בית פורומים בחדרי חרדים

בשר חזיר כשר למהדרין ......

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/7/2011 18:15 לינק ישיר 

נומר שיש הכר,אך, לא מן הנמנע שמשאית זו תוביל גם בשר בקר טרף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 18:50 לינק ישיר 

gerade
אולי בסך הכל הם רוצים לתת לכם שם סיבה טובה שלא לאכול בשר יותר?
אחרי החוקים המרושעים של הEU מערך השחיטה האירופאית הרי עומדת בפני סכנת קריסה מוחלטת והם כנראה מחפשים מוצא מכובד...
אז תתחילו להתרגל לאכול טשולנט של ירקות בשבת, חתיכת דרעק בטעם בשר לכבוד יו"ט, ובשמחות של העשירים יהיה לכם מנה מכובדת של שניצל סויה של טבעול\זוגלובק במבחר טעמים. וכמובן לא לשכוח לקחת את הילדים בחול המועד לראות איך שוחטים פטריה.
הממממ יאמי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 18:57 לינק ישיר 

מה הבעיה/הרגישות בהובלת בשר כשר ביחד עם בשר חזיר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 19:05 לינק ישיר 

lamden

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 19:12 לינק ישיר 

gerade כתב:

תאר לעצמך : משאית בשר בבני ברק , פורקת סחורה בהכשר מהודר , נו משאית בבני ברק , הרבה סקרנים , ופתאום רואים חזירים במשאית .... ושואלים את המשגיח ( אופס אין משגיח במשאית ) והתשובה : אה , חזירים , אה זה כלום , זה הולך לנוצרים בבית לחם .....

אולי פשוט תעבור לגור בבני ברק?? (אהובתך משכבר הימים כידוע ליודעי חן).
ואז אגב לא תצטרך לכל החזירים משום שתהיה לך האפשרות לצאת ידי חובתך ע"י אכילת בשר שארית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 19:18 לינק ישיר 

הדביל כתב:
נתן
כל המוכרים שם "הם ישראלים המוכרים בשר כשר" ?

לא קראת את החלק הרלוונטי (למרות שהדגשתי): אלא אם כן היה לו בו סימן (=כדוגמת פלומבה .1.N) או שהיה לו בו טביעות עין והוא מכירו ודאי שהוא זה (=הבשר נראה שונה, ו/או ממוקם במקום אחר במשאית .1.N), או שהיה צרור וחתום ... ואם תלאו במסמר וכיוצא בו (כמו בתמונה .1.N), שאי אפשר לשרץ ליטול ולהניח, מותר.

מה שאתה ציטטת זה גם במקרה שאין בכלל סימן היכר על הבשר, אז מסתמכים על "כל המוכרים ישראלים".

לך ולפותח האשכול הנכבד, זה נראה שיש לכם בעיה עם הנכתב, פתרון פשוט: תרימו טלפון להרב קארו או לחילופין להרב איסרליש ותגידו להם שאתם דורשים בתוקף לשנות חלק מהטקסט, העיקר שיהיה כתוב שאם זה יחד באותה משאית ו/או הרגש של מישהו לא נוח עם משהו בסגנון, אז הבשר טריפה! (לא לשכוח שיהיה כתוב, בעיקר על כשרות מסויימת, תבחרו כבר מתוך הרשימה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 19:20 לינק ישיר 

מצחיקים אותי הסניגורים שכאן (אלא א"כ יש להם אינטרס כלכלי בעסק).
לאכול בשר שהועבר עם חזיר זה בסדר (למרות שבתחנות העצירה היה די והותר הזדמנויות להחליף ולזייף).
אבל בהכשר מהדרין של החוג השני הם בחיים לא יאכלו.

הכל פוליטיקה? כן!!!!!!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 21:53 לינק ישיר 

דביל, אמרת משהו?

כן יש לי אינטרס, אני מרוויח מכל תגובה כאן בסביבות 4 שקל, בנוסף למה שאני מרוויח מהבשר החזיר (מהכשר אני פחות מרוויח).

בכל אופן, לגבי מה שכתבת על ההכשר של החוג השני, אני כשלעצמי אוכל רק בד"ץ עזה, כך שזה לא כ"כ רלוונטי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 21:56 לינק ישיר 

אתה אידיוט (קופץ בראש), דיברתי על כימאית, מה נזעקת?

ולעצם הענין, בתמונות לא רואים פלומבה, אלא רק חותמת.
וחוצמזה, פלומבה היא סימן שקל לזייפו, שאל את הרב לנדא מה עוללו לו לפני כמה שנים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 22:08 לינק ישיר 

תמונות קשות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/7/2011 23:06 לינק ישיר 

איזה כיף זה להיקרא "אידיוט" מהדביל בכבודו ובעצמו...חחחחח....... סוג של הכתרה....

בכל אופן אני את תגובתי כתבתי על המילים של פותח האשכול שם הוא כותב שיש כן פלומבות. וחוצמזה, השו"ע כותב על זיהוי כללי, מספיק שחותחים את הבשר בצורה שונה כך שאפשר להבדיל ביניהם זה מספיק ע"פ ההלכה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2011 12:44 לינק ישיר 

natan101

פותח האשכול כתב בצורה מפורשת שבחינת ההלכה אין שום בעיה

אם כבר משו"ע מדברים

שו"ע יו"ד סימן פ"ט סעיף ג

תמצא לי מקום אחד שנוהגים כן אם לשיטת המחבר או לשיטת הרמ"א

או בוא נשאל אותך , מתי לאחרונה שתית קפה חלבי אחרי מרק בשרי ( בלי בשר בפנים )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2011 13:44 לינק ישיר 

מה שאני אישית עושה או מה שאחרים נוהגים זה לא העניין כאן, (אם כי, כל דבר שמותר ע"פ ההלכה ואין שום "עניין" להחמיר כשיטות נוספות וכו', אז אני לא מחמיר)
כאן הגיע מישהו (אתה) ופתח אשכול במקום ציבורי עם כותרת "בשר חזיר כשר למהדרין", בטענה שאין בעיה הלכתית אבל הרגש מפריע, אתה כותב את זה בתור אדם פרטי, ללא שום סימוך עניין או הלכתי, במגביל קובע עובדה שבהכשרים האחרים דבר כזה לא היה קורה, בקיצור, עם כל הכבוד אתה לא מוסמך לכך...

נ.ב. עם כותרת "מציק לי/צורם לי" וכו' נראה לי שהיו מבינים אותך יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2011 14:12 לינק ישיר 

בהכשרים אחרים זה לא היה קורה !

בוודאי אני מוסמך לכך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/7/2011 14:18 לינק ישיר 

natan101 כתב:
כאן הגיע מישהו (אתה) ופתח אשכול במקום ציבורי עם כותרת "בשר חזיר כשר למהדרין", בטענה שאין בעיה הלכתית אבל הרגש מפריע, אתה כותב את זה בתור אדם פרטי, ללא שום סימוך עניין או הלכתי,
,
למה הוא צריך להביא סימוך או ענין הלכתי, לעובדה שזה מפריע לו מבחינה רגשית?

נדמה לי שאינך מבין מה פשר המושג "הלכה", ההשקפה עיקרה ממך את הרגש

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בשר חזיר כשר למהדרין ......
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.