בית פורומים בחדרי חרדים

נט-פרי, הסינון החינמי שמפחיד את אתרוג ונתיב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/7/2015 09:20 לינק ישיר 

כצפוי, הכותרת המתריסה העירה את הניקים הממומנים של אתרוג&נתיב, שחוששים שניסתה שחקן חדש תשבור להם את השליטה בשוק, ותאלץ אתם להוריד מחירים.

לגבי העלות
אני מבין שזה נשמע מוזר, חינם ותשלום על הספק,

הספק הזה הוא למעשה קונה את האינטרנט מבזק והוט ומוכר אותו הלאה, ואם הוט מוכרת ספק ב 20₪ לחודש, והספק המסונן מוכר ב 35 לחודש
אז איפה יש פה רווח לנט פרי?

נראה לכם שהם מתחלקים ברווח של 15 שח עם הספק?

בכל מקרה, כשהתוכנה תצא לאור, היא תהיה חינמית לגמרי כמו k9

מי שקצת מסתובב בפורום של פרוג, יודע שהחברים עובדים על הפרויקט כבר שנתיים, והכל בהתנדבות מלאה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2015 09:24 לינק ישיר 

קישורים לפרוג ;

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=186797

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=198089

http://www.prog.co.il/showthread.php?t=208115

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2015 11:57 לינק ישיר 

השאלה עם זה יעבוד טוב יותר מK9 הן מבחינת הסינון שהוא לא כ"כ מותאם לבעיות שלנו.
והן מבחינת איכות הגלישה, בK9 כשמעלים אתר פעם ראשונה, זמן האיבוד הוא ארוך מאוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2015 12:53 לינק ישיר 

האקר_סעודי
לא כל מי שרואה אחרת ממך הוא ממומן, באותה מדה אפשר לטעון שאתה ממומן על ידם [ואני לא טוען כך].
בהחלט יתכן שאתה צודק ואין לי זמן לנבור בפרוג כדי לבדוק
אבל אני, כמשתמש באתרוג, במחיר של 35 לחודש לספק [כעת עברתי ל99 ש"ח בחודש למסלול ספק+תשתית], לא רואה בינתים שום סיבה לעבור עם כל הבעיות שהם מציגים.
אמנם המהירות שהם מציעים יותר גדולה, אבל בינינו, 5 מגה מספיקים למי שלא צורך סרטים, [אולי גם למי שכן, אם הוא לא צריך להוריד אותם, לא ניסיתי], אני בכל אופן לא רציתי לשלם אפי' עוד 15 ש"ח נוספים על 15 מגה, ולכן, יש עוד הרבה זמן עד שהם יתחרו באתרוג [לא יודע מה קורה בנתיב], כמובן שאשמח על תחרות שתוריד גם לי את המחיר :)
אגב, לגבי K9, אני משתמש גם בה למחשבים אחרים בבית שאינני רוצה שיהיו פתוחים גם לאתרוג, והשימוש מסורבל בהחלט, אינו דומה כל לספק מסונן. וכמובן, הוא לא מהוה חסימה כלפי מי שבידו הסיסמה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2015 13:47 לינק ישיר 

מביט, אתה כל כך מוטה שאינך מבחין.

הם מצהירים ע"כ שהסינון חינמי. ספק עולה בכל מקום, האם אתה מצפה לקבל ספק בחינם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2015 13:55 לינק ישיר 

יוסף_דב כתבה:

מביט, אתה כל כך מוטה שאינך מבחין.

הם מצהירים ע"כ שהסינון חינמי. ספק עולה בכל מקום, האם אתה מצפה לקבל ספק בחינם?

על סמך מה אתה קובע שאני מוטה? כל הסיפור לא נראה לי ופירטתי מדוע.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2015 15:26 לינק ישיר 

נשמע מעניין הנט-פרי

http://netfree.613m.org/
אשמח לשמוע האם יש מישהו כאן שמשתמש עם זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2015 17:43 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2015 17:45 לינק ישיר 

ניתן לקבל כבר עכשיו יוזר ל VPN בחינם

יש גם תוכנה שחוסמת אפשרות של חיבור אחר חוץ מזה

ניתן להגיש בקשה לקבלת שם משתמש ל VPN במייל:[email protected]

נא לכתוב בכותרת ההודעה "מבקש VPN לנטפרי"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2015 13:11 לינק ישיר 

מה נותן ה-VPN
תסביר בבקשה בשפה שאדם הממוצע יבין.
תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2015 14:03 לינק ישיר 

עוד שאלה: האם יש תמיכה בחיבורים מאובטחים? האם החיבור בVPN מאובטח? מי האנשים שעומדים מאחורי זה (ויש להם גישה לכל המידע שזורם מכל מי שמשתמש בסינון שלהם)?
האם יש תמיכה במהירויות גבוהות, כולל מהירות העלאה גבוהה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2015 16:06 לינק ישיר 

האקר_סעודי כתבה:

וגם כעת ניתן לקבל חינם user ל vpn
שמחובר לשרת המסונן

ואז כל הגלישה היא מסוננת

אפשר הסבר בבקשה.
אם אני גר בחו"ל והספק מקומי, ואני גולש מ 2 פלאפונים ו 2 לפטופים איך אני עושה את הסינון? ובאיזה רמה הסינון? כמו רימון או יותר חזק?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 09:09 לינק ישיר 

הסבר שמצאתי באתר של נטפרי מה זה VPN

משל למה הדבר דומה, מאפיית אנג'ל בירושלים ממוקמת ברחוב כנפי נשרים, ואילו תחנת הקמח המספקת לו את הקמח ממוקמת מעבר לכביש ברחוב בית הדפוס. לצורך כך בנו צינור המוביל מטחנת הקמח למאפייה. צינור זה אטום כדי שהטינופת שברחוב לא מזהם את הקמח.
והנמשל, את נמצאת ברחוב בית הדפוס (בעבודה עם מחשב הפתוח לכל סימטה אפילה בגלובוס) פתוחה לכל זוהמת הרחוב (אינטרנט פרוץ) תבני צינור (VPN) שיוביל את החומר שאת זקוקה לו מטחנת הקמח (נט-פרי) למאפיה (המחשב שבו את משתמשת).

בקיצור, VPN הוא צינור מאובטח שבו מוזרם מדיה הנקיה מכל חשש נדנוד של תועבה ואינו מושפע מהחיבור העיקרי למחשב. לצורך החיבור לנט-פרי עליך לרכוש מנוי מטחנת הקמח (הספק שמשתמש עם נט-פרי לסנן את הזוהמה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 15:32 לינק ישיר 

חי_גל כתבה:

הסבר שמצאתי באתר של נטפרי מה זה VPN

משל למה הדבר דומה, מאפיית אנג'ל בירושלים ממוקמת ברחוב כנפי נשרים, ואילו תחנת הקמח המספקת לו את הקמח ממוקמת מעבר לכביש ברחוב בית הדפוס. לצורך כך בנו צינור המוביל מטחנת הקמח למאפייה. צינור זה אטום כדי שהטינופת שברחוב לא מזהם את הקמח.
והנמשל, את נמצאת ברחוב בית הדפוס (בעבודה עם מחשב הפתוח לכל סימטה אפילה בגלובוס) פתוחה לכל זוהמת הרחוב (אינטרנט פרוץ) תבני צינור (VPN) שיוביל את החומר שאת זקוקה לו מטחנת הקמח (נט-פרי) למאפיה (המחשב שבו את משתמשת).

בקיצור, VPN הוא צינור מאובטח שבו מוזרם מדיה הנקיה מכל חשש נדנוד של תועבה ואינו מושפע מהחיבור העיקרי למחשב. לצורך החיבור לנט-פרי עליך לרכוש מנוי מטחנת הקמח (הספק שמשתמש עם נט-פרי לסנן את הזוהמה).

אז זה לא יעבוד בחו"ל?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/11/2015 15:49 לינק ישיר 

תקשורת vpn למיטב ידיעתי היא בניית רשת בתוך הרשת, כך שלדוגמא אם יש לי מחשב כאן ומחשב בהונולולו ואני רוצה לסנכרן בין השתיים אני יוצר סוג של רשת חדשה,

לכן זה אמור לעבוד גם בחו"ל ולא משנה מי הספק, מה שכן אמור להישאל זה אבטחת המידע שתהיה או שהמידע שלי יהיה חשוף ואם כן למי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נט-פרי, הסינון החינמי שמפחיד את אתרוג ונתיב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.