בית פורומים בחדרי חרדים

רמדיה - פיקוח נפש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/11/2003 20:12 לינק ישיר 

בני פישר, סליחה הרב בני פישר, נקרא גם האדמור מעין כרם, מעכשיו אתם יודעים.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2003 20:28 לינק ישיר 

כן, גם אני מפ"ת, גני הדר.

חשבתי שאני היחידי שגולש בשכונה.

באמת הם שמים את הרמקולים בטונים צורמים ורעשניים. הרכב של עזרה ומרפא היה הרבה יותר אנושי מהרמקולים השכונתיים. כמובן שכולם התקבצו סביב איתמר בא-גד (הבן החרדי של...) כדי לשמוע את הנייעס.

בברכה,

עמיר.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 20:29 לינק ישיר 

סמולטוק.
הפתרון הוא פלייר קטן או סתם קאטר.
תנתק להם את החוטים ויהיה לך ערב שבת שקט.
(כמובן אחרי שתשלח להם אזהרה ע"י עו"ד בשלשה העתקים, ברור. לא?).דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2003 20:36 לינק ישיר 

שוה קצת רעש בעש"ק,
ושלא יכשל אחר בחילול שבת ח"ו.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 20:45 לינק ישיר 

מצורף קובץ

איו רמדיה <?

תנו להם קקאו


מחקר אמריקני: שתיית משקה קקאו תורמת לבריאותמדענים אמריקנים טוענים כי שתיית כוס משקה קקאו אחת ליום תורמת לבריאות. כך מדווחת רשת הבי-בי-סי.מחקר שנערך על ידי מדענים אמריקנים מגלה כי כוס קקאו חם עשירה בנוגדי חמצון המסייעים למערכת החיסון להלחם נגד מחלות ולהפחית את תהליכי ההזדקנות.
עוד עולה מהמחקר כי קקאו עשיר בנוגדי חמצון יותר מתה ויין אדום, הנחשבים אף הם למשקאות המסייעים למערכת החיסון.(ynet)(08.11.03, 17:41)
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 21:12 לינק ישיר 

בבית וגן מפוזרים 16 רמקולים, וכולם כאחת הפיצו את ההודעה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 21:15 לינק ישיר 

אולי הגיע הזמן שגם אנחנו (ואולי במיוחד אנחנו) נבדוק לא רק את רמת הידור הכשרות שעל המוצר אלא גם את ארץ מוצאו.
באמת מוכרחים להאכיל תינוקות במוצר המיוצר היכן ששרפו את אבותיהם אך לפני 60 שנה?

<ולמי שלא יודע - רמדיה מיוצרת בנאצילנד>דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 23:02 לינק ישיר 

מי אומר את ההודעה ברמקולים גוי או יהודי?

ואם זה יהודי בשביל מה הוא צריך להגיד "שבת שלום"? גם זה פיקוח נפש?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2003 23:06 לינק ישיר 

גם בק"ק קרית ספר תובב"א "זכינו" לשמוע רמקול על רכב נוסע בליל שבת קודש בסביבות השעה 9:00______________________
אריה נשר
(המכונה GrifiN בלע"ז)דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/11/2003 23:35 לינק ישיר 

מצורף קובץ

המוצר הגרם להיסטריה המוניתדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/11/2003 23:40 לינק ישיר 


והלמו, כמו תמיד, מבצע...(מקור: 'הלמו', הענין שלנו)
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-9/11/2003 00:03 לינק ישיר 

הנה, מצאו את האשם. הכשרות, כמובן:


*"הוויטמין דולל בגלל הכשרות"*


חשש: שני תינוקות מתו ממחלת העצבים; עוד 7 לקו במחלהבדיקה בבית-החולים "שניידר" העלתה כי תינוק שמת לפני חצי שנה, ואחר שמותו נקבע לפני שלושה ימים, ניזונו מ"רמדיה צמחית". נבדקת אפשרות למקרי מוות נוספים ממחלת העצבים המסתורית. עד כה התגלו 7 מקרי מחלה מובהקים במרכז הארץ. נבדק חשש למקרה ראשון בירושלים. בכיר במשרד הבריאות: הרכב המוצר שונה לאחרונה, וכמות הוויטמין בו פחתה
ורד לוביץ'מגיפת העצבים המסתורית, שתקפה מספר תינוקות במרכז הארץ, כבר גבתה, ככל הנראה, קורבנות בנפש: הערב (שבת) נמסר מבית-החולים "שניידר" כי בדיקה שנערכה לשני מקרי מוות של תינוקות בבית-החולים העלתה חשד, לפיו הגורם למוות היה מחלת האנצפלופתיה. (לחצו כאן למדריך המלא בערוץ הבריאות של ynet בנושא, הכולל שאלות נפוצות ותשובות מפי גורמים רפואיים).ד"ר איתמר שליט, מנהל היחידה למחלות זיהומיות ב"שניידר", אמר כי נערכה בדיקה לשני מקרי מוות - האחד לפני חצי שנה, והשני לפני שלושה ימים. על-פי הנתונים, מחלת העצבים היא שגרמה למותם - אם כי אין לכך עדיין אישור ודאי."אין לנו הסבר מה קרה לאותם תינוקות", אמר ד"ר שליט בשיחה עם ynet. "במקרה של לפני חצי שנה, לא ידענו מה היה לאותו תינוק והוא מת מסיבה לא ידועה. היום, בדיעבד, החלטנו לבדוק את המקרה, וראינו שגם הוא קיבל רמדיה צמחית". עוד סיפר שליט: "במקרה של לפני שלושה ימים הגיע אלינו תינוק במצב נוירולוגי קשה, עם בעיות בלב ובמוח. בדיקה עם הוריו העלתה כי גם הוא ניזון מהמוצר".משרד הבריאות בודק הערב את כל מקרי תמותת התינוקות שלא הוסברו עד כה, בניסיון לבדוק האם ישנו חשש למקרי מוות נוספים כתוצאה מהמחלה. בבתי-החולים ייבדקו תיקים של כל התינוקות שאושפזו בחצי השנה האחרונה עם תסמינים דומים (הקאות, שלשולים, חוסר תאבון, פירכוסים ואי-שקט), כדי לגלות האם ניזונו מ"רמדיה צמחית"."הוויטמין דולל בגלל הכשרות"באפריל 2003 שינתה החברה הגרמנית המייצרת את ה"רמדיה הצמחית" את הרכב המוצר, ולטענתה, עידכנה בכך את משרד הבריאות. מקור בכיר במשרד אמר ל-ynet כי למוצר הוסף שומן משופר, מטעמי כשרות, אשר גרם ככל הנראה לדילול בכמות הוויטמינים החיוניים, כגון ויטמין B1.במשרד הבריאות נבדקת האפשרות שתינוקות, אשר לא קיבלו את הוויטמין והיו רגישים לכך, לקו במחלת העצבים. המשרד הנחה את כל מנהלי בתי-החולים להזריק את החומר לכל תינוק שמגיע לאשפוז עם תסמיני המחלה.


התגלו שבעה מקרים ודאייםיממה לאחר הודעת משרד הבריאות, לפיה קיים חשש שתחליף החלב "רמדיה צמחית" הוא שגרם להתפרצות מחלת העצבים המסתורית - ובהלת ההורים בעיצומה.נכון להערב, מדווחים שבעה מקרים מובהקים של תינוקות אשר לקו בתסמונת: ארבעה תינוקות מאושפזים במרכז "שניידר" לילדים בפתח-תקווה, שלושה מהם במצב קשה ואחת שמצבה משתפר. תינוקת נוספת מאושפזת באגף השיקום בבית החולים "אסף הרופא", תינוקת אחת שחלתה שוחררה לביתה ברעננה ותינוק בן תשעה חודשים מאושפז בבית החולים "איכילוב" בתל-אביב, ומצבו משתפר. בבית-החולים "ביקור חולים" בירושלים אושפז תינוק שאובחנו בגופו תסמיני המחלה.משרד הבריאות פתח חדר מצב בראשות המשנה למנכ"ל המשרד, ד"ר יצחק ברלוביץ'. במקביל הקים המשרד צוות לבירור נסיבות האירוע בראשות מנכ"ל המשרד, ד"ר בועז לב. אמש הורה משרד הבריאות, בתיאום עם חברת "רמדיה", להפסיק לאלתר את השימוש בתחליף החלב, המבוסס על סויה."הקשר טרם הוכח סופית"מחברת "רמדיה" נמסר כי "בשיתוף פעולה ותיאום מלא עם משרד הבריאות, כאמצעי זהירות, הוחלט להמליץ על הפסקת השימוש ב'רמדיה צמחית'. זאת, עד לבירור מלא של תוצאות הבדיקה בבית החולים שניידר". עם זאת, "בחברה מדגישים כי עדיין לא הוכח סופית כל קשר בין המוצר לבין המחלה, ורק מחמת הספק הוחלט להקפיא את השימוש במוצר". על הטענה אודות השינוי בהרכב המוצר מסרבים בחברה להגיב.מנכ"ל "רמדיה", גידי לנדסברגר, אמר ל-ynet כי החברה נקטה בכל הצעדים המתבקשים. "הורנו לחנויות שעבדו בשבת לא למכור את המוצר, ובבוקר נתחיל באיסוף המוצר מהמדפים", אמר המנכ"ל. הוא הוסיף כי מדעני חברת "הומנה" הגרמנית, המייצרת את המוצר, בודקים את תרכובת המוצר. לדבריו, לא ידוע על מקרים דומים בעבר.התפרצות המחלה, והחשד שזו נגרמה בשל תחליף החלב, עוררה בהלה רבה בקרב הורים ברחבי הארץ. למרות השבת, התירו רבנים לכלי-רכב של זק"א לעבור ביישובים דתיים ולהתריע מפני השימוש ב"רמדיה צמחית". ניידת משטרה עברה ברחובות בני-ברק וכרזה לתושבים. במוקדי הסיוע הטלפוניים שפתחו קופות החולים וחברת "רמדיה" התקבלו אלפי פניות של הורים מודאגים.לקבלת מידע בעניין רמדיה צמחית ומחלת האנצלופתיה, ניתן לפנות לאתר האינטרנט של שירותי בריאות כללית או להתקשר מכל טלפון למספר 1-700707-700 או 2700*. כמו כן ניתן לפנות לקו טלפוני שפתחה קופת החולים "מכבי", שמספרו: 1-700-50-53-53. ניתן להשתמש גם בקווי שירות הלקוחות שפתחה "רמדיה" לציבור הרחב, במספר: 1-800-66-66-60.

(YNET)דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-9/11/2003 00:05 לינק ישיר 

אוי ואבוי,
מטרנה לא דיללו בגלל הכשרות?
ומאיסוי? (לקטימה)
מי יודע?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/11/2003 00:30 לינק ישיר 

הכי מצחיק היה למוע את משי זהב מתראין בגלי צה"ל במוצאי השבת ומספר על "האמבולנסים בפריסה ארצית מדן ועד אילת ועל 900 מתנדבים שקשובים למירס".
מענין שבאשדוד האמבולנס היה רוכב אופניים שהוציא את גרונו עד שנמצא הגוי שיהיה מוכן לנהוג ברכבו של המתנדב..דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-9/11/2003 01:39 לינק ישיר 

אצלנו כולם מצטרפים לשירת 'גיט שאבעס', ברמקולים.

דווקא רעיון יפה מאד.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רמדיה - פיקוח נפש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.