בית פורומים בחדרי חרדים

סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/5/2007 12:15 לינק ישיר 

שורת הדין
=======

עד כמה שאני הבנתי מהאשכול הזה שהמיידע שהיה ללונגען מבוססים על המכתבים שזליג הביא לכאן, ומהמכתבים ניתן להבין בבירור שאין להם הכשר וכמו שחסיד25 הביא את תגובתו של הרב לנדאו שהוא אכן הוציא מכתבים אז מה טענותיך?

אולי כשכבר עלה נושא ההכשר של בעלז, היה כדאי לעשות כאן סקר (אלי10 במחילה ממך שאני לוקח את תפקידך) כמה מחברי הפורום סומכים על הכשר זה?

ולסיום נזכרתי בבדיחה ששמעתי או שקראתי את זה כאן בפורום בעבר, שיש נהירה מצד חסידות בעלז להיקבר לאחר 120 דווקא בחלקות של חב"ד, כי הם שמעו שגם התולעים של חב"ד מחמירים ולא אוכלים בשר של בעלז:) 

תוקן על ידי מחזירהאור ב- 17/05/2007 12:13:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 12:18 לינק ישיר 

חכו עד הצהריים כשאחותי  היקרה מויז'ניץ תקבל אישור לצאת להפסקה ואז היא שולחת לי מסמך מדהים -ככה היא אומרת- בתוכנו, ממנו תוכלו לראות מי מנסה להגן על עשיית מאסחרה מנושא הכשרות בכלל והטעיית צרכנים, היא אומרת שזה רק מוכיח שכל ההכשר של מחזיקי הדת לא שווה אגורה אחת ולא מחזיק שום דת אלא כמה משגיחים שעוסקים ברמאות. גם תוכלו לראות שמי שהביא ידיעה תמימה הנוגעת לכלל הציבור מותקף בלי שום פרופורציה רק בגלל שהוא העיז להעביר ביקורת אמיתית וענינית על הונאה בכשרות, ובמקום לדון לגופו של ענין מנסים באלף ואחד תירוצים להצדיק את המעשה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 12:44 לינק ישיר 

מחזירהאור , לונגען , זליג,

אם מישהו ממכם מבין מהמכתבים שבעלזא נתנו הכשר בחצי שעה , הוא צריך לחזור לכיתה א' ללמוד לקרוא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 12:54 לינק ישיר 

והדברים קל וחומר, ומה הרבנות הצבאית שאינה בין המחמירים כל כך על ההכשר ולא מקפידים שם מי יודע מה על מה שנכנס במטבחים הצה"לים הורתה להוריד את המשקה מהמדפים, אנו החרדים לדבר היודעים להתנזר ממאכלות אסורות ומקפידים בקלה כבחמורה אנו נסמוך על הכשר זה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:02 לינק ישיר 

זליג10, אכן אתה צודק וכדאי לך ולחסיד25 שטוען שהוא בדק את הנושא, להמתין לאחותך שתשלח לך את המסמך המדהים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:14 לינק ישיר 

שורת הדין
טול קורה מבין עיניך
שטוף את העינים ותקרא את המכתבים לפי הסדר
המכתב הראשון אומר שהמפעל אינו עומד תחת השגחה מאז 1/5/2007  השני אומר שהוא תחת השגחת בעלז מ 15/5/2007 דהיינו 15 יום היה ללא הכשר.
בין שני המכתבים חלפו רק 43 דקות
עד כאן העובדות.

אתם טוענים שבעלז נתנו הכשר מאז ה 1/5/2007, או קיי. מקודם טענתם שהם נתנו הכשר מלפני חמש שנים.

בקרוב אוכיח לכם שהם לא נתנו הכשר לא מלפני חמש שנים ולא מאז 1/5/2007 אלא אך ורק מתאריך  1/5/2007. המסמך המוכיח זאת נמצא בדרכו אלי, אחותי עוד לא סיימה לאכול צהרים (בהכשר מעולה).

או שבעלז משקרים (לאלו שטוענים שדיברו איתם) וכך גם המפעל (לאלו שטוענים שדיברו איתו) או שהרב לנדא משקר (המכתבים שלו חד משמעיים).

כעת תעזבו אותי ואת לונגען, לא אנחנו הענין, אם המפעל או בעלז מוכנים להתמודד עם טענותי ולהוכיח שיש להם הכשר מאז 1/5/20007 או מלפני חמש שנים, מה פשוט מזה
נא תביאו לכאן צילום של תעודת ההכשר ונבחן אותה

ולפחות תביאו צילום של אחד הבקובים ונראה איזה הכשר יש עליו ומאיזה תאריך יצור הוא

כנראה שאין לכם מה להביא.

תוקנה שגיאת כתיב

תוקן על ידי זליג_10 ב- 17/05/2007 13:12:56

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:29 לינק ישיר 

אני מצליח להבין את נקודת מבטו של מנהל הפורום, לונגען, הבטוח שהפורום הזה הוא הבמה המשפיעה ביותר בחברה החרדית. האמת שאם כולם כאן היו לונגען יש סיכוי שהיה יוצא מהפורום הזה משהו.

אבל בינינו למי בדיוק צריכים הבעלזערים להגיב?
כאחל?
קרעכצין?
פרי הדר?

תוקן על ידי דוד10 ב- 17/05/2007 16:17:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:30 לינק ישיר 

זעליג10
פנית לבעלז או למפעל והם לא סיפקו לך את התעודה?
קצת מוגזם לצפות מהם שהם יבואו מיוזמתם לסרוק לך כאן ראיות בגלל כל מיני מסמכים שגם אני יכול לבקש מאחותי החיילת (שאין לי) להדפיס לי אותם.

העובדות שיש פער של 40 דקות בלבד בין המסמכים באם הם אכן אוטנתיים ברור, אבל השאלה היא האם אין שם כשרות קבועה של בעלז כפי שטוען החסיד, והתעודה הומצאה לאישור מול הצבא רק אחרי שביקשו כדי שיתאפשר בצורה פורמלית להשתמש עם המוצרים.

אני מאמין שגם אתה מבין שב40 דקות לא סוגרים גם לא עיסקה מפוקפקת של מתן כשרות תמורת שוחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:34 לינק ישיר 

צרפרף
אם אתה קשור למנהלי הכשרות בבעלז, ספר להם שאין להם מושג מה עוצמת הפירסום והתהודה לפרשיות העולות כאן בפורום.
ואם יש להם מה להגיב, שיגיבו מהר ולעניין. יח"צ זה ענין חשוב, והכפשות כאלה לא תורמות לרייטינג של חותמת כשרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:37 לינק ישיר 

צרפרף תעזב את כל השמות שמנית לעיל.
לדעתי הענייה נותן הכשר חייב הסברים לציבור הלקוחות שלו, והמקרה כאן אומר דרשני כי על פניו יש משהו מוזר, ומותר להם לבעלזא להתייחס ענינית ללקוחות שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 13:53 לינק ישיר 

אחותי שרק תהיה בריאה לא המתינה לקומפוט (ברור שלא משימורי מובחר) ובטרם סיימה את ארוחתה הצבאית הדשנה עם ההכשר המהודר כדאמרן, אצה רצה הביתה לעשות רצון אחיה הגדול, ובאמתחתה צילום שהגיע היום במייל לרבנים, המסמך הזה המוכיח בעליל כי את ההכשר הם קיבלו ה י ו ם והתוקף שלו הוא מהיום ומה שיוצר לפני כן אינם מאושרים ויש לוודא את הוצאתם ממטבחי צה"ל והחזרתם לספק. עד כדי כך, להחזיר אותם לספק.

עכשיו תתפתלו בתירוצים והשמצות, כי תשובה ענינית אי אפשר לקבל מכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:09 לינק ישיר 

זליג

האובססיה שלך לסיפור משבשת אותך.

1. ה40 דקות שאתה מתבסס אליהם מדובר ב40 דקות מאז שרבצ672 שלח מכתב ולאחר 40 דקות תיקן שהובא לידיעתו שיש כבר תעודה בתוקף, זה לא אומר שלפני שרבצ 672 שלח את המכתב הענין לא טופל ע"י המפעל והכשרויות.
2. עד כמה שידוע לי התעודה של הרבנות ושל בעלז לא הולך ביחד, וכפי שכבר צוין לעיל הצבא מתבסס רק על הרבנות. לכך, מדוע אתה מאשים את בלז כשאולי התעודה שבתוקף מאותו יום הוא של הרבנות בכלל ולא של בעלז.
2. האם אתה לא יודע שמי שלא משלם בזמן אינו מקבל את התעודה רק לאחר סידור התשלום לתקופת התעודה, ואינו בהכרח שההשגחה מבוטלת מתאריך תום תוקף התעודה הקודמת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:34 לינק ישיר 

ואותי מפליא שני דברים.
א. איך אפשר לסדר הסכם קומבינה עם גוף כשרות ב (שימו לב לא 40 אלא>)20 דקות. כי הרי 20 דקות סדרו את רבני קרית גת ו20 דקות את בלז.
מישהו פה מאמין ש20 דקות מספיקים לידע את המפעל והמפעל מספיק ליצור קשר עם גוף כשרות שעד היום לא פיקח עליו ולהנפיק לו אישור?, אם כן הוא מעיד על רמת המשכל שלו.
ב. איזה קשר מצויין יכול להיות בין אח חרדי לבין אחותו החיילת, אפיינע משפוחע!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:37 לינק ישיר 

הכשר אתם לא יכולים לתת כי פשוט זה לא התחום שלכם כידוע. אבל יש לכם גם בעיה בהבנת הנקרא? זה כבר חידוש, יש לכם עיתון,  לא?.
אני הבאתי מסמכים בהם נאמר שלמעשה אין למשקה שום השגחה.
ותוך פחות משעה יצא חוזר חדש ושם נאמר שבעקבות העבודה שעשו ברבנות הצבאית המפעל קיבל הכשר מחזיקי הדת ה י ו ם.
בחוזר השלישי שהופץ היום הענין מחודד שוב ומובלט עוד יותר.

עכשיו נסה שוב לגרד תירוצים מהבוידם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:40 לינק ישיר 

וכי למה אתה לא עונה עניינית?
שאלתי שאלה!
אתה באמת מאמין שזה יתכן?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.