בית פורומים בחדרי חרדים

חסידי גור במתקפת טרור נגד הרב דרוקמן - הסיפור המלא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/1/2009 11:12 לינק ישיר 

לפיד.
זו הדרך היחידה להתפרסם?
הרב דרוקמן לא חידש או פעל משהו לאחרונה למען ארץ ישראל?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2009 11:14 לינק ישיר 
ללא מילים
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2009 11:44 לינק ישיר 

לפיד.

זה נכון שהרב דרוקמן הוא איש משכמו ומעלה, מכבד ואוהד את גור , וכשאר הרבנים החבדי"ם יודע שגור היא הכתובת, אבל גורמים שמעונינים לנגח את המודיע משתמשים בו ככלי נגד גור.

הרב דרוקמן צריך לדעת, שאלה שמציפים את הסיפורים מתכוונים לטובתם בלבד, ועושים לרעתו, וטוב היה אם לא היה נסחף לנושא הזה.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2009 12:37 לינק ישיר 


הרב דוד דרוקמן שליט"א הינו אדם צדיק ורציני. אני לא מקנה במי שמטריד אותו.
 הוא ביקש בסך הכול לעורר את העובדה שגור לא מנעו את ההתנתקות כאשר נכנסו לממשלה ולא רצו לפרסם מודעה בתשלום להתפלל שעליו היו חתומים אדמורי"ם.
כעת הם ברחו מאשדוד ושיענו לגופה של הטענה ולא יטרידו רבנים חשובים ותלמידי חכמים מופלגים כמו הרב דרוקמן שליט"א.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/1/2009 14:17 לינק ישיר 

הרב דרוקמן ינאם לזכרו של ה"שפת אמת" מגור
(יום שישי, כ''ז טבת ה'תשס''ט)
הטרדות טלפוניות בלתי פוסקות היו בימים האחרונים מנת חלקו של הרב דוד מאיר דרוקמן רבה של קרית מוצקין. הרב דרוקמן קיבל שיחות טלפון מחנויות פיצה ללא הכשר, מבתי עסק לקרמיקה, רהיטים, סודה-קלאב, ואף פניות מ"בית הספר לשירת במקהלה" - כל אלה גדשו בימים האחרונים את הסלולארי של הרב ♦ על רקע זה מעניין לקרוא את המודעות שהתפרסמו באיזור הקריות לפיו הרב דרוקמן ינאם בעצרת לזכרו של ה"שפת אמת" מגור  לסיפור המלא

הטרדות טלפוניות בלתי פוסקות היו בימים האחרונים מנת חלקו של הרב דוד מאיר דרוקמן רבה של קרית מוצקין.

כפי שכבר דווח ב-COL הרב דרוקמן העלה לפני מספר ימים בקורת נוקבת נגד הממסד החרדי-האגודאי הקשור לעתון "המודיע" נוכח אדישותו בזמן גירוש תושבי גוש קטיף.

בקורתו העניינית של הרב דרוקמן  נגעה כנראה בעצביהם המתוחים של כמה וכמה מה שהביא לסדרת איומים נגד הרב דרוקמן כמו גם טלפונים טורדניים בהחלט "יצירתיים", מחנויות פיצה ללא הכשר ("מאיר, מדוע אינך בא לקחת את הפיצות שהזמנת"), מבתי  עסק ל...קרמיקה, רהיטים, סודה-קלאב, ואף פניות מ..."בית הספר לשירת במקהלה"  - כל אלה גדשו בימים האחרונים  את הסלולארי של הרב.

בדיקה שטחית העלתה כי ההטרדות מקורן במספרי טלפון הקשורים עם ישיבת "מאור" ישראל של גור בבני ברק.

על רקע זה מעניין לקרוא את אשר התפרסם היום מעל לוחות המודעות באזורים הדתיים והחרדיים אשר באזור הקריות שבצפון הארץ, לפיו הרב דרוקמן ינאם בעצרת לזכרו של ה"שפת אמת" מגור.

http://www.col.org.il/show_news.rtx?artID=44530
תוקן על ידי קופלר ב- 23/01/2009 14:14:29
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2009 21:44 לינק ישיר 

עוד מאמר מתקתק מהרב דרוקמן שהתפרסם השבת
באתר "ארץ ישראל שלנו"

מעשה היה, או שמא לא היה ורק משל היה, איך שלא יהיה: מספרים שהיה פלוני ירא ה' מאין כמוהו, והיה זהיר ביותר מהוצאת דבר מפיו שיש בו משום נדנוד של שקר, ועד כדי כך הגיעו הדברים, שחשש הלה להצהיר כי "יש אלוקים" בעולם, כי עקב יראתו אותו יתברך, ירא היה  לומר דבר שאין הוא בטוח כי אמת הינו.

 

- כלפי מה דברים אמורים? כבר הסכנו והתרגלנו לתופעה כי אצל פוליטיקאים אצלם 'הן' ו'לאו' בדיבור אחד, ברם, כל עוד חושינו הנפשיים בריאים, כל עוד החיישנים היהודיים אצלנו מתפקדים  - אל לנו להתרגל לתופעה שעטנזית שכזו כאשר המדובר הוא באותם עניינים שהם בציפור נפשנו וביסוד אמונתנו והווייתנו.

 

* * * * *

 

כיום השתרשה התבטאות, חביבה מאד אצל כמה וכמה המתיימרים להנהיגנו, לאמור: "אני איש 'מרכז'": היינו, "אל תשייך אותי ל'ימין' או לשמאל', אני באמצע"… ובהכרח אני נזכר באימרתו השנונה של הרבי מקוצק, כי "רק סוסים וחמורים הולכים במרכז הכביש" (בזמנו לא היו רכבים ממונעים) -  "ואילו בני אדם הם בהכרח 'קיצוניים', הם מהלכים בצידי דרכים". כשמדובר על מציאות ה', על שלימות התורה העם והארץ אין "אמצע", ליתא דרך ביניים, רק אצל "נמשל כבהמות נדמו" יש מקום ל"מרכזיות" ולפשרות,  איך אומרים? "אך ..קצת מעוברת" -  כמשל החיידק המהלך בחדר ניתוח, אבל לא נורא,  מדובר בחיידק בודד שאינו נראה לעין… כל שכן וקל וחומר שאין הדעת סובלת ומתרגלת לתופעה של "גול עצמי" – היינו, שבשם ולמען ערכים שעניינם קדשי ישראל  ופקוח נפש גשמי ורוחני – יטילו מום באותם קדשים גופא.

 

* * * * *

 

בימים אלה, בהם אנו קוראים בתורה את פרשיות הגלות והגאולה כבר נמצינו למדים שהיה בתולדות ימי ישראל, "דיפלומט" שנמנע מלהשמיע את האמת, כנראה עקב חישובים פוליטיים כאלה ואחרים. לאותו "דיפלומט" קראו איוב. הגמרא מספרת כי כאשר פרעה הכריז "הבה נתחכמה לו" הוא ישב ב"קבינט" של פרעה ביחד עם בלעם ויתרו. במקום לצאת במחאה נגד הגזירה האיומה הוא העדיף לשתוק. אומרים בשם הרב מבריסק (הגרי"ז) כי יתכן שלאיוב היו שיקולים לשתיקה שגזר על עצמו. יתכן והוא סבר כי מחאה במקרה זה לא תועיל ולא כלום, ולכן העדיף להחריש ואז ישרוד במשרתו ומעמדו. מה עשה הקב"ה? הביא עליו רח"ל יסורים, כדי להביא לידי כך שאיוב יזעק מרה על יסוריו. ואולם לכאורה לשם מה זעק וצווח על יסוריו, וכי יש בכך להועיל אפילו במשהו? אלא שזה הכלל: כשכואב – זועקים, אף אם לא נראה שהצעקה תואיל במשהו. מדוע, לא זעק איפוא איוב נוכח גזירת פרעה על הבנים? על כרחך שהגזירה לא נגעה לליבו ולא כאבה לו כאב אמיתי.

 

* * * * *

 

אכן, בימים טרופים אלה, מי שהמצב כואב לו - עליו לדבוק במידת האמת ולתמוך באנשי אמת, באותם אלה שהגזירות על שלימות עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל כואבת להם ונוגעת לליבם עד מיצוי הנפש, ואשר לכן  אינם שותקים ואינם מתכוונים להחריש.  רק כאלה יהיו  בע"ה שותפים לחלקנו ולגורלנו.

 

 

 


דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/1/2009 00:42 לינק ישיר 

לובוס .

בעל אבי העזרי אמר וורטים בירחי כלה זה לא היה פסק הלכה מחיב לכלל ישראל עם מראי מקומות בשו"ע ופוסקים . ואין לדעת מה היה אומר לגבי גזרת ההתנתקות .

יבדלח"א הגר"ע יוסף שליט"א התנגד מנימוקים הלכתיים להתנתקות וכך הורה הלכה למעשה לשלוחיו בכנסת .

נציג המודיע בכנסת הודיע מפורשות שזוהי שאלה שאינה מחייבת התיעצות בגדולי תורה ולכן אי אפשר ללמד עליו זכות גם משיטת סטמאר שבודאי שוללת את עצם ישיבתו בכנסת המינים .
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/1/2009 08:19 לינק ישיר 
מענין לענין באותו ענין

האדמו"ר מגור זצ"ל ה"פני מנחם" שגילה כידוע חיבה למתנחלים
 ביחד עם הראשון במפלגת "האיחוד הלאומי" ר' יעקב כ"ץ (כצל'ה) 
בביקור בישוב החרדל"י בית אל
לשמאל האדמו"ר, להבל"ח רב הישוב הרב זלמן מלמד שליט"א 
-הוא וכצלה היו ממייסדי ערוץ 7-
מתוך אתר וויקיפדיה

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/1/2009 08:32 לינק ישיר 

אין לי ספק שגם פה מדובר בכמה מאנשי פרוש שלא בוחלים בשום אמצעים בכדי להכפיש את חסידות גור המעטירה שמעולם לא נקטה בשום אמצעי אלימות כנגד מישהו שלא סר למרותם.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חסידי גור במתקפת טרור נגד הרב דרוקמן - הסיפור המלא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.