בית פורומים בחדרי חרדים

תמונה: "לוחמות קרקל" בצה"ל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/9/2014 15:23 לינק ישיר 

תרגיע

אצל וומה כל מי שאינו מחויב לתורה ולמסורת ישראל הוא שפוי
מי שכן לא שפוי ואין צורך להתחשב בדעתו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 15:37 לינק ישיר 

יותם10 כתב:
יש מחסור עצום בלוחמים בצהל וחלקו מסודר ע"י לוחמות. אם החרדים היו משתמטים פחות היה פחות צורך בהן

תפסיק לקשקש !
אין מחסור של חיילים בצה"ל
יש עודף ניכר של משרתים.
מי שכתב זאת הוא ראש אכ"א לשעבר.
השאלה אם הצבא אמור לשמש ככור היתוך היא פוליטית בעיקרה.

בפרט שהיום אין איום ממשי וקיומי על מדינת ישראל, וצריך צבא קטן וחכם.
אם פעם היה צריך חרבות כדי להילחם היום המערכות הצבאיות מתוחזקות ע"י אנשי מקצוע מיומנים.

הצבא שמן ומסואב עם תקציבים שחלקם הגדול והעיקרי הולך לתשלום משכורות לאנשים שלא תורמים מאומה, הבעיה היא לא הגיוס של החרדים אלא שאין כוח ורצון לאף אחד מאנשי הביטחון לחתוך בשומנים המיותרים לפי שכל מי שכעת יקצץ זה יפגע בו בעתיד.

אם היה איום קיומי על המדינה, ואילו הצבא היה אחראי רק למשימות ביטחוניות ולא פוליטיות (לרבות פינוי ישובים, שאני באופן אישי תומך בהם אך זה לא תפקיד צבאי) היו רבים מתגייסים.
משעה שאין שום צורך חיוני בעוד מתגייסים ואין איום קיומי על המדינה, תפסיקו להטריד אותנו.

פראייר מי שמתגייס !! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 16:07 לינק ישיר 

יש מחסור בלוחמים, אין מחסור בג'ובניקים. רובם הם נטל על הצבא שלא יכול להיפטר מהם בשל עקרון ה-"גיוס לכולם".

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 04/09/2014 16:11:32

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 16:47 לינק ישיר 

drall כתב:
בצבא ארה"ב  עשו מחקר של שנים  על הנזק שנגרם לכל הנשים הלוחמות  גם נפשי וגם פיזי כולל פגיעה ברחם
על הנזקים שגורמת טפילות החרדים ובטלנות הכוללים עוד לא עשו מחקר?

נכון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 17:31 לינק ישיר 

womma כתבה:

drall כתב:

סיירת_מרן כתב:
בצבא ארה"ב  עשו מחקר של שנים  על הנזק שנגרם לכל הנשים הלוחמות  גם נפשי וגם פיזי כולל פגיעה ברחם

drall
אל תתפוס אותי על המילה אבל מתגבשת אצלי ההבנה שאתה בין השפויים היחידים שמסתובבים בפורום.

לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 19:01 לינק ישיר 

אני לא מבין את ההיגיון של אנשים.

נניח שאתם שונאים את החרדים כאנשים לא מתורבתים, מפלי נשים וכד'. אבל בנושא זה צריך לקבל את האמת ממי שאמרה.
ראיתי סרט על כך שבארה"ב 20% מהלוחמות עברו פגיעה מינית. צבא ארה"ב משלם פיצויי עתק להשתיק סיפורים כאלו. 

יש גם פגיעות גופניות לנשים ופגיעות בכושר הלחימה של הצבא, ואז?

כל הרבנים גדולי התורה גם שאינם חרדים אוסרים על הליכה לצבא ובוודאי שלכתחילה, ואז?

מצטער, הטיעונים שלכם רדודים, מתוך שינאה לחרדים בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 19:02 לינק ישיר 
המצב בצבא ארה"ב

http://www.mako.co.il/pzm-magazine/Article-f6753753c02b331006.htm

מצורף קישור לכתבה.

תוקן על ידי מואי ב- 04/09/2014 19:03:11

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 20:53 לינק ישיר 

קניפל כתב:

כל ה"גברים" המאותגרים כאן יקפצו עכשיו.
מה שהלוחמות המופלאות הללו עושות למען עם ישראל,יש חלק מהגיבורים כאן,שלא יעשו כל ימיהם.
אז תסתמו, תצדיעו ותתחבאו בפינת הקפה בכוילל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 23:47 לינק ישיר 

אולי אם חלק מה"גברים" דכאן ילכו לצבא, הם יוכלו להיות חיילות ויכינו קפה
וכך הם יוכלו לשחרר את הבנות ללכת להיות לוחמות...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2014 00:32 לינק ישיר 

לא כל כך הוגן והגון לתקוף ניקית רק מכיוון שחלק מדעותיה  ואפי רוב תגובותיה לא בקונצנזוס ואינן מתיישרים עם המיינסטרים.

ראשית אבהיר, כי אין לי שום הסכמה עם וואמא בנושא הצבא.

לדעתי, צריך לבטל את חוק שירות חובה, גם לחיילים וגם לחילונים וגם לבנות, ואין שום ענין לתרום למדינה בשירות לאומי, אזרחים לא נועדו לתרום, ומדינה צריכה לספק את הצרכים וליזום יצירה וכלכלה ופעילות וחברה בריאה ותוססת ויצרנית, ולא להתבסס על חסדים וטוב לב של אזרחים.

חוץ מזה, המדינה כאן חייבת לתושבים הרבה מעבר ממה שהיא משקיעה, מי שגר במדינה כאן זו כבר תרומה ונתינה עצומה.

אין שום סיבה בעולם שכל בחור-ילד בגיל 18 וכל נערה ישראלית, יבוזבזו מהחיים שלהם שנתיים שלוש רק כי הקיבעון המחשבתי הישראלי הגאה והשחצן לא מוכן לחשוב אחרת, אין צורך בכזה צבא ענק ושמן ומסורבל, הצבא צריך להפוך לצבא מיקצועי, קומפקטי ויעיל עם משכורות גבוהות.

אם היו רוצים, רק אם היו רוצים, היו מנצחים את כל המלחמות תוך כמה יממות, יש כאן אינטרס לא לנצח כדי להנציח את המצב הקיים, זה ברור ופשוט.

אבל אלו שתקפו אותה כאן ושם, הרי הם לא מסתירים את השוביזים המניע אותם בכל נושא, יתכן ובאמת אין מקומן  של נשים בצבא, יתכן, אבל לערבב כאן אשכולות ולעשות מיש-מש אחד גדול זה ממש לא יפה.

כי הרי, נשים אין מקומן באוטובוס ובצבא, ובפוליטיקה, ובשלטון, ובניהול, ועל הכביש, ובכנסת, וברחוב, ובמדרכה צד ב', ובכל מקום בעצם, חוץ מהמטבח ומהמרפסת שירות.

אז בבקשה, לפני ההעלבות הכוללניות וההשמצות הסוחפות וההשוואות לההיא!!!!!!! או לפלמוני, תנסו לקרוא, אולי יש צדק ואמת בלי כוונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2014 01:16 לינק ישיר 

womma כתב:
drall כתב:

סיירת_מרן כתב:

drall
אל תתפוס אותי על המילה אבל מתגבשת אצלי ההבנה שאתה בין השפויים היחידים שמסתובבים בפורום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

אומר לי מי חברך ואומר לך מי אתה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2014 01:26 לינק ישיר 

קניפל כתב:
כל ה"גברים" המאותגרים כאן יקפצו עכשיו.
מה שהלוחמות המופלאות הללו עושות למען עם ישראל,יש חלק מהגיבורים כאן,שלא יעשו כל ימיהם.
אז תסתמו, תצדיעו ותתחבאו בפינת הקפה בכוילל.

גם מה שהאברכים היקרים בכולל עושים, (כן לא כולם שותים קפה 6 שעות ביום) לא תספיק אותה חיילת כל חייה
ויש גם גובניקים ששותים המון המון המון קפה בצבא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/9/2014 01:30 לינק ישיר 

לאסלקאדעתך כתב:
womma את חרדית?

איזו התקלה.
הצלחת להשתיק את שלומית בת דברי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תמונה: "לוחמות קרקל" בצה"ל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.