בית פורומים בחדרי חרדים

האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/11/2018 00:25 לינק ישיר 

אז אני מציע לכם לקחת מחשבון, דף ועט, ולעבור על כל הישובים מתפרח ועד מעלות תרשיחא ולעשות חשבון מה הוא הסך ששייך לכל מפלגה, ואז להגיש המלצות ביחד עם אדון ובר, ליענקוש וגפני, 

להערכתי, אתם תצטרפו להמלצתי, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:27 לינק ישיר 

אני לא בדקתי אבל הוא כנראה בדק ומה שהבאת לא סותר את הבדיקה שלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:30 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

אז אני מציע לכם לקחת מחשבון, דף ועט, ולעבור על כל הישובים מתפרח ועד מעלות תרשיחא ולעשות חשבון מה הוא הסך ששייך לכל מפלגה, ואז להגיש המלצות ביחד עם אדון ובר, ליענקוש וגפני, 

התברר בבחירות האלה שכנראה דגל יודעת לבדוק יותר טוב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:32 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

רק שאלה אתה בדקת או שאתה סומך על ליצמן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:54 לינק ישיר 

בונדמן, נא תקרא טוב את מה שפותח האשכול כתב , אברהם ובער אמר בראיון שלפי המספרים שיש בידו מהבחירות , דגל יכולה להתמודד בארצי לבד בלי חשש . . . אף אחד פה לא דיבר אם לאגודה יש יותר בקרית גת או בראש העין, זה לא הנידון,ובער לא התיחס מי יותר גדול אגו"י או דגל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 00:59 לינק ישיר 

אדרבא, תתחיל להעלות נתונים, ותתחיל עם זה שלמרות שבמנדטים בירושלים הם כפול, אבל בקולות הם רחוקים מלהיות כפול, לאגו"י יצא שבערים וחמש אלף קול הם קיבלו שלוש, ולליטאים בארבעים אלף קול, נכנס שש מנדטים, בארצי זה יכול לשחק בדיוק הפוך, שלא לדבר על כך שהרבה ליטאים בירושלים הם חוצניקים שאין להם זכות הצבעה בכנסת,  ומשם תמשיך לביתר שעל אף הגידול של דגל, הם עדיין רחוקים ממחצית חסידים שהתפזרו בין כמה מפלגות, תחשב מקום כמו נתניה שגם אם יש לליטאים נציג, כמה זה בזכות וכמה זה בחסד, וכנ"ל בכל הארץ, ואת ההמלצות תגיש כנ"ל, 

עוד מעט תגיד לי שבחיפה קליש גברה על יהב בשלושים אחוז, כי הליטאים הם שלושים אחוז מתושבי חיפה, 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 01:09 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
אדרבא, תתחיל להעלות נתונים, ותתחיל עם זה שלמרות שבמנדטים בירושלים הם כפול, אבל בקולות הם רחוקים מלהיות כפול, לאגו"י יצא שבערים וחמש אלף קול הם קיבלו שלוש, ולליטאים בארבעים אלף קול, נכנס שש מנדטים, בארצי זה יכול לשחק בדיוק הפוך, שלא לדבר על כך שהרבה ליטאים בירושלים הם חוצניקים שאין להם זכות הצבעה בכנסת,  ומשם תמשיך לביתר שעל אף הגידול של דגל, הם עדיין רחוקים ממחצית חסידים שהתפזרו בין כמה מפלגות, תחשב מקום כמו נתניה שגם אם יש לליטאים נציג, כמה זה בזכות וכמה זה בחסד, וכנ"ל בכל הארץ, ואת ההמלצות תגיש כנ"ל, 

עוד מעט תגיד לי שבחיפה קליש גברה על יהב בשלושים אחוז, כי הליטאים הם שלושים אחוז מתושבי חיפה, 

לא משלמים לי בשביל שאעלה נתונים לפחות אני יודע לא לקבוע בנחרצות מה יש ומה אין להבדיל ממך שאתה לא מעלה נתונים אבל בטוח שהנתונים מסתדרים עם מה שאתה רוצה

סתם עיצה יש יהודי שחשב שהנתונים מסתדרים איך שהוא רוצה והיום מאד עצוב לו בפרטי אני יתך לך את השם המלא  כאן אכתוב רק ר"ת  י.ל חסיד גור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:13 לינק ישיר 

שמעתי אותו אתמול בקול חי ואני שומע ששנאת החסידים מדבר מתוך קולו !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:24 לינק ישיר 

א.
עולות כאן טענות שירושלים לא משקפת את הארצי,
אז למה היה צריך לבדוק את זה בירושלים? למה בבחירות הקודמות היה 3 - 5 ?
למה לא נתנו את היחסים האלו מלכתחילה?

ב.
לגבי הערים הנוספות, ברחבי הארץ....
יש ערים נוספות שיש בהם יותר חסידים ,
ויש ערים שיש בהם יותר ליטאים.
(לדעתי האישית בלבד, היחסים יהיו דומים לתוצאה בירושלים, )

ג.
הכי טוב לדגל לרוץ יחד עם ש"ס
(ואגו"י עם אלי ישי והפלג)

תוקן על ידי עמ_קנית ב- 01/11/2018 11:24:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 11:49 לינק ישיר 

עמ_קנית כתבה:

א.
למה לא נתנו את היחסים האלו מלכתחילה?

ב.
לגבי הערים הנוספות, ברחבי הארץ....
יש ערים נוספות שיש בהם יותר חסידים ,
ויש ערים שיש בהם יותר ליטאים.
(לדעתי האישית בלבד, היחסים יהיו דומים לתוצאה בירושלים, )

ג.

הפלג טוענים שהם לא יצביעו יותר עד ביאת משיח....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:20 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

מצחיק לראות את החפיפניקיות של דוברי החסידים.
כל אחד מדבר על הערכות ועל תחושות בטן ששמע מן החברים בשטיבל.
יש דרך אחת לבדוק כח, והוא ההצבעה בקלפי, ויש דרך נוספת לאמוד כח, והם הנתונים של מוסדות החינוך.
לפי נתוני מוסדות החינוך (ישיבות חסידיות וישיבות ליטאיות) שכל אחד יכול לבדוק באתר של משרד החינוך, יש יותר מ40/60 לטובת הליטאים.
אז שאל ליצמן, מה קרה מגפה?
התשובה, הליטאים קולטים כל הזמן ציבורים חדשים, המון תיכוניסטים, בעלי תשובה, עולים מחו"ל, וגם בנים למשפחות חסידיות שלמדו בישיבות והפכו לליטאים (יש קצת ליטאים שהפכו לחסידים, אבל במספרים הרבה יותר נמוכים).
החסידים נשארו לדאוג לאונזערע, ולהיימישע, ולכן הם התמעטו.

תוקן על ידי תם_יושב ב- 01/11/2018 12:21:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 12:23 לינק ישיר 

[quote]א.
למה לא נתנו את היחסים האלו מלכתחילה?למה?הרי בבית שמש טענתם בעבר שאתם הרוב, רצתם לבד והתברר שזה לא נכון, הבעיה בגישה שלך ושל עוד רבים בפורום היא הגישה הקטנונית, 30 שנה של עיסוק בגודל, ועדיין לא נמאס לכם, במקום עיסוק במהות,, 

עכ"פ לפחות אתמול היה פה אחד שהודה שבתשמ"ט לא הייתם רוב ואפילו עכשיו אתם לא רוב אלא מקסימום 50 50, השאלה העולה היא מה שאני טוען זמן רב, למה לרסק  ולפרום את הציבור החרדי, ולא לחכות עד שבאמת תהיו הרוב?
למה להמר על הציבור החרדי על כל הקופה? למה ליצור שנים של סחיטות קטטות ומשקעים?

לדעתי הדבר הטוב ביותר היא הפרדות לעולמים כמו עם ש"ס, אי אפשר לחיות עם נחש  בכפיפה אחת, נמאס לשמוע  מהמרמור שלכם מהאכלו לי שתו לי, שלום ולא להתראות!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:26 לינק ישיר 
ארנונה

תם_יושב כתב:

מצחיק לראות את החפיפניקיות של דוברי החסידים.
כל אחד מדבר על הערכות ועל תחושות בטן ששמע מן החברים בשטיבל.
יש דרך אחת לבדוק כח, והוא ההצבעה בקלפי, ויש דרך נוספת לאמוד כח, והם הנתונים של מוסדות החינוך.
לפי נתוני מוסדות החינוך (ישיבות חסידיות וישיבות ליטאיות) שכל אחד יכול לבדוק באתר של משרד החינוך, יש יותר מ40/60 לטובת הליטאים.
אז שאל ליצמן, מה קרה מגפה?
התשובה, הליטאים קולטים כל הזמן ציבורים חדשים, המון תיכוניסטים, בעלי תשובה, עולים מחו"ל, וגם בנים למשפחות חסידיות שלמדו בישיבות והפכו לליטאים (יש קצת ליטאים שהפכו לחסידים, אבל במספרים הרבה יותר נמוכים).
החסידים נשארו לדאוג לאונזערע, ולהיימישע, ולכן הם התמעטו.

למה בכלל צריך להסביר ולנמק לאנשים שמדברים מהבטן, ולא מעניין אותם בכלל הצד השני אלא רק טובת בטנם.
הם נלחמו שלא נלך במוניציפאלי לבד כי חששו מהתוצאות ובצדק.
ועכשיו ינסו לאנוס את הליטאים ללכת איתם גם בארצי.
הגיע הזמן אחת ולתמיד להיפרד מאנשים שלא יודעים לכבד את הצד השני ולהתנהג כבני תרבות.
צריך ללכת בבלוק טכני עם שס ולתת לליצמן להמשיך ולהתעלל בשאר החסידויות שנעבאך לא יכולים לעזוב אותו. וזהו.

תוקן על ידי תם_יושב ב- 01/11/2018 12:21:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:39 לינק ישיר 

עמ_קנית כתב:
א. )

ג.

אם אגו"י ודגל ירוצו בנפרד יש אולי סיכוי שחב"ד יצטרפו אליהם ויביאו מנדטים כמו בתשמ"ט. אך אם ירוצו עם הפלג - אין לכך שום סיכוי

תוקן על ידי מוקוטובסקי ב- 01/11/2018 13:39:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:41 לינק ישיר 

מתברר שדווקא חב"ד מחרימים עדה קדושה, לא יאומן! 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.