בית פורומים בחדרי חרדים

החייאה בישיבה קטנה גור בערד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/10/2017 02:10 לינק ישיר 

מי יודע מה גרם לבחור ???
להגיע למצב הזה ??

רחמי ותנוחמי למשפחה !!לאבד בן זה דבר איום ונורא !!.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 26/10/2017 02:11:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2017 13:59 לינק ישיר 

מהרשת

הייתי שם.. 

עצוב היה.. עצוב מאד להשתתף בלוויה של בחור צעיר שטרם הספיק לטעום טעמו של החיים.. צף בזכרוני המראה הזה.. הוא היה מוכר.. לא רחוק.. קצת יותר מ 6  שבועות.. 

המראה הזה של קרוב לאלף איש גברים ברחובה של עיר בחצות ליל.. המפגן של השחורים.. המפגן של החרדים.. המפגן של האלימים.. קראו לזה אז..
הפעם זה היה שונה.. אלף איש ברחוב העיר.. תספרו לתושבי רחוב הקנאים חרוב תדהר והנספח על לוויה שהתקיימה בלילה בהשתתפות אלף איש.. אף אחד לא יאמין...

שקט דממה היה ברחוב, ולא, זה לא רחוב אחר צדדי וחשוך.. זה אותו עיר. אותה קהילה. אותה משטרה. אותם 1000 תושבים אותה שעה ביממה ו....דממה. למה? כי לא מפריעים לתושבי העיר!!

ראיתי איך דאגו להעביר את הנפטר בצומת הקנאים אגוז צמוד לטיפת חלב כדי שלא יפריע לשכנים . ראיתי את עשרות כלי רכב ולו צפירה אחת בודדה. ראיתי את הציבור ממרר בבכי עם הספדן וקולתיהם של נערי שוליים שהתקבצו הם  שנשמעו ברמה.. 

הבנתי למפרע.. הבנתי שזה לא קבוצה אלימה זו לא קבוצה שתלטנית ורודנית ההפך זו קהילה ממושמעת עם ערכים כלפי כל אחד באשר הוא ורק כאשר נגעו בנקודה רגישה של חילול הקודש יצאו ההמונים לזעקה בגלעד.

כבוד הוא לנו תושבים עם ערכים !!

יתגדל ויתקדש שמיה רבה !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2017 18:51 לינק ישיר 

בחור עם בעיות רפואיות לבביות

יש לו רקע רפואי קשה

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי מלכתדיגער ב- 26/10/2017 18:51:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 07:57 לינק ישיר 

יש הרבה שמועות ברשת על מה שקרה שם אבל לא בטוח 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 09:56 לינק ישיר 

בס"ד

מסכן. לא מספיק מלעיטים אותם בסמים מסוכנים, כן, תרופות פסיכיאטריות שלא צריך אותם הם סמים לכל דבר, ויכול לגרום לאבדנות. יגידו שהיה חולה לב, העיקר לא להאשים את ראשי הכת הזו. אני מקווה שהפרקליטות והמשטרע יתגברו על עצמם, ויעשו חקירה ואישום כנגד כל הפושעים, וזה כולל ראשי החסידות דרך ה"משגיחים" והסוחרי סמים, הלא הם הרופאים שמשתפי"ם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 12:53 לינק ישיר 

שקט, דממה, אני שואל ידידים ומכרים מחס"ג מה אירע שם, ואני נענה במשיכת כתף, לא יודעים, לא שמענו, איזה בחור נפטר בערד היה לו משהו, לא יודעים בדיוק מה, הרבי אמר בתגובה לאירוע שצריך לשמור על הפה, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 13:02 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
הרבי אמר בתגובה לאירוע שצריך לשמור על הפה, 

בס"ד

כתבתי כבר שהם כת לכל דבר? ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 13:35 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

שקט, דממה, אני שואל ידידים ומכרים מחס"ג מה אירע שם, ואני נענה במשיכת כתף, לא יודעים, לא שמענו, איזה בחור נפטר בערד היה לו משהו, לא יודעים בדיוק מה, הרבי אמר בתגובה לאירוע שצריך לשמור על הפה, 

הוא בטח התכוון "לשמור על הפה סגור מפני כדורים פסיכיים שהורגים את הבנאדם לאט לאט"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2017 13:47 לינק ישיר 

עדות אישית מן הרשת

השניות הראשונות מיד עם גילוי הבחור בתא השירותים:

הגיע אלי בחור בישיבה ואמר לי, יש בחור ששוכב בשירותים, רצתי מיד בליווי המשגיח לשירותים וראיתי בחור ששוכב בתוך התא של השירותים, דפקתי על הדלת והוא לא ענה לי, דפקתי על הרגלים שלו ולא ענה לי,

מיד טיפסתי דרך התא הסמוך וקפצתי פנימה ופתחתי את התא, ומה שראיתי, בחור שכל הנראה מחמת שהתעלף והתמוטט בתוך התא הצפוף נפל בין האסלה לקיר בצורה ממש לא טובה על גרונו ונחנק,

מיד הזעקנו כוחות הצלה, ובינתיים הגיע גם א. מושקוביץ שעובד בסמוך, והתחלנו לבצע פעולות החייאה עד להגעת כוחות ההצלה.

לא ידוע לנו איך יצא כזו שמועה נוראה על בחור כ"כ טוב וירא שמים. אנחנו פתחתנו וראינו ראשונים את הבחור ולא היה כרוך על גרונו שום גארטל, ולא היה שם על הריצפה כזה דבר.

מדובר בשירותים הצמודים לחדר האוכל ולא לבית המדרש, כך שכנראה שכב כך הרבה זמן ללא טיפול לצערנו, כי לא הבחינו בו.

יהי זכרו ברוך ותהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

ושנשמע ונתבשר בשורות טובות, אמן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2017 01:36 לינק ישיר 

אחד הקודקודים הבכירים ביותר בעולם החינוך של גור, היה בדיוק באותו יום בערד בישיבה, והוא קלט בשניה הראשונה מה שקרה, והפעיל לאלתר נוהל חירום שכלל ניתוק כל הטלפונים הציבוריים בכדי שהבחורים לא יצרו קשר עם העולם החיצון, עם איסור מוחלט לצאת מבנין הישיבה, הבחורים התבקשו לומר תהילים על הבחור שהתעלף בשירותים, ובעשר בערב הם נצטוו ללכת לישון כמו בכל יום עם הודעה שיש שיפור במצבו של הבחור, ורק למחרת הם שמעו על פטירתו, 

כל הכבוד לגור שהצליחו להטיל איפול מלא על נסיבות פטירתו של הבחור, במקום אחר כבר ודאי היה תמונות וסירטונים און ליין מכל מה שקרה, אבל סוף סוף אנחנו לא חיים בצפון קוריאה ובערוצים השונים זורם מידע ממקורות אמינים על כל מה שקרה, ורק נקוה שיום אחד לא יהיה על כך תחקיר אצל אמנון לוי, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2017 09:58 לינק ישיר 

שלא נדע.  לא פשוט למשפחה כזה מקרה ובפרט אם יש לזה רקע מוסתר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 07:29 לינק ישיר 

היום בערב כתבה אצל אמנון לוי שוה לצפות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 12:08 לינק ישיר 

לא שוה לצפות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 12:35 לינק ישיר 

לא אצפה.
לא רואה שום תועלת שתגיע מהכתבה הזו חוץ מהשמצה שגם אם יש בה אמת, לא זו הדרך להתמודד אתה כי בכל מקרה אלה שנמצאים עמוק בחסידות ובישיבות ממש לא יושפעו מהכתבה הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2017 14:47 לינק ישיר 

אמנון לוי הוא כמו ציפורן חודרנית ליהדות החרדית, קצת מציק אבל אפשר בהחלט לדרוך על זה ולהמשיך ללכת הלאה,

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החייאה בישיבה קטנה גור בערד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.