם, לטובת הנפגעים אל תשדר את זה.

האינטרס הציבורי הוא כמובן שהדבר יתגלה והוא ישב בכלא ולא יעשה את זה יותר, לגבי הרתעה על אחרים כמו  שמציע אזניים, זה לא מחזיק מים אפילו כאלה שעשו את זה בעבר ונכלאו חוזרים לסורם.

יש גם את הרצון לנקמה, ולמצות את תחושת הצדק, אבל זה מחזיר אותך לעבר, גורם לך לחטט הלאה בפצעים,ולא להגיע  לשיקום, המחיר הוא כבד שאל את א מבית הנשיא.
לכן היום החוקרים טוענים שזה מה "שישקם אותך"
  ויתן לך לעבור הלאה .
החידוש המפולפל  שלהם, שלא לומר המצאה שלהם, שברגע שביצעו   בנפגעות את הדבר הזה אתה מאבד שליטה על החיים  ולכן כשתביא את האשם לבית משפט תשיג בחזרה שליטה על חייך......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 22:53 לינק ישיר 

דברוני כתב:

במקרה שהזכרתי לעיל ושאני מכיר אישית האבא מנע
מהבת להתלונן כדי שזה לא יהרוס לה ולאחיותיה בשידוכים....
לפי מה שכתוב בוואלה  באחת התגובות זה חוזרים בתשובה כך  שגם בלי הסיפור הזה אין להם סיכוי גדול בשידוכים על מה בדיוק האבא הגן? איך בדיוק הוא חשב שזה יהרוס יותר בשידוכים?
יכול להיות שהוא חשב שהסתרה מעלה את הערך במגזר החרדי ומראה שהוא הפנים את החרדיות.

לא ראיתי שהזכרת לעיל מקרה.

אולי ההנהלה מחקה לך הודעה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נערה חרדית: "נאנסתי ושתקתי. לא עוד"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.