בית פורומים בחדרי חרדים

פיוס ב"מועצת-המחלוקת"של עיריית בני ברק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/12/2003 18:30 לינק ישיר 

חלמישצור
אולי תפרט בבקשה.
ועל מתי אתה מדבר? על ההסכם היום או על ההסכם לפני 6 שנים?
אני מתחיל להבין מה שאמרו לי כי פעם היתה אמת אחת והרבה שקרים, והיום יש שקר אחד והאמת היא כפסטלינה ביד צד אחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 19:07 לינק ישיר 

זלוטניק - "יוחזר מוטלה לאלתר"
אלתר - התכוונת לגור?
הם מוותרים עליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 19:14 לינק ישיר 

"יוחזר" הכוונה בוודאי לעימנואל.

לעיקרם של דברים,
ראיתי ראיון עם ח"כ גפני בבקהילה, הוא טוען 2 טענות רציניות.
1. אגו"י חתמה על הסכם עודפים עם ש"ס ללא ידיעת דגה"ת. חתימת ההסכם גרמה להפסד מנדט לרשימה המאוחדת!
2. אי קיום הסכם חתום בגלל תביעה שעדיין לא הוכחה כנכונה, הוא מעשה פראי.

לא ראיתי תגובה ענינית לדבריו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 19:18 לינק ישיר 

גימוזעכץ
מישהו ידע לפני הבחירות על הסכם כזה שאם מפלגה אחת פלונית תעלה אז נציג של סיעה אלמונית מיתפטר הרי זה משהו חשוב ועקרוני שציבור הבוחרים חיב היה לדעת.
מה יש נוסף לפרט הרי הבזיון גלוי וידוע
בכול הערים בכול אופן הרציניות שבהם יש כבר קואלציה וסגנים והעסק רץ הרי בבני ברק שהחליפו ראש עיר מצליח בגלל השלום והאחדות וגופי התורה
הנה עד שלא תיהיה בידי ליצמן כול תאותו בידו
השלום והאחדות וגופי התורה יכולים לחכות.
צריך לפרט יותר מיזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 20:37 לינק ישיר 

חלמיש יקר

ברור מאד ואין שום צורך לפרט, הסבריך מצטיינים בהוכחות ברורות ומוצקות ובלתי ניתנות להפרכה, והם:

הרי ברור כי רק "ליצמן" אשם בכל, והראיה היא, שהרי זה ברור שזה "ליצמן", מפני שאם זה לא "ליצמן" לא יתכן שזה מישהוא אחר, כי מי חוץ מ"ליצמן" שתמיד הוא אותו "ליצמן " יכול להיות אשם חוץ מ"ליצמן"?

ואם תרצה לומר שזה לא "ליצמן" מי יאמין לך?

ואם תאמר שזה כן "ליצמן" מי יבדוק אחריך?

ואם בכ"ז תנסה לחשוב שזה לא "ליצמן" אזי כולם יקומו וישסעו אותך, שהרי תפסיק להיות פופולרי.

אז למסקנא, כולם ביחד: כל הרע זה רק ליצמן ליצמן ליצמן ליצמןליצמןליצמןליצמןליצמןליצמןלללללליייייצצצצצממממןןןןןן....

דדדדייייייייי, נ-מ-א-ס-ת-ם.

עכשיו כבר ברור שאין מה להבין?

אגב: מי היה אמור לפרסם לציבור את ההסכם?

[רק תעשה לי טובה, אל תענה שוב ל-י-צ-מ-ן]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 20:40 לינק ישיר 

חרדלניק אני די ירוק בפורום ואפשר לומר שעליתי על האוביקטיביות שלך לפי רצף התגובות החדגוניות שלך
אולי בתגובתך הזאת ברוב זעם וכעס הבאת אותה בהפוכה [ הפוך על הפוך ] אבל למעשה גילית את פרצופך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 21:16 לינק ישיר 

חרדלניק
זה בהחלט היה מצחיק אם לא היה כול כך רע.
וגם אתה כותב די יפה.
אבל מה לעשות שאתה חושב שאולי אתה יודע.
ואני יודע עובדות מהקלעים מאחורי הקלעים
וגם מה שתחת השולחן.
רציתם גופי תורה קיבלת ליצמן מה לעשות זה נורא מתסכל וגם מעורר תמיה וצ"ע איך הוליכו שולל ציבור ורבנים. אבל אילו הם העובדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/12/2003 21:45 לינק ישיר 

גם אם זה לא מוצאחן בעיניכם.
וגם אם לא מתאים לכם.
הרי שחלמישצור, הביא את האמת כולה, ורק אותה.

מי שלא מתמצא שלא יתחוב את אפו כי הוא לא מכיר את המציאות.
מי שכן מתמצא לא תוחב את אפו כי הוא מכיר את המציאות.

רבותי, לפני שאתם מתיימרים להפגין ידע, תקנו את הידע. ואם אין ביכלתכם-סייג לחוכמה שתיקה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2003 00:09 לינק ישיר 

קבלן יקר

כל באי הפורום יעידו כי מעולם לא הסתרתי את דעתי, והשתיכותי.

נראה לי כי זה אמור להיות לגיטימי, וב"ה אני גאה בכך.

חלמיש יקירי

לבוא בפורום שאמור להיות האנטי תזה למקורות אנונומיים, ולנפנף במידע כביכול מתחת או מעל השולחן או המטה מבלי לפרט ולהוכיח האם יש בזה יושר מוסרי?

אתה יודע? אתה משוכנע במידע? אדרבה ואדרבה, פה המקום להעלות את הידוע לך ללא מורא [כמובן גם ללא פגיעה אישית באנשים, אלא רק כהעברת מידע] הרי לכך נוצר הפורום.

ואגב: עדין לא שמעתי מי לדעתך אמור היה לפרסם את ההסכם שנעשה ע"י כל הצדדים.

[ואנא , אל תאמר לי שוב ש ל-י-צ-מ-ן]

ולא בגלל שאני יודע שלא הוא, שהרי כבר סיכמנו שהוא אבי הכשלונות, אבל בכ"ז ברחמים, מי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2003 00:26 לינק ישיר 

העיקר שאברהם רובינשטיין סגן ראש העיר כל הכבוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2003 00:35 לינק ישיר 

מיילך זה שחתמו על הסכם עודפים עם ש"ס זה בגלל שיהדות התורה תמיד חותמת איתם וזה כבר הרבה שנים ואי אפשר לעזוב אותם כי אם תעזוב אותם גם הם יום אחד יכולים לעזוב אותך לסיכום לא נראה שהועדה קרואה קרובה כמו שיש כאלה שחושבים פה בפורום ולמוטלה קרליץ אל תדאגו הוא עזב את עיריית בני ברק ונראה אותו בכנסה אז מה אתם מלינים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2003 02:01 לינק ישיר 

נראה, למרבה הפלא, שהעיר מצליחה להתקיים ללא קרליץ.
גם עולם העסקים, שהיה אמור לקלוט בזרועות פתוחות את ראש העיר לשעבר, משום מה מתעקש להסתדר בלעדיו...
ככה שנראה שמי שישלם את המחיר יהיה ח"כ רביץ שיאלץ לפרוש לגימלאות, כדי למצוא סידור עבודה הולם ל"גדול ראשי הערים בכל תולדות האנושות!!!"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2003 14:16 לינק ישיר 

מה שמעניין שבנגודל מה שטוענים פה הרי שההסכם פורסם במפורש ע,י ליצמן בהמודיע עוד הרבה לפני הבחירות, בעת הדיונים על קיום ההסכם הראשוני.
מה שבטוח זה דבר אחד, שאי אפשר לחתום הסכם ואח"כ להתנהג כמו לבן הארמי ולהמציא את הכל מחדש.
מה שכן, נזכרתי באמרה ידועה: לכל מעשה יש שלושה צדדים, הצד שלי, הצד שלך, והעובדות...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פיוס ב"מועצת-המחלוקת"של עיריית בני ברק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 סך הכל 2 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.