בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מערלוי אוסר לתמוך ולפרסם בעיתון המבשר

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/7/2014 18:34 לינק ישיר 

[quote]קצת קשה לשרלטנים להבין את הראש של האחרים.

פרוש הוא הח"כ היחידי הנאמן לאגודת ישראל כתנועה אחידה וממלא בדייקנות קנאית אחר כל החלטה המתגבשת בהנהלת התנועה בכפוף להחלטות מועצת גדולי התורה, כל החלטה אחרת יכולה להיות חשובה ונכונה ויעילה וכו' וכו' אבל אינה מחייבת.
כמה נח וכמה מתוק,,, כיון שב30 שנה  אין הסכמה כמעט על כלום הוא למעשה עושה את מה שבא לו,"הכותל", זה בדיוק קצירת פירות המחלוקת, ככה  הוא ממנף את עצמו שנים.
  השאלה הקטנה כמה תרומה יש לו לחילוקי  הדעות באגודה??????  

ואני בטוח שהאדמו"ר מעריך את עמדתו של פרוש אם לא ייענה לדעתו היחידית.ברור שהוא מעריך איש עקרונות שכמוהו לכן פורסם המכתב...
אמנם, ל'המבשר' כעיתון ישנם אילוצים מסחריים היכולים להכתיב להנהלת העיתון התנהלות,מה, העיתון לא פועל לפי העקרונות המקודשים של פורוש? יום אחד הוא אגודאי יום שני לא? הכל לפי האינטרסים?
אבל זו כבר אופרה אחרת, כי זאת אינה שאלה של מוסר וערכים אלא אינטרסים, מתי מחליטים לפעול לפי ערכים ומתי לפי אינטרסים? איך קובעים מתי יש אופרה אחרת?

תוקן על ידי דברוני ב- 09/07/2014 18:41:07

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 18:37 לינק ישיר 

יש מצב ששפיצר יורה בשם האדמו"ר לומר סליחות בליל שבת ב2 בלילה, למען מניעת חילול השבת ומניעת התחרות עם יש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 18:51 לינק ישיר 

סגן כתב:
יש מצב ששפיצר יורה בשם האדמו"ר לומר סליחות בליל שבת ב2 בלילה, למען מניעת חילול השבת ומניעת התחרות עם יש?
למה הניסוח הכל כך מסורבל לטענת  המינים והאפיקרוסים לדורתיהם  שאת הרבנים ניתן לקנות בכסף ואם לא אז יש את הגבאים שמסובבים אותם. 

תוקן על ידי דברוני ב- 09/07/2014 19:17:20

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 18:52 לינק ישיר 

סגן כתב:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:13 לינק ישיר 

לא כתוב במכתב מילה אחת שזו הוראה בשם מרן האדמו"ר שליט"א
במכתב כתוב רק ששפיצר החליט שעל דעת האדמו"ר שלא לפרסם מחללי שבת צריך כעת להחרים את המבשר
זה מכתב של שפיצר לא של הערלויער
לומר שלשפיצר אין נגיעות של פישר זה כבר באמת יותר מדי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:21 לינק ישיר 

מעניין כמה פילפולי הבל נצטרך עוד לשמוע,כמה תרוצי סרק עוד נקרא העיקר לא לעשות את המוטל עלינו, את המובן מאליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:30 לינק ישיר 

הפלס לא מודפס אצל מחלל שבת  מידיעה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:35 לינק ישיר 

דברוני כתב:
מעניין כמה פילפולי הבל נצטרך עוד לשמוע,כמה תרוצי סרק עוד נקרא העיקר לא לעשות את המוטל עלינו, את המובן מאליו.

צריך רק דרב אחד בשביל חרם: הוראה מגדו"י.
כל עוד שאין, הרי זה מובן מאליו רק ע"פ לדעת בעלי בתים, היפך דעת תורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:39 לינק ישיר 

נחתום כתב:
הפלס לא מודפס אצל מחלל שבת  מידיעה 

אתה שקרן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:43 לינק ישיר 

"המובן מאליו", זה שגור קובעים מה מובן מאליו, ומה לא מובן כלל. לא הבנתם את זה עדיין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:47 לינק ישיר 

האם הרב מערולי זו גור? האם הרב משערי חסד זה גור?[הוא היה נגד הנסיעה המשותפת] הם הרי הברי  פלוגתא של גור, מדהים עד כמה תאוות הממון והניצוח יכולים לעוור בני אדם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:55 לינק ישיר 

אתה משרטט מפה לא מחמיאה במיוחד למאבק הזה. גור, שע"ח וערלוי..
הייתי מצפה ממך למעט יותר תבונה ציבורית, אבל לא. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 19:58 לינק ישיר 

אני מבין שאתה ביריבות פוליטית עם שערי חסד וכל מה שהם עושים חשוד בעיניך, אבל למה ערלוי עולה על השיפוד שלך? מה רע עשו לך? הם הרי עזרו לכם בגניבת החינוך  העצמאי ? תתעלה על הנגיעות שלך כמוני....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 20:00 לינק ישיר 

אני מבין שקשה לך להבין התנגדות שלא על רקע אישי, אלא על רקע ענייני. נסה בכל זאת.
אם אינך מבין מה מפריע לי במשולש הזה, סורי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 20:05 לינק ישיר 

מותק אני לא רואה פה שום דבר אישי או איזה משולש, אני רואה רבנים שונים שלא תמיד מסכימים בכל עניין ופה כן מסכימים,אתה בחרת לעשות את אישי!!![הרב שטיינמן]דברוני נטופיר וכולי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מערלוי אוסר לתמוך ולפרסם בעיתון המבשר
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.