בית פורומים בחדרי חרדים

דרמה! בכירי הדיינים בפסק דין אסור להשמיץ את הרב ברלנד עד לבירור סופי בבית הדין!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/6/2019 13:12 לינק ישיר 

אני מוכן לשתוק ולא לדבר נגדו מהיום, בתנאי שבית הדין מתחייב לצאת נגדו בגלוי ובלי רמזים, אם אכן יתברר שכל מעשיו אכן כפי שנראים וכפי שהוא עצמו אומר על עצמו...
אבל זה הרי לא יקרה... אז אני מצטער מראש שאני ממשיך להוקיע אותו ואת קהילתו הפושעת והמופקרת שמתנגהת לא לפי שום הלכה ושום דרך דתית, אלא נראית ומתנהלת כמו כת הזויה שמחליטה מה מותר ומה אסור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/6/2019 14:39 לינק ישיר 

ותודה לבכירי הדיינים
מעתה הכל מותר , לנאוף ולהכות צדיקים עד איבוד ההכרה
ובלבד לא ללכת למשטרה רח"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/6/2019 19:53 לינק ישיר 
אעופה

נאלדייק כתב:
ותודה לבכירי הדיינים
מעתה הכל מותר , לנאוף ולהכות צדיקים עד איבוד ההכרה
ובלבד לא ללכת למשטרה רח"ל
    לא הבנתי מה אתה רוצה? כבר הלכו למשטרה על כל צעד ושעל עד היום! עכשיו רוצים לשמוע גם דעת תורה, לך תדע מה יהיה הפסק, על פניו זה יהיה נגדו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 09:45 לינק ישיר 

יעקב ויינרוט על הרב ברלנד: "ברחתי ממנו, הוא שבתי צבי"

עורך הדין המנוח שייצג את ברלנד במשפטו הקודם, נשמע בשיחה משנת 2017 כשהוא מתריע על הסיכון הגבוה שמהווה הרב. "צריך למנוע את הציבור מללכת אליו", מפציר ויינרוט ברב בכיר במגזר החרדי איתו שוחח. אתמול הוארך מעצרו של ברלנד.

זה מה שחשב עורך הדין יעקב ויינרוט ז"ל על הרב ברלנד: על רקע הארכת מעצרו אתמול (חמישי) של אליעזר ברלנד החשוד בעושק, קבלת דבר במרמה, הלבנת הון ועוד, נחשף במהדורה המרכזית תיעוד נדיר של שיחה שקיים עורך הדין המוכר עם רב בכיר במגזר החרדי לפני כשנתיים. בסרטון נראה ויינרוט כשהוא מסביר מדוע בחר להפסיק לייצג את ברלנד בתיקיו הפליליים ומזהיר: "מה שהוא עושה – קלקול של דור שלם".

אתמול ייצג בן טיפוחו של ויינרוט, עורך הדין עמית חדד, את ברלנד בבית המשפט והסביר כי סוכריות המנטוס שנתן למאמיניו כחלופה לטיפול רפואי בסרטן "נמצאות עמוק בעולם הרוח". אך לפני כשנתיים, כשהסביר ויינרוט כיצד החליט להפסיק לשמש כסנגור של ברלנד, הוא אמר: "אם יש דבר כזה שבתי צבי - זה ממש שבתי צבי. צריך פשוט למנוע מהציבור מללכת אליו, זה הכל".

עוד אמר ויינשטיין בשיחה כי פסיקתו של ברלנד בעיין גילוי עריות "זה קלקול של דור שלם של אנשים תמימים. והוא פשוט מחטיא אותם בצורה מטורפת. הוא חוטא ומחטיא. אני שמעתי שהוציאו איזה ספר שלכולם עריות אסור ורק לו זה מותר".

ויינרוט אף נזכר בפגישה שקיים עם ברלנד בעת שייצג אותו בבית המשפט. "הוא ישב בבית מלון ודיבר איתנו ואני יצאתי החוצה. אמרתי 'אם הוא עשה או לא עשה...'. הוא הודה שהוא עשה! אני ברחתי ממנו. לא האמנתי שזה יכול להיות, מה שאומרים עליו".

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 10:15 לינק ישיר 

ב'שובו בנים' נערכים להעביר את השבת הראשונה ליד בית המעצר: בסרטון שהפיץ קמב"ץ הקהילה אהרן שורץ הוא קורא לבוא לשבות באהלים מחוץ לכלא ברמלה "נישן על הקרקע. אין שם שום תנאים, נאכל חלות לחם וחומוס"
*לכל העדכונים*
https://chat.whatsapp.com/Bm5rmhEAshyIaL1BosH0BY

ואני קורא לשב''ס, תנו להם להיכנס ''לכובעד שאבעס'', ואל תתנו להם לעשות הבדלה... לעולם!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 11:35 לינק ישיר 

למה לשקר?
למה להטעות?

המסמך הזה, בהנחה שהוא אמיתי, אינו מדבר כלל על המעשים בגללם ברלנד נעצר אלא על סכסוך שהובא לבית הדין.

אין שום קשר בין המכתב הזה לבין ענין הנשים שברלנד נאף עימן או מי שברלנד ציווה עליהם לאכול ממתקים במקום טיפולים רפואיים.

מהאשכול הזה למדים מיהו ברלנד ומה טיב תומכיו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 14:10 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

למה לשקר?
למה להטעות?

המסמך הזה, בהנחה שהוא אמיתי, אינו מדבר כלל על המעשים בגללם ברלנד נעצר אלא על סכסוך שהובא לבית הדין.

אין שום קשר בין המכתב הזה לבין ענין הנשים שברלנד נאף עימן או מי שברלנד ציווה עליהם לאכול ממתקים במקום טיפולים רפואיים.

אכן אתה משקר וגם מטעה,
בית הדין בודק הכל וכל והצו על הכל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 15:39 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:

אלי_ו כתב:

למה לשקר?
למה להטעות?

אכן אתה משקר וגם מטעה,

אם כך זה באמת נפלא כי זה אומר שהחתומים אינם רק דיינים אלא גם נביאים שחזו את מה שיקרה בתשע"פ עוד בסיוון תשע"ט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 15:41 לינק ישיר 

תיקון, בתש"פ כמובן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/2/2020 17:37 לינק ישיר 
קלעפער

אלי_ו כתב:
יצחקהספרן כתב:

אלי_ו כתב:

למה לשקר?
למה להטעות?

אכן אתה משקר וגם מטעה,

אם כך זה באמת נפלא כי זה אומר שהחתומים אינם רק דיינים אלא גם נביאים שחזו את מה שיקרה בתשע"פ עוד בסיוון תשע"ט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

חכם עדיף מנביא, בי"ד כבר הבין שהרשע והמטורף הזה שר"י יעשה דברים חמורים בעתיד ולכן כללו הכל בכל מכל כל...

אמנם יש לחקור האם בי"ד לא חטא בכך במה שניסה למנוע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2020 18:43 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

יצחקהספרן כתב:

אלי_ו כתב:

למה לשקר?
למה להטעות?

אכן אתה משקר וגם מטעה,

הדיינים עדיין דנים בדינו ולכן מעודכנים ואם זאת לא שינו את פסק הביניים אז מסתבר שהם יודעים יותר מכמה משועממים שורצי מקלדת תאבי לשון הרע ורכילות מכוערת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2020 19:51 לינק ישיר 

מנין לך שהדיינים עדיין דנים?
מתי היה הדיון האחרון בנושא?
מה נעשה בנושא בחצי שנה האחרונה?

והערה נוספת.

הרבנים לא אמרו שדנים בנושא.
המכתב אומר שגם הטענות שיש נגדו כעת, הם עניין לבי"ד. ולא שמישהו כבר דן בנושאים אלו או אחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/2/2020 19:54 לינק ישיר 

יצחק הספרן. האם אתה חושב שברלנד הוא צדיק ? בעצם מעניין מה דעתך עליו?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > דרמה! בכירי הדיינים בפסק דין אסור להשמיץ את הרב ברלנד עד לבירור סופי בבית הדין!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.