בית פורומים שידוכי חרדים

דירת שותפות/ מדרשיה?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/11/2020 02:05 לינק ישיר 
בתתימן

רציף כתב:
במדרשיה יחייבו אותך לבוא לשיעורים ולשבתות..
נראה לי שעברת כבר את הגיל
של רעש וגיל רב מדי,
ואת רגישה ורכה,,
הכי טוב דירת שותפות שקיטה,
תתארגני שיהיה שמה מישהיא נחמדה,
אולי בתתימן, אולי סטאטית :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם אני בעד דירת רווקות יותר ממדרשה, אפילו שיש משהו כייף ב40 בנות ביחד על פני 4-5.. 
יש מדרשות שמחולקות בצורה של דירות כמו תפארת בנות בירושלים..
הבעיה במדרשה זה התנאים הפיזיים, אני לא יכולה להסתדר עם ארון אחד צר, ועם אמבטיה/שירותים לא מספיק מתוחזקים. וסתם עם מטבח/מקרר לא לפי הצרכים שלי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2020 02:26 לינק ישיר 

אפשר גם להיות במדרשה זמן מה, להתרגל להיות חצי עצמאית לפני שעוברים לעצמאות מלאה בדירת שותפות..

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 02:34 לינק ישיר 

בס"ד

אכן רעיון חכם... אך הקושי הוא המעבר שוב לדירת שותפות, זה מתיש רגשית וגם העיסוק סביב זה מסיח מלהתקדם בדברים אחרים, החשובים לא פחות...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 02:59 לינק ישיר 

נכון, מצד שני יש לך אופציה לבדוק עד כמה את מוכנה לזה ולקחת צעד אחורה אם לא מתאים לך, לעומת שכירות עם שותפות שזאת כבר התחייבות הרבה יותר רצינית.

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 04:00 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
אני מסכים עם רציף. אני בהחלט עברתי את הגיל של מדרשיה:)

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אני דווקא הייתי מביאה לך הפניה דחופה למדרשיה... שותה ג'ינג'ר ביר באמצע הלילה, זלא בסדר

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 04:03 לינק ישיר 
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית,
נראה שיהיה לך קצת קשה להתקבל למדרשה ויהיה לך שמה חדר נפרד,
זה יכול יותר לקרות במדרשות נדחות וקבוצות בצפון או בדרום הרחוק, או בת עין..
מדרשות מעדיפות לקבל מתחזקות וכאלה..
את יכולה למצוא מדרשה רחוקה וקסומה, כי את יוצאת לדייטים פעם בשבוע, ואז זה באמת יהיה קסם של מקום ,
זה עדיין אפשרי שתמצאי מדרשה במרכז עם חדרים פרטיים ושקטים במרחק מה מהמדרשה,
בכל מדרשה את מציינת שאת אומנית ואת מעבירה סדנאות בהכנת בננות בשוקולד לרווחת הבננות במדרשה :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רציף ב- 06/11/2020 01:45:01

בס"ד

כן זה עוד בעיה...שהרבה מדרשיות לא מבינות, שגם בנות מבית חרדי צריכות חיזוק ושמירה...
כך שהם גם לפעמים מקשים בקבלה...

חחח הצחקת אותי אכן באמת חשבתי להכין להן קינוח לפעמים...ולהתפנק קצת...

נ.ב
מה התדירות שאתה נפגש בדייטים?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 04:08 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
במדרשיה יחייבו אותך לבוא לשיעורים ולשבתות..
נראה לי שעברת כבר את הגיל
של רעש וגיל רב מדי,
ואת רגישה ורכה,,
הכי טוב דירת שותפות שקיטה,
תתארגני שיהיה שמה מישהיא נחמדה,
אולי בתתימן, אולי סטאטית :)

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם אני בעד דירת רווקות יותר ממדרשה, אפילו שיש משהו כייף ב40 בנות ביחד על פני 4-5.. 
יש מדרשות שמחולקות בצורה של דירות כמו תפארת בנות בירושלים..
הבעיה במדרשה זה התנאים הפיזיים, אני לא יכולה להסתדר עם ארון אחד צר, ועם אמבטיה/שירותים לא מספיק מתוחזקים. וסתם עם מטבח/מקרר לא לפי הצרכים שלי...

בס"ד

ברור...אני מתחברת רק לסגנון של דירות מדרשה... לא מתאים לי ג'ונגל של פנמיה

כן מבינה אותך... עוד אני? צריכה ארון ענקי...

אבל צריך ללמוד להביא רק מה שנצרך לאותו חודש וכך איכשהו מסתדרים בינתיים...
אני חושבת שיותר קל השינוי וההתאקלמות אם לוקחים אתזה כאילו יוצאים לחופשה ארוכה...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 04:12 לינק ישיר 
חייכנית770

אדם_ה1 כתב:
נכון, מצד שני יש לך אופציה לבדוק עד כמה את מוכנה לזה ולקחת צעד אחורה אם לא מתאים לך, לעומת שכירות עם שותפות שזאת כבר התחייבות הרבה יותר רצינית.

בס"ד

צודק... להתחייב ישר על ההתחלה ל12 חודשים, זלא ממש מומלץ...
אבל גם להשאיר אופציה לצעד אחורה, זלא ממש חכם, כך לא ניתן להתקדם בחיים אם כל הזמן הולכים קדימה- אחורה...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 06/11/2020 04:33:07

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 09:54 לינק ישיר 

יאלה חייכנית נשמע שכבר החלטת משהו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2020 11:56 לינק ישיר 

חייכנית770 כתב:

בס"ד

צודק... להתחייב ישר על ההתחלה ל12 חודשים, זלא ממש מומלץ...
אבל גם להשאיר אופציה לצעד אחורה, זלא ממש חכם, כך לא ניתן להתקדם בחיים אם כל הזמן הולכים קדימה- אחורה...

מצד אחד התחייבות באמת "זורקת אותך למים" ויכול להכריח אותך לעשות את הצעדים שתכננת לעשות, מצד שני אם יש לך אופציה פתוחה אחורה אז את רגועה ולא בלחץ, כמו אחרי כיפור שאת כבר יכולה לאכול אבל לא ממהרת.

מתוכן ההודעות שלך עד היום נשמע דווקא שאת מסוג הרגועים שלא אוהבים לחץ..

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-6/11/2020 11:58 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
במדרשיה יחייבו אותך לבוא לשיעורים ולשבתות..נראה לי שעברת כבר את הגילשל רעש וגיל רב מדי,ואת רגישה ורכה,, הכי טוב דירת שותפות שקיטה,תתארגני שיהיה שמה מישהיא נחמדה,אולי בתתימן, אולי סטאטית :)נשלח מהאנדרואיד שלי
גם אני בעד דירת רווקות יותר ממדרשה, אפילו שיש משהו כייף ב40 בנות ביחד על פני 4-5.. יש מדרשות שמחולקות בצורה של דירות כמו תפארת בנות בירושלים..הבעיה במדרשה זה התנאים הפיזיים, אני לא יכולה להסתדר עם ארון אחד צר, ועם אמבטיה/שירותים לא מספיק מתוחזקים. וסתם עם מטבח/מקרר לא לפי הצרכים שלי...בס"דברור...אני מתחברת רק לסגנון של דירות מדרשה... לא מתאים לי ג'ונגל של פנמיהכן מבינה אותך... עוד אני? צריכה ארון ענקי...אבל צריך ללמוד להביא רק מה שנצרך לאותו חודש וכך איכשהו מסתדרים בינתיים...אני חושבת שיותר קל השינוי וההתאקלמות אם לוקחים אתזה כאילו יוצאים לחופשה ארוכה...

אני דווקא הרבה יותר מעוניינת בדירת רווקות, גם מאיפה את מתכוונת לעבוד כשתהיי במדרשה? לשכור עמדה עכשו זה עוד הוצאה ואני מנסה לחסוך קצת בשביל דירה.. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2020 12:01 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
חייכנית,נראה שיהיה לך קצת קשה להתקבל למדרשה ויהיה לך שמה חדר נפרד,זה יכול יותר לקרות במדרשות נדחות וקבוצות בצפון או בדרום הרחוק, או בת עין..מדרשות מעדיפות לקבל מתחזקות וכאלה..את יכולה למצוא מדרשה רחוקה וקסומה, כי את יוצאת לדייטים פעם בשבוע, ואז זה באמת יהיה קסם של מקום ,זה עדיין אפשרי שתמצאי מדרשה במרכז עם חדרים פרטיים ושקטים במרחק מה מהמדרשה,בכל מדרשה את מציינת שאת אומנית ואת מעבירה סדנאות בהכנת בננות בשוקולד לרווחת הבננות במדרשה :)
נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי רציף ב- 06/11/2020 01:45:01

בס"דכן זה עוד בעיה...שהרבה מדרשיות לא מבינות, שגם בנות מבית חרדי צריכות חיזוק ושמירה... כך שהם גם לפעמים מקשים בקבלה...חחח הצחקת אותי אכן באמת חשבתי להכין להן קינוח לפעמים...ולהתפנק קצת...נ.במה התדירות שאתה נפגש בדייטים?

אממ מעניין מוכנה להסתדר עם הסגנון של המדרשות.. פתאום את תגלי הרצאות בסגנון שונה ממה שהכרת ואולי אפילו פחות הערכה/הסכמה עם השיטה של חבד ופתאום דיבורים נגד פאות וכו' איך תרגישי אז?

יש פה רשימה של מדרשות באתר של הידברות, אם מעניין אותך https://www.hidabroot.org/article/210468

דדווח על תוכן פוגעני

נקודה נכונה, למי שעובד מהבית דירת שותפים זה קצת סיפור, ואם יש ישיבות זום אז בכלל..

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
בתתימן

אדם_ה1 כתב:
אפשר גם להיות במדרשה זמן מה, להתרגל להיות חצי עצמאית לפני שעוברים לעצמאות מלאה בדירת שותפות..

אני חושבת שכבר היום אני חצי עצמאית, אבל אולי יש דברים שאני לא יודעת 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2020 12:04 לינק ישיר 

רוב ההרשימה שם זה "לב לאחים", זה מיועד לבנות בסיכון או מה?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > דירת שותפות/ מדרשיה?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 ... 13 14 15 לדף הבא סך הכל 15 דפים.