בית פורומים בחדרי חרדים

למה לא ג' !!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/3/2015 16:05 לינק ישיר 

ברימוש כתב:

מה פירוש לא סייע לך מעולם?

פנית אליהם ולא חזרו אליך??  

יש בכנסת עוד מפלגה כמו יהדות התורה שאפשר להשיג את חבריה ישירות ובוודאות גם תטופל כראוי??

באופן אישי נהנית גם נהנית מתקציבים למוסדות החינוך ועוד ועוד שחכ"י ג' הם המובילים במאבקים על כך.

לעומת זאת אם אין לך משהו חזק מאד נגד סודנים אשמח לדעת במה עזר לך אליהו ישי.

הפירוש הוא ששוחחתי עמם ולא נעזרתי אלא להיפך!!!

וברור שלא אעלה את הנושאים שעליהם פניתי כמו שלא אעלה את הנושאים שבהם נעזרתי בישי מסיבת האאוטינג...

גם אם לא אפרט אין בזה משום הימנעות מהנסיון לגרום להכחיש את החי כי כמותי יש עוד כהנה וכהנה שרק חוששים להביע את זה...

ואלי ישי בהחלט עזר לי במה שנצרכתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:08 לינק ישיר 

תובלקין כתב:
האם רק במקרה 2 מהשמות שבחרת להזכיר אינם חכי''ם?
גם אם לבקשה האישית שלך לא נענו, ועד שלא תפרט אותה כאן איש לא יוכל להכחיש זאת, הרי שנעזרת בהם ואתה עדיין נעזר בהם באופן יומיומי. אם ניקח את רפואת השיניים כדוגמא, אז אם לא ילדיך נהנים, אזי נכדיך. וכן הלאה.
אם אתה הומלס בבני ברק וחונה באדום לבן, ומנהל חנות שפתוחה אחרי 12.00 בלילה, ועוד כמה תנאים יוצאי דופן, ייתכן שבאמת לא נהנית מהם באצבע קטנה.

לא במקרה. בהחלט בחרתי כמה שמות מתוך המפלגה גם ברמה הארצית וגם ברמה המונציפלית בעלי השפעה לא רק בעיר שבה הם משרתים....

ואיני חייב לפרט את סיבת פנייתי, גם אם אתה מאד רוצה לדעת מי אני....

וכן, אני ממורמר, ואפילו מאד ממורמר. שנים שנתתי את קולי בעיניים עצומות למפלגה שחשבתי שהיא ביתי, ושתעזור לי ביום פקודה, אך לא, לא נעזרתי, אז.... לא עוד!!!

וכמובן שמיד תמשיך בגישת הזלזול אלי כ"ממורמר", "לא מייצג", ועוד ועוד כיד הפוליטיקה הטובה.... החכמה היא להקשיב למצביעים ולא לזלזל בהם כמו שאתה ושולחיך עושים... לא כולם בכיס כמו שזה נראה. החכמה היא לעשות את התפקיד גם בשאר השנים ולנסות להקשיב ולעזור, או בעיקר... להצדיק את המשכורת - לא רק לגבי המקורבים...

ואני לא הומלס ב"ה, ומשתדל לחנות כראוי (וגם ביטול דו"חות זה באמת תחום השמור רק למקורבים לאחד מהברזים הפנימיים...), ואין לי חנות שפתוחה שלא ע"פ שעות החוק.

אני אזרח פשוט. וכאן מתחילה הבעיה, שאני פשוט ולא מספיק מקושר. אז דיי כבר עם המניפולציה הזו של "עוזרים לכל אחד בלי קשר להשתייכות", זה פשוט לא קיים. זה קורה אולי, אבל לרוב יש קשר בין הון לשלטון, בין מקושרים למצליחים.

תוקן על ידי DETA22 ב- 09/03/2015 16:30:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:17 לינק ישיר 

כאשר הם היו בקואליציה
האם הם עזרו לקיצבאות הילדים שבוטלו
או לחוק הגיוס וחוק טל שרוב הדברים הרעים קרו כאשר היו בקואליציה

בשנתיים האחרונות לליצמן היה דבר אחד
להילחם בלפיד, ולבסוף הצליח והולכים לבחירות כאשר ליצמן היה בטוח שלפיד יתרסק
והנה כל המלחמה לשוא ולפיד עולה ומכפיל בקולותיו את ליצמן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:18 לינק ישיר 

עבור היחידם הם לא עשו
אבל עבור הציבור הכללי הם כן עשו? מה?

חופרים קברים בארה"ק, האם זה מפריע לאחד הח"כים, לא !!
עוצרים בחורי שייבות למאסר, זה מפריע להם , לא !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:26 לינק ישיר 

תובלקין כתב:
למה לא כחלון?
1. כי חכ''י יהדו''ת מייצגים את התורה, את החרדיות, את היהדות,
1א. את הצרכים הקטנים ואישיים שלי ושלך כמו תקציבי החינוך והרווחה לסוגיהם.
את כל מה שאנחנו. 

2. גם אם יש לך ולרבך איזשהם השגות על דרכי ניהול המאבק, עדיין זו המפלגה שמייצגת אותנו ב90 אחוזים יותר מכל אופציה אחרת.

3. מי שמצפה למפלגה שתתאים את עצמה לכל תת זרם במאת האחוזים מוזמן לעבור לעולם הדמיון.

1. תן דוגמה למאבק אידיאולוגי דתי מהשנים האחרונות שג' נלחמו וש"ס לא
(חוץ מכרסום מתמשך בסטטוס קוו לא תמצא משהו)
1א. כחלון יעשה עבודה הרבה יותר טובה (הם נקראים 'מגדריים/מגזריים' וחשודים בכל דבר שהוא למען קהלם בלבד)

2. היות ואנו סבורים שהם לא נשלחים למטרות סוציאליות (היינו יכולים לסגור דיל עם הליכוד/עבודה - שהיו עושים בכוחם פי כמה)
אלא אך ורק להילחם בגזירות הדת
ולטענת הנציגים עצמם: "אולי באמת צריך לשואל..." "ומרן לא הכריע עדיין"
ועושה רושם שהם מתנהלים על 'טייס אוטומטי'
ושלא לדבר על הרדיפות הפוליטיות ששותפים לה בחדווה עסקניה הצעירים של 'דגל'
בהכוונת ברנשי החצר :
http://rotter.name/kolot/prime/50891.php

אז מה לנו ולמפלגה זאת?
למה לנו לתת מקל ביד רודפינו?
כשהם יעשו איזשהו הסכם על דבר מהותי כמו גיוס
וההסכם ממש נגד דעתם של רבותינו
מה נטען?
נאמר שהם לא מייצגים אותנו!!! "לאו שלוחי דידן הם" 

_______

פרפורי גסיסה של מפלגה הנאבקת להצדקת קיומה - הקמפיין החילוני של ג'  
הובא ע"י נהוראי עילם

מי שעוקב אחרי הקמפיין החילוני של ג', המזעזע באפיו הזר והמנוכר, עומד משתאה. הבחירה של מצביעים חילוניים כקהל יעד מועדף מעלה את התמיהה, 
מה הם סבורים שיש להם למכור לחילונים כמפלגה חרדית? אם אינם מושכים מצביעים חרדיים, איזה צורך ותועלת יש בשם "דגל התורה"? את התורה כבר פיטרו. 
אז מה בוער, רק מקום העבודה? אני בטוח שביש עתיד או בבית היהודי שרוממות הפלורליזם בגרונם, היה ניתן למצוא בקלות מקום של כבוד עבור אנשים כמו גפני או סורוצקין. (יעקב אשר... אין מקומו בחברת אנשים מתורבתת או חסרת תרבות. הוא יכול לכל היותר למצוא תפקיד ביס"מ, או גרוע מכך - במח"ש).

עצם הנסיון לרצות מצביעים חילוניים, מהווה מכירת חיסול של כל הערכים עליהם הושתתה דגל התורה, ובעצם חורצת את גורלה של מפלגה כזו לאבד את זכות קיומה ולהמחק מהמפה.

כאשר מפלגה באה לשכנע בוחר לתמוך בה, היא משתדלת להראות לו כיצד מטרותיה ועקרונותיה עולים בקנה אחד עם ערכיו. 
זו אחת הסיבות שיש כל כך הרבה מפלגות. אין אידיאל אחד שמושך את כולם. כל עמדה באה על חשבון עמדה הפוכה. יש לבחור את קהל היעד, וללכת עם זה עד הסוף. אתה או 'כהנא צדק', או 'שלום עכשיו'. אין גם וגם.
אתה או נגד התורה, או בעד. אין גם וגם.
או נגד גיוס תלמידי ישיבות, או בעד... יש גם וגם?

והרי אין חילוני שמסוגל להזדהות עם רוב עקרונותינו ומאבקינו, ולהשאר בגדר חילוני. אז ממה נפשך, או שהם מרמים ביודעין את הבוחר החילוני, ומסתירים ממנו את מה שיבריח אותו. או... שהם אכן מוכנים להתרפס לרגליו ולשלם כל מחיר למען הכסא הנחשק - אפילו וויתר על עקרונותיה ונכסיה של היהדות החרדית.

צריך לשים לב, כי מעולם הקמפיין של המפלגות החרדיות היה שונה לחלוטין באופן מהותי מזו של מפלגה רגילה. כל מפלגה משווקת אידיאל. או שהיא מנסה לשכנע אותך באידיאל שלה, או שהיא מנסה לשכנע אותך שהיא מאמינה באידיאל שלך.

מפלגה חרדית לא שווקה אידיאלים. היא נלחמה למען אידיאלים ועקרונות קבועים מראש אצל הציבור ומנהיגיו, קרי: העמדת הדת על תילה. התנהלות על פי דעת תורה שקבלו מרבותיהם. כל מה שהמפלגה החרדית עשתה הוא להביא לידיעתנו את העובדה שהם זוכים לאמונם של אלו שאנו סומכים על שיקול דעתם בהגדרת אותם עקרונות, גדולי ישראל. ולהזכיר לנו את חובתינו לפי דעתם, להצביע.

שוב: הם לא שיווקו רעיון. והם גם לא ניסו לשכנע שהם מאמינים ברעיון שלנו, כי זו דרישת סף מובנת מאליה. הם ניסו לשכנע אותנו שמי שאנו סומכים עליהם - נותנים בהם אימון לעשות את מלאכתם נאמנה.

הקמפיין אצל החילונים שתמיד היה - ממילא משך רק אנשים שהיהדות היתה דבר חשוב בעיניהם יותר מאשר אוריינטציה פוליטית. הם לא שכנעו איש. הם רק הביאו את המפלגה ומטרותיה לתודעתם של הנוטים לכך ממילא.

כל גישה אחרת לקמפיין, פירושה השתעבדות לערכיו של הבוחר. פירושה פשרה ויתור והתרפסות.

מסקנות:

- אינני משוכנע כיום שדגל התורה משווקת שמירה על ערכי יהדות. היא משווקת פוליטיקה סטנדרטית, בידים של יהודים חרדיים (לכאורה...).

- אני לא משוכנע שדגל התורה מאמינה בערכים שלי.

- דגל התורה מנסה לשכנע אותי שהם זוכים לתמיכתם ואמונם של כאלו שאני איני סומך על דעתם.

- דגל התורה עושה פעולות כדי לכפות עלי בכח הזרוע לסמוך על אותם אישים, בניגוד להכרתי.

- דגל התורה פועלת לשכנע אותי כמעט בכל דרך שקיימת, כי הם מונחים על ידי עקרונות שמנוגדים להשקפת עולמי.

- דגל התורה אפילו לא מנסים לשכנע אותי כי מי שאני סומך עליו תומך בהם... אדרבה, הם מנסים להסית אותי להפסיק לסמוך עליו!

- אלו שאני סומך עליהם, אומרים לי בפירוש שאינם סומכים על דגל התורה.

ועכשיו את החילונים דגל באה לשכנע שיש להם ערכים משותפים איתם... היא איבדה בכך את זכות קיומה, כי אין לה יותר מה למכור. פעם, גם לחילוני היא מכרה יהדות. היום היא מוכרת כל מה שייראה לה שהבוחר ירצה לקנות.

ברור כשמש: זה או אנחנו או הם. דגל התורה בוחרת את המצביע החילוני על פנינו. כלומר, הם אינם מוכנים יותר להגדיר את מטרתם היחידה בכנסת כהגנה על עקרונותינו, אלא התפקיד עצמו הוא מטרה. אסור להצביע לאנשים כאלה, כי יש דבר שחשוב בעיניהם משמירת הדת. הכיסא...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:32 לינק ישיר 

מוצש כתב:
זה מה שטען אז משה גפני

אבל גפני הבין שלאחר חמש עשרה שנה בכנסת צריכים להתפטר גם אם הוא טוב

עכשיו שיבצע זאת

אז עכשיו אנחנו צריכים לירות לעצמנו ברגלים בגלל מה שגפני טען לפני 15 שנה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:33 לינק ישיר 

מוצש כתב:
גפני היה זה שצעק בתשמ"ט
שאסור שח"כ כל כך הרבה שנים וחייבים להחליף

ומה עכשיו, כל זמן שלא יחליפו אותו לא מצביעים ג'

הח"כים העומדים בראש הרשימה שיתפטרו מיידית
והבאים אחריהם ייכנסו לכנסת

מה יקרה עם יהדו"ת וש"ס לא יעברו את אחוז החסימה בגלל הטענות שמועלות כאן

אם הבאים אחריהם יכנסו לכנסת, יהיו פי כמה ממורמרים שלא יצביעו לחסרי ניסיון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:35 לינק ישיר 

בעדונגד כתב:
אני הייתי מפריד בין דגל לאגודה.
חכ"י אגודה למעט אולי ליצמן לא בולטים בכלום חוץ מבהופעות מביישות בתקשורת ואני גם לא חושב שיש הישג מרשים שרשום על שמם.
חכ"י דגל בהחלט מרשימים ופעילים בכל התחומים,ואכן זו אופציה מכובדת גם ללא קריאת הרבנים.

לפרוש יש רזומה של עשייה שאין דומה לו. מוזס מזוכה ליחס מעריך מאד בכנסת. משהו כמו שרון הסבאלה החביב והישן. שלא לדבר ע''כ שבמשרד החינוך הוא הצליח מאד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:38 לינק ישיר 

תובלקין כתב:
לפרוש יש רזומה של עשייה שאין דומה לו. מוזס מזוכה ליחס מעריך מאד בכנסת. משהו כמו שרון הסבאלה החביב והישן. שלא לדבר ע''כ שבמשרד החינוך הוא הצליח מאד

דווקא לזה אני מצטרף...

אילו שניהם היו פותחים מפלגה בהחלט שהייתי מצביע להם. בשונה משאר הפולטיקאים. ולמרות שהם בתוך המפלגה הם בהחלט יהיו במערכת גם בלי הקול שלי, אז לא, לא אצביע ג'. לא אני ולא משפחתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:42 לינק ישיר 

DETA22 כתב:
האם רק במקרה 2 מהשמות שבחרת להזכיר אינם חכי''ם?
גם אם לבקשה האישית שלך לא נענו, ועד שלא תפרט אותה כאן איש לא יוכל להכחיש זאת, הרי שנעזרת בהם ואתה עדיין נעזר בהם באופן יומיומי. אם ניקח את רפואת השיניים כדוגמא, אז אם לא ילדיך נהנים, אזי נכדיך. וכן הלאה.
אם אתה הומלס בבני ברק וחונה באדום לבן, ומנהל חנות שפתוחה אחרי 12.00 בלילה, ועוד כמה תנאים יוצאי דופן, ייתכן שבאמת לא נהנית מהם באצבע קטנה.

לא במקרה. בהחלט בחרתי כמה שמות מתוך המפלגה גם ברמה הארצית וגם ברמה המונציפלית בעלי השפעה לא רק בעיר שבה הם משרתים....

ואיני חייב לפרט את סיבת פנייתי, גם אם אתה מאד רוצה לדעת מי אני....

וכן, אני ממורמר, ואפילו מאד ממורמר. שנים שנתתי את קולי בעיניים עצומות למפלגה שחשבתי שהיא ביתי, ושתעזור לי ביום פקודה, אך לא, לא נעזרתי, אז.... לא עוד!!!

וכמובן שמיד תמשיך בגישת הזלזול אלי כ"ממורמר", "לא מייצג", ועוד ועוד כיד הפוליטיקה הטובה.... החכמה היא להקשיב למצביעים ולא לזלזל בהם כמו שאתה ושולחיך עושים... לא כולם בכיס כמו שזה נראה. החכמה היא לעשות את התפקיד גם בשאר השנים ולנסות להקשיב ולעזור, או בעיקר... להצדיק את המשכורת - לא רק לגבי המקורבים...

ואני לא הומלס ב"ה, ומשתדל לחנות כראוי (וגם ביטול דו"חות זה באמת תחום השמור רק למקורבים לאחד מהברזים הפנימיים...), ואין לי חנות שפתוחה שלא ע"פ שעות החוק.

אני אזרח פשוט. וכאן מתחילה הבעיה, שאני פשוט ולא מספיק מקושר. אז דיי כבר עם המניפולציה הזו של "עוזרים לכל אחד בלי קשר להשתייכות", זה פשוט לא קיים. זה קורה אולי, אבל לרוב יש קשר בין הון לשלטון, בין מקושרים למצליחים.

תוקן על ידי DETA22 ב- 09/03/2015 16:30:02

המבחן הוא לא אם כל פונה נענה לשביעות רצונו, אלא יחסית לחכי''ם אחרים ולרמת השירות המקובלת בין נציג לבוחר. אתה מצפה שח''כ ישרת אותך כאילו היית משלם לו משכורת חודשית... תעמוד יום אחד במשרדי אגו''י בירושלים או בדגה''ת ותראה את כמות הנעזרים, בלי שום אפליה. חסידי סאטמר יושבים שם בתור ללא בושה. ברמה הכללית כולנו נעזרים בהם באופן יומיומי. שירות לבעיות הפרט הוא החלק השולי ביותר בעניין, וגם הוא קיים בגדול.
בקשר לסקרנות  שלי לדעת מי אתה ... בהחלט הגזמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:46 לינק ישיר 

אתה יח"צן טוב, אבל כנראה לא מספיק טוב...

אין לי כח לפתוח את דבריי יותר, אבל אם היית קורא היטב את מה שכתבתי בין השורות, היית מוחק את מה שכתבת כי  זה לא עונה לעצם הטענות....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:50 לינק ישיר 

יעקב ריבלין: האם הח"כ החרדים יודעים לעבוד או שהם עובדים עלינו..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:51 לינק ישיר 

פאת_השולחן כתב:
למה לא?
כי האדמו"ר מגור בעל ה"לב שמחה" זי"ע
אמר שח"כ לא יהיה יותר משתי קדנציות ולכן הוא החליף והכניס את ליצמן וכמובן רק לשתי קדנציות

והנה ליצמן בגד ברבו ונשאר  כבר הרבה יותר משתי קדנציות לכן לא מצביעים לג' כי הח"כ אינם ממושמעים לגדולי ישראל
מה בגד מתי בגד? הרי רבו עומד מעל גבו ונותן לו גיבוי? איזו טענה מגוחכת !

מרן הגרי"ש אלישיב זי"ע אמר לגפני שידאג שביה"ח ביקור חולים לא ייסגר, הוא לא עשה כלום בענין, והוא ביחד עם ליצמן כאשר היו בקואליציה, סגרו את ביקור חולים, והפקירו עשרות עובדים חרדים לחרפת רעב ללא בושה והתנצלות כלל.
 לכן לא מצביעים לג' כי הח"כים אינם ממושמעים לגדולי ישראל
תגיד שאתה עציץ, וביקשתי לא לערב פה את הנושא הזה. אנו שבעים עשרות שנים מנטורי קרתא שמבזים את גדולי ישראל בגלל שהם דואגים לגדולי ישראל, ומעוותים את היהדות לאיסלאם כי אנחנו לא מספקים יהודים.

ביטול הקצבה לאברכים, בוטל ע"י הבג"ץ כאשר היו בקואליציה אז הם ביטלו אותה?
גזירות הגיוס וחוק טל נעשה כאשר היו בקואליציה
, וגם עכשיו גפני וליצמן לא מוכנים להבטיח ךלעשות משהו בנידון גזירת הגיוס
מיותר לענות
לא מצביעים ג' שורפים את המועדון וקופצים מהגג וממשיכים לקטר לנצח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:54 לינק ישיר 

מוצש כתב:
עבור היחידם הם לא עשו
אבל עבור הציבור הכללי הם כן עשו? מה?

חופרים קברים בארה"ק, האם זה מפריע לאחד הח"כים, לא !!
עוצרים בחורי שייבות למאסר, זה מפריע להם , לא !!

תמשיך:
לילד שלי יש נזלת, זה מפריע לאחד החכי''ם? לא!!
לאשתי נקרעו הנעליים ! זה איכפת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/3/2015 16:58 לינק ישיר 

מוצש כתב:
כאשר הם היו בקואליציה
האם הם עזרו לקיצבאות הילדים שבוטלו
או לחוק הגיוס וחוק טל שרוב הדברים הרעים קרו כאשר היו בקואליציה

איפה היינו היום בלי חוק טל?
בשנתיים האחרונות לליצמן היה דבר אחד
להילחם בלפיד, ולבסוף הצליח והולכים לבחירות כאשר ליצמן היה בטוח שלפיד יתרסק
והנה כל המלחמה לשוא ולפיד עולה ומכפיל בקולותיו את ליצמן

ולכן מה? לא היו צריכים להלחם בלפיד?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > למה לא ג' !!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.