בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2014 16:37 לינק ישיר 

תורפיה כתב:

שוטה הכפר, אכן אתה לא תבין, אל תנסה להבין. האיכר מבין בבהמותיו לא בבנ"א. 
כשהנפח התקנא בצורף, הלך רכש לעצמו פטיפון ישן, קנה פטיש צורפים והחל להלום בו על הפח, עמל כל היום ולא התקדם מאומה.
אמר לו החכם, זרוק את הפטיפון שכן מהלמות הקורנסים בלאו הכי לא תשמע כלום, קח פטיש וקח קורנס וראה במה אתה יכול להלום. כשעובדים עם ברזל צריך קורנס....
אם אתה בסרטון ראית את 'האויל' והשוטרים הנחמדים אוטמים אוזניהם מזעקותיו, הרי שלא תבין יותר, ההסברים מיותרים. 


לא ראיתי אלימות קיצונית. ראיתי שוטרים מנסים לאזוק אדם שמתנגד לכך בתוקף. ועד כמה שזכרוני אינו מטעה אותי תפקידם של השוטרים הוא לעצור אדם האם הם חושבים שכך צריך לעשות. ואם לנעצר יש השגות על חוקיות המעצר ועל הכוח שהופעל נגדו. שיואיל בטובו לפנות למח"ש או לבית המשפט.
אף אדם לא התחמק ממעצר בכך שסרב להגיש את הידיים לאזיקים. ורק אידיוט חושב שהוא יכול להתגבר על המשטרה.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 16:40 לינק ישיר 

גלוסקא כתב:

מלח דק תיאר את הרגשתי המדוייקת - וכך הייתי נוהג במקרה שהייתי נוכח בפוגרום המשטרתי.
חיכיתי עם האברך הזה (שנשען על מקל הליכה) 5 דקות קודם להוציא את הבנות שלנו מבי"ס, כמה עשרות מטרים משם ליד נקודת המשטרה עמדו מס' שוטרים משועממים שחיכו לטרף
הסיבה למכות הנה אחת ויחידה - הזקן, הפאות ובגדיו השחורים.
האברך - אדם נורמטיבי ושקט שלענ"ד לא נתקל בבריוני המשטר הציוני מעודו.
וכשיורים גז מדמיע על מפגינים בבילעין ובהפגנות ימין/ שמאל זה גם בגלל הזקן והפאות? וכששברו לאנשים את הראש בעמונה? וכשמפגינים בגדה נהרגו? כשאנשים שברו אברים כאלה ואחרים במחאה החברתית? ובהפגנות נגד ההתנתקות?
הכל בגלל הפאות והזקן. כע בטח. כמה טוב שאפשר להגיד זאת לעצמינו ולטפוח לעצמינו על השכם שאנו חוטפים מכות מקלגסי הציונים בגלל היותינו חרדים. ממש התאהבתם בקונספט. מה הייתם עושים בלעדיו?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 16:47 לינק ישיר 

שותה שוטה היית ושוטה תישאר. יש אנשים שנולדים בלי ידיים יש בלי רגליים ואתה בלי מוח ובלי לב. כשטפשות ורשעות נמצאים יחד אתה  התוצאה. אדם גס רוח ובלי לב. גם הם האיש פושע אבל צועק אני אחרי ניתוח גב, וגם אם אתה חושב שהוא משקר, השוטר היה אמור להפסיק. הרי ברור שהוא לא אדם שיברח מהם וגם אם כן, בצעד השני השוטרים יתפסו אותו. ולידו עומדת ילדה קטנה ומיילת. טוב שיש צילומים. טוב שיש הסרטות. היום, לא מחר על האיש להגיש תלונה ועל חברי הכנסת שלנו להתעקש שהיום יאסור את האלימים הללו.  דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 16:51 לינק ישיר 

מעניין מאוד לראות את כל המקרה מההתחלה ועד הסוף... כדי לשפוט.

ברוררר שהשוטרים לא אוהבי ישראל ולא פעלו בהתאם למתבקש מאנשים אנושיים..
אבל חברים, מי מצפה מהמשטרה לאנושיות ?  לצערי, הציפייה היחידה שלי מהמשטרה היא , אכיפת חוק. זהו...
והשאלה האם במקרה הזה אותו חרדי עבר על החוק או לא.
אם לא עבר על החוק, אני מצפה שידעו לתבוע אותם בתביעה כזו שכל חייהם הם יזכרו ויתחרטו על המקרה הזה..
ואם הוא עבר על החוק וניסה להתחמק מהם ע"י כל מיני תרוצים ושטויות..וציפה שהשוטרים יתיחסו איליו בכפפות שלי משי זוהי בעייה שלו שפיתח ציפיות מהמשטרה... ולהבא שיבין מי עומד מולו ולא יצפה לכלום מעבר לאכיפת חוק..אנושיות ויחס הוגן נא לחפש במקום אחר.. לא במשטרה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/9/2014 16:57 לינק ישיר 

"האברך נאנק מכאב, התנהגות בריונית" • צפו

מ.ה. ספג בעצמו קנס מהשוטר הסמוי שלא הסכים להזדהות, ואז צפה במסכת ההתעללות שעבר הרב נחמן פרידמן, שנאזק והותקף בברוטליות למרות ניתוח הגב שעבר • צפו בוידאו המזעזע: צעקות המחאה, אלימות השוטרים ובכי שלושת ילדיו של האברך המותקף • פרקליטו: מרשי שוחרר מבית החולים ונלקח לתחקור במשטרת רמת גן, נתלונן במח"ש

 6  | 
 שתף 
צילום: בחדרי חרדים
צילום: בחדרי חרדים

"שוטר עצר אותי ברחוב ירושלים והנחה אותי לעמוד בצד. בתוך ניידת סמוייה, ישב שוטר ללא מדים, והוא זה שלקח ממני את פרטי הרשיון ורשם לי את הדו"ח". כך מספר מ.ה. עד ראייה לכל ההתרחשות. "השוטר הסמוי, סירב לבקשתי להזדהות, ולאחר כרבע שעה צלצלתי למשטרה והתלוננתי ששוטר סמוי נותן לי דו"ח ומסרב להזדהות בפני, אך במוקד 100 סירבו להתייחס לפנייתי". 

"לאחר כ-45 דקות שעיכבו אותי שם, השוטר הסמוי ביקש ממני לחתום על הדו"ח, אך שוב סירב להזדהות, וכך סירב להציג לי את מה שנכתב בדו"ח לפני שאני חותם. בשלב זה הוא יצא מהרכב ושם את הדו"ח על שמשת הרכב. לאחר שקראתי, שאלתי את השוטר למה רשם רק ששלושת ילדי היו ללא בוסטר, אך השמיט את העובדה שהילדים היו חגורים. השוטר סירב להתייחס. 

"אך מסתבר שאני לא מקרה בודד, ולא הגרוע ביותר. היה רכב נוסף שהשוטר עיכב, אדם מבוגר שהגיע לאסוף את נכדיו יחד עם בנו מגן הילדים. השוטר הפנה אותם לניידת הסמוייה, והשוטר ללא מדים לקח מהם את הפרטים. לאחר זמן מה גם השוטר הצטרף לרכב, כאשר מצד הכביש עמד הנהג (האב) ומצד המדרכה עמד בנו, וביקשו מהשוטר הסמוי שרשם את הדו"ח להזדהות, מה שלא קרא במציאות. 

לחץ כאן לצפייה בסלולר ובטאבלטים 
*************** src="http://www.-tv.biz/play/?clid=23633&media=yes&movId=hmdlfg" width="475" height="428" scrolling="No" frameborder="0" id="idContent" allowtransparency="true" scrollbars="no" transparent="yes"><*
צילום: יוסי וייס 

"בהמשך יצא השוטר הסמוי מהניידת, והחל להתעמת מילולית עם הבן, שכל אותה העת עמד עם מקל הליכה לאחר שעבר ניתוח בגבו. בשלב מסויים, ללא שום סיבה, השוטר הסמוי הדף את האברך, והוריד אותו לרצפה, תוך כדי שהאברך נאנק מכאבים וזועק לעזרה. 

"השוטר לא הסתפק בכך, והתעקש לאזוק את ידיו למרות כאביו וזעקותיו", מספר מ.ה. ואכן, כפי שניתן לראות בתיעוד הוידאו, לאחר שהאברך כבר נאזק והשוטר עומד ושומר עליו, מגיע השוטר הסמוי, מתיישב לצד האברך, שם את ידו על כתפו והאברך מתחיל שוב לזעוק מכאבים, שנגרמו לו ללא שום סיבה מוצדקת. 

"אין שום סיבה להשכיב אותו על הרצפה! האברך לא הכה אותו ולא נגע בו, למה להשכיב אדם עם מקל על המדרכה?" אומר בכאב א.ה. עד הראייה. "השוטר הזה אסור לו לשרת במשטרה, התנהגות אלימה וחריגה מאוד, מתחת לכל ביקורת. שוטר סמוי שלא מסכים להזדהות. אסור לו להיות שוטר!" 

בהמשך, לאחר שהשוטרים הבינו כנראה שאין סיבה שלא לאפשר לאזרחים לעזור לאברך לקום על רגליו ולהתיישב, בכדי לנסות להרגיע את כאביו, ניגשו כמה אברכים וסייעו לו לקום. אך האברך, שכאביו התעצמו, תוך כדי שקם, איבד את כוחויתו ונפל על המדרכה. 

עו"ד משה מורגנשטרן, פרקליטו של האברך, אומר ל'בחדרי חרדים' כי האברך עבר בדיקות בבית החולים מעיני הישועה ושוחרר. והוא בדרכו לתחנת משטרת רמת גן, שם יחקרו אותו. 

"כפי שניתן לראות בסרטים, הרב פרידמן הותקף על שני שוטרים על לא עוול בכפו. גם היחס של השוטרים אליו בבית החולים לא היה נאות. למשל, הם התעקשו לאזוק אותו למיטה - למרות ששני שוטרים שמרו עליו והוא סבל מכאבים שמנעו ממנו לזוז. 

"בזמן בו הכו אותו נאמר לשוטרים שהוא לאחר ניתוח גב, אבל הם התעקשו להמשיך באלימות. ישנם עדי ראייה רבים למקרה ובידי המשפחה שמות וטלפונים שלהם. מיד לאחר שהוא ילקח לחקירה תמסר גרסתו המפורטת לרבות שמות עדי הראייה. תלונה מסודרת למח"ש תוגש לאחר שחרורו. 

"המשפחה מקווה שהמשטרה תעשה מלאכתה ללא משוא פנים למרות שמדובר בתלונה כנגד שוטר. וברי כי אם כך יהיו פני הדברים לא די שהרב פרידמן לא יועמד לדין הוא עוד יפוצה על ידי המשטרה". 

ממשטרת אגף התנועה נמסר לפניית 'בחדרי חרדים' כי הנושא נמצא בבדיקה.

עוד בנושא:
• משטרת סדום: אברך הוכה באלימות • צפודדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 16:59 לינק ישיר 

הנה הסיפור עם כל פרטיו.

בבקשה שוטה הכפר,
תסביר לי למה שהשוטרים יצטרכו לתקוף אדם שמנסה לעזור לאביו לברר את זהות השוטרים שנתנו לו דו"ח?
הוא לא התפרע, לא עבר על החוק, רק לא בא להם טוב וגרה את יצר האלימות החייתי של חיות הטרף הללו.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:01 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

שותה שוטה היית ושוטה תישאר. יש אנשים שנולדים בלי ידיים יש בלי רגליים ואתה בלי מוח ובלי לב. כשטפשות ורשעות נמצאים יחד אתה  התוצאה. אדם גס רוח ובלי לב. גם הם האיש פושע אבל צועק אני אחרי ניתוח גב, וגם אם אתה חושב שהוא משקר, השוטר היה אמור להפסיק. הרי ברור שהוא לא אדם שיברח מהם וגם אם כן, בצעד השני השוטרים יתפסו אותו. ולידו עומדת ילדה קטנה ומיילת. טוב שיש צילומים. טוב שיש הסרטות. היום, לא מחר על האיש להגיש תלונה ועל חברי הכנסת שלנו להתעקש שהיום יאסור את האלימים הללו.  


אם הוא כזה מסכן אחרי ניתוח גב והילדות שלו עומדות בסמוך איך זה שלא חלפה בראשו של הקדוש המעונה המחשבה שאם הוא פשוט יניח לשוטרים לאזוק אותו ואם הוא יכנס בנחת לניידת שני הצדדים ירוויחו מהענין? הרי כל מה שהשוטרים רצו זה להניח עליו אזיקים. והקדוש המעונה עם החולי בגב ובשחלות מגלה כוחות טמירים ונאבק בהם בחירוף נפש למרות מצבו הרפואי הקשה ושברון ליבו. למה הוא ציפה? שהם יגידו " טוב זה כבר מוגזם. הוא אשכרה מחביא את הידיים מאחורי הגב. בא נסתלק מפה"
מי שמשחק באש לא נשאר יבש. מי שנאבק בשוטרים שלא יצפה לפוצי מוצי. ואם הקדוש המעונה חושב שזו מעצר שווא שיפנה לבית המשפט.
ואני ממש נפעם מהחולה האנוש הזה שמגלה כאלה יכולות פיזיות מרהיבות למרות החוליות החסרות בגבו. חיילכה דאורייתא!!!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:09 לינק ישיר 

למה שינו את הכותרת בחדשות האתר ומחקו את כל תגובות הקוראים הכותרת הראשונה היתה 'משטרת סדום' וזה האמת דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/9/2014 17:12 לינק ישיר 

שותההכפר כתב:
אכזבתם אותי קשות. ציפיתי לראות בסרטון שוטרים מבצעים מפסיק רישא במפגין, פצצות סירחון, גז מדמיע, פרשים מנפצים ראשים. איזה הופה דאעש סטייל.
כל מה שרואים בסרטון זה אדם אידיוט וכסיל שמתנגד למעצר וחושב שאם הוא יחביא את הידיים מאחורי הגב השוטרים יעלבו וילכו. ושוטרים שבסך הכל מנסים לעשות את העבודה שלהם ולהביא את האיש למעצר
אם זה מעצר שווא שיתלונן בבית המשפט על כך.
לא הןפעלה בסרטון שום אלימות חריגה ( בארהב היו יורים באידיוט) ובמדינת חוק כשיש עילה למעצר / חקירה ( ובסרטון לא רואים מה גרם לשוטרים לעצור את הפרחח. אולי הוא שרף פח? או זרק חיתולים עם צואה על השוטרים? או הפריע להם במילוי תפקידם?) וכששוטר מעכב אדם לחקירה/ מבקש ממנו להתלוות אליו לתחנה האזרח חייב לעשות כך אחרת השוטרים יעשו כל שביכולתם להביאו למעצר/ לתחנה.
שמך נאה לך ומעיד על רמתך השכלית ועל רמת תגובתך
ובדרך אגב אין לשוטר מבחינה חוקית שום סמכות להפעיל אלימות אם לא הופעלה אלימות כלפיו ועל זה לבד מגיע להם פיטורים ומעצרדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/9/2014 17:15 לינק ישיר 

זוית_נוספת כתב:
מה נסגר בסיפור של המעצר האלים הזה בכניסה לב''בבמקרה הזה, האברך ניסה לקרוע את עותק הדו"ח שהיה בתוך ניידת המשטרה ועל כך נעצר.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:17 לינק ישיר 

שוטה הכפר והעיר ככל שאתה ממשיך להצטדק אתה פולט עוד ועוד שטויות. רד מזה. רד. פעם הבעה תחשוב (בעצם אין לך עם מה) לפני שאתה כותב. דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:21 לינק ישיר 

צייתלתמרור כתב:

שותההכפר כתב:
אכזבתם אותי קשות. ציפיתי לראות בסרטון שוטרים מבצעים מפסיק רישא במפגין, פצצות סירחון, גז מדמיע, פרשים מנפצים ראשים. איזה הופה דאעש סטייל.
כל מה שרואים בסרטון זה אדם אידיוט וכסיל שמתנגד למעצר וחושב שאם הוא יחביא את הידיים מאחורי הגב השוטרים יעלבו וילכו. ושוטרים שבסך הכל מנסים לעשות את העבודה שלהם ולהביא את האיש למעצר
אם זה מעצר שווא שיתלונן בבית המשפט על כך.
לא הןפעלה בסרטון שום אלימות חריגה ( בארהב היו יורים באידיוט) ובמדינת חוק כשיש עילה למעצר / חקירה ( ובסרטון לא רואים מה גרם לשוטרים לעצור את הפרחח. אולי הוא שרף פח? או זרק חיתולים עם צואה על השוטרים? או הפריע להם במילוי תפקידם?) וכששוטר מעכב אדם לחקירה/ מבקש ממנו להתלוות אליו לתחנה האזרח חייב לעשות כך אחרת השוטרים יעשו כל שביכולתם להביאו למעצר/ לתחנה.
שמך נאה לך ומעיד על רמתך השכלית ועל רמת תגובתך
ובדרך אגב אין לשוטר מבחינה חוקית שום סמכות להפעיל אלימות אם לא הופעלה אלימות כלפיו ועל זה לבד מגיע להם פיטורים ומעצר


הקדוש המעונה התנגד למעצר. אני לא יודע מה הם הנהלים במקרה כזה אבל אני בטוח שלא מלמדים שוטרים ש" אם מישהו מתנגד למעצר יש לשחררו לאלתר"
אם מישהו מתנגד למעצר השוטרים יעשו הכל כדי לעצור אותו גם אם זה אומר להשתמש בקצת כוח.
לכן הם שוטרים והוא אזרח. ( ושוב בפעם המאה. אם אותו אאדם חושב שהופעל כוח בלתי סביר או שהמעצר היה מעצר שןוא שיפנה למחש או לבית המשפט שלא יתכסח עם השוטרים. זה אף פעם לא נגמר טוב. מבחינת העצור. )


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:34 לינק ישיר 

מה שרואים זה אזרח שמתנגד למעצר.

בארה"ב מזמן היו יורים בו עם טייזר או אפילו עם נשק חם.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-1/9/2014 17:39 לינק ישיר 

מיררער כתב:

מה שרואים זה אזרח שמתנגד למעצר.

בארה"ב מזמן היו יורים בו עם טייזר או אפילו עם נשק חם.


סוף סוף מישהו עם קצת הגיון בריא ולא רק הגיון של " הקלגסים הציונאצים שמכים באכזריות אברך משי חרדי רק בגלל שהוא חרדי "

בארהב אין חוכמות. שם כל פ'ישר יודע שעם שוטרים לא מתעסקים. ומי שמתעסק לא יוצא יבש.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-1/9/2014 17:46 לינק ישיר 

תראו בתמונה את החיוך המרושע על פניו של השוטר אני בדמיוני מצייר שוטר כזה בגרמניה בשנות ה40 נגד יהודים ולכן אני מאחל לו מה שסבא שלי איחל להם רק תביאו את שמו שנוכל להתפלל שזה יתקיים , ועל זה נאמר ישראל כשהם יורדים יורדים עד התהום ואני מאחל לו ירידה לשאול תחתית ...אינני סומך על משטרת ישראל ועל הגוף המזויף שקוראים לו מח"ש ולכן איחולי שד'יידון אותו על כל כאב שהכאיב בפי אלףדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.