בית פורומים בחדרי חרדים

בחירות 2019 הפרשנים ריבלין ובלום מהמרים ג' תקבל רק 6 מנדטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/1/2019 10:34 לינק ישיר 

דברוני כתב:
 אין שום סיבה הגיונית להצביע להם, אפשר בהחלט להצביע ללפיד שמבטיח להביא להצבעה את חוק הגיוס של ש"ס ודגל שאיימו להפיל את הממשלה אם לא יחוקקו אותו,,,
"האויב הגדול של החרדים" מבטיח להביא את החוק של דגל  למה צריך את דגל בשביל זה? לא מצביעים לעסקני המריבות והקטטות רודפי השררה  הכוח והכבוד....

שנים  שיש  לי  הרגשה  שדברוני  אינו  חסיד  גור.
לא הייתי  סגור  אף  פעם  אם  הוא  עצניק/צ'אקלק/ שאולזון/סתם  ממורמר,
אבל  הוא  לא  חסיד  גור.
כעת  זה  ברור.
חסיד  גור  לא נמנע מהצבעה,ולא  קורא  להימנע  מהצבעה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 11:14 לינק ישיר 

פצקו כתב:
פצקו כתב

שנים  שיש  לי  הרגשה  שדברוני  אינו  חסיד  גור.למה הרגשה ולמה שנים לקח לך להגיע למסקנה הזאת כשאני אומר זועק וצועק את זה מעל כל במה אפשרית,,,,
לא הייתי  סגור  אף  פעם  אם  הוא  עצניק/צ'אקלק/ שאולזון/סתם  ממורמר,הממורמרים זה  הליטאים ובלז שמוכנים להרוס את הציבור החרדי על מיקום ברשימה על משרת עציץ במשרד החינוך וכדומה, קטטות אגו ובכיינות בלתי נגמרת של אכלו לי שתו לי,,,
אבל  הוא  לא  חסיד  גור.
כעת  זה  ברור.
חסיד  גור  לא נמנע מהצבעה,ולא  קורא  להימנע  מהצבעה.קראתי להמנע מהצבעה? להפך קראתי  להצביע למפלגה שמבטיחה להביא את חוק הגיוס שלכם[לפיד]החוק שאיימתם לפרק את הממשלה אם לא יובא להצבעה,,,,
החוק שהותר לכם לעשות בו ההפך ממסרות החזו״א והרב  שטיינמן המסורת של אנחנו חלשים......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 11:43 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

משועממי הפלג הולכים לחיות במאדים בחודשים הקרובים. אתם שקופים והשפעתכם אפס בזה ובבא.

אתה בטוח שאם אתה מצביע ג ההשפעה שלך ענקית ומובטח לך גן עדן בזה ודבר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 12:11 לינק ישיר 

אם תצביע אסדר לך גם 72 בתולות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2019 13:39 לינק ישיר 

דברוני כתב:
למה הרגשה ולמה שנים לקח לך להגיע למסקנה הזאת כשאני אומר זועק וצועק את זה מעל כל במה אפשרית,,,,

זו  בדיוק  היתה   הסיבה   לחשוב   שאתה   כן  חסיד  גור....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בחירות 2019 הפרשנים ריבלין ובלום מהמרים ג' תקבל רק 6 מנדטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.