בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/11/2018 22:47 לינק ישיר 
פלספן

קרשינדו כתב:
פלספן לא יפה לסלף. אפילו כמה שורות אחרי האשכול הזה יש אשכול שליאון בעד מצעד הגאווה ולא לבטלו. גם לגסות רוח יש גבול

תוקן על ידי קרשינדו ב- 06/11/2018 20:40:29

לא כתבתי שליאון נגד, כתבתי שברקוביץ משתתף וצועד פומבי, זה שיש מצעד זה דבר שאי אפשר למנוע חוקית וזה הסיבה שליאון לא אומר שהוא נגד. . תקרא היטב דברי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 22:50 לינק ישיר 

פדהאל. אני מעריך את השקעתך בתגובה ומתנצל שלא אוכל להשיב לך כגמולך.
כתבו כאן (בתוכם אני) רבות בפורום על הטיעונים שהעלית, כתבתי כאן מה שכתבתי בשביל קרשינדו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 22:50 לינק ישיר 

פלספן, הא הבנתי זה לא כמו שהרבנים שלכם לא נגד ההתקפות על החסידים אלא כמו רובינשטיין שהיה בשעה שצעקו בוז ולא השתיק אותם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 22:54 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:
פלספן איך לא רעדה לכם היד להצביע ליאון בשעה שיהודי חרדי מועמד? אבל אתם מאמינים רק לכוחכם ולנכדיכם ולשס (לא לשישה סדרי משנה שלא פתחתם כבר חודשיים בשביל בחירות של פירוד)
נו, אתה עוד 'תקוע' שם ? כולם ידעו שאין לו סיכוי, אם שס ודגל היו הולכים עם דייטש, ברור שהחילונים היו מתאחדים עם מועמד יחיד והיה מביס את החרדים כבר בסיבוב הראשון... דיי, דשנו על כך מספיק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 22:55 לינק ישיר 

נוירולוג אתה צודק שאתה לא מקנא במי שצריך להחליט . אבל זה מה שקורה למי שרוצה להיות גדול , ראש ישיבה או אדמור. הם חייבים להחליט. פעם זה לא מוצא חן בעיני הליטאים ופעם זה לא מוצא חן בעיני החסידים. אבל אין ספק שאין לקנא בהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 22:57 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

קרשינדו כתב:
ככה האדמורים כולם אמורים להגיב. ולא לגמגם ולא ללקק. אבל הרי ידוע לחסידים בדיוק איך כל אדמור יגיב. יש תמיד את המתחסדים והאוהבים להיות אחרים מכולם. ויש את אלו שהולכים עם ההיגיון. ליאון (ליברמן) לא יותר טוב מברקוביץ ואם אתם הליטאים לא רציתם אחדות לפני הבחירות הראשונות לא רציתם ראש עיר חרדי אל תבואו אלינו עכשיו בטלפיים הצבועים שלכם בבקשה של אחדות. לכו לכם לדרככם עם ליאון ואנחנו נמשיך לחיות גם בלי ליאוןמה שברור לכל הדעות כולל הליטאים שברקוביץ מנצח עם או בלי חלק החסידים המתייפים.

זה בכלל לא פשוט, ואני לא מקנא במי שצריך לקבל את ההכרעות בנושא
גם אם הליטאים נהגו בנבזות, וגם אם "מגיע להם לחטוף" וכו', זה לא מה שאמור להנחות את מקבלי ההחלטות.
כל האופציות לא קלות ופשוטות. לבחור בברקוביץ זה לא דבר פשוט, גם לנקוט ב"שב ואל תעשה" לא פשוט, וגם להורות על בחירה בליאון.
מזל שאני לא צריך להכריע בעניין.

כתבת נכון בעקרון, אבל האם יש לך הסבר מה הנקודה שיכולה לגרום לאדמו"ר להורות להמנע מלהצביע לליאון במצב הנוכחי? (מלבד חוסר הנעימות מהשותפים)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:02 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

קדימה
להתחיל לתקוף, לזלזל, לקלל וכל מה שאתם כל כך אוהבים לעשות.

זה לא אתה שפתחת אשכול ללעוג ולזלזל ברב עדס שאמר דעה הפןכה משלך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

ידידי. תנסה משהו אחר או בהזדמנות אחרת, אתה יורה לא בכיוון.
לא זלזלתי ולא לעגתי לו, ולמיטב זכרוני אף אחד שם לא זלזל ולא לעג לו.

תבדוק שם. הקשית קושיות. אני מכבד את האדמור מסלונים ולא אקשה קושיות שצפות. רק זאת אומר:

אני משוכנע (וגם קצת יודע) ב100% שהאדמור מסלונים מבין מה המשמעות האיומה של ברקוביץ בראשות העיר ירושלים והוא יעשה כל אשר לאל ידו למנוע את זה בלי שום התחשבות בשיקולים קטנוניים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי כברהיה ב- 06/11/2018 21:02:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:02 לינק ישיר 

מודה שאיני יודע

בכיכר השבת הובא:

ל"כיכר השבת" נודע כי האדמו"ר מסלונים מתנגד לתמיכה במשה ליאון מחשש שנסגרו עמו הסכמים הנוגעים לפשרות על חוק הגיוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:03 לינק ישיר 
פלספן

קרשינדו כתב:
פלספן, הא הבנתי זה לא כמו שהרבנים שלכם לא נגד ההתקפות על החסידים אלא כמו רובינשטיין שהיה בשעה שצעקו בוז ולא השתיק אותם?
שקר , מנחם שפירא מדגל ניסה להשתיק את הילדים הדגלאים. תצפה שוב, לפני שכתבתי את התגובה צפיתי שוב בסרטון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:10 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
גם אם הליטאים נהגו בנבזות, וגם אם "מגיע להם לחטוף" וכו', זה לא מה שאמור להנחות את מקבלי ההחלטות.
כל האופציות לא קלות ופשוטות. לבחור בברקוביץ זה לא דבר פשוט, גם לנקוט ב"שב ואל תעשה" לא פשוט, וגם להורות על בחירה בליאון.

באמת מזל. אתה או רע מרושע או שקרן פתולוגי או טיפש מופלג. או גם וגם וגם. ממשיך לפמפם בכל אשכול על הליטאים שברוב נבזותם ניצחו בבחירות! ואפילו חבורת פעילים צעירה ונלהבת שלהם שרה שירים טיפשיים! אתה מתעלם מכל טענה הגיונית של ניקים אחרים. תמשיך לבוסס בבוץ שלך. כואב הלב עליך ועל חילול ה' הנורא שאתה גורם כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:15 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

קדימה

נשלח מהאנדרואיד שלי

תבדוק שם. הקשית קושיות. אני מכבד את האדמור מסלונים ולא אקשה קושיות שצפות. רק זאת אומר:

אני משוכנע (וגם קצת יודע) ב100% שהאדמור מסלונים מבין מה המשמעות האיומה של ברקוביץ בראשות העיר ירושלים והוא יעשה כל אשר לאל ידו למנוע את זה בלי שום התחשבות בשיקולים קטנוניים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה שחיפשת מתחת לאדמה משהו, לא יצא מוצלח.
לגבי האדמו"ר מסלונים, איך מה שאתה אומר מסתדר עם ההוראה להימנע מלתמוך בליאון? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:16 לינק ישיר 

פלספן את מי מעניין שההוא שפירא עשה מאחורה בשקט ששש. היה צריך רובינשטיין (שכנראה יהיה העונש של העיר בני ברק) להשתיק במקום זה הוא עומד עם חיוך של רובינשטיין ויאללה. נו. אתם צדיקי עולם לא מעוותים לא משקרים. עלו והצליחו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:17 לינק ישיר 

Honeycooki כתב:

באמת מזל. אתה או רע מרושע או שקרן פתולוגי או טיפש מופלג. או גם וגם וגם. ממשיך לפמפם בכל אשכול על הליטאים שברוב נבזותם ניצחו בבחירות! ואפילו חבורת פעילים צעירה ונלהבת שלהם שרה שירים טיפשיים! אתה מתעלם מכל טענה הגיונית של ניקים אחרים. תמשיך לבוסס בבוץ שלך. כואב הלב עליך ועל חילול ה' הנורא שאתה גורם כאן.

תודה על המחמאות. כמדומני שחלק מהם כבר חילקת לי בעבר והתעלמתי.
מאחר וטענת שהנך בגיל כפול משלי, אשתדל לשמור על כבודך וככל האפשר שלא להגיב לך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:19 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

כברהיה כתב:
נוירולוג כתב:

קדימה

נשלח מהאנדרואיד שלי

נשלח מהאנדרואיד שלי

נראה שחיפשת מתחת לאדמה משהו, לא יצא מוצלח.
לגבי האדמו"ר מסלונים, איך מה שאתה אומר מסתדר עם ההוראה להימנע מלתמוך בליאון? 

א. בכלל לא ניסיתי לשאול כי אני מכבד את הרבי מסלונים.

ב. אין כזו הוראה מהרבי מסלונים ולא תהיה. הרבי מסלונים מבין היטב למה ברקוביץ יותר גרוע מליאון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:20 לינק ישיר 

נוירולוג, זה לא החכמה של האדמור מסלונים לבד. כבר כתבו על זה בעיתונות החילונית לפני שבועיים. וזה ברור כשמש וזה לא סוד ליברמן/דרעי וגפני חשוב להם להגיע להסכם בנושא הגיוס. וכולנו יודעים שזה לא הסכם טוב לחרדים. אחרי הבחירות נשמע בדיוק מה הם סיכמו. כעת הם לא יגלו לנו. חבל שעיתון ידיעות אחרונות ירד מזה. צריך לעורר את זה שוב במקומות החילוניים אולי הם יגלו את האמת.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.