בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2014 17:50 לינק ישיר 
תגובה מהקישור הנ"ל

הייתי (עברתי) שם... 
שימי 16:45 01/09/2014

עם כל הכבוד לאיזו עבירה שלא נעשתה או שכן, השוטרים האלו היו צריכים לגלות טיפת אנושיות בסיטואציה כזו שמעורבים בה גם ילדי הנאשם. ראיתי את הילדים וזה היה מחזה קורע לב לראות שלושה קטנים ממררים בבכי כשמכים את אבא שלהם, ושוב אני לא נכנס לסיבת המעצר ועל אף שאני מאמין ששום שוטר לא היה כובל אותו באזיקים ללא סיבה הגיונית. 
מעבר לכך אני חושב שהיו שם שופכי דם מסוג אחר ואלו חובבי האקשן למינהם שעמדו וצפו כפי שאתם יכולים לראות בסרטון ללא מעש "רק כדי לצפות בהצגה" תתביישו לכם!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 17:51 לינק ישיר 

אין ספק שגם במקרה הזה, האברך יואשם בבית משפט והשוטרים ייצאו חפים מכל פשע כולל צלש ועלייה בדרגה.
זה היה קורה לכל אזרח, על אחת כמה וכמה אם הוא דוס.
במדינה הזו מי שהוא לא ערבי, שמאלן, או בעל חי אין לו סיכוי נגד השילטון הדיקטטורי באיצטלא של דמוקרטיה שיפוטית.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 17:54 לינק ישיר 

הלואי שיקבלו סרטן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 17:56 לינק ישיר 

מיררער כתב:
מה שרואים זה אזרח שמתנגד למעצר.

בארה"ב מזמן היו יורים בו עם טייזר או אפילו עם נשק חם.

סליחה, מה שרואים זה חרדי מתנגד למעצרו בידי שוטרים חילונים. מה שאוטומטית על פי הטרמינולוגיה בקרב חוגים שונים הופך את הסיפור לנאצים מול יהודים מסכנים...
אז מהעובדות שהבנתי עד עתה: המסכן הנ"ל ניסה לעזור לאביו להימנע מלקבל דו"ח על כך שסיכן את חיי נכדיו (ילדיו של המסכן שהשוטרים הנאצים התעללו בו רק כי הוא עם זקן ופאות, כן?) והסיעם ללא בוסטר. מסיבה מסוימת השוטרים רצו לעצור אותו, והנ"ל התנגד בצורה שהיא ספק פסיבית ספק אקטיבית למעצר הזה. למרות שהוא ידע להשתמש יפה מאוד בכך שהשוטרים יודעים שהם מוקלטים, הוא לא הציע בשום שלב להתלוות מרצונו אל השוטרים לתחנת המשטרה. כל שעשה היה לצרוח "עברתי ניתוח גב, עברתי ניתוח גב". הוא הוכיח יכולות התחמקות לא רעות כשנזקקו 3 שוטרים לאזיקת ידיו. בשום שלב הוא לא פנה אל השוטרים וטען שיתלווה אליהם, אך הוא דורש שידיו לא ייאזקו בחוזקה לאחור, או כל דבר דומה.
בקיצור יש פה אדם שניסה להפריע לשוטר שסך הכל ביצע את תפקידו. תפקידו של השוטר דרך אגב- היה למנוע את מותם של ילדיו של אותו פרובקטור. הוא התנגד בצורה שקשה לכנותה פסיבית למעצרו ללא קשר לניתוח הגב (שהרי הוא לא הציע כלל להתלוות אל השוטרים מרצונו). אממה- הוא חרדי, השוטרים חילונים, לכן ברור שמדובר פה בנאצים שתוקפים אותו בגלל זקנו ופיאותיו- מופת של חשיבה פרנואידית.

תוקן על ידי assafsuf ב- 01/09/2014 17:57:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:03 לינק ישיר 

assafsuf כתב:

סליחה, מה שרואים זה חרדי מתנגד למעצרו בידי שוטרים חילונים. מה שאוטומטית על פי הטרמינולוגיה בקרב חוגים שונים הופך את הסיפור לנאצים מול יהודים מסכנים...
אז מהעובדות שהבנתי עד עתה: המסכן הנ"ל ניסה לעזור לאביו להימנע מלקבל דו"ח על כך שסיכן את חיי נכדיו (ילדיו של המסכן שהשוטרים הנאצים התעללו בו רק כי הוא עם זקן ופאות, כן?) והסיעם ללא בוסטר. מסיבה מסוימת השוטרים רצו לעצור אותו, והנ"ל התנגד בצורה שהיא ספק פסיבית ספק אקטיבית למעצר הזה. למרות שהוא ידע להשתמש יפה מאוד בכך שהשוטרים יודעים שהם מוקלטים, הוא לא הציע בשום שלב להתלוות מרצונו אל השוטרים לתחנת המשטרה. כל שעשה היה לצרוח "עברתי ניתוח גב, עברתי ניתוח גב". הוא הוכיח יכולות התחמקות לא רעות כשנזקקו 3 שוטרים לאזיקת ידיו. בשום שלב הוא לא פנה אל השוטרים וטען שיתלווה אליהם, אך הוא דורש שידיו לא ייאזקו בחוזקה לאחור, או כל דבר דומה.
בקיצור יש פה אדם שניסה להפריע לשוטר שסך הכל ביצע את תפקידו. תפקידו של השוטר דרך אגב- היה למנוע את מותם של ילדיו של אותו פרובקטור. הוא התנגד בצורה שקשה לכנותה פסיבית למעצרו ללא קשר לניתוח הגב (שהרי הוא לא הציע כלל להתלוות אל השוטרים מרצונו). אממה- הוא חרדי, השוטרים חילונים, לכן ברור שמדובר פה בנאצים שתוקפים אותו בגלל זקנו ופיאותיו- מופת של חשיבה פרנואידית.

אספסוף,
אם יש משהו אוטומטי כאן, זו תגובתך נגד החרדי.
רק ראיתי את הניק שלך וכבר ידעתי מה הולך להיות כתוב כאן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:06 לינק ישיר 

אספסוף, שוטה, ומירער.
אני בטוח שלאזרחים הגונים ואינטלגנטיים כמוכם, לא היה אכפת אם תוך כדי שיחה עם שוטר
הוא פתאום יתנפל אליכם באלימות, יפיל אתכם, ויתחיל לסובב לכם את היד.
למה להתנגד? הרי הוא עושה את המוטל עליו!
תפקידכם בהצגה שנקראת "שלטון החוק והכוח" הוא להיות סמרטוט, ואת התפקיד הזה תמלאו.

אני בטוח שגם אם הייתם אחרי ניתוח, וכל לחיצה על הגב מסכנת אתכם,
הייתם פשוט נותנים לשוטר לעולל לכם מה שמתחשק לו, הרי שומרי ומכבדי חוק אתם!

האברך הזה פושע גדול! הוא מנסה למנוע מהשוטרים למעוך את גבו הפגוע, איך הוא מעיז, הרשע הטיפש הזה?
איך הוא מנסה להסביר להם את מצבו? מה הוא לא מבין שהוא כלום לעומת הוד מעלתם בריוני החוק?
למה בכלל הוא מנסה לעזור לאבא המבוגר שלו? הוא אמור בכלל להצטרף לשוטרים ולהתנפל עליו!
שלטון הבריונות בשם החוק קודם לכל! לכל רגש, אכפתיות, ערבות הדדית, עדינות יהודית, רגישות לזולת ולחלש!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:09 לינק ישיר 

assafsuf כתב:

מיררער כתב:

איפה היית עד עכשיו איש יקר!!!
חבורת המתמסכנים בפורום לא מפסיקים לכנות אותי רשע וחסר לב אחרי שהסברתי להם שמה שרואים בסרטון זה אדם שמתנגד למעצר ונאבק בשוטרים ולא קאלגסים נאציים שנהנים לדוש בבשרם של לבושי שחורים מזוקנים
לגלות עכשיו שבעצם העצור ניסה למנוע מהשוטרים לתת דוח לאביו שסיכן את חיי ילדיו יכול ליהיות וואחד נוקאווט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:12 לינק ישיר 

בכלל, היו צריכים לעצור גם את הילדים שלו, ולהכות אותם עד יציאת נשמתם.
הרי צריך להיות ברור להם שאם אבא שלהם מדבר עם שוטר כדי לעזור לסבא, זו התוצאה האוטומטית!
בכלל הם נסעו ללא בוסטר, אז למה שרק הסבא והאבא יוכו ויענשו? מה איתם הפושעים החרדים העכברושים הקטנים?

ואיך הם מעיזים לבכות כששני גיבורי ישראל מתעללים באביהם הנכה!
הרי הם צריכים להיות מחונכים שאלימות בשם החוק קודמת לכל!
רק על זה שהם לא הצטרפו לבריונים המתעללים הייתי עוזר אותם ומכניס להם קצת פטריוטיות לעצמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:13 לינק ישיר 

מלח_דק כתב:

אספסוף, שוטה, ומירער.
אני בטוח שלאזרחים הגונים ואינטלגנטיים כמוכם, לא היה אכפת אם תוך כדי שיחה עם שוטר

האברך הזה פושע גדול! הוא מנסה למנוע מהשוטרים למעוך את גבו הפגוע, איך הוא מעיז, הרשע הטיפש הזה?
איך הוא מנסה להסביר להם את מצבו? מה הוא לא מבין שהוא כלום לעומת הוד מעלתם בריוני החוק?
למה בכלל הוא מנסה לעזור לאבא המבוגר שלו? הוא אמור בכלל להצטרף לשוטרים ולהתנפל עליו!
שלטון הבריונות בשם החוק קודם לכל! לכל רגש, אכפתיות, ערבות הדדית, עדינות יהודית, רגישות לזולת ולחלש!

" אחרי ניתוח שכל לחיצה על הגב מסכנת אותו"
ישמעו אוזניך מה שפיך מלהגג!!!!
ממש מגיע לקדוש המעונה צל"ש על יכולות מאבק בשוטרים מופלאות למרות גב דווה וחלוש והכל בכדי להמנע מדוח על סיכון חיי ילדים.
מענין לראות אם הוא יסכים לעשות כלים בבית או שהוא פשוט יגיד לאישתו " מאמי הגב שלי גמור!! אני אחרי ניתוח!! אני לא יכול לעשות כלים פתייה!! רק לריב עם שוטרים!! "

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:17 לינק ישיר 

לא חושב שיש לשוטר זכות לעצור אזרח על סירוב לקבל דוח . גם לפי החוק אם הוא סירב להציג רשיון אז אפשר לבצע עיקוב . אבל במקרה דנן הוא לא סירב להזדהות כך שלא הייתה שום עילת מעצר ופשוט לפי העובודות שהובאו כאן ולפי כל מי שנכח במקום מדובר באכזריות לשמה של שוטרים שנהנים כנראה מהסדיסטיות שלהם ...וכן כן הם באים מאותו משטרה שלא ראתה לנכון לחוש לעזרת שלושה נערים מסכנים שנחטפו ונרצחו ו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:18 לינק ישיר 

שותההכפר כתב:
assafsuf כתב:

מיררער כתב:

איפה היית עד עכשיו איש יקר!!!
חבורת המתמסכנים בפורום לא מפסיקים לכנות אותי רשע וחסר לב אחרי שהסברתי להם שמה שרואים בסרטון זה אדם שמתנגד למעצר ונאבק בשוטרים ולא קאלגסים נאציים שנהנים לדוש בבשרם של לבושי שחורים מזוקנים
לגלות עכשיו שבעצם העצור ניסה למנוע מהשוטרים לתת דוח לאביו שסיכן את חיי ילדיו יכול ליהיות וואחד נוקאווט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

חבורת אנשים אובייקטיבים שמעולם לא שמעו על שוטרים שלא באמת עושים את עבודתם נאמנה.
קבלו סירטון מעניין

הוכן ע"י מייצר הקוד של הניו_יורקר
קישור לוידאו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:21 לינק ישיר 
אתה מאמין לעצמך?

מלח_דק כתב:
אספסוף, שוטה, ומירער.

אם כל מטרתו היא שלא ימעכו את גבו, איך מה שעשה שירת את המטרה?
מה הבעיה לומר בקול "עברתי ניתוח גב- לכן אתלווה אליכם מרצוני כדי שלא תזיקו לגב שלי", ולהושיט את שני ידיו קדימה? איפה ולו לרגע הבחור חשב על גבו ולא על לנצח את השוטרים?
פשוט הבחור החכם חשב שאם הוא עבר ניתוח זה יגרום לשוטר לא לעצור אותו, ואללה טעה בהימור. איפה פה דאעש ואיפה נאצים?
ראיתם ולו לרגע אחד שהבחור מסכים להיעצר אך השוטרים שונאי החרדים בכל זאת מכאיבים לו?? מה, זה שהם מתעקשים לעצור מישהו שהוא במקרה חולה בגבו ומתנגד למעצרו, זו אכזריות? יתכן שהיה ניתן לעשות זאת ביתר עדינות, ניחא! אך האדם היחיד שהזיק לאותו פלוני, הוא פלוני שהתנגד בכל דרך אפשרית למעצרו תוך שחרור צרחות קצובות של "ניתוח בגב, ניתוח בגב", ולא הציע להתלוות לשוטרים ללא כל אלימות, תוך שמירה על שלמות חוליותיו.
אבל שוב, הוא חרדי והשוטרים חילונים- יש לנו כאן את הנראטיב הכה אהוב של נאצים ויהודים מסכנים המוכים ללא עוול בכפם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:21 לינק ישיר 

שוטה, אתה חוזר ומדבר על יכולת ההתנגדות המופאה שלו למעצר.
לאחר צפייה בסרטונים אני נאלץ להסכים איתך...
כן, הוא הרי מתנפל על השוטרים במכות רצח!
מסכנים השוטרים האומללים, היו צריכים לקרוא לאמבולנס, לקחת אותם לחדר מיון, רק ניסו להקים אותם והם התמוטטו.
בכלל, הוא ממש כישרון מבוזבז האברך. איזה ספורטאי! ראית את האיפון שהוא עשה לשוטר? בעיטות מדיוקות, אגרפים כמו שצריך, פירק אותם הבן אדם.
איזה פראיירים השוטרים, שוכבים על הרצפה מתפתלים מכאבים וזועקים לעזרה, והוא ישב עליהם, נועל אותם לקרקע כשחיך שטני על פניו.

באמת צריך לחסל את כל נחילי החרדים המסריחים הללו, רק אלימות ובריונות בראש החולני שלהם.

תוקן על ידי מלח_דק ב- 01/09/2014 18:25:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:25 לינק ישיר 

bracci כתב:
פסוק מפורש: 'רק אין יראת אלקים במקום הזה, והרגוני' השוטרים חשודים גם על זה רח"ל

תוקן על ידי bracci ב- 01/09/2014 15:35:05

ציונים שופכי דמים, כל מה שמסמל קדושה ויהדוי הוא לצנינים בעיניהם. הציבור צריך להתלכד ולהכות את הרשעים שוק על ירך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:31 לינק ישיר 

assafsuf כתב:
אתה מאמין לעצמך?

מלח_דק כתב:
אספסוף, שוטה, ומירער.

אם כל מטרתו היא שלא ימעכו את גבו, איך מה שעשה שירת את המטרה?
מה הבעיה לומר בקול "עברתי ניתוח גב- לכן אתלווה אליכם מרצוני כדי שלא תזיקו לגב שלי", ולהושיט את שני ידיו קדימה? איפה ולו לרגע הבחור חשב על גבו ולא על לנצח את השוטרים?
פשוט הבחור החכם חשב שאם הוא עבר ניתוח זה יגרום לשוטר לא לעצור אותו, ואללה טעה בהימור. איפה פה דאעש ואיפה נאצים?
ראיתם ולו לרגע אחד שהבחור מסכים להיעצר אך השוטרים שונאי החרדים בכל זאת מכאיבים לו?? מה, זה שהם מתעקשים לעצור מישהו שהוא במקרה חולה בגבו ומתנגד למעצרו, זו אכזריות? יתכן שהיה ניתן לעשות זאת ביתר עדינות, ניחא! אך האדם היחיד שהזיק לאותו פלוני, הוא פלוני שהתנגד בכל דרך אפשרית למעצרו תוך שחרור צרחות קצובות של "ניתוח בגב, ניתוח בגב", ולא הציע להתלוות לשוטרים ללא כל אלימות, תוך שמירה על שלמות חוליותיו.
אבל שוב, הוא חרדי והשוטרים חילונים- יש לנו כאן את הנראטיב הכה אהוב של נאצים ויהודים מסכנים המוכים ללא עוול בכפם.

חבל לך על המאמץ ועל הטירחה. החרדונים בפורום לא יזועו ולא יזוזו מעמדתם ש" הקאלגסים נהנים להרביץ לקדושים מעונים חרדים כי הם חרדים והם שוטרים מדאעש" בשום סיטואציה.
הם נהנים להתפלש ברפש הזה כמו חזיר בערמת צואה.
הכי כיף להרגיש נרדף ומדוכא ושכולם שונאים אותנו.
קשה ומכאיב להם לחשוב בהגיון הכי בסיסי שגם ילד בן שנתיים מבין. שאדם שעבר ניתוח לא נאבק בשוטרים ולא מתנגד בכל כוחו למעצר, ושאם הקדוש המעונה לא היה חתיכת אידיוט חולה צומי הוא פשוט היה מושיט את הידיים קדימה ואומר לשוטרים. בקול ברור וצלול " באשר תלכו אלך ובאשר תאזקוני אאזק " ובא לציון גואל.
אם אם הוא לא היה אידיוט חולה צומי מאיפה המתמסכנים בפורום פה היו מקבלים את מנת ה"שוב פעם רוצחים אותנו רק בגלל שאנחנו חרדים"? מישהו צריך לספק להם את הסם הזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.