בית פורומים שידוכי חרדים

תופעה מעניינת באתרי הכרויות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2020 12:45 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן
אדם_ה1 כתב:
בתתימן כתבה:
פעם מישהו כתב לי בשבע ברכות: איך הסגר באלעד? זה ממש עשה לי חשק לענות לו:)אני חושבת שאם תשאל לדעתה בכל נושא שבעולם, זה יכול לגרום לה לענות יותר.. אני הייתי שואלת למשל, מה את אומרת על הבחירות בארהב, טראמפ יהיה נשיא או לא?קיצור, כל ההקדמות של היי שלום וכו' לא ממש מעוררות עניין... תגיע ישר לעניין..
בת 24 מאלעד בשבע ברכות? נשלח מהאנדרואיד שלי
חח זה מה שהיית שואל אותי?
שאלתי אם עכשיו חשפת את הפרופיל שלך באתר, זה לא היה ברור?נשלח מהאנדרואיד שלי
אממ אין לי כל בעיה עם זה יש לך אולי רעיון בשבילי.. המחשב שלי הפסיק לזהות את העכבר הארגונומי של לוג'יטק, אמזון הסכימו להחזיר לי את הכסף אבל אני רוצה עדיין שהעכבר יעבוד. הבעיה שהיו לי שתי התקנים במקביל וכנראה זה בעיה, למרות שחלק שעד אתמול זה כן עבד תקין. בס"דחחח מצחיקה שאת...עזבי אדם נשמע עייף קצת, לדעתי גם הוא צריך חופשה מפנקת בקרוב...מי יודע אולי נעשה טיול קבוצתי לשוויץ....

דווקא הוא עזר לי ממש הרבה זמן  דברנו על זה בפרטי..

תוקן על ידי בתתימן ב- 12/11/2020 12:45:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 15:25 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

אני שמחה לדעת...ב"ה

אז העכבר הסתדר או שצריכה להחזיר?

עכשיו אני מבינה גם למה אין לך זמן לענות להודעה.. עסוקה מדי...(אל תלמדי ממני לא לענות
להודעות מהר, הזכות הזו שמורה רק לי)...

נ.ב

אם כבר את משוחחת עם אדם, תעשי טובה לאנושות ותשכנעי אותו לצאת קצת יותר מהבית.
(יש מצב שלך הוא ישמע יותר...פעם אמר לך "את צודקת", כך שניתן לשחזר את המשפט...)
מהגל הראשון הוא ציין שחושש לצאת ויוצא ממש קצת, לדעתי זה חשוב שייצא יותר!
אם הוא עשה לך טובה, אשמח שתחזירי לו קצת

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 15:40:31

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-12/11/2020 15:38 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאני שמחה לדעת...ב"האז העכבר הסתדר או שצריכה להחזיר?עכשיו אני מבינה גם למה אין לך זמן לענות להודעה.. עסוקה מדי...(אל תלמדי ממני לא לענותלהודעות מהר, הזכות הזו שמורה רק לי)...נ.באם כבר את משוחחת עם אדם, תעשי טובה לאנושות ותשכנעי אותו לצאת קצת יותר מהבית.(יש מצב שלך הוא ישמע יותר...פעם אמר לך "את צודקת", כך שניתן לשחזר את המשפט...)מהגל הראשון הוא ציין שחושש לצאת ויוצא ממש קצת, לדעתי זה חשוב שייצא יותר!אם הוא עשה לך טובה אשמח שתחזירי לו מעט... 

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 15:31:30

חח אני אענה לך עכשו... באמת הזכות הזאת אמורה להיות שמורה רק לך.. אצלי אם אני לא עונה מיד אני יכולה לשכוח לענות 
אני חושבת שמתאים שתשכנעו אחד את השניה, את לא יוצאת וגם הוא לא יוצא... אתם מבינים אחד את הראש של השניה, אני לא מצליחה להבין אנשים שככה נכנעים לפחדים שלהם  
עם העכבר זה סיפור ארוך.. אבל לפחות קיבלתי החזר מאמזון הנחמדים 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 15:56 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

חחח אכן... אנלא שוכחת אף אחד, רק דוחה לזמנים שאנשים כבר מאבדים סבלנות/ שכחו מה היה....
(אני גם צריכה להשתפר ולענות לפחות באותו היום...)

חחח איך את יודעת מה אני עושה? (אבל זה נכון, אני לא ממש יוצאת, גם מתוך הרגל שהרי 8 וחצי חודשים הקורונה כאן, כך שגם הסגרים האלו ושאין חנויות והמדרשיות היו סגורות והחשש להידבק בשיעור תורה, גרמו לי להתרגל להיות יותר בבית ולא ממש לשוש לצאת...)

בכל מקרה אפילו שכך, הרגשתי היא, שדווקא את תצליחי לשכנע יותר...
דווקא בגלל שאת "מבחוץ" ולא מבינה את הראש שלו ממש...

לפחות תנסי! 
אם תצליחי להוציא ממנו הבטחה שייצא לפחות פעם- פעמיים בשבוע, קבוע, לא משנה לאן!(הליכה/ קניות וכו'...)
מבטיחה בל"נ שגם אני אצא יותר מהבית...
למרות הקושי ללכת עם מסכה, החשש ממקומות סגורים וההרגל להיות בבית!
ואולי אפילו אחזור ללכת לשיעורי תורה אחת לשבוע, לפחות...
(למרות שכבר התרגלתי 8 וחצי חודשים לא ללכת!)

נ.ב

ואני דווקא כן מבינה את החשש, כששומעים שזה עושה נזק גם לצעירים ובעיות בלב וכו' אף אחד/ת לא ממש
רוצה "מזכרת" כזו לכל החיים, אך עדיין עם הזמן החולף וההבנה שגם אם אשמור על עצמי, אם ה' ירצה אדבק
מהסביבה המשפחתית/ מוצרים וכו' ושיש גם סכנה נפשית להסתגרות בבית, החלטתי שצריכה לצאת יותר...
אך עדיין זה טעון שיפור בשלב הביצוע...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 16:09:38

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-12/11/2020 16:15 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דחחח אכן... אנלא שוכחת אף אחד, רק דוחה לזמנים שאנשים כבר מאבדים סבלנות/ שכחו מה היה....(אני גם צריכה להשתפר ולענות לפחות באותו היום...)חחח איך את יודעת מה אני עושה? (אבל זה נכון, אני לא ממש יוצאת, גם מתוך הרגל שהרי 8 וחצי חודשים הקורונה כאן, כך שגם הסגרים האלו ושאין חנויות והמדרשיות היו סגורות והחשש להידבק בשיעור תורה, גרמו לי להתרגל להיות יותר בבית ולא ממש לשוש לצאת...)בכל מקרה אפילו שכך, הרגשתי היא, שדווקא את תצליחי לשכנע יותר... דווקא בגלל שאת "מבחוץ" ולא מבינה את הראש שלו ממש...לפחות תנסי! אם תצליחי להוציא ממנו הבטחה שייצא לפחות פעם- פעמיים בשבוע, קבוע, לא משנה לאן!(הליכה/ קניות וכו'...)מבטיחה בל"נ שגם אני אצא יותר מהבית...למרות החשש וההרגל! ואולי אפילו אחזור ללכת לשיעורי תורה אחת לשבוע, לפחות...(למרות שכבר התרגלתי 8 וחצי חודשים לא ללכת!)נ.בואני דווקא כן מבינה את החשש, כששומעים שזה עושה נזק גם לצעירים ובעיות בלב וכו' אף אחד/ת לא ממשרוצה "מזכרת" כזו לכל החיים, אך עדיין עם הזמן החולף וההבנה שגם אם אשמור על עצמי, אם ה' ירצה אדבקמהסביבה המשפחתית/ מוצרים וכו' ושיש גם סכנה נפשית להסתגרות בבית, החלטתי שצריכה לצאת יותר...אך עדיין זה טעון שיפור בשלב הביצוע...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 16:06:11

אם הוא היה רוצה את השיכנועים של אז אולי היה על מה לדבר (נראה לי מוזר שאנחנו מדברים עליו בלשון נסתר כשהוא בעצם נוכח... )

אני חוששת להידבק ונזהרת שזה לא יקרה, אבל אני לא מסוגלת להיות יותר מדי לבד.. זה הורס לי את המצב רוח.. 
אתמול הרגשתי שזה היה כמו מים קרים לנפש עייפה, בן אדם זקוק לשמחות מדי פעם.. אי אפשר רק לעבוד/לאכול/לישון.

נ.ב. עכשו יש לך הזדמנות להשתפר ולענות לי בפרטי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 16:33 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

אכן זה מוזר.
אבל אין לי ברירה! 
לקחתי מראש את האופציה שאולי תתחמקי מלעזור לי במלאכת השכנוע, אז לפחות 
שיקרא אתזה ואולי זה יעזור מעט...

צודקת! זהו שאנלא מרגישה ממש לבד, עם משפחה ברוכת ילדים
אבל עדיין זה נכון, אני מרגישה שהמיעוט יציאה וההימנעות ממפגש עם חברות?
פוגמים לי בשמחת חיים לאט לאט ולכן החלטתי שחשוב לצאת יותר... אפילו אם לא חיים לבד...

נ.ב

חחחח

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 16:39:21

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-12/11/2020 16:46 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאכן זה מוזר. אבל אין לי ברירה! לקחתי מראש את האופציה שאולי תתחמקי מלעזור לי במלאכת השכנוע, אז לפחות שיקרא אתזה ואולי זה יעזור מעט...צודקת! זהו שאנלא מרגישה ממש לבד, עם משפחה ברוכת ילדיםאבל עדיין את צודקת, אני מרגישה שהמיעוט יציאה והימנעות ממפגש עם חברות? פוגם לי בשמחת חיים לאט לאט ולכן החלטתי שחשוב לצאת יותר... אפילו עם לא חיים לבד...נ.בחחחח

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 16:35:27

זה לא שאני מתחמקת מלעזור לך במלאכת השכנוע, לא נראה לי הגיוני לשבת להקליד שכנועים לבן אדם שלא מעוניין בהם, אולי יותר מתאים שתתאמי קודם איתו ואחכ תפני אלי..

יפה שבך התקופה הזאת לא פגעה כל כך... אני התחלתי להרגיש שאני נחנקת מרוב איסורים והגבלות.. נראה גם שיש להם רעיון חדש, לאסור שיחות בפלאפון בזמן נסיעה... אין גבול לטירוף שמוביל את מקבלי ההחלטות.
פה באלעד התחיל נוהל חדש, בגלל שמותר באוטובוס עד 30 איש אנשים התחילו ללכת לתחנה הראשונה בשביל שהאוטובוס יעצור להם מה שקורה שכבר בתחנה שלי שהיא הרביעית בעיר האוטובוס לא עוצר, פשוט נוצר מצב שהאוטובוס ממלא בתחילת העיר וממשיך הלאה.... אתמול ראיתי אישה בהריון מתקדם שחכתה איזה שעתיים בתחנה בגלל שהאוטובוסים לא עוצרים! 
כשאני רואה כמה סבל ההגבלות גורמות, שחלקן לא מוצדקות בכלל, ממש קשה לי לא לקחת את זה ללב.. אני מקווה שהסוף של זה יגמר בקרוב, אבל אני כבר לא מסוגלת לשמוע אנשים שמדברים על שצריך להיזהר מהקורונה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2020 16:59 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

את צודקת...אבל אם תראי את אחותך, ממעטת לצאת תקופה ארוכה, היית מבקשת את אישורה כדי לשכנע אותה בדברים שיעזרו לה?

אני אישית? כשראיתי את אחותי הקטנה, שכרגע לומדת מהבית, שוקעת בעצבות בגלל שלא יוצאת כמעט...
ישבתי איתה לשיחה ארוכה(אפילו שהיא לא ממש רצתה לשמוע) והסברתי לה עד כמה שחשוב לצאת ואולי גם להיפגש עם חברה במרחב הפתוח...
וכמובן שתעשה גם דברים מהנים ומשמחים בבית...
אח"כ? ראיתי שזה מעט עזר. היא יוצאת יותר. נפגשה עם חברה. מציירת, שומעת מוזיקה וחזרה לחייך יותר...
ואני שמחה שכך...

ואם כל עם ישראל אחים? אז צריך להשתדל להיות כך...
אבל לגמרי מבינה שזלא נעים לך כך לשכנע פתאום...

ואכן את צודקת! גם לי כבר קשה עם ההגבלות המוזרות ובמיוחד שלא מתחשבים בחתונות...
וזה בהחלט מזעזע מה שאת מתארת...
אני לגמרי מבינה אותך...
וההיפך אמרתי שזה כן פגם בשמחת חיי. 
כבר שכחתי מה אני אוהבת ומה אני חולמת לעשות ולהגשים, אך בכוח אני מנסה לחזור לשגרת חיים נעימה יותר, למרות הקורונה וההגבלות...
כי חשוב לי שאחרי הקורונה אשאר עדיין להיות מי שהייתי לפני...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 17:12:58

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-12/11/2020 17:09 לינק ישיר 

מה פתאום, אחותי ממש לא ממעטת לצאת.. היא עובדת כל יום מחוץ לבית.. אני זאת שנשארת בבית כי העבודה שלי מרוקנת מאנשים ואין טעם לבוא אפילו בשביל הקניון שליד.

יפה ששכנעת את אחותך לצאת יותר.. באמת זה הזמן בשבילך לנסות לחיות קצת כאילו אין קורונה, חייבים לנסות לעשות כל מה שאנחנו יכולים כי גם ככה המסגרת שלנו מצומצמת מאד ואין הרבה איפה לבלות...

אני מסכימה איתך שהממשלה צריכה לנסות לקדם רעיונות של חתונות/הופעות בקפסולות/שלבים.. אי אפשר לעצור את החיים לגמרי.. 

את יודעת איך אומרים, אם הכל אסור אז הכל מותר..
זה בערך מה שנוצר בתחום של החתונות, אנשים מתמרדים נגל גבולות ככ קשים.. מדובר כבר בתקופה ארוכה, ואף אחד לא רוצה שהחתונה שלו תהיה של 20 איש בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2020 03:42 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

את אומרת שגם אם תרצי לחזור לעבוד בחוץ, כבר אין מה לעשות במשרד לבד?

פעם חשבתי שזה כלום בשבילי לעבוד לבד, מכיוון שאני בין כה רגילה שאני במשרד נפרד ולא ממש
משוחחת עם העובדים...
אבל גילתי שזה מאד משפיע על המצב רוח! כשהייתי כך? לא היה לי חשק לעבוד, עבדתי ממש בכוח, לפעמים בהיתי במסך משעמום ונמנמתי קצת, בקיצער לא חוויה הכי נעימה, למרות שיש איזה כיף מסוים שאף אחד לא מעיר לך ויש עצמאות מלאה בפעולות ואין אף איש/ אשת צוות שמתערבים...
אך בתכלס? לא היה לי חשק להגיע לעבודה...

אכן את צודקת שצריך לחזור לחיים... למרות שנסיעה לעיר שכנה באוטובוס? נראה בעיניי כמו טיסה במטוס...
אנלא נסעתי באוטובוס המון חודשים... (נראה לי גם נאבד לי הרב קו)
זה באמת יהיה מעניין לראות איך זה עכשיו... אם יש באוטובוס רק 30 ז"א שיש מרחק ביניהם? איך זה הולך?

בקשר לחתונות? אכן. זה גם לא ישים. שהרי משפחה חרדית יכולה להיות עם 12 ילדים לכל צד, כך שבהחלט שלא ניתן לקיים את החוק.
לדעתי היו צריכים להתיר 30 גברים ו30 נשים, בחופה עם מסכה וריחוק.
ובזמן הסעודות? 20 בכל צד, כשמבוגרים יושבים בשולחן זוגי/ אכילה בקפסולות כל משפחה בנפרד...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 13/11/2020 03:52:43

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/11/2020 03:44 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

אגב, יש כאלו אנשים שאתרים אלו הם כמו "תחביב" בשבילם...

ואגלה לכם סוד קטן, אני למשל? נכנסתי לשם בעבר,בעיקר כדי לעשות תרגילי קאוצ'ינג(כמובן בלי להטריד אף אחד)/ לעשות סקר דעת קהל ע"י הבטה בכרטיסים כדי לדעת מה הגברים הכי מחפשים בבחורות ואת השוני בין הדרישות של גרושים/ רווקים. 

וכמובן כדי לבדוק את יכולת הניחוש שלי לדוג' במה הבחור עובד, רק לפי התמונה וכו'...

אז גברים יכולים לחשוב שאני מתעניינת בכרטיס שלהם, שבתכל'ס לרוב? אני בעיקר הייתי פרופסורית שחוקרת את העולם...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 11/11/2020 02:25:27

נו ומה מסקנות המחקר?

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

מה אתה חושב שהן?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/11/2020 03:46 לינק ישיר 
חייכנית770

טום888 כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

אגב, יש כאלו אנשים שאתרים אלו הם כמו "תחביב" בשבילם...

ואגלה לכם סוד קטן, אני למשל? נכנסתי לשם בעבר,בעיקר כדי לעשות תרגילי קאוצ'ינג(כמובן בלי להטריד אף אחד)/ לעשות סקר דעת קהל ע"י הבטה בכרטיסים כדי לדעת מה הגברים הכי מחפשים בבחורות ואת השוני בין הדרישות של גרושים/ רווקים. 

וכמובן כדי לבדוק את יכולת הניחוש שלי לדוג' במה הבחור עובד, רק לפי התמונה וכו'...

אז גברים יכולים לחשוב שאני מתעניינת בכרטיס שלהם, שבתכל'ס לרוב? אני בעיקר הייתי פרופסורית שחוקרת את העולם...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 11/11/2020 02:25:27

אשתי עשתה מחקר לאחד ממכוני המחקר החשובים בארץ ובעולם
בנושא התמכרויות בחברה החרדית מין סמים ועוד
היא פתחה פרופיל פקטיבי בפייסבוק
זו הייתה תקופה מצחיקה ומלמדת על החיים לראות בני אדם נחפשים ומדברים על עצמם

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחח נשמע באמת מעניין

מה היו תוצאות המחקר? אנחנו שווים באחוזים ללא דתיים?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/11/2020 03:47 לינק ישיר 
חייכנית770

רציף כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

בס"ד

באמת מוזר...
אבל לפעמים זה כי היא אוהבת להביט מי צפה בה/ להתייעץ עם חברות...

נגיד חברתי פעם הביאה  לי לראות, כדי שאביא לה חוות דעת על כל בחור...על הדרך התכתבתי בשמה עם אחד 
כדי ליצור לה שידוך טוב...
ועל הדרך לבדוק אם באמת יש לו חוש הומור, כמו שכתב בכרטיס, ראיתי שלא ממש
הוא רצה לקבוע פגישה כבר באותו היום...אבל חברתי לא ממש רצתה, לא ידעתי מה לענות

ולענייננו

מה עליך לעשות? אם היא ממש מצאה חן בעינך? זה לשלוח הודעה ישירה וקצת מצחיקה כמו
" רוחל'ה עד מתי רק תביטי בי? מחכה להכיר אותך לעומק"
או
"את נשמעת בחורה איכותית, אבל לא אוכל להכיר יותר, כל עוד את לא עונה"

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 10/11/2020 23:04:33

חחחח את רצה מהר מדי רוח'לה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

תתפלל שזה יהיה המצב...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-13/11/2020 09:16 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאת אומרת שגם אם תרצי לחזור לעבוד בחוץ, כבר אין מה לעשות במשרד לבד?פעם חשבתי שזה כלום בשבילי לעבוד לבד, מכיוון שאני בין כה רגילה שאני במשרד נפרד ולא ממשמשוחחת עם העובדים...אבל גילתי שזה מאד משפיע על המצב רוח! כשהייתי כך? לא היה לי חשק לעבוד, עבדתי ממש בכוח, לפעמים בהיתי במסך משעמום ונמנמתי קצת, בקיצער לא חוויה הכי נעימה, למרות שיש איזה כיף מסוים שאף אחד לא מעיר לך ויש עצמאות מלאה בפעולות ואין אף איש/ אשת צוות שמתערבים...אך בתכלס? לא היה לי חשק להגיע לעבודה...אכן את צודקת שצריך לחזור לחיים... למרות שנסיעה לעיר שכנה באוטובוס? נראה בעיניי כמו טיסה במטוס...אנלא נסעתי באוטובוס המון חודשים... (נראה לי גם נאבד לי הרב קו)זה באמת יהיה מעניין לראות איך זה עכשיו... אם יש באוטובוס רק 30 ז"א שיש מרחק ביניהם? איך זה הולך?בקשר לחתונות? אכן. זה גם לא ישים. שהרי משפחה חרדית יכולה להיות עם 12 ילדים לכל צד, כך שבהחלט שלא ניתן לקיים את החוק.לדעתי היו צריכים להתיר 30 גברים ו30 נשים, בחופה עם מסכה וריחוק.ובזמן הסעודות? 20 בכל צד, כשמבוגרים יושבים בשולחן זוגי/ אכילה בקפסולות כל משפחה בנפרד...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 13/11/2020 03:52:43

כן, אני אומרת שלפחות לחצי שנה הקרובה לא יחזירו אצלינו את האנשים למשרד.
אל תשלי את עצמך שיש מרחק באוטובוסים.. לא תמיד מקפידים על שלושים איש וגם אם כן לפעמים מישהי יושבת לידך.. (אני חושבת שאוטובוסים זה 50 מושבים) 
ראיתי שמדברים על איזה מתווה חדש לחתונות.. עם קפסולות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2020 18:35 לינק ישיר 

בתתימן כתבה:
בתתימן

אדם_ה1 כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

אדם_ה1 כתב:
בתתימן כתבה:
פעם מישהו כתב לי בשבע ברכות: איך הסגר באלעד? זה ממש עשה לי חשק לענות לו:)אני חושבת שאם תשאל לדעתה בכל נושא שבעולם, זה יכול לגרום לה לענות יותר.. אני הייתי שואלת למשל, מה את אומרת על הבחירות בארהב, טראמפ יהיה נשיא או לא?קיצור, כל ההקדמות של היי שלום וכו' לא ממש מעוררות עניין... תגיע ישר לעניין..
בת 24 מאלעד בשבע ברכות? נשלח מהאנדרואיד שלי
חח זה מה שהיית שואל אותי?

שאלתי אם עכשיו חשפת את הפרופיל שלך באתר, זה לא היה ברור?

נשלח מהאנדרואיד שלי

אממ אין לי כל בעיה עם זה 
יש לך אולי רעיון בשבילי.. המחשב שלי הפסיק לזהות את העכבר הארגונומי של לוג'יטק, אמזון הסכימו להחזיר לי את הכסף אבל אני רוצה עדיין שהעכבר יעבוד. 
הבעיה שהיו לי שתי התקנים במקביל וכנראה זה בעיה, למרות שחלק שעד אתמול זה כן עבד תקין. 

תפתחי מנהל התקנים ותחפשי שם בתפריטים: התקנים נסתרים. תמחקי את כל מה שבצבע בהיר ולא כהה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > תופעה מעניינת באתרי הכרויות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.