בית פורומים הישבשערים

הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/9/2008 00:47 לינק ישיר 

זה מתחיל להיות רציני! יפה לך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2008 01:08 לינק ישיר 

(נעשה סדר בדברים) יענקי ישב בחדר שלו ועשה לעצמו חושבים כמה ימים אחורה. . . היה בין הזמנים. היה נפלא אבל זה נראה כל כך רחוק.שזה מדהים. הוא נכנס לישיבה.אין ספק שגם אחרי כל ההקדמות והסיפורים ואזהרות יענקי קצת "הלך לאיבוד" בגדול של הישיבה. אבל הוא יחסית מסתדר. פה ושם... הוא הספיק להכיר את 'אם הישיבה' הרבנית של הראישיבה. לפי דעתו אשה נחמדה נאה במעשיה ונותנת גב ותמיכה מסוימת בצעירים שנחתו לישיבה. (את הדעות עליה .הוא שומר רק בבטן.אחרי שפעם אחת נפלט לו מילה.וזה כמעט סיבך אותו) אז 'אם הישיבה' זה דבר חיובי וטוב שקרה לו.! דבר שני הבת של הרמ משיעור ב זו עם השער השחור. מה היא התכונה במילים שהיא אמרה לו? ניסתה ליצור קשר.או ההפך מזה.. . . יענקי ממש.אבל ממש לא ידע מה התשובה. והשאלה הגדולה שלו. מה יש לאלטרערר מהבת עם השיער השחור? מה יש לו איתה. באמת שהוא לא רצה ממנה כלום. אבל למה אכפת לו ממנה? יש ביניהם קשר????? קצת יותר מידי דברים בשבילו... נו. בסדר הוא עולה לבית מדרש.אולי המחשבות יסתדרו לו.... אולי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2008 10:47 לינק ישיר 

סיפור יפה ! מחכים להמשך .....

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/9/2008 11:06 לינק ישיר 

חידוש: דבר פלא! כמות הכניסות לאתר והצפיות. מקבלים תאוצה. רק אחרי השעה 1אחר חצות הלילה. יש למישהו איזה שהוא הסבר הגיוני?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2008 15:56 לינק ישיר 

כנראה גם המלאכים מגעים לצפות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2008 16:05 לינק ישיר 

מתחיל להזכיר לי סדרה כלשהיא...
שיינדי! השתפרת!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2008 16:39 לינק ישיר 

מתי יהיה המשך ?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-10/9/2008 17:35 לינק ישיר 

אתם לא מאמינים כמה כח, אני מקבלת מהתגובות שלכם! זה נפלא! תודה! תוקן על ידי - מציץvנפגע - 11/09/2008 1:44:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/9/2008 00:29 לינק ישיר 

אפשר לומר על יענקי שהוא היה קצת סהרורי כשהוא עלה לבית מדרש. בכניסה לבית מדרש עמד האלטרע ושוחח עם איזה אברך שיענקי לא ידע מיהו. יענקי עבר לידו. ונכנס לתוך הבית מדרש.והאלטרע התיחס ליענקי כאילו שהוא אויר. והמשיך להתפלפל עם האברך בהתלהבות. יענקי פתח את הגמרא אבל המחשבות שלו לא נתנו לו מנוח. הוא אמר את התפילה לפני הלימוד. וכשהוא הגיע למילים'ומה ששגיתי כבר.העמדיני על האמS' יענקי ניסה לחשוב איפה הוא שגה??? יענקי טרק את הכריכה של הגמרא ורץ החוצה .הוא הרגיש שהוא חייב לצאת להתאורר. הסדר מתחיל רשמי עוד 25דקות סיבוב בחוץ לא יזיק לו... הוא יצא אל מחוץ לבנין הישיבה .ונהנה לראות ילדים נטולי דאגות מלבד תופסת או 3מקלות. אנשים רגועים הולכים .שבS נואך אין צולענט.. . ורק הוא יענקי הקטן מנסה לעשות סדר בדברים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/9/2008 00:49 לינק ישיר 

3דקות מרחק הליכה מהישיבה יענקי ראה אותה מרחוק עם השער השחור האסוף לקוקו. הבת של הר"מ של שיעור ב שמרה על האח והאחות הקטנים שלה. יענקי היה מפותע מעצמו .אבל הוא ניגש אליה ישירות כך באמצע הרחוב.ופשוט שאל אותה סליחה תגידי לי .כן היא ענתה לו בבהלה שהיא מסתכלת לכל כיון לראות אם יש מישהו שהיא מכירה. תגידי שאל אותה יענקי .מה יש לך עם הבחור המבוגר בישיבה האלטרע? ?יענקי ראה את ההלם שעל פניה. מה איך מאיפה. ?מי אמר לך שיש לי איתו משו. בכלל מי אתה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/9/2008 01:13 לינק ישיר 

הוא שאב את טיפת האומץ שהיה לו.ויענקי פשוט שאל בתקיפות .תקשיבי לא שאלתי אם יש לכם קשר!שאלתי רק מה הקשר??? האויר יצא ליענקי מהראות. הוא גם הבין את הסיטואציה הבעיתית שהוא נמצא בה. עומד באמצע הרחוב. ומשוחח עם בחורה. . . . אבל כנראה משהו נשבר בנערה העומדת מולו! והמשפט שהבחורה מולו השמיעה. גרם לו לאבד את כל החושים שלו... היא סיננה בחצי בכי שלא תעיז לקרוא קשר לדבר שיש לי עם הבחור המושחת הזה!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/9/2008 01:43 לינק ישיר 

שיינדי! את יכולה להיות עורכת מחזות..!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/9/2008 23:36 לינק ישיר 

שיינדי
כל הכבוד
עלי והצליחי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2008 01:25 לינק ישיר 

לקח ליענקי כמה דקות לעכל.את המשפט. והוא שאל אותה .אז מה כן יש לכם??? יענקי ראה את העינים שלה לחות היא כמעט בכתה. . . משהו בער ביענקי שהוא רצה לדעת מה הסיפור. ואז היא ענתה. הוא רוצה שאנחנו נתחתן.המשוגע הזה.והוא משגע אותי ולא מפסיק!!! יענקי ירה את השאלות ברצף. מתי הוא מספיק להטריד אותך? ? בכל הזדמנות. בטלפון הוא מתקשר ומחפש את אבא שלי כשהוא יודע שאבא לא בבית. או שאנחנו מגיעים שבתות לישיבה. ומה את עונה לו??? זהו שאני לא עונה אין סיכוי. אבא שלי לא יסכים לזה בחיים!!! יענקי קצת לא הבין היא לא רוצה בגלל שהוא מטורף. או בגלל שהיא מפחדת מאבא שלה.... הוא התכוון לשאול אותה את זה. אבל בזיות העין שלו הוא ראה דמות מרחוק... הוא היה חייב לברוח משם מהר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/9/2008 02:54 לינק ישיר 

וואו איזה מתח!..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > הישבשערים > הסיפור החדש "אם הישיבה"!!! מאת שיינדי!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 ... 40 41 42 לדף הבא סך הכל 42 דפים.