בית פורומים בחדרי חרדים

החורף הליטאי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/11/2018 14:28 לינק ישיר 

לא ענית לי ולא נימקת מדוע אם דגל וש"ס היו רצים עם אגודה בראשות דייטש המצב היה שונה:

האם מאיר פרוש ויוסי דייטש מסוגלים לנהל את העיר יותר טוב ממשה ליאון ?
האם יש משהו בחבישת שטריימל שהופכת אותם למסוגלים יותר להתמודד עם העול הכבד שנפל עליהם לטענתך ?
האם ויצמן וחבריו טיפוסים אחראיים יותר מקלרמן ושות' ?
האם העיר לא נוהלה כבר על ידי ליטאי בשם לופוליאנסקי ?

'דגל רק רוצים כמה הקצאות'
האם דגל חובבי הקצאות יותר מגור ושלומי אמונים ?
או שאתה פשוט יוצא מנקודת הנחה שכל מה שהיה ניתן לקחת הם כבר לקחו והם כבר מסודרים ולכן הם לא יצטרכו לספח שטחי אוניברסיטאות ?

בקיצור, אתה נשמע מודאג וכאוב, אבל עד שלא תגיד איפה בדיוק כואב לך לא יהיה אפשר לעזור לך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 17:25 לינק ישיר 

חבוט_רמי כתב:
אפיקטוזין כתב:

הכתיבה נעימה וקולחת, המסר מקרטע, חסר כל ביסוס וכל אחיזה במציאות, די מזכיר את 'אוטונומיות'

מה דייטש מסוגל שליאון לא ? אתה מציג את דגל וש"ס כאילו הם אלו שהולכים לכונן מדינת הלכה בירושלים, בעוד אגודה טוענים שהם אלו שהציגו את המועמד החרדי ביותר 'למען קדושת ירושלים'

מדינת הלכה זה למיזרוחניקים, דגל רק רוצים כמה הקצאות חשובות לטובת הציבור. בטעות נפלה לידיהם עיר עם מליון נפש, מאאתים אלף ערבים, רכבות קלות, רכבות כבדות, שני איצטדיונים, משרדי ממשלה, כבישים מהירים, פקקים מזדחלים, אמארה סטודמאייר, אוניברסיטה, הייטק, יד ושם, ר' ברוך מרדכי, הר הבית, זופניק, מחנה יהודה, מה עושים?

נשלח מהאנדרואיד שלי

חומר שרק חסידים יכולים להשתלט עליו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 18:11 לינק ישיר 

אני סמוך ובטוח שהחסידים היו מתמודדים עם הבעיות האלו הרבה יותר טוב. יש להם נסיון אזרחי רב שנים ושורשים בארגון חתונות ענק, הם מומחים בשינוע המונים לקברי צדיקים בכל מקום בעולם, ורק לאחרונה ראינו איך הם מרימים מבצעי גיוס כספים שבהם כל חסיד פשוט הופך לשנורר על. ובפרט שלומי אמונים שהם בעסקי הפוליטיקה כבר מאה חמישים שנה ויכולתם לסדר לכל אדמו"ר כלל חסידי כניסת אח"מים לכותל או למירון, ולעיתים אף במסוק! וכל זה בהתראות קצרות מאוד. בקיצור יש על מי לסמוך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/11/2018 22:37 לינק ישיר 

אפיקטוזין כתב:

לא ענית לי ולא נימקת מדוע אם דגל וש"ס היו רצים עם אגודה בראשות דייטש המצב היה שונה:

האם מאיר פרוש ויוסי דייטש מסוגלים לנהל את העיר יותר טוב ממשה ליאון ?
האם יש משהו בחבישת שטריימל שהופכת אותם למסוגלים יותר להתמודד עם העול הכבד שנפל עליהם לטענתך ?
האם ויצמן וחבריו טיפוסים אחראיים יותר מקלרמן ושות' ?
האם העיר לא נוהלה כבר על ידי ליטאי בשם לופוליאנסקי ?

'דגל רק רוצים כמה הקצאות'
האם דגל חובבי הקצאות יותר מגור ושלומי אמונים ?
או שאתה פשוט יוצא מנקודת הנחה שכל מה שהיה ניתן לקחת הם כבר לקחו והם כבר מסודרים ולכן הם לא יצטרכו לספח שטחי אוניברסיטאות ?

בקיצור, אתה נשמע מודאג וכאוב, אבל עד שלא תגיד איפה בדיוק כואב לך לא יהיה אפשר לעזור לך

בשום מקום לא טענתי שהליטאים פחות מוצלחים מהחסידים או מחבורת פרוש או ממיזרוחניקים או מערבים. לא יודע איך הגעת למסקנה הזאת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2018 01:29 לינק ישיר 

חבוט_רמי כתב:

אני סמוך ובטוח שהחסידים היו מתמודדים עם הבעיות האלו הרבה יותר טוב. יש להם נסיון אזרחי רב שנים ושורשים בארגון חתונות ענק, הם מומחים בשינוע המונים לקברי צדיקים בכל מקום בעולם, ורק לאחרונה ראינו איך הם מרימים מבצעי גיוס כספים שבהם כל חסיד פשוט הופך לשנורר על. ובפרט שלומי אמונים שהם בעסקי הפוליטיקה כבר מאה חמישים שנה ויכולתם לסדר לכל אדמו"ר כלל חסידי כניסת אח"מים לכותל או למירון, ולעיתים אף במסוק! וכל זה בהתראות קצרות מאוד. בקיצור יש על מי לסמוך.

ענק!
בזה סיכמת את פעלו רב השנים של פרוש.
לעשות כסף ולקבל את פניהם של האדמורים בתוך המטוס.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2018 02:37 לינק ישיר 

פלוס לפנות את פינדרוס מביתר ומאלעד....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2018 11:22 לינק ישיר 

אוף. הקוראים לא קולטים שהפוסט לא אמור לתמוך באגודה. אם אגודה היתה מנצחת, היה נכתב פוסט זהה בכוון הנגדי.

אני עכ"פ, כתומך דגה"ת, נהנה לקרוא את הפוסט, מהסיבה דלהלן:

"שני יהודים קוראים עיתונים על ספסל בפארק. אחד מהם מחזיק את העיתון הנאצי 'דר־שטירמר'. 'למה אתה קורא את זה?' שואל חברו, והלה עונה לו בשאלה: 'מה כתוב בעיתון הציוני שלך?'. 'ובכן, כתוב שהיהודים נרדפים, מוכים, מאבדים את הרכוש ונלקחים ברכבות מי יודע לאן'. 'בדיוק', אומר לו מחזיק ה'דר־שטירמר', 'במאמר שאני קורא כתוב שאנחנו שולטים בעולם. אז תגיד לי אתה: איזה עיתון עדיף לקרוא?'"

(בדיחה ידועה, זו הגרסא הראשונה שלה שמצאתי ברשת)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/11/2018 14:13 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

פלוס לפנות את פינדרוס מביתר ומאלעד....

צודק. גם בלהזיק לציבור הוא אלוף

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/11/2018 23:43 לינק ישיר 

מנהשורה כתב:

אוף. הקוראים לא קולטים שהפוסט לא אמור לתמוך באגודה. אם אגודה היתה מנצחת, היה נכתב פוסט זהה בכוון הנגדי.

אני עכ"פ, כתומך דגה"ת, נהנה לקרוא את הפוסט, מהסיבה דלהלן:

"שני יהודים קוראים עיתונים על ספסל בפארק. אחד מהם מחזיק את העיתון הנאצי 'דר־שטירמר'. 'למה אתה קורא את זה?' שואל חברו, והלה עונה לו בשאלה: 'מה כתוב בעיתון הציוני שלך?'. 'ובכן, כתוב שהיהודים נרדפים, מוכים, מאבדים את הרכוש ונלקחים ברכבות מי יודע לאן'. 'בדיוק', אומר לו מחזיק ה'דר־שטירמר', 'במאמר שאני קורא כתוב שאנחנו שולטים בעולם. אז תגיד לי אתה: איזה עיתון עדיף לקרוא?'"

(בדיחה ידועה, זו הגרסא הראשונה שלה שמצאתי ברשת)

אז הוצאת אותי אנטישמי? בוש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החורף הליטאי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.