בית פורומים בחדרי חרדים

בעד/נגד החיסון קורונה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/12/2020 22:17 לינק ישיר 

במילים אחרות .כל אלו שימותו בעוד חודש כי לא מיהרו להתחסן בגלל הרבנים. שיידעו שיש להם כתובת את מי להאשים.

הרבנים יכולים גם לחכות שנה או שנתיים עד שיתעוררו משנתם ומי שימות בנתיים לפחות יזכה להקבר בחלקת בעלז.


נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 13/12/2020 22:23:15
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/12/2020 22:19 לינק ישיר 

בשבת יצא לי להשתתף בשיחה עם כמה אנשים על החיסון. אחד מהם עם כרס עד הברכיים הכריז שהוא לא מתכוון להתחסן. לא מוכן לקחת סיכון. גיחחתי ביני לבין עצמי. מצא לו ממה להיזהר...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/12/2020 17:45 לינק ישיר 
כמה שילמו לך על המאמר - אתה והחברים שלך נגד חיסונים באופן כללי, נכון?

פלוני500 כתב:
אין ספק שזה יהיה המאבק הגדול בתקופה הקרובה.
כל הנושא מאוד לא ברור אצל רוב אנשים.
אשמח לשמוע דעתכם או ציטוטים מאנשי רפואה.

אתחיל מה שקיבלתי הבוקר מאתר הרופאים הגדול בישראל. (אתר פתוח רק לרופאים. והמאמר, הועתק ע"י רופאה הומאופתית שיכולה להכנס לפורום)


פרופ' יואל דונחין
מומחה בהרדמה ובטיפול נמרץ, מרכז רפואי הדסה
*איני שפן נסיונות* המוני, *עכשיו אני "סרבן חיסונים"* האם הרופאים (התומכים) *לא מעלים בדעתם את האפשרות שאולי תהא חדירה גם לתאי הרבייה?* אולי *ישפיע החיסון על המוח לאחר שנה?*
עדיין *אין כל אישור מגוף שאינו מיצרני התרופה*
השימוש במונח "סרבני חיסון" נועד להעצים את מקבלי ההחלטות *ולתמוך במסע פרסום מסוכן ביותר*
https://doctorsonly.co.il/2020/12/214418/


דעות
איני שפן נסיונות המוני, עכשיו אני "סרבן חיסונים" האם הרופאים שמקבלים את הרעיון המהפכני שהזרקת חלבון חדש שייכנס ישירות לתאים יגרום לקורונה הנבזית להתאבד, לא מעלים בדעתם את האפשרות שאולי תהא חדירה גם לתאי הרבייה? אולי ישפיע החיסון על המוח לאחר שנה?
פרופ' יואל דונחין09.12.2020, 09:02
"לא התקבלה כל הוכחה ממשית הנבחנת באמות מידה שבה תרופה חדשה אמורה להימדד כי אכן זו הבשורה, זה האור בקצה המנהרה הארוכה". צילום אילוסטרציה: יוסי אלוני/ פלאש 90 שתפו שתפו תגובות מייל
עוד לא הגיע המשלוח הראשון, עדיין אין כל אישור מגוף שאינו מיצרני התרופה, מה שנקרא "החיסון", כי התרופה נקייה מתופעות לוואי, בטוחה לכל, לזקן ולנער, וכבר מודאגים מהסרבנים, שהרי סירוב להיענות לדרישה כה צודקת מעיד על בורות. יתר על כן, החלה תחרות על "אני מתחסן ראשון מול המצלמות" בין מנהלי הקופה, שרים אמיצים ודוברי המשרדים.

פרט להכרזות היצרן המזכירות את הצהרות בתי החרושת בארץ -"זה טוב זה אוסם", "העם החליט קפה עלית" - לא התקבלה כל הוכחה ממשית הנבחנת באמות מידה שבה תרופה חדשה אמורה להימדד כי אכן זו הבשורה, זה האור בקצה המנהרה הארוכה.

רופאים סלבריטאים ומתראיינים מקצועיים מצהירים כי הם יהיו הנחשונים ויהיו הם מוכנים לקבל את החיסון כבר עכשיו, מחר! מהקירור העמוק של "פייזר", מהמקרר של "מודרנה" ואפילו לפני תום הניסוי ישירות מהקניון הפתוח של נס ציונה.

מן הראוי לעצור רגע, לשקול, לברך על כך שבאנגליה החלו לחסן אתמול את עובדי הרפואה והזקנים ואז להמתין קמעה, כמו שממתינים לאור ירוק כדי לחצות כביש סואן ואין ממהרים לסכן חיים
רופאים בכירים המטילים ספק בכל סוכן תרופות המביא להם את המחקרים האחרונים המשבחים תרופה חדשה, המסרבים לקבל את התמיכה בארוחת סנדוויצ'ים הנתרמת לישיבת הצוות כדי לא להיות מוטים בדעתם, מקבלים הפעם ללא פקפוק ואף בשמחה את הרעיון המהפכני שהזרקת חלבון חדש שייכנס ישירות לתאים יגרום לקורונה הנבזית להתאבד, שהרי זה הפתרון לו חיכה המין האנושי. הם לא מעלים בדעתם את האפשרות, גם אם היא רחוקה, שאולי תהא חדירה גם לתאי הרבייה? אולי ישפיע החיסון על המוח לאחר שנה?

ואפילו הם צודקים והמצב דומה ליום שבו התגלו תכונות המרפא של הסולפא וזיהום שהיה קטלני לאחר חדירת קוץ לאצבע הפך להיות אפיזודה – גם אז מן הראוי לעצור רגע, לשקול, לברך על כך שבאנגליה החלו לחסן אתמול את עובדי הרפואה והזקנים ואז להמתין קמעה, כמו שממתינים לאור ירוק כדי לחצות כביש סואן ואין ממהרים לסכן חיים כי אנו עלולים לאחר את הרכבת בתחנה ממול.

משתמשים במילה "סרבן", המעידה על תכונה שלילית של מי שאינו רוצה להיות שפן המוני, שמבקש לדעת לפני שהוא נותן את ידו למסבירים
אינני סרבן. אם אכן ניווכח על פי אמות מידה רציונליות ולא פופוליסטיות, אהיה מוכן לחכות עד שיגיע תורי ולהתחסן. אינני סרבן - מתוך הכרה בחשיבות תפקודי בבית החולים טרם פרישתי, נטלתי חיסון לשפעת כל שנה, מתוך ביטחון שבכך אני תורם ליכולתי להמשיך ביחידת הטיפול הנמרץ, כאשר מסביב חולי שפעת נעדרים מהעבודה כי סירבו להתחסן.

עכשיו מדברים על הצורך בהסברה. הסברה תכסה על העובדה שאת המידע הביאו חברות מסחריות ולא כמקובל ניתוח התוצאה על ידי גורם חיצוני חסר פניות. משתמשים במילה "סרבן", המעידה על תכונה שלילית של מי שאינו רוצה להיות שפן המוני, שמבקש לדעת לפני שהוא נותן את ידו למסבירים.

השימוש במונח "סרבני חיסון" נועד להעצים את מקבלי ההחלטות ולתמוך במסע פרסום מסוכן ביותר הן בשל אי הוודאות הקיימת בינתיים והן בשל העלאת מפלס התקווה, כמו אצל ניצולי ספינה טרופה הרואים מרחוק את קו החוף, שלעיתים נעלם עם שחר.

הכותב הוא פרופ' יואל דונחין, המרכז לחינוך רפואי, הפקולטה לרפואה, האוניברסיטה העברית ירושלים
נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-14/12/2020 18:30 לינק ישיר 
גשרהמיתרים

אינני סרבן חיסונים. אני וכל משפחתי קיבלנו את כל החיסונים לפי תוכנית החיסונים של ישראל.

אבל, לא התחסנו כמעט אף פעם לשפעת, כי מקסימום, שפעת....

אבי ז"ל לא היה בריא בלשון המעטה, וכעדות אימי, בכל חורף שהוא התחסן לשפעת בתחילת החורף, בילה במשך כמה שבועות בבית חולים.
ובשנים שלא התחסן לא נדבק ולא אושפז.

אני כן לוקח חיסונים טבעיים כמו דבש, שכל ילד אצלי מגיל שנה, מקבל כפית דבש בכל בוקר בחורף וב"ה אף אחד מילדי לא עבר מחלות ילדות קשות ולא מחלות חורף קשות.
ככלל אנו משפחה עם מודעות גבוהה למזון בריא, אך לא כל ילדי משתפים פעולה, חלקם לא נוגעים בפירות וירקות, ולכן בתקופת הקורונה הקפדתי להגביר אצלם ויטמינים בצורה מלאכותית.

ב"ה חלק מילדי נדבקו בקורונה במוסדות הלימוד ועברו את זה קל כולל הדבקה שלי ושל בני משפחה נוספים ואנו רואים מסביבנו את רוב המוקרבים לנו כפוסט קורונה וכיום חיים חיים די רגילים.

ולכן אנו לא חושבים בכלל להתחסן בחיסון שכלל לא הוכח לאורך זמן.

דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעד/נגד החיסון קורונה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.