בית פורומים בחדרי חרדים

מה אמר שר התורה ליובל המבולבל ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/7/2018 13:12 לינק ישיר 

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5284895,00.html  

https://www.mako.co.il/entertainment-celebs/local-2018/Article-a59c1fa4cc45461006.htm

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%95%D7%91%D7%9C_%D7%A9%D7%9D-%D7%98%D7%95%D7%91

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 13:21 לינק ישיר 

גלאגוזים כתב:

שאלה לנכד,
האם ביקורים מתוקשרים כאלו מוסיפים כבוד לשר התורה?!

כבוד לא אבל כסף כן (לכיסי הנכדים כמובן)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 13:41 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

זה בסדר שיובל המבולבל (זה שמו האמיתי?) יבוא להתברך אצל רבנים אבל הפרסום מגונה אלא אם המבלבל עצמו פרסם זאת. אולם בשונה מאנשי הפלג שהם הולכים לפינטו המבלבל להתברך אצלו הרב קנייבסקי לא הולך ליובל אלא זה בא אליו. וההבדל גדול, תרתי משמע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 16:49 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

זה בסדר שיובל המבולבל (זה שמו האמיתי?) יבוא להתברך אצל רבנים אבל הפרסום מגונה אלא אם המבלבל עצמו פרסם זאת. אולם בשונה מאנשי הפלג שהם הולכים לפינטו המבלבל להתברך אצלו הרב קנייבסקי לא הולך ליובל אלא זה בא אליו. וההבדל גדול, תרתי משמע...

הרב קנייבסקי בא לנחם ובא לחתונת האנס המורשע מקלב (אלו היו החופשות היחידות שלו וגם זה לחלק קטן מהחתונה והשבעה ודווקא אז הוא בא לבקר)
הגדיל לעשות אחד מזקני רשי ישיבת אהל קדושים שבא לבקרו בכלאו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 16:52 לינק ישיר 

גשם_בעיתו כתבה:

קלעפער כתב:

יובל שם טוב

טוב שם משמן טוב..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 18:17 לינק ישיר 

אצל מי בא הגר"ח לבקר בירושלים? אם הגר"ח הלך לבקר את האנס המורשע בידיעה זה חמור מאד אם כי אין חשש שאיש יהלך בעקבות האנס אולם בעקבות פינטו המתעתע יש חשש כזה.
בכל אופן איןכאן טענה כלל לגר"ח עצמו שבטח אינו יודע מי זה היהודי שבא לבקש ברכה אלא לנכדיו אבל ראשי הפלג עצמם יודעים היטב למי הלכו ומה המחיר של לרומם נוכל במסוה של קדושה ולקרותו "רבינו" שזה תוספת שאינה צריכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/7/2018 19:22 לינק ישיר 

קלעפער כתב:

אצל מי בא הגר"ח לבקר בירושלים? אם הגר"ח הלך לבקר את האנס המורשע בידיעה זה חמור מאד אם כי אין חשש שאיש יהלך בעקבות האנס אולם בעקבות פינטו המתעתע יש חשש כזה.
בכל אופן איןכאן טענה כלל לגר"ח עצמו שבטח אינו יודע מי זה היהודי שבא לבקש ברכה אלא לנכדיו אבל ראשי הפלג עצמם יודעים היטב למי הלכו ומה המחיר של לרומם נוכל במסוה של קדושה ולקרותו "רבינו" שזה תוספת שאינה צריכה.

אז למה נראה לך שדברים אחרים הוא כן יודע?
כל פרשיית האונס נעשתה לכאורה במצוותו של הגר"ח ואם אחרי זה עדיין הוא נגרר לשם זה אומר משהו על שיקול דעתם של מי שמנהיגים אותו.
לגבי פינטו אני לא חושב שזה יותר גרוע ממסעות שנור שעושים אצל מחללי שבת וחייבי כריתות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה אמר שר התורה ליובל המבולבל ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.