בית פורומים בחדרי חרדים

הכונו: ביום חמישי - עצרת מחאה אדירה בב"ב בהשתתפות אלפי יראי ה' מכל החוגים והעדות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/7/2018 22:22 לינק ישיר 

ברור שהמחאה היא נגד הגראי"ל זצל ויבדלו לחיים הגר"ח והגרי"ג. שהעזו לכפור בשלטון הלבלר. באו הבריונים להפגין בבני ברק כדי להזכיר לכולם למה חרבה ירושלים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 22:29 לינק ישיר 

רק היה חסר היום הסוף של הסיפור של קרח וזה היה מושלם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 19/07/2018 22:29:50

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 22:40 לינק ישיר 

המטרה של האירוע הזה היא אחת !

לעודד את רוחם של אנשי הפלג, שיראו שהם לא מעטים, ולגבש אותם.

זו מטרת האירוע ולא שום דבר אחר.

הסבל שעוברים אנשי הפלג על שטות המחלוקת הזאת הוא עצום,

וחלקם פשוט לא מבין בשביל מה ולשם מה הוא סובל,

ולכן בא האירוע הזה לעודד ולחזק אותם.

ככל שהאירוע יהיה קטן, קיים סיכוי שהפלג יתפרק וייעלם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 23:06 לינק ישיר 
ערלכער_ייד

רעיונוביץ כתב:
המטרה של האירוע הזה היא אחת !

לעודד את רוחם של אנשי הפלג, שיראו שהם לא מעטים, ולגבש אותם.

זו מטרת האירוע ולא שום דבר אחר.

הסבל שעוברים אנשי הפלג על שטות המחלוקת הזאת הוא עצום,

וחלקם פשוט לא מבין בשביל מה ולשם מה הוא סובל,

ולכן בא האירוע הזה לעודד ולחזק אותם.

ככל שהאירוע יהיה קטן, קיים סיכוי שהפלג יתפרק וייעלם.

המטרה העיקרית של עצרת הרבבות היא למחות בלב בני ברק, העיר של מרן החזו"א ושאר גדולי ישראל זיע"א, כנגד אותם חדשים מקרוב באו , בעלי חזות חרדית, שמטרתם הגלויה לעקור את כל מה שהנחילונו גאוני ומצוקי ארץ, באיצטלא של 'הרע במיעוטו'.

בני היהדות החרדית הנאמנה לה' ולתורתו, הספרדים, הליטאים, החסידים, אנשי הישוב הישן, וכל יראי ה' מכל העולם כולו ימשיכו להלחם עד טיפת דמם האחרונה כנגד גזירות ומזימות השמד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/7/2018 23:16 לינק ישיר 

העיר של החזו"א... ר' חיםי קנייבסקי לא יודע מהי דעת החזו"א, רק הערלצ'יק כאן בפורום...

הנה סיפור ששמעתי מהרב שכטר, בנו של טוביה שכטר שנפטר לפני כמה ימים, שהיה יהלומן חרדי. שכטר הזה, מכיוון שהיה בעל ממון, היה מהראשונים בבני ברק שהיה לו רכב. והוא היה לוקח את החזון איש מידי פעם. פעם נסעו ביחד, היה יום גשום מאד, ופתאום החזו"א הרים קול וצעק "תעצור, הש"ס רטוב"!!!. שכטר לא הבין מה החזו"א רוצה, אזי החזו"א הצביע לו על בחור בשם חיים קנייבסקי שעומד בחוץ וכולו רטוב, ועליו כבר אז אמר החזו"א ה"ש"ס רטוב"...

אז גם אם לגופו של ויכוח בעניין הגיוס נאמר שאני לא בקי כ"כ, אבל אם ישאלו אותי עם מי אני הולך במחשבה שהוא מבין יותר בדעת החזו"א אזי הייתי בוודאי לוקח את הצד של הגר"ח קנייבקי והגרי"ג אדלשטיין. מה גם שרוב הקנאים, האמיתיים והמדומים, שצועקים היום אבותיהם צעקו גם אז, והשיירה עוברת והכלבים נובחים בכל דור ודור...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2018 02:58 לינק ישיר 

קידוש השם גדול ועצום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2018 03:22 לינק ישיר 

סקופער כתב:
העיר של החזו"א... ר' חיםי קנייבסקי לא יודע מהי דעת החזו"א, רק הערלצ'יק כאן בפורום...

הנה סיפור ששמעתי מהרב שכטר, בנו של טוביה שכטר שנפטר לפני כמה ימים, שהיה יהלומן חרדי. שכטר הזה, מכיוון שהיה בעל ממון, היה מהראשונים בבני ברק שהיה לו רכב. והוא היה לוקח את החזון איש מידי פעם. פעם נסעו ביחד, היה יום גשום מאד, ופתאום החזו"א הרים קול וצעק "תעצור, הש"ס רטוב"!!!. שכטר לא הבין מה החזו"א רוצה, אזי החזו"א הצביע לו על בחור בשם חיים קנייבסקי שעומד בחוץ וכולו רטוב, ועליו כבר אז אמר החזו"א ה"ש"ס רטוב"...

אז גם אם לגופו של ויכוח בעניין הגיוס נאמר שאני לא בקי כ"כ, אבל אם ישאלו אותי עם מי אני הולך במחשבה שהוא מבין יותר בדעת החזו"א אזי הייתי בוודאי לוקח את הצד של הגר"ח קנייבקי והגרי"ג אדלשטיין. מה גם שרוב הקנאים, האמיתיים והמדומים, שצועקים היום אבותיהם צעקו גם אז, והשיירה עוברת והכלבים נובחים בכל דור ודור...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2018 16:11 לינק ישיר 

למה אין תמונות מהעצרת האדירה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2018 16:25 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/7/2018 16:47 לינק ישיר 

סגן כתב:
למה אין תמונות מהעצרת האדירה?

מאוד משונה,

תמיד יש הרבה תמונות, ופתאום אין,

ביררתי גם באשכול אחר ולא קיבלתי תשובה מליאה,

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3148612&whichpage=1&forum_id=771#R_5

אולי זה מתאים לבדיחה מפורסמת שהיתה פעם על תנועת פא"י,

על כך שבעיתון שהיה להם שהיה קרוי "שערים"

בכל אירוע שהם עשו הם כתבו שהיו אלפים רבים,

ואמרו שמזל שהיו שם רק כמה עשרות אנשים ותו לא,

כי אם היו שם כמה מאות,

מאות אנשים היו יודעים שעיתון "שערים" לא מספר את האמת,

כשרק כמה עשרות יודעים מזה, זה לא נורא........

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הכונו: ביום חמישי - עצרת מחאה אדירה בב"ב בהשתתפות אלפי יראי ה' מכל החוגים והעדות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.