בית פורומים בחדרי חרדים

טרגדיה מזעזעת בניו יורק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/7/2015 17:28 לינק ישיר 

מי הרשע? זה שעוזב את דרך ה', ועל הדרך גם שופך דמם של הוריו ומשפחתו, ויורק על קהילתו לשעבר. אך על הכל הוא מהמורדים והכופרים בדרך ה'. ועל כל חילול שבת שלו הוא חייב כרת !!! לכן הוא (במקרה הזה - 'היא') חייב מיתה. וב"ה שהמית את הנשמה המיוסרת הזו.

נ.ב. כל זה בהנחה שמדובר ברשעה, שהדיכאון הגיע אצלה אחרי ההתפרקות, אם מלכתחילה היה לה בעיה נפשית, חוזרני בי.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/7/2015 17:33 לינק ישיר 

עוד אחד שמדקלם מאמרי חזל ומנתב אותם על מי שהוא מחליט.
נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/7/2015 21:13 לינק ישיר 

chaverim כתב:
בתוך הכתבה של הניו יארק פוסט מישהו הכניס שהיא מחסידות בעלז בוויליאמסבורג.
אבל זה ממש לא נכון!


נשלח מהאנדרואיד שלי

הניק חברים באנגלית מציין שכתוב שם שהיא מחסידות בעלזא וזה לא נכון איפה זה כתוב ? זאת ועוד אולי הם הם התכוונו למכנובקא בעלזא וחוץ מזה ממתי הפכתה לכאילו בעלזער עילעול קצר בהודעותיך חושף לא מעט הודעות נגד בעלזא

תוקן על ידי שדה9 ב- 22/07/2015 21:35:42
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-22/7/2015 22:35 לינק ישיר 

בחורה שהיתה כמה פעמים מאושפזת עם בעיות של דיכאון עוד לפני שעזבה את הדת, מי יכול לשבת מאחורי מסך ולהחליט מי רשע ומי לא???

אל תדין חברך עד שתגיע למקומו!

מענין איזה רב בדיוק מתיר לך לשבת בפורומים באינטרנט, חשבתי שזה אסור בדיוק כמו החילול שבת של הנשמה המסכנה


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-22/7/2015 23:32 לינק ישיר 

יוחנןש לא צריך רב שיתיר לו משהו.
לפי סגנון כתיבתו אפשר לראות שמדובר באחד שראשו ורובו שקוע בביב שופכין.
כבר אמרו מזמן שאחד שצועק ומטיף לאחרים, בדרך כלל הוא סובל מהבעיה הזאת.

מאחל לו  שאף אחד ממשפחתו ח"ו לא יגיע למצב כזה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/7/2015 10:31 לינק ישיר 

שדה9 כתב:
בתוך הכתבה של הניו יארק פוסט מישהו הכניס שהיא מחסידות בעלז בוויליאמסבורג.
אבל זה ממש לא נכון!


נשלח מהאנדרואיד שלי

הניק חברים באנגלית מציין שכתוב שם שהיא מחסידות בעלזא וזה לא נכון איפה זה כתוב ? זאת ועוד אולי הם הם התכוונו למכנובקא בעלזא וחוץ מזה ממתי הפכתה לכאילו בעלזער עילעול קצר בהודעותיך חושף לא מעט הודעות נגד בעלזאכל משך החיים שלה מכיתה אלף עד סיום הסמינר היא למדה בביתי ספר של בעלז בבורו פארק 
האם אתה מכחיש זאת ?

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/7/2015 10:46 לינק ישיר 

יוחנןש כתבה:

מי הרשע? זה שעוזב את דרך ה', ועל הדרך גם שופך דמם של הוריו ומשפחתו, ויורק על קהילתו לשעבר. אך על הכל הוא מהמורדים והכופרים בדרך ה'. ועל כל חילול שבת שלו הוא חייב כרת !!! לכן הוא (במקרה הזה - 'היא') חייב מיתה. וב"ה שהמית את הנשמה המיוסרת הזו.

נ.ב. כל זה בהנחה שמדובר ברשעה, שהדיכאון הגיע אצלה אחרי ההתפרקות, אם מלכתחילה היה לה בעיה נפשית, חוזרני בי.


חזרת מבית דין של מעלה שאתה יודע מי צדיק ומי רשע ??


החברה החרדית ביחסה המנוכר והאלים לכל מי שלא הולך בתלם .
ובחוסר סובלנות ואי קבלת האחר.
הביאה את פייגי האומללה למצב שכבר לא היה לה מה להפסיד .והיא התאבדה .


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/7/2015 11:27 לינק ישיר 

באמת קשה לי לרדת לסוף דעתם של היוצאים יש להם ציפיה שהם משנים באופן קיצוני את דרכם גורמים לשבר במשפחה ולא פעם גם נוטלים איתם את ילדם ומשנים את אורחות חייו בניגוד לרצונו של הצד השני . ועדיין הם מצפים שייחבקו אותם שיאהבו אותם ? למה על כי הם החליטו לעשות דברים בניגוד לערכים של המשפחה שלהם ? זכותם נכון ? כן נכון גם נכון זכותם המלאה אבל גם זכותם המלאה של אנשים מאמינים שאינם רוצים שאחרים ילכו בעקבותיהם וגם אינם מעוניינים שעוד אנשים יעשו את מה שהם עשו לנתק איתם כל מגע . אני מאמין באמונה שלימה שגם להם הניתוח הזה הינו קשה קשה מנשוא ישנם כאלו שמסוגלים לעמוד בזה ומוצאים את הדרך גם להמשיך קצת בקשר . לעומתם ישנם כאלו שזה קשה להם קשה להם מאוד והם מנתקים כל קשר בניגוד לרצונם אבל זה מה שהם בחרו וזכותם בדיוק כמו שזכותם של היוצאים והמשנים לנתק קשר ולשנות דרכים . ונקווה שלא יישמע עוד שוד ושבר בגבולינודדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/7/2015 12:13 לינק ישיר 

תרגום מגוגל

אני זוכר שהייתי בכיתה ג 'והאמא שלי ואני כתבתי רשימה של כל הבנות בבית הספר של הבנות היהודיות החסידיות בנות-היחידה שלי.
בית הספר היה חלק מהכת החסידית בעלזא. המטרה הייתה למצוא אותי שישי. הלכנו על הרשימה כדי לראות אם יש מישהו שאני רוצה להיות עם Fris. אני לא זוכר מה קרה אחרי שעברנו על רשימה ש.
עם זאת, אני זוכר בבירור כי דבר נעשה, ועד שעזבתי את הדת של יהדות חסידית בגיל 24, לא הייתי כל Fris.
חשבתי ילדה בשם שברולט הייתה יום שישי שלי בכיתה ה -10, אבל כשהיא הייתה צריכה להגיד לה שאחותי הייתה בבית שלה, היא אמרה: הכיתה שלי היא כאן. אני זוכר שנעקץ על ידי לא מתייחס אליי כשישי.
עכשיו זה, שיש לאחרונה חגג את יום ההולדה 5 השנים שלי על שעזבת את היהדות חסידית שאני מבין מה הבעיה שלי כנראה הייתה.
זה היה ככל הנראה בשל העובדה שההורים של האמא שלי הם שהתגייר חסידי, הסבתא שלי הייתה רוב התואר אקדמי בברוקלין קולג 'בגיל 18, הוא אינטלקטואלי מאוד, ואני לוקח אחריה ומאוד מזדהה עם השורשים האמריקאים שלי.
אני לא היה מסוגל לקבל שום דבר לצלחת על עם העמיתים שלי. לא יכולתי לחלוק איתם את האהבה שלי לקריאת ספרים על האולימפיאדה.

אהבתי את המורה שלי הגברת בינט בכיתה 7. היא הייתה "מגניב". בעלז היה ימני מספיק כדי לעשות את כל המורים הנשואים לחבוש כובעים על גבי פאותיהם אם הם לבשו פאה ולא צעיף כיסוי משיי.
הגב 'בינה הייתה נזפה לחובשת כובע קצת מפואר מדי. Triness לא עודד. זה היה בסביבה הצנועה הייתי ב.
אני לא ידעתי שעזב את האמונה הייתה אפשרותי עד גיל 23 כאשר קרוב משפחה חילונית אמרה לי שאני יכול. אני לא ידעתי שאני לעולם לא אתחתן עם בחור חסידי.
כשהייתי בת 16 אמא שלי חסרת השכלה שאובחנה באופן אישי לי עם הפרעה דו קוטבית ובהתחשב במצב המשפחתי כשהייתי בת 18, מותר לי ATT מכללה ולאחר מכן סיימו את הלימודים בבית הספר.
אבל כשהייתי בת 18 בערך, אני זוכר שתהיתי על מה אם יהיה לי ילד? יום בבית הספר בעלז מראש-1-לתיכון היה מחולק לשניים.
שני חלקיו של היום היו "יידיש" (המחצית הראשונה), ו'אנגלית, "במחצית השנייה. אני בכוונה נכשלתי מיידיש כידעתי שלא תהיה השלכות כפי שהיו תעודות נפרדות לאנגלית ויידיש.
בחודש אוגוסט 2004, בגיל 18, התקבלתי לטורו קולג 'עם רק התעודה שלי ולא טרנס כבתי ספר חסידי מסרבים לספק טרנס.
אבל בנים חסידיים אינם ברי מזל כמו חסידי בנות. הם לא יודעים מתמטיקה פשוטה כגון חטיבה או שברים. זאת משום שהיום שלהם לא מחולק לשתיים. יש להם רק כל היום "יידיש".
אני זוכר שתהיתי מה אני עושה אם היה שיהיה לי בן והוא יהיה נתון לעינויים של לימוד יידיש כל היום.
אני זוכר שהמורה שלי לגברת גיפס מלמדת אותנו על חוקי הכשרות, והיא הייתה במחשבות אובססיביות על שימוש בכלי חלב בסיר בשר ובלי לדעת המילה בטעות, בולשיט, זה מה שאני חושב, ושלא הצלחתי בכיתה ושעוד רבים אחרים היה הדבר הכי חכם שעשיתי.
בלי לדעת שהייתי אגנוסטי סרבתי ללמוד כללים שבבירור לא היו ישימים לשנת 2001. זה היה אותו הדבר עם אחת תקף י"ט Meluchos כבר בכיתה ה -6.
אחת תקף Meluchos י"ט הוא המצוות 39 המשיך בשבת. אני זוכר מצווה אחת אוסרת קשירת קשרים בשבתות ובמורה שלי לימדה אותנו את כל הפרצות לקשירת קשרים ומתיר.
אני נזפתי ללקשט ספר TES אחת תקף meluchos ועושה את זה יותר מדי מפואר, אבל בפועל לומד ממילות עברית שכתבתי כל כך הידור מעולם לא קרה.
דנתי לעיל כדי לנסות להסביר את מה שקורה לילדים אינטליגנטיים עם רקע אמריקאי.
עם זאת, אני מרגיש כאילו יהדות חסידית לא צריכה להתקיים בכלל. 3 האחיינים שלי שמגדלים בסביבה יהודית חסידית מאוד קפדנית. זה לא הוגן כלפיהם שהם צריכים לחיות את חייהם בדרך שהם עושים. הכי הכיף שיש להם הוא צבע עם עפרונות.
גם אם הייתי מותר בחייהם, הם לא יורשו לשחק במשחקים באייפון שלי.
ילדים אמריקאים הנאות בסיסיות לקבל על בסיס יומי אין לי האחיינים שלי. במקום זאת יש להם שעות ארוכות בחיידר, שהוא בית הספר לנערים, הם נאלצים לשבת במקום אחד וללמוד חוקים והיסטוריה יהודים עם אפס זמן לספורט.

בטלוויזיה היום, צפיתי רוג'ר פדרר לשחק בווימבלדון והבחור שהייתי איתי הסביר כי המנצח צריך לנצח 3 CT. בדרך. הייתי מאמין שהאחיינים שלי לא יראו את הטניס.
אבל היה לי שיחה אתמול בלילה עם שני Fris, Yangbo Du וג'ייסון שמרמז אחר.
ג'ייסון וYangbo דיברו על איך פייסבוק, במאמץ שיווקים מבריק, דה 501c3 נקרא internet.org אשר נותן חיבורים לאינטרנט בחינם לאלו המשתמשים facebook.com, מקבלים את כל שהכנסות מהמודעות ולהרוויח כסף בדרך זו.
אז פייסבוק מקבל עוד יותר כסף על ידי גינג אם המשתמש משתמש בכל תחום אחר מאשר facebook.com. אני לא הסכים עם ג'ייסון על עמדתו כי פייסבוק לא צריך לעשות את זה.
אני רואה איך אתיאיסט יהודים חסידיים Pret להאמין ופייסבוק הוא המוצא היחיד שלהם למדברים עם יהודים כמו אפק (אלא אם כן הוא הטה את פייסבוק כי החשבון שלהם הוא מזויף ואופן אוטומטי זה את זה).
אבל רבנים לא מאפשרים למחשבים או טלפונים חכמים, כל כך internet.org לא יכל לעזור לאנשים שלי.
החלק הבא של השיחה שלנו הוא משהו שאני חושב שאנשים ימצאו את עין-ing.
אורח החיים הצנוע האנשים שלי להתמודד של נישואי שידוך, הפרדה קפדנית של Gers, אשת גילוח ראשה, סקס הזוג עם האישה לובשת חזייה בחושך המוחלט (חור בסדין, אף אחד) אבל עדיין מייצרת 13 ילדים בדרך כלל לאורך כל החיים שלה, עובד במזומן בלבד, כך שהדוד סם יכול לעזור עם תלושי מזון, סעיף 8, וMedicaid ורואה ברופאים גרועים ממוצע כי יש להם הביטוח הגרוע ביותר.
ג'ייסון חושב שכוח שבעוד 20 שנים.
יש ג'ייסון בעל בית חסידי אז הוא היה דוגמא ספציפית עבורי כדי להמחיש את ההיגיון שלו: בעל הבית שלו היה 3 שבועות מאוחר מענה לדוא"ל שלו על מזגן שבורה. לכן, חשבון החשמל שלו היה דרך הגג והוא סרב לשלם את שכר הדירה של חודש.
ג'ייסון אמר בעלת הבית שלו הסבירה שאין לה האינטרנט ולכן היא לא הייתה מסוגלת להגיב לדואר האלקטרוני שלו במועד.
עם זאת, החברה שהיא איבדה את שכר הדירה של חודש, תהיה היא תמצא דרך לבדוק את הדוא"ל שלה בכל יום? כנראה שכן.

עכשיו רבנים מנצחים. אחת תכונותיהם של כת הוא מנהיג ismatic. רבני ismatic אלה אומרים לא לאינטרנט. אבל אתה יכול לשרוד בלי האינטרנט?
עבדתי במשך כ 5 שנים בכל מכללה לדודה שלי על בסיס המשרה חלקי. היא והדוד שלי מפעילים את עסק של השמדה מחוץ לביתם. הם נתקלים בקשיים עצומים בכך שלא באינטרנט בביתם.
ברגע שהפסקתי לייצר דו"ח על שימוש כימי, שהיה להם יועצם לעשות את זה. יועצם יש להגיע פיזי לבורו [בורו] פרק לשים את הנתונים בכונן USB ואז היא תעבוד איתו. זה עכשיו.
כאשר היה לי לחדש את תעודת הזהות שלי NYS, שעשיתי כל כך באינטרנט. מה אם בעוד 20 שנים אתה צריך ללכת באינטרנט כדי לקבל תעודת לידה עבור הילד שלך. יש לי את שלי על נייר. האם זה הגיוני?
אמא חסידית עם 13 ילדים צריכה תעודות לידה אלה כדי שתוכל לקבל תלושי מזון לילד שלה ברגע שהילד שנולד.
האם היא גולשת באינטרנט, כך שהיא יכולה לקבל בוליה אוכל? אני מאמין שהיא תהיה. וברגע שהיא נמצאת במצב מקוונת, שאולי נתקל סיפור על מסך הבית, ושעלול לגרום לה לחשוב על החיים הקשים שלה, שהיא מחבקת, אבל היא מחבקת אותו בלי לחשוב.

חשיבה אנליטית כשזה מגיע להחלטות של חיים בסיסיים היא משהו חדש לי ומשהו שאני עדיין נאבק עם, 5 שנים לאחר שעזב
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/7/2015 12:40 לינק ישיר 

שרית560 כתבה:

יוחנןש כתבה:

מי הרשע? זה שעוזב את דרך ה', ועל הדרך גם שופך דמם של הוריו ומשפחתו, ויורק על קהילתו לשעבר. אך על הכל הוא מהמורדים והכופרים בדרך ה'. ועל כל חילול שבת שלו הוא חייב כרת !!! לכן הוא (במקרה הזה - 'היא') חייב מיתה. וב"ה שהמית את הנשמה המיוסרת הזו.

נ.ב. כל זה בהנחה שמדובר ברשעה, שהדיכאון הגיע אצלה אחרי ההתפרקות, אם מלכתחילה היה לה בעיה נפשית, חוזרני בי.


חזרת מבית דין של מעלה שאתה יודע מי צדיק ומי רשע ??


החברה החרדית ביחסה המנוכר והאלים לכל מי שלא הולך בתלם .
ובחוסר סובלנות ואי קבלת האחר.
הביאה את פייגי האומללה למצב שכבר לא היה לה מה להפסיד .והיא התאבדה .עיצבנת אותי
תפסיקו להפיל הכל על החברה החרדית בעיות נפשיות לא קשורות לחברה זו או אחרת
למה בציבור החילוני יש מתאבדים?????


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/7/2015 12:42 לינק ישיר 

יוחנןש כתבה:

מי הרשע? זה שעוזב את דרך ה', ועל הדרך גם שופך דמם של הוריו ומשפחתו, ויורק על קהילתו לשעבר. אך על הכל הוא מהמורדים והכופרים בדרך ה'. ועל כל חילול שבת שלו הוא חייב כרת !!! לכן הוא (במקרה הזה - 'היא') חייב מיתה. וב"ה שהמית את הנשמה המיוסרת הזו.

נ.ב. כל זה בהנחה שמדובר ברשעה, שהדיכאון הגיע אצלה אחרי ההתפרקות, אם מלכתחילה היה לה בעיה נפשית, חוזרני בי.

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/7/2015 13:15 לינק ישיר 

מי שהכחיש או לא הכחיש זה לא אני שאלתי איפה זה כתוב? והניק חברים מציין במשחק ההתכתבות עם שאר הניקים ממכנובקא, שבניגוד לכתוב בנוי יורק פוסט, היא אינה משתייכת לחסידות זאת כאשר כל ההכחשה שלו זה על מנת שהניקים המכנובקאים יענו לו שכןדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/7/2015 17:00 לינק ישיר 


אני מראה לכם את ההשקפה היהודית ולא ההשקפה האנושית.

מי שלא נבהל מדברי חכמינו הקדושים שאמרו (על כגון דא) את הביטוי החריף: "נוח לו שנהפכה שלייתו על פניו".

מי שלא נבהל מלקרוא את דברי האור החיים הק': "
וְדָבָר יָדוּעַ הוּא כִּי הַצַּדִּיקִים יוֹתֵר יַחְפְּצוּ בְּהֶעְדֵּר הַבֵּן בִּהְיוֹתוֹ בֵּן מֵבִישׁ" (פרשת ויגש)

שיקפוץ לי !!

זו ההשקפה היהודית. התואר המפוקפק של 'רשע' ושל 'עבריין' מתקבל ברמב"ם ובשולחן ערוך. לא בשום חוק ושיח אנושי.

חרדק"י היקרים, המשיכו לתקוף ולפקפק, אני ב"ה מבוטח בביטוח דברי חכמינו הקדושים, כהנה וכהנה. אני בצד הטוב.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/7/2015 17:08 לינק ישיר 

מכיוון שמדובר בחולת נפש הרי כלפי שמייא יתכן שהיא אינה כל כך אחראית למעשיה, אז עדיף להצניע את כל הסיפור הזה.

בתקווה שאיני מלמד זכות על מסיתה ומדיחה, כפי שאמר הבריסקר רב נעבאך האפיקורס איז הויכט האפיקורס!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/7/2015 17:15 לינק ישיר 

יוחנןש כתב:

חרדק"י היקרים, המשיכו לתקוף ולפקפק, אני ב"ה מבוטח בביטוח דברי חכמינו הקדושים, כהנה וכהנה. אני בצד הטוב.אתה לא מבוטח בשום ביטוח, שהרי כבר לימדונו רבותינו שאפשר להיות "נבל ברשות התורה".דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > טרגדיה מזעזעת בניו יורק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.