בית פורומים בחדרי חרדים

"ולתפארת קשר השתיקה החרדי"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/3/2021 19:04 לינק ישיר 
ירו_שלמי

באבא_זוטא כתב:
מזה למעלה משלושים שנה! שרבנים בכירים, עסקנים מושחתים, ואנשי תקשורת מתועבים ידעו על מעלליו הנפשעים והסוטים של "רמטכ"ל זק"א" (כבר בשנת תשמ"ז -מ"ח הסתובבה 'שמועה' על דירת תועבה בשכונת רמת אשכול בה פעלו "האחים הקדושים" משי זהב...) ובחרו למלא את פיהם מים (בדיוק כפי שהם מילאו פיהם מים מול מעשי תועבה נפשעים של נואפים בכירים אחרים במגזר החרדי שקלונם נחשף ברבים. וכפי שהם ממשיכים גם ברגע זה למלא את פיהם מים מול נואפים חרדים בכירים שקלונם יחשף בעתיד אי"ה... ) עד שזכינו ובס"ד נתגלגלה זכות ע"י עיתון "הארץ" ימש"ו שחשף את קשר השתיקה המזוויע... 

אוי לו לדור שכך עלתה בימיו!

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 15/03/2021 21:35:18

זה בדיוק מה שמעצבן בפרשה הזו. יהודה מעולם לא היה אהוד לא בעדה החרדית ולא בכל סביבתו, לך חפש בגניזה כמה פאשקווילים נכתבו עליו, יש בהם הרבה מידע.. אבל התקשורת, הציבור החילוני, ובעיקר כל הבאבאזוטאים - המתפכחים החרדים ומפני העורף, רצו בכל מאודם לאהוב אותו, כשכתבתי בעבר בפורום זה מילה נגדו רצו לסקול אותי, הנה הקנאי שבתחילה מסר את נפשו עבור עקרונות הקנאות גם הוא גילה שהכל שקר והאמת היא שצריך לנהוג איש הישר בעיניו וכו' וכו'. לך תסביר שהאיש מעולם לא היה קנאי ומעולם לא חש מחוייבות כלשהי לזקן ולפאות שלו...

כמובן שלא היו הרבה שידעו ידיעות מבוססות של ממש, ומי שידע פחד פחד מוות (אני לא מגזים), אבל הרי גם כשפתחו את הפה הגנו עליו אנשים בדיוק מהסגנון שלך.

אז כשהוא התאים לכם חיבקתם אותו ונופפתם בו כנגד הכלל החרדי, ועכישו כשסרחונו צף ועלה אתם חוזרים להאשים אותנו? 

(וכדי שלא תטעה שוב להבא, תעשה לעצמך כלל, רובם ככולם של החרדים או החוזרים בשאלה שהפנו עורף ורצים לתקשורת לעזור להם בהסתה - לא הגיעו לכך מחשיבה פילוסופית והרהורים על מה יקרה אם ידליקו אור בשבת... הם בעלי תאוה ומושחתים שבלי להרגיש איבדו כל קשר לדתם בפרט ולמוסר בכלל, אני מכיר כמה וכמה כאלה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2021 20:03 לינק ישיר 
קלעפער

ירו_שלמי כתב:
מזה למעלה משלושים שנה! שרבנים בכירים, עסקנים מושחתים, ואנשי תקשורת מתועבים ידעו על מעלליו הנפשעים והסוטים של "רמטכ"ל זק"א" (כבר בשנת תשמ"ז -מ"ח הסתובבה 'שמועה' על דירת תועבה בשכונת רמת אשכול בה פעלו "האחים הקדושים" משי זהב...) ובחרו למלא את פיהם מים (בדיוק כפי שהם מילאו פיהם מים מול מעשי תועבה נפשעים של נואפים בכירים אחרים במגזר החרדי שקלונם נחשף ברבים. וכפי שהם ממשיכים גם ברגע זה למלא את פיהם מים מול נואפים חרדים בכירים שקלונם יחשף בעתיד אי"ה... ) עד שזכינו ובס"ד נתגלגלה זכות ע"י עיתון "הארץ" ימש"ו שחשף את קשר השתיקה המזוויע... 

אוי לו לדור שכך עלתה בימיו!

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 15/03/2021 21:35:18

זה בדיוק מה שמעצבן בפרשה הזו. יהודה מעולם לא היה אהוד לא בעדה החרדית ולא בכל סביבתו, לך חפש בגניזה כמה פאשקווילים נכתבו עליו, יש בהם הרבה מידע.. אבל התקשורת, הציבור החילוני, ובעיקר כל הבאבאזוטאים - המתפכחים החרדים ומפני העורף, רצו בכל מאודם לאהוב אותו, כשכתבתי בעבר בפורום זה מילה נגדו רצו לסקול אותי, הנה הקנאי שבתחילה מסר את נפשו עבור עקרונות הקנאות גם הוא גילה שהכל שקר והאמת היא שצריך לנהוג איש הישר בעיניו וכו' וכו'. לך תסביר שהאיש מעולם לא היה קנאי ומעולם לא חש מחוייבות כלשהי לזקן ולפאות שלו...

כמובן שלא היו הרבה שידעו ידיעות מבוססות של ממש, ומי שידע פחד פחד מוות (אני לא מגזים), אבל הרי גם כשפתחו את הפה הגנו עליו אנשים בדיוק מהסגנון שלך.

אז כשהוא התאים לכם חיבקתם אותו ונופפתם בו כנגד הכלל החרדי, ועכישו כשסרחונו צף ועלה אתם חוזרים להאשים אותנו? 

(וכדי שלא תטעה שוב להבא, תעשה לעצמך כלל, רובם ככולם של החרדים או החוזרים בשאלה שהפנו עורף ורצים לתקשורת לעזור להם בהסתה - לא הגיעו לכך מחשיבה פילוסופית והרהורים על מה יקרה אם ידליקו אור בשבת... הם בעלי תאוה ומושחתים שבלי להרגיש איבדו כל קשר לדתם בפרט ולמוסר בכלל, אני מכיר כמה וכמה כאלה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2021 20:20 לינק ישיר 

גם אני מסכים אות באות לדברי ירושלמי.

ובדיוק כך אני זוכר את הסיפורים וה'קלא-דלא-פסיק' סביבו.
כולל גם את הפחד ואווירת המאפיונר-הכל-יכול שהשרה סביבו.
ומאידך - חברהמן בל ישוער!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2021 21:41 לינק ישיר 
פרוגרמי

באבא_זוטא כתב:
לרבנים אין עיתון לפרסם דבר כזה,
וקשה לטפל באדם כזה.

מתוק שלי

משום מה על הצדיק ברלנד ועוד צדיקים כדוגמת משה יזדי ושות' שעשו מאית מהמעשים המתועבים שעשה משי זהב הרבנים לא היססו לצאת נגדם במודעות ענק ולהזהיר את הציבור מפניהם ולמרות שעמדו מאחוריהם צבא של מאות חסידים פושעים שחשודים על הרציחה...

אדם שנתפס בתור צדיק חובה להודיע לציבור במדה והוא פושע
 אדם שאינו צדיק ואף אחד לא סומך עליו כאיזה ירא שמים, מי שמכיר עובדה בדוקה צריך לפנות למשטרה, אבל מה אפשר לעשות על סמך שמועות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2021 22:45 לינק ישיר 
קלעפער

פרוגרמי כתב:
וקשה לטפל באדם כזה.

מתוק שלי

משום מה על הצדיק ברלנד ועוד צדיקים כדוגמת משה יזדי ושות' שעשו מאית מהמעשים המתועבים שעשה משי זהב הרבנים לא היססו לצאת נגדם במודעות ענק ולהזהיר את הציבור מפניהם ולמרות שעמדו מאחוריהם צבא של מאות חסידים פושעים שחשודים על הרציחה...

אדם שאינו צדיק ואף אחד לא סומך עליו כאיזה ירא שמים, מי שמכיר עובדה בדוקה צריך לפנות למשטרה, אבל מה אפשר לעשות על סמך שמועות?

כאן היה צריך להזהיר ילדים וילדות לא להתקרב אליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2021 08:22 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
וקשה לטפל באדם כזה.

מתוק שלי

כאן היה צריך להזהיר ילדים וילדות לא להתקרב אליו.

הזהירו ממנו מאד היה מפורסם לאיש מפוקפק מאד. 
הגישו גם תלונות במשטרה שלא עשו כלום מזה.

לא לכלכו את הרחובות בדברים שהנזק גדול על התועלת, ציבור שומרי התורה לא פחות נזהר בעניינים אלו מהחילונים או החברים של החילונים, ויש להם את הדרכים הנכונים איך להזהיר ולטפל.

עובדה שהאיש נפלט מהמחנה ולא בכדי (והמשטרה המושחתת ידעה על כך גם), 'ערק' ו'חצה את הקווים' (שלא היה לו מעולם) ונתקבל בזרועות פתוחות על ידי חבריו החילונים והחברים של החילונים.

אצל החילונים חטא בהסכמה 'מותר', חטאים של חייבי כריתות בהסכמה 'מותר', ניוול פה 'מותר', מראות אסורות 'מותר'.
החברים של החילונים נוקטים באותו שיטה או חלקית, ורוצים גם להתמודד באותם דרכים.

מה שנקרא אצל החילונים והחברים של החילונים 'לטאטא מתחת לשטיח' נקרא אצל שומרי תורה ומצות 'דברים שהצניעות יפה להם'.

אצל שומרי תורה ומצות מטפלים בבעיות כאלו לא רק לאחרי, אלא לפני. ולא רק שלא יארע באונס אלא שלא יארע ברצון ובהסכמה. מטפלים לא רק כעונש אלא כדרך להציל ולבנות את החיים.

אצל שומרי תורה ומצות משתדלים לטפל בבעיות ובבד בבד לשמור על פגיעות סביבתיות ככל הניתן וככל שאפשר (על טוהר הנשק שמעתם?).

החילונים מטפלים בחטאים (על פי הגדרתם) שלהם על ידי מספר מצומצם של דרכים, וכל השאר לא רק שלא אפכת להם אלא 'מטיפים מוסר' לשומרי התורה ומצות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2021 08:46 לינק ישיר 

hot_trend כתב:
לה''ו. אתם כמו השנוזלים הפחדנים , שהמופרע של השכונה התרפסתם , פחדתם והתחנפתם והתגאיתם בו, כל עוד היה משוחרר.
''ופתאום'', הילד נתפס ונקשר וכבר לא מפחיד אתכם, אז אתם מעיזים לבעוט בו, לירוק עליו ולעלוב בו.
כל, ואני מדגיש, **כל** מי שידע, שמע, ריכל במשך כל השנים, ולא עשה שום דבר, הוא.יא פושע.ת.
נראה אותכם כשישתחרר בצורה זו או אחרת....תחזרו להיות שנוזלים!
מגיעילים, כבר אמרתי?!

אתה פונה בתחילת דבריך "אתם ואתם"
איפה אתה?
איך אתה מגדיר את עצמך? שנוזל? פחדן? פושע?
האם אתה הלכת אחריו ברחובות וצעקת "זהירות, פושע"? כי לא שמעתי שהיה אחד כזה

רוב מוחלט של הציבור, 95%+ מעולם לא שמע על מעלליו, אני שמעתי לראשונה לפני כמה ימים כמו כל עם ישראל
לא יודע מה דיברו מפה לאוזן, אני מעולם לא משעתי וכך גם כל מי שדיברתי איתו בנושא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2021 22:22 לינק ישיר 

גם כעת רבנים ממשיכים לנסות להשתיק את הפרשה...

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 18/03/2021 22:26:09

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2021 22:30 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
גם כעת רבנים ממשיכים לנסות להשתיק את הפרשה...

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 18/03/2021 22:26:09

שקר וכזב,

אף רב לא מגן עליו !

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2021 00:03 לינק ישיר 
פלדלפי

איזה שתיקה ? 

תוקן על ידי פלדלפי ב- 19/03/2021 00:03:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2021 06:30 לינק ישיר 

פלדלפי כתב:
פלדלפי

איזה שתיקה ? 

תוקן על ידי פלדלפי ב- 19/03/2021 00:03:48

לא מחייב שאכן המעשים נעשו, זוהי שיטת חיסול חשבונות קלאסית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2021 08:13 לינק ישיר 

וואו, אז מדובר בציבור מושחת לחלוטין, גם התעלם מהמעשים שנעשו, בושה, וגם המציא שנעשו מעשים כאלו למרות שלא נעשו, כדי לחסל! חרפה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2021 08:56 לינק ישיר 

https://img.wcdn.co.il/f_auto,w_700,t_54/1/8/6/0/1860070-46.jpg

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "ולתפארת קשר השתיקה החרדי"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.