בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** בניינים פורחים באוויר ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/7/2007 00:27 לינק ישיר 


תפנית נוספת מבית מדרשו של ראש המועצה, הופכת את קערת החלוקה על פיה.

הצהרתו של ראש המועצה כי לא יוקצו כיתות גן למוסדות החינוך, התבררה בסוף-השבוע כעורבא פרח, לאחר שהתברר כי למוסדות 'דרך המלך' בראשות המרא הספרדי ניתנה הקצאה, עקב מה שהוגדר כ'צורך קיומי'.

מי שנזעק ונעמד על רגליו האחוריות, היה מנהל רשת גני אגו"י משה שטיין שדרש גם הוא את המגיע לו, ולצורך כך אף נעזר כתשובת המשקל לביקורו של המרא הספרדי בלשכת ראש המועצה, בהבאת המרא האשכנזי לפאתי בניין המועצה.

שטיין שב והוכיח כי מספידיו מיהרו לחגוג. ראש המועצה נענה לדרישה, והורה על חלוקה שוויונית של כיתות גן.

"עד מחר בצהריים אני רוצה את הרשימות המעודכנות אצלי", הורה הלילה ראש המועצה למנהל מחלקת חינוך, לאחר שהתברר במשך היום כי החלטתו האישית של ראש המועצה להעברת כיתות גן למוסדות החינוך, אינה מתבססת על נתונים עדכניים בשטח.

ראש המועצה הורה על הקפאת (שלא לומר גריסת) 'תוכנית החלוקה' שהתגבשה באינספור ישיבות, ועל עריכת רשימה מעודכנת על בסיס נתונים עובדתיים שתוגש על ידי מנהל מחלקת חינוך. 

התוצאה הישירה - הקצאת הכיתות לישיבות תוקפא, עד לבירור הסוגיה העובדתית של מערך התלמידים הרשמי, והסדרת ההקצאות לגני הילדים ולבתי הספר.

במחלקת חינוך, לא יוכלו להתאושש מהצום החולף וייאלצו להעביר את הלילה בלינה על רשימות ותתי רישומים, בתקווה שמדובר בפארסה האחרונה.

אחרוני האופטימיים, בראשות רל"שנו, עדיין מאמינים כי למרות הכל, יוכלו לפרסם עוד בסוף-שבוע זה את ההקצאות המעודכנות, בין אם ירצו וייתרצו אנשי המם-מם, ובין אם לאו.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 07:48 לינק ישיר 

ככה לגרוס את כל העבודה של הרל"ש וטרבלסי ברגע, רק ראש המועצה מסוגל לכך.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 07:49 לינק ישיר 

משה שטיין הוא אחד האנשים היותר מוכשרים במועצה ובימים האחרונים אפילו מואיז הקטן שתיכנן את ההדחה, מקפל את הזנב בין הרגליים ומלקק לשטיין ולמ"מ.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 08:20 לינק ישיר 

חכמי חלם...

עד כעת הכינו את תכנית שנת הלימודים בלי נתונים?!
עד כעת לא ידעו שגנים גילאי 3-4 המבוססים על ילדים מהעיר יש להם עדיפות על ישיבות עם ילדים לא מהעיר?!

מי שחושב שאפשר להכין רשימות של כל העיר עד היום בהצהריים או שלא מכיר את העיר או שמתכוון להמשיך להכין את התכנית ללא נתונים אמיתיים.

חכמי חלם כבר אמרנו.

 תוקן על ידי הינגרישער ב- 25/07/2007 9:07:27
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 08:48 לינק ישיר 

מלחמות גני הילדים, נמשכות הבוקר במלוא עוזן.

 

ההסכמה העקרונית על חלוקת ארבע כיתות גן לרשת 'גני החושן' שבנשיאות המרא האשכנזי, שתי כיתות גן לרשת 'קהילות יעקב' הבלתי תלויה, ושתי כיתות נוספות לרשת 'דרך המלך' שבנשיאות המרא הספרדי, לא החזיקה מים, במוצאי הצום...

 

מוסדות חב"ד אלעד (לא. אין קשר לניק, לכל הפחות על פי הצהרת המנהלים), הוכו הבוקר בתדהמה, לאחר שמקריאה אקראית בפורום נתחוור להם כי מאחורי גבם מחולקים גני הילדים לכל דלחיץ...

 

"לפני כחודש – מספרים אנשי החסידות – הוגשה לפתחה של מחלקת חינוך בקשתם לפתיחת גן לחינוך המיוחד".

 

"לא ביקשנו כיתה והבהרנו כי נשכור, על חשבוננו, 'דירת גן'. האישור העקרוני ניתן כבר לפני כשבועיים, אל הבוקר התברר כי פוליטיקה קטנה שמאחוריה כסף גדול, מניעה את גלגלי המערכת". אומרים בחב"ד.

 

מסתבר, כי מאחורי גבם, וללא כל הקשר ענייני, הטיל המם-מם וטו, לביטול האישור העקרוני, והעברת גני החינוך המיוחד לרשת גני אגודת ישראל שבהנהלת מקורבו משה שטיין, כשזה האחרון, לא מסתפק באישור ודורש, בנוסף, גם תוספת כיתות.

 

"שיחפש אותנו בסיבוב במערכת הבחירות", אומרים הבוקר בחב"ד, "אם אחדות הציבור האשכנזי, ליטאי כחסידי, חשובה לו, שיפסיק לדאוג רק לאינטרסי מקורביו".

 

את תגובת לשכות ראש המועצה והמם-מם,  ו/או מי מטעמם לא ניתן היה להשיג בשעת בוקר מוקדמת זו.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 09:18 לינק ישיר 

עם כוס הקפה של הבוקר, באה התגובה מלשכת ה'מם-מם':

"הרב בועז שוורץ מנהל "רשת" גני חב"ד באלעד, אינו מגובה על ידי רב קהילת חב"ד בראשות רב הקהילה, והוא פועל על דעת עצמו בלבד.

לגופו של גן, הגב' לבנה אברמוביץ הודיעה כבר לפני כחודש כי לא תאפשר את פתיחת גני החינוך המיוחד, אלא על ידי גוף יחיד ובעל ניסיון, והגוף היחיד העונה לדרישה הינו רשת גני הילדים של אגודת ישראל.

הרב צבי הרבסט יוסיף להילחם על צרכי כל הקהילות ולא יאפשר סגירת דילים מתחת לשולחן על ידי ראש המועצה.

רק אצל ראש מועצה הפכפך כצביקה כהן ניתן לגרוס ולהשמיד בהינף יד, סיכומים שנעשו באינספור ישיבות ודיונים, שחלקם עלו למשלם המיסים בתשלומים לרשתות מלונות למיניהם ושאר כיבודים.

לכשיבחר הרב הרבסט לראשות המועצה, ייווכחו הכל כי מילה זו מילה, סיכום הוא סיכום וכי ניתן לנהל  את העיר בצורה אחראית ובוגרת ולא כבאסטה טיפוסית בשוק טברייני", סוף ציטוט!דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 09:45 לינק ישיר 

ה'פינג-פונג' נמשך.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים אלעד' מבהיר הרב בועז שוורץ כי הוא מגובה גיבוי מוחלט על ידי רב קהילת חב"ד, וכי בדברים שנאמרו על ידי מקורבי המם-מם אין ממש.

"גני הילדים שבהנהלתי, פועלים זה מספר שנים בתחום החינוך המיוחד, לגב' לבנה אברמוביץ דעה חיובית על ניהול הגנים על ידי הרשת, ומיותר לציין כי אנו מגובים גיבוי מוחלט על ידי רב הקהילה ופועלים על פי הנחיותיו.

חבל שמלחמה פוליטית נעשית על גבם של ילדי החינוך המיוחד", מסכם הרב שוורץ: "במוצאי תשעה באב, אנו מצפים ממנהיגי העיר שיפעלו לאחדות השורות מתוך ראיית טובת הכלל ולא טובת האינטרס הפוליטי הצר".

המשך יבוא...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2007 12:10 לינק ישיר 

הרבסט יכול לנסות לסכסך עד מחר אבל הרב שוורץ מתואם מא' עד ת' עם רב הקהילה וכל ההחלטות הם על פיו. החוצפה לנסות לעקוף את מנהלי המוסדות ולסכסך מאחורי גבם זאת חוצפה של תתואר.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-14/8/2007 09:47 לינק ישיר 

מלחמות 'היום הראשון'  (לפתיחת שנת הלימודים בתלמודי התורה), כבר כאן.

מוסדות ערלוי, שפלשו למתחם הקראוונים ברחוב רשב"י (לשעבר מתחם 'קהל חסידים', ובעתיד הנראה לעין, על פי 'מפת הדרכים', מתחם 'גני החושן'), עוררו עליהם את זעמם של ראש המועצה, והמרא דאתרא הגרש"ז גרוסמן פטרון המוסדות הליטאיים בעיר, ו'גני החושן' בכללם.

בערלוי טוענים כי הגנים הובטחו להם, אולם במועצה מתנערים ומציינים כי לערלוי הוקצו קראוונים אחרים, קטנים יותר, לאור כמות הילדים הקטנה יחסית, לעומת כיתות הגן של 'גני החושן' המלאות על גדותיהן.

במועצה מבטיחים להוציא צו פינוי, בעוד במוסדות ערלוי מבהירים כי ילחמו עד הסוף, גם כנגדם של בריונים שלדבריהם, עושים את דרכם למתחם על מנת להוציאם בכוח הזרוע.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 01:56 לינק ישיר 

ב'מוסדות ערלוי' מצאו דרך מקורית, על מנת למנוע פינוי לילי של הקראוונים אליהם פלשו הבוקר.

כלב שמירה, בליווי מאבטח, הוצב סביב מתחם הקראוונים. קהל סקרנים נאסף מסביב והכלב הפליא לעשות בביצועי אקרובטיקה מרשימים.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 01:58 לינק ישיר נראה לי שהשומר העובד בזה מקיים את "אשרי מי שעמלו בתורה"...
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 01:59 לינק ישיר 

ההצגה הכי טובה בעיר.
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 02:01 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 02:02 לינק ישיר 

ר' אלון טיברגר על תקן "כלב השמירה של הדמוקרטיה".


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-15/8/2007 02:07 לינק ישיר 


מהצד השני של הרחוב, נפרץ גם מבנה תלמוד-תורה 'קהל חסידים'. התלמידים יפתחו מחר את שנת הלימודים במבנה החדש, על אף שטופס 4, טרם ניתן למבנה.


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** בניינים פורחים באוויר ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.