בית פורומים בחדרי חרדים

וירוס הקורונה - עידכונים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/2/2020 09:30 לינק ישיר 

מיליארדר סיני גולה: "יותר מ-1.5 מיליון אנשים נדבקו בקורונה; 50 אלף מתו"

"מפעילי קרמטוריומים בעיר ווהאן שורפים 1,200 גופות ביום", אמר גואו ווגווי, המתגורר בארה"ב לאחר שנמלט מסין על רקע אישומי הונאה ■ רשויות ווהאן הודיעו היום על עוצר מוחלט בעיר

נמרוד הלפרן

פורסם ב-15.02.20

קבל התראות בתיבת הדואר האלקטרוני שלך עבור כתבות מעקוב

שתפו בפייסבוק

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מעבר לטוקבקים72כתוב תגובה

קריאת זן

הדפיסו כתבה

עברו לתצוגת גלריה

התפרצות וירוס הקורונה בסין

התפרצות וירוס הקורונה בסיןצילום: Arek Rataj/אי־פי

המילארדר הסיני הגולה גואו וונגווי, המתגורר בארה"ב בה אימץ את השם מיילס קווק, טען השבוע כי השלטונות בסין מסתירים את מספרי המתים והנדבקים האמיתיים מווירוס הקורונה, הגבוהים לדבריו עשרות מונים מהנתונים הרשמיים.

לדבריו, לפי נתונים שהודלפו לו ממפעילי קרמטוריומים לשריפת גופות בעיר ווהאן - מוקד התפרצות הנגיף - יתכן כי מספר המתים מגיע ל-50 אלף, ומספר מקרי ההידבקות מסתכם ב-1.5 מיליון.

מיטב הכתבות, העדכונים והפרשנויות, מדי יום ישירות אליכם למייל

דוא"ל *

אנא הזינו כתובת אימייל

להרשמה

"קיבלתי מידע פנים, והאמת היא ש-1.5 מיליון בני אדם לא נמצאים תחת מעקב, אלא מדובר במקרי הידבקות מאומתים", אמר גואו בראיון לסטיב בנון, לשעבר האסטרטג הראשי של דונלד טראמפ בבית הלבן, ששודר בערוץ החדשות השמרני אמריק'ס וויס. "ישנם למעלה מ-1.5 מיליון אנשים שנדבקו, והרשויות מסתירות מכם את האמת".

"מספר האנשים שמתו, כפי שמעידות הגופות שנשרפו, הוא למעלה מ-50 אלף", הוסיף גואו. לדבריו, ישנן 49 משרפות גופות בעיר ווהאן, וכולן עובדות בשבועות האחרונים סביב השעון. "מדי יום שורפים כ-1,200 גופות, והם עובדים כבר 17 ימים", אמר בראיון שנערך בתחילת השבוע.

גואו נחשב לדמות שנויה במחלוקת, ובכל הקשור אליו רב הנסתר על הגלוי. הוא היה מקורב לבכירי ממשל סיניים בשנות ה-90, עשה את הונו בעסקי הנדל"ן, ובשיאו דורג במקום ה-73 ברשימת עשירי סין.

ואולם בשנת 2015 הוא נמלט מסין לארה"ב לאחר שבכיר ממשל שאליו היה מקורב נחקר בחשד לקבלת שוחד. הוא מבוקש על ידי רשויות החוק בסין בחשד להונאה, שוחד והלבנת כספים, אך בהיעדר הסכם הסגרה בין סין לארה"ב, הרשויות האמריקאיות מסרבות להסגיר אותו לבייג'ין.

מאז שעבר לארה"ב, מנצל המיליארדר פלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר ויו-טיוב כדי לחשוף לדבריו שחיתויות של בכירי המפלגה הקומוניסטית בסין. חלק מטענותיו התבררו ככוזבות, אחרות מעולם לא אומתו, ונוספות התבררו כמדויקות.

גואו אינו הסיני היחיד שמפקפק בנתונים הרשמיים על התפרצות וירוס הקורונה, ששמו הרשמי הוא COVID-19. לפני כשבועיים דיווח אתר החדשות טייוואן ניוז כי נתונים שנחשפו ככל הנראה בטעות על ידי ענקית הטכנולוגיה הסינית טנסנט, הצביעו על כך שמספר המתים והנדבקים מהנגיף גבוה הרבה יותר מהנתונים הרשמיים.

לפי דיווח, מאז תחילת ההתפרצות אירעו מספר מקרים שבהם הוצגו לזמן קצר בעמוד הרשת של טנסנט - שעוקב אחר מספר המתים והנדבקים מהווירוס - נתונים גבוהים משמעותית, אולם כעבור דקות ספורות, שונו הנתונים כך שיתאמו את הנתונים הרשמיים.

בפעם האחרונה שהדבר התרחש, לפני כשבועיים, היה מספר המתים מהנגיף שפורסם בטנסנט גבוה פי 80 מהנתון הרשמי באותה העת, ומספר הנדבקים בווירוס היה גבוה פי 10 מהנתון הרשמי.

עוצר מוחלט הוכרז בעיר ווהאן

מחוז חוביי בסין, מרכז התפרצות נגיף הקורונהדיווח ביום חמישי בלילה כי ביממה החולפת מתו 116 בני אדם שנדבקו בנגיף במחוז. עוד דווח כי אתמול נדבקו 4,823 בני אדם נוספים בנגיף, ובזאת הגיע מספר מקרי ההידבקות בקורונה במחוז ל-51,986.

ווהאן, בירת מחוז חוביי, נמצאת תחת עוצר חלקי מאז ה-23 בינואר, אתמול (שישי) הודיעו הרשויות בסין על הקשחת המגבלות על תנועת התושבים, שיחויבו מעתה לא לצאת משכונות מגוריהם למעט לטיפול רפואי.

בהודעה שפורסמה על ידי עיריית ווהאן נאמר עוד כי תיחסם הכניסה והיציאה לשכונות מסוימות, וכי תושבים שאינם מתגוררים בשכונות אלו לא יורשו להיכנס לתחומן. לא היה ברור מהודעה כיצד יוכלו תושבי ווהאן להשיג מזון ומוצרים אחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 09:36 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

אני צריך משהו בסין. תסכים ליסוע לשם עבורי?

אני לא יוצא לחו"ל בכלל אבל ברמת הרעיון כן,
לאט לאט יותר ויותר אומרים את האמת שהקורונה פחותה מהשפעת

נשלח מהאנדרואיד שלי

כעת אני מתחיל להבין את ההגיון שלך ביתר ההודעות. כמו למשל ההודעות המעניינות שלך בעד ברלנד.
(אם כי, שאלתי שוב ושוב את דעתך על הסרטה של ברלנד, שם הוא נראה כמו הומו, ולא ענית).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 10:04 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

כעת אני מתחיל להבין את ההגיון שלך ביתר ההודעות. כמו למשל ההודעות המעניינות שלך בעד ברלנד.
(אם כי, שאלתי שוב ושוב את דעתך על הסרטה של ברלנד, שם הוא נראה כמו הומו, ולא ענית).

זה לא הגיון שלי זה שלל מומחים ששמים את האמת על השולחן,
תבדוק כמה מתים בשנה משפעת עם החיסונים (כ15 מליון) ותחטוף חום,
לעומת תמותה (הרבה) יותר נמוכה אצל הנדבקים בקורונה בלי חיסון,
אלו העובדות,
מי שחי מתאוריות כמוך הגיונו עקום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 10:06 לינק ישיר 

מצדרביעי כתב:

מיליארדר סיני גולה: "יותר מ-1.5 מיליון אנשים נדבקו בקורונה; 50 אלף מתו"

"מפעילי קרמטוריומים בעיר ווהאן שורפים 1,200 גופות ביום", אמר גואו ווגווי, המתגורר בארה"ב לאחר שנמלט מסין על רקע אישומי הונאה ■רשויות ווהאן הודיעו היום על עוצר מוחלט בעיר

נמרוד הלפרן

פורסם ב-15.02.20

קבל התראות בתיבת הדואר האלקטרוני שלך עבור כתבות מעקוב

שתפו בפייסבוק

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

מעבר לטוקבקים72כתוב תגובה

קריאת זן

הדפיסו כתבה

עברו לתצוגת גלריה

התפרצות וירוס הקורונה בסין

התפרצות וירוס הקורונה בסיןצילום: Arek Rataj/אי־פי

המילארדר הסיני הגולה גואו וונגווי, המתגורר בארה"ב בה אימץ את השם מיילס קווק, טען השבוע כי השלטונות בסין מסתירים את מספרי המתים והנדבקים האמיתיים מווירוס הקורונה, הגבוהים לדבריו עשרות מונים מהנתונים הרשמיים.

לדבריו, לפי נתונים שהודלפו לו ממפעילי קרמטוריומים לשריפת גופות בעיר ווהאן - מוקד התפרצות הנגיף - יתכן כי מספר המתים מגיע ל-50 אלף, ומספר מקרי ההידבקות מסתכם ב-1.5 מיליון.

מיטב הכתבות, העדכונים והפרשנויות, מדי יום ישירות אליכם למייל

דוא"ל *

אנא הזינו כתובת אימייל

להרשמה

"קיבלתי מידע פנים, והאמת היא ש-1.5 מיליון בני אדם לא נמצאים תחת מעקב, אלא מדובר במקרי הידבקות מאומתים", אמר גואו בראיון לסטיב בנון, לשעבר האסטרטג הראשי של דונלד טראמפ בבית הלבן, ששודר בערוץ החדשות השמרני אמריק'ס וויס. "ישנם למעלה מ-1.5 מיליון אנשים שנדבקו, והרשויות מסתירות מכם את האמת".

"מספר האנשים שמתו, כפי שמעידות הגופות שנשרפו, הוא למעלה מ-50 אלף", הוסיף גואו. לדבריו, ישנן 49 משרפות גופות בעיר ווהאן, וכולן עובדות בשבועות האחרונים סביב השעון. "מדי יום שורפים כ-1,200 גופות, והם עובדים כבר 17 ימים", אמר בראיון שנערך בתחילת השבוע.

גואו נחשב לדמות שנויה במחלוקת, ובכל הקשור אליו רב הנסתר על הגלוי. הוא היה מקורב לבכירי ממשל סיניים בשנות ה-90, עשה את הונו בעסקי הנדל"ן, ובשיאו דורג במקום ה-73 ברשימת עשירי סין.

ואולם בשנת 2015 הוא נמלט מסין לארה"ב לאחר שבכיר ממשל שאליו היה מקורב נחקר בחשד לקבלת שוחד. הוא מבוקש על ידי רשויות החוק בסין בחשד להונאה, שוחד והלבנת כספים, אך בהיעדר הסכם הסגרה בין סין לארה"ב, הרשויות האמריקאיות מסרבות להסגיר אותו לבייג'ין.

מאז שעבר לארה"ב, מנצל המיליארדר פלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר ויו-טיוב כדי לחשוף לדבריו שחיתויות של בכירי המפלגה הקומוניסטית בסין. חלק מטענותיו התבררו ככוזבות, אחרות מעולם לא אומתו, ונוספות התבררו כמדויקות.

גואו אינו הסיני היחיד שמפקפק בנתונים הרשמיים על התפרצות וירוס הקורונה, ששמו הרשמי הוא COVID-19. לפני כשבועיים דיווח אתר החדשות טייוואן ניוז כי נתונים שנחשפו ככל הנראה בטעות על ידי ענקית הטכנולוגיה הסינית טנסנט, הצביעו על כך שמספר המתים והנדבקים מהנגיף גבוה הרבה יותר מהנתונים הרשמיים.

לפי דיווח, מאז תחילת ההתפרצות אירעו מספר מקרים שבהם הוצגו לזמן קצר בעמוד הרשת של טנסנט - שעוקב אחר מספר המתים והנדבקים מהווירוס - נתונים גבוהים משמעותית, אולם כעבור דקות ספורות, שונו הנתונים כך שיתאמו את הנתונים הרשמיים.

בפעם האחרונה שהדבר התרחש, לפני כשבועיים, היה מספר המתים מהנגיף שפורסם בטנסנט גבוה פי 80 מהנתון הרשמי באותה העת, ומספר הנדבקים בווירוס היה גבוה פי 10 מהנתון הרשמי.

עוצר מוחלט הוכרז בעיר ווהאן

מחוז חוביי בסין, מרכז התפרצות נגיף הקורונהדיווח ביום חמישי בלילה כי ביממה החולפת מתו 116 בני אדם שנדבקו בנגיף במחוז. עוד דווח כי אתמול נדבקו 4,823 בני אדם נוספים בנגיף, ובזאת הגיע מספר מקרי ההידבקות בקורונה במחוז ל-51,986.

ווהאן, בירת מחוז חוביי, נמצאת תחת עוצר חלקי מאז ה-23 בינואר, אתמול (שישי) הודיעו הרשויות בסין על הקשחת המגבלות על תנועת התושבים, שיחויבו מעתה לא לצאת משכונות מגוריהם למעט לטיפול רפואי.

בהודעה שפורסמה על ידי עיריית ווהאן נאמר עוד כי תיחסם הכניסה והיציאה לשכונות מסוימות, וכי תושבים שאינם מתגוררים בשכונות אלו לא יורשו להיכנס לתחומן. לא היה ברור מהודעה כיצד יוכלו תושבי ווהאן להשיג מזון ומוצרים אחרים.

בל נשכח שהסינים לא לוקחים סיכונים ויורים באש חיה ברחובות באנשים חולים שיכול היה להיות שיחליטו וגם הם ברשימת המתים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 10:06 לינק ישיר 

התחשיב שלך לא מוצדק בכלל.
התחשיב אמור להיות רק ביחס לסין, כמה מתו שם כל שנה משפעת.
ובעיקר להתמקד במחוז חוביי.

שהרי בכל העולם ברחו מהקורונה, והיא כמעט ולא הגיעה לעולם הרחב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 11:59 לינק ישיר 

לראשונה מאז פרוץ המגיפה: ישראלים נדבקו בנגיף הקורונה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 12:58 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אלו העובדות,

נשלח מהאנדרואיד שלי

עם החיסונים כלומר אנשים שחוסנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:00 לינק ישיר 

אפיפנס כתב:

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

יצחקהספרן כתב:
avishai323 כתב:

נשלח מהאנדרואיד שלי

אלו העובדות,

עם החיסונים כלומר אנשים שחוסנו?

כולל גם שחוסנו וגם שלא חוסנו,
רבים מהמחוסנים חולים על אף החיסון

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:04 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

התחשיב שלך לא מוצדק בכלל.
התחשיב אמור להיות רק ביחס לסין, כמה מתו שם כל שנה משפעת.
ובעיקר להתמקד במחוז חוביי.

שהרי בכל העולם ברחו מהקורונה, והיא כמעט ולא הגיעה לעולם הרחב.

בסין מתים למעלה משמונה מאות אלף בשנה ולא צריך מידע מדוייק מהמתים במחוז אלא סטטיסטית לראות מאלו שידוע לנו שנדבקו כמה מתוכם מתו ואם אני זוכר נכון פחות מהסטטיקה של השפעת,
דרך אגב את הסארס תיארו בזמנו השמדה עולמית והוא התפוגג.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 14:33 לינק ישיר 

לא מצליח להבין למה לא צריך להשוות למחוז בו יש את המחלה הזו.

הרי המחלה קיימת בעיקר באיזור מסויים. שם יש מאות מתים.
אם אתה חושב שזה כמו שפעת. נשמח לראות נתונים כולל מקורות. כמה מתים יש משפעת כל שנה באותם איזורים.
וכמה אחוז מהאולוסיה מתו כבר מהקורונה.

בעיקר בחלוקה לזמן.

היינו מהוירוס מתים למעלה מ100 ליום. אם אתה חושב שהשפעת הרגילה מתקרבת למספר הזה למספר התושבים שיש באיזור הנגוע. כדאי שתביא מקור כלשהו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 19:01 לינק ישיר 

בעל עסק בסין מרתיח את כל כספו מחשש להדבקות בוירוס דרך השטרות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 19:29 לינק ישיר 

ארה"ב תפנה את אזרחיה התקועים בספינת דיימונד ביפן ביממה הקרובה, אך הם ישהו שוב בהסגר 14 יום בבסיס חיל האויר בקליפורניה לפני שהם יוכלו לשוב לביתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 19:46 לינק ישיר 

לה''ו. איזה מזל יש לחרדים שאין להם שכן טייס, ולכן ליצמן לכאורה מרשה לעצמו לסכן את הפריי-ערס' הפריירים.

חדשות 12: משרד הבריאות יאשר הקלות לצוותי האוויר של אל-על, והם לא ישהו בבידוד ויבדקו עם כניסתם לארץ. זאת לאחר ההנחיות האחרונות של המשרד, לפיהן כל השבים מתאילנד, מקאו, סינגפור והונג קונג יאלצו להישאר בבידוד עם חזרתם ארצה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 20:28 לינק ישיר 

avishai323 כתב:

לא מצליח להבין למה לא צריך להשוות למחוז בו יש את המחלה הזו.

הרי המחלה קיימת בעיקר באיזור מסויים. שם יש מאות מתים.
אם אתה חושב שזה כמו שפעת. נשמח לראות נתונים כולל מקורות. כמה מתים יש משפעת כל שנה באותם איזורים.
וכמה אחוז מהאולוסיה מתו כבר מהקורונה.

בעיקר בחלוקה לזמן.

היינו מהוירוס מתים למעלה מ100 ליום. אם אתה חושב שהשפעת הרגילה מתקרבת למספר הזה למספר התושבים שיש באיזור הנגוע. כדאי שתביא מקור כלשהו.

באיזור שם חולים רבים מתים מירי בנשק חם כפי התיעוד המזעזע שהגיע משם לגבי הבדיקות התמותה היא בין 2 ל3 אחוז כשכשמונים אחוז מהם זה קשישים בעלי בעיות בריאות נוספות,
הסארס היה יותר משמעותי כ10 אחוז תמותה והוא התפוגג ונעלם,

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/2/2020 21:07 לינק ישיר 

התקשרו אלי מהגמ''ח להזכיר לי שאיחרתי בהחזר החודשי של ההלוואה. התנצלתי ואמרתי שבדיוק חזרתי מסין, ומחר על הבוקר, מיד אחרי ברכת הגומל אבוא לסדר את העניין... אמרו לי: אין לך מה למהר, אנחנו גומלי חסד. בוא חודש הבא או חודש אחרי. אין, אין על גומלי חסד של אמת אשריהם ישראל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > וירוס הקורונה - עידכונים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 67 68 69 לדף הבא סך הכל 69 דפים.