בית פורומים בחדרי חרדים

לא נצביע לדגל אם שוב יוותרו!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/1/2019 07:45 לינק ישיר 

קלעפ

בהקשר של מה שכתבתי, הכוונה היא שהציבור יהיה יותר חכם להבא, ולא שיסיר את כסות האופוריה וכדו' מעיניו.

בכל מקרה הכתיבה בפורום לקוצר הבנתי, מטרתה להביע רעיונות ולא לנסות לכתוב בלי שגיאות הקלדה וכדו'. כמובן אם אדם כותב מילה ממש לא קשורה יתכן שקצת ירדו עליו וזה יעליב אותו, אז אם הוא שפוי זה יעבור לו תוך יום יומיים.

להערכתי המעביד של כמה ניקים (שעובדים בשיתוף פעולה מגוחך להפליא) הבין שלהילחם רעיונית יהיה לו מאוד קשה, אז הוא פשוט מנסה להתיש את ניקים שכותבים הפוך מהמסר שהוא מנסה להציג באמצעות ירידה לפרטים קטנים שלא מעניינים אף אחד - בטח לא אם הוא לא מתפרנס מזה.

אז הוא ניסה את האפשרות הזו עליי. האמת שאם הניקים שלו היו מתווכחים ברמה גבוהה זה היה יכול להיות כבוד בשבילי. בכל מקרה לפחות לגביי הוא ייאלץ למצוא טקטיקות אחרות עם הניקים שלו, אולי בכל זאת הציבור עוד לא לגמרי התפקח....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/1/2019 07:52 לינק ישיר 

הרב שלום כהן, שם סוף לבלון הניסוי שהופרח במכוון דרך אבישי, וקובע כי לא יהיה איחוד בין שס ליהדות התורה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2019 00:55 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
בהקשר של מה שכתבתי, הכוונה היא שהציבור יהיה יותר חכם להבא, ולא שיסיר את כסות האופוריה וכדו' מעיניו.

בכל מקרה הכתיבה בפורום לקוצר הבנתי, מטרתה להביע רעיונות ולא לנסות לכתוב בלי שגיאות הקלדה וכדו'. כמובן אם אדם כותב מילה ממש לא קשורה יתכן שקצת ירדו עליו וזה יעליב אותו, אז אם הוא שפוי זה יעבור לו תוך יום יומיים.

להערכתי המעביד של כמה ניקים (שעובדים בשיתוף פעולה מגוחך להפליא) הבין שלהילחם רעיונית יהיה לו מאוד קשה, אז הוא פשוט מנסה להתיש את ניקים שכותבים הפוך מהמסר שהוא מנסה להציג באמצעות ירידה לפרטים קטנים שלא מעניינים אף אחד - בטח לא אם הוא לא מתפרנס מזה.

אז הוא ניסה את האפשרות הזו עליי. האמת שאם הניקים שלו היו מתווכחים ברמה גבוהה זה היה יכול להיות כבוד בשבילי. בכל מקרה לפחות לגביי הוא ייאלץ למצוא טקטיקות אחרות עם הניקים שלו, אולי בכל זאת הציבור עוד לא לגמרי התפקח....

העולם אינו בדיוק לפי הזמנתך
האשכול ההוא בו התפרעת וחגגת על הטעות שלי, הכל היה מותר, ואז לא חשבת שהפורום נועד לויכוחים ברמה גבוהה
פתאום אתה מסייג, אם הטעות ממש נוראה שהשם ישמור, מותר לקחת את האשכול ולרדת על הטועה

אתה לקחת את הפורום והפכת אותו לזירת התגוששות מגעילה של ירידות אישיות על רקע טעויות כתיב
ומשכך אסור לך לטעות, אבל אתה טועה וגם לא מודה בטעויותיך אלא מספק תירוצים מבישים
הציבור יתפקח מלשון פיקח..
נו באמת.. הציבור כבר פיקח ומבין היטב שרצית לומר יתפכח וטעית
אז מה? טועים?
לא לא מיסטר, לא כשאתה יורד בצורה כל כך מבישה על אחרים שטעו, אסור לך לטעות
או..
שתודה שלא היית צריך לרדת כך על אחרים

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 20/01/2019 23:02:16

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2019 14:40 לינק ישיר 

מסכן אכל הרבה בטיש פירות וחייב לשחרר. אז אתייחס בכל זאת הפעם...

על כל מה ששחררת קיבלת תשובות קודם חוץ משני דברים: א. בהקשר של מה שכתבתי אין טעם לבקש שהציבור יצא מאופוריה כי הוא לא נמצא בה, אלא שישכיל לבחור בצעד הנכון. ב. לא אני הערתי לך על הטעות המביכה שלך, אלא קלעפ. נפלת עליי כי הוספתי להערה ואחר כך התנצלתי ומאז אתה קודח לי כמו קונגו, כאילו כל מה שאני כותב כל כך קולע השערה חוץ מאיזה שגיאת הקלדה. תאמין לי שאני לא עד כדי כך מוצלח.
יאללה תחזור לשטייגען, מאז שהליטאים הפכו לערסים אשכנזים אתם היחידים שמחזיקים את העולם (שמעתי שזו הסיבה שטרח הרבי מוויזניץ שהוציא לאור עולם את פאר היצירה "ישועות משה" ובעקבותיו הלך הרבי ממודזיץ כשהוציא לאור את ספרו הנפלא "נחלת דן")

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי הדיבוק ב- 21/01/2019 12:40:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2019 16:00 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
  לא אני הערתי לך על הטעות המביכה שלך, אלא קלעפ.   

נשלח מהאנדרואיד שלי

הוא אמנם לא חשוב ולא פיקח אבל טמבל הוא לא, הוא יודע שהדיבוק וקלעפער הם ניקים שלך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-21/1/2019 23:11 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
מסכן אכל הרבה בטיש פירות וחייב לשחרר. אז אתייחס בכל זאת הפעם...

על כל מה ששחררת קיבלת תשובות קודם חוץ משני דברים: א. בהקשר של מה שכתבתי אין טעם לבקש שהציבור יצא מאופוריה כי הוא לא נמצא בה, אלא שישכיל לבחור בצעד הנכון. ב. לא אני הערתי לך על הטעות המביכה שלך, אלא קלעפ. נפלת עליי כי הוספתי להערה ואחר כך התנצלתי ומאז אתה קודח לי כמו קונגו, כאילו כל מה שאני כותב כל כך קולע השערה חוץ מאיזה שגיאת הקלדה. תאמין לי שאני לא עד כדי כך מוצלח.

כל הויכוח כאן נוצר לפני טו בשבט
נכון אתה ענית במהלך יום טו בשבט, אבל אתה מבין מן הסתם שהעובדה שאתה עונה בטו בשבט אינה מספיקה כדי לתלות ענינים בפירות טו בשבט..

א. ההתחפרות שלך בטעות, וההסברים העקשניים שלך רק מראים כמה אתה לא מסוגל להודות בטעויות
לא נראה לי שמישהו יקבל את ההסבר הדפוק..
ב. התנצלות אינה זכורה לי כל כך, מה שכן זכור לי זה רקידה של המון תגובות שלך אודות טעות הכתיב שלי
ואם אכן אינך כל כך מוצלח ויש גם לך טעויות, אתה מוזמן שלא לרקוד על טעויות אחרים

נ.ב. מסתבר שהזנב שנדבק אליך לכל מקום - קלעפער, מבלי שיוזמן לדו שיח, לא עוזר לך יותר מידי בהנמכת האש פה..

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 21/01/2019 21:15:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2019 00:21 לינק ישיר 

א. בענין התאריך, הרי ידוע שאצל החסידים ה"הכנות" למצוה חשובים מהמצוה והרי בטח חסיד כמוך "הכין" עצמו כראוי לאכילת פירות טו בשב"ט.

ב.לא רק התנצל אלא אף כתבתי לך שתלמד ממנו וממני על כך שהאמת חשובה לנו מהניצוח. בינתיים עושה רושם שלא למדת דבר.

אני מקיים הוה  זנב לאריות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2019 08:42 לינק ישיר 

האדמו"ר היחידאי שמיוחסות לו תקנות ג"ס, היה אומר שההכנות שההכנות הן חלק מהתפילה - כך שהן יכולות להתבצע על חשבון זמן התפילה.

מה שאומר שהחסיד השוטה בקושי בהכנות (תראה איך נראות ההכנות שלו...), ועוד מחכה לנו לפחות שבוע של התזת צואה רותחת לכל עבר....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/1/2019 19:49 לינק ישיר 

הדיבוק כתב:
האדמו"ר היחידאי שמיוחסות לו תקנות ג"ס, היה אומר שההכנות שההכנות הן חלק מהתפילה - כך שהן יכולות להתבצע על חשבון זמן התפילה.

מה שאומר שהחסיד השוטה בקושי בהכנות (תראה איך נראות ההכנות שלו...), ועוד מחכה לנו לפחות שבוע של התזת צואה רותחת לכל עבר....

יהודי יקר, סך הכל התנהגת באחד האשכולות כאן ביהירות, ירדת על טעות כתיב שלי, כשאתה בעצמך עושה כאן באשכול טעות כתיב
אינך צריך להשפיל את עצמך במילים בוטות כמו "התזת צואה רותחת"
אני לא רואה כאן שום דבר מלבד טענת "קשוט עצמך"

וההתיחסות הדוחה שלך לנושא אכילת הפירות שלי בטו בשבט, תנוח דעתך, עקב המודעות שלי להמעטת אכילת סוכר, לא אכלתי כמעט פירות טו בשבט
אני חייב לציין שהסגנון הבוטה שלך היורד אישית לבר הפלוגתא שלך מזכיר את הבוטות והשיח החילוני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2019 03:10 לינק ישיר 

לשמוע מוסר ממך על שיח בוטה זה כמו לשמוע מוסר משודד וגנב על שואל שלא מדעת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2019 04:39 לינק ישיר 

מה גם שרוב הטעויות האלו קורות בנייד. כאשר הטלפון משנה לך מילים.
יאנו מנסים לעזור לך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לא נצביע לדגל אם שוב יוותרו!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.