בית פורומים בחדרי חרדים

כפר זוהרים הפך לביתם של נערים שנטשו את החברה החרדית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/4/2014 18:26 לינק ישיר 

המשך:
האוסר לנתק את הקשר כדי שגם האחים הקטנים שנפלו לרוע מזלם לחברה החרדית ולהורים פרימיטיביים יוכלו לקבל חינוך בעל תכנים ראויים, לפתח מחשבה עצמאית, להשלים תארים ולהשאר בבית (של האגודה-גם בחגים).
במילים אחרות, לא מעוקצך ולא מעוקצך, החברה החרדית אכן מעדיפה שגרוסמן (לא באמת קוראים לו גרוסמן, קוראים לו מוישע זייבלד, אבל על כך בהמשך התחקיר שערכתי על המקום) יתקן את המעוות בה ולא אנשים דוגמת יאיר הס.
הס יאיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 18:32 לינק ישיר 

22דוגרי כתב:

חוזר שוב על שאלתי: האם משה זייבלד עדיין שם?

מה זה "עדיין"? הוא שם מאז שקם הכפר והוא זה שמסתובב ברחובות ואוסף את הילדים עד עצם היום הזה, ולאורך ימים ושנים טובות אמן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 18:47 לינק ישיר 

חוי_לויפר כתב:
השתיקה עדיין רועמת
עמות ה.ל.ל מברכת את פועלו של הרב גרוסמן בכבר זוהרים ובקרב החברה החרדית בכלל. כפי שנזכר בכתבה, אלפי בני נוער צעירים עזבו את הישיבות ויש צורך במענה עבורם. עמותת ה.ל.ל, המסייעת לצעירים מגיל 18 בלבד, פוגשת רבים שהיו זקוקים לעזרה בגיל צעיר יותר. 
בכתבה צוטט הרב כאומר שבשונה מעמותת ה.ל.ל, צוות הכפר מבין שאסור שהילדים יאבדו את משפחתם. אני מבקש להגיב על אמירה זו.
עמותת ה.ל.ל מעודדת את היוצאים מן החברה החרדית לעשות מאמץ כדי לשמור את הקשר עם משפחותיהם. היא ממליצה להם להתגמש ולהתחשב בהורים ובמשפחה כדי שיצליחו לשמור גם על חופש הבחירה שלהם וגם על הקשר עם יקיריהם. 
לצערנו, רוב הממסד החרדי עדיין מגבה ומעודד הורים לנתק קשר עם ילדיהם שבחרו בדרך אחרת. 
אנו עוקבים בדאגה אחר פרסומים שמופצים בשבועיים האחרונים בשכונות החרדיות. תחת הכותרת "חרדקים החוצה" מעודדים בגלוי נידוי והרחקה של צעירים חרדים, הממשיכים לקיים תורה ומצוות אך עוונם הוא בכך שהתגייסו לצבא. 
אל פול הפשקווילים הקוראים "חרדקים החוצה", השתיקה רועמת. על הרבנים השקולים והמתונים להוציא פסק הלכה ברור האוסר לנתק את הקשר עם בנים ובנות שבחרו בדרך אחרת. 
יאיר הס, מנכ"ל עמותת ה.ל.ל

חוי, ברוכים הבאים לפורום, למה שלא תגיבי באשכול שנפתח על המקרה המפורסם שלך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 19:54 לינק ישיר 

פעילות הרב גרוסמן הוא באמת המחסום כנגד הלל וההתנפלות של הלל עליו היא כיוון למנהיגות ולהורים להבין כמה חשובה פעילות הרב גרוסמן.  וטוב שבתגובה להם הוא אפילו לא התייחס אליהם ברצינות.
ציטוט: מלשכתו של הגרי"ד גרוסמן נמסר, כי חלה טעות בתגובת הל"ל: "הרב לא אמר את האמירה
המיוחסת לו, אלא צחי חיון מנהל הכפר ולפיכך הרב איננו רואה צורך להגיב על כך".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 21:16 לינק ישיר 

למה שלא אגיב בשרשור ההוא- אני בטוחה שאתה יכול לענות בעצמך שאין שום טעם לנסות להסביר את עצמי כשכולם יודעים כל כך טוב למה יצאתי בשאלה (בית הרוס) והאם באמת היו לי שאלות באמונה (לא, רק תירוצים) 
ולעצם העניין- למה שלא תגיבו עניינית? 
עמותת ה.ל.ל לא מרחיקה נערים ממשפחותיהם נקודה. 
קמפיין 'חרדקים החוצה' הוא קמפיין מסית, לא יהודי ובוטה בעליל נקודה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 21:21 לינק ישיר 

חוי_לויפר כתבה:

למה שלא אגיב בשרשור ההוא- אני בטוחה שאתה יכול לענות בעצמך שאין שום טעם לנסות להסביר את עצמי כשכולם יודעים כל כך טוב למה יצאתי בשאלה (בית הרוס) והאם באמת היו לי שאלות באמונה (לא, רק תירוצים) 

תנחומי יקירה, מי יתן ותמצאי את אלוקים בחייך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/4/2014 23:11 לינק ישיר 

חוי_לויפר כתב:

את לא יכולה לזלזל בצורה כזו בוטה בטובי הפסיכולוגים והפסיכיאטרים של הפורום הקדוש הזה שישבו על המדוכה בקונסוליום מיוחד והגיעו למסקנה שאת מטורללת מבית שבור.
את בדעת יחיד ואין לך שום זכות לחלוק על כבודם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2014 00:50 לינק ישיר 

חוי, בדרך כלל אני נהנה כמו רבים אחרים משנינותך המפורסמת בפייסבוק. נחמד לראות אותך גם כאן :).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2014 00:59 לינק ישיר 

תקציבאית כתב:
חוי_לויפר כתבה:

היא כבר מצאה.
הנה קטע שהיא פרסמה לפני כמה ימים.
מצאתי בשדה חבילה קטנה מלוכלכת. הרמתי אותה וניקיתי, מיד כשפתחתי ראיתי שזאת תפילה ופניה היו לשלום. עטפתי בצמר פשתן ושמרתי, והיתה לי תפילה משלי, זאת היתה התפילה שלי.

את כל הפרסים אני מוצאת באקראי. כך למשל מצאתי פעם משוגעים באוניברסיטה, נעורים בבית אבות, סוכריות-של-נהג-מונית על מדף בשופרסל, יער ליד בית חולים, אלוהים בצלחת פטרי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2014 01:28 לינק ישיר 

הילדים/ נערים הללו לכשיגדלו ידעו יותר טוב איך לטפל בנוער הנושר שיהיה לצערנו גם בעוד דור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2014 10:11 לינק ישיר 

תקציבאית כתב:
22דוגרי כתב:

חוזר שוב על שאלתי: האם משה זייבלד עדיין שם?

מה זה "עדיין"? הוא שם מאז שקם הכפר והוא זה שמסתובב ברחובות ואוסף את הילדים עד עצם היום הזה, ולאורך ימים ושנים טובות אמן

הייתה כתבה עליו לפני וכפר זוהרים לפני שנה + עם מוטי פוקס ועכשיו ומאז שקט. עכשיו יש כתבה חדשה המתפארת שזו הפעם הראשונה שהישיבה מתפרסמת בלי איזכור של משה זייבלד כלל.....
סברתי לתומי שזה סימן שהוא כבר לא שם ויש מנכ"ל חדש. טוב לדעת שהוא עדיין שם, אבל למה מחביאים אותו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/4/2014 11:21 לינק ישיר 

זוזובסקי כתב:
חוי_לויפר כתבה:

היא כבר מצאה.
הנה קטע שהיא פרסמה לפני כמה ימים.
מצאתי בשדה חבילה קטנה מלוכלכת. הרמתי אותה וניקיתי, מיד כשפתחתי ראיתי שזאת תפילה ופניה היו לשלום. עטפתי בצמר פשתן ושמרתי, והיתה לי תפילה משלי, זאת היתה התפילה שלי.

את כל הפרסים אני מוצאת באקראי. כך למשל מצאתי פעם משוגעים באוניברסיטה, נעורים בבית אבות, סוכריות-של-נהג-מונית על מדף בשופרסל, יער ליד בית חולים, אלוהים בצלחת פטרי

תודה על הפרסומת, בדיוק התכוונתי להזמין אתכם לדף הפייסבוק שלי, בו אני משכנעת ילדים תמים בני חמש עשרה ושש עשרה להתגייס לשורות ה.ל.ל , לא לפני שאני מטבילה אותם לנצרות בשנתם:) 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2014 23:24 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:
6.8735%
5.3786

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2014 00:47 לינק ישיר 

סגן כתב:

אסכם אם כך את הנושא.
כתבת הלילה והבוקר כדלהלן:
בסקוייר יש נשירה מטורפת.
לא עשית מחקר בנושא.
אתה יודע שמדובר במאות.
כיון שלא עשית מחקר, אינך יודע אם מאות כל שנה, או לא.
וגם אינך יודע מתוך כמה. היינו כמה אחוזים.
וגם אינך יודע כמה אחוזי נשירה יש בציבור החרדי הכללי בארה"ב. בשביל להשוות עם סקוייר.
אתה רק יודע שבסקוייר יש נשירה מטורפת.

את המסקנות, נשאיר לקוראים...
הם הרבה יותר חכמים ממה שנראה לך...

תוקן על ידי סגן ב- 22/04/2014 07:55:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2014 15:32 לינק ישיר 

סמינרהחדש כתבה:

פרוייקט ענק
הפרסום למטרת גיוס תורמים
למערכת הגדולה של הרב גרוסמן

שיהיה להם בהצלחה !

....

מסכים עם כל מילה

נשלח מהאנדרואיד שלי

בט"ז שבט תשס"ט מצביעים:
"כבוד התורה"!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כפר זוהרים הפך לביתם של נערים שנטשו את החברה החרדית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.