בית פורומים בחדרי חרדים

בעלה נפצע בצוק איתן - ועכשיו החליטה להתגרש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/6/2017 16:06 לינק ישיר 
אחותו של יהודה הישראלי דורשת: "פשוט תשתקו"
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-2/6/2017 16:07 לינק ישיר 

אחותו של פצוע 'צוק איתן', יהודה הישראלי, ראתה את הפרסומים הרבים שעסקו בגירושי אחיה ואשתו וקראה לציבור להניח לשניים. "תתביישו לכם"

מערכת האתר  02/06/17 12:47  חם ברשת 2 תגובות

אחרי שהודעתה של רבקי הישראלי חוללה סערה ברשתות החברתיות, כעת גם אחותו של יהודה, תהילה, מציגה לראשונה את עמדת המשפחה בנושא. בפוסט שהפך במהרה לוויראלי, קוראת תהילה לציבור לעזוב את משפחת הישראלי לנפשה.

*************** src="http://cdn.ch20-cdnwiz.com/ch20/player.php?clipid=0_7kz0buk6&autoplay=true" scrolling="no" arti-media"="" mozallowfullscreen="" webkitallowfullscreen="" allowfullscreen="" style="padding: 0px; margin: 0px; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: none; box-sizing: border-box; max-width: 100%; width: 616.45px; overflow: visible; height: 387.063px;"><*"זה לא הגיוני". סרטון המחאה שפרסם הצוות של יהודה הישראלי

"אני אשתף אתכם שיש לי אח, אח אהוב ויקר שאני אוהבת, מעריכה ומעריצה…אח גיבור שיצא שלפני 3 שנים יצא למלחמה ונפצע… אח אהוב שמתמודד יום יום בשיקום אינטנסיבי וקשה… אח שאם היה יודע שהדברים הכי אישיים והכי פרטיים שלו בחיים חשופים לעיני כל היה מזדעזע", כתבה תהילה.

"אני אשתף אתכם שיש לי הורים, הורים גיבורים שמוסרים את הנפש יום יום שעה שעה… הורים שלמרות הכל מנסים לנהל משפחה נורמלית… יש לי משפחה שלמה שמתמודדת ומנסה לחיות, ולשמוח בחיים"!

*************** src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftehilahai%2Fposts%2F10206962250614426&width=500" width="500" height="218" frameborder="0" scrolling="no" style="padding: 0px; margin: 0px; outline: none; list-style: none; border-width: initial; border-style: none; box-sizing: border-box; max-width: 100%; overflow: hidden;"><*

תהילה ביקשה להבהיר כי בני משפחת הישראלי לא ביקשה ולא אישרה לפרסם אף פרט מחייו האישיים של יהודה, "זה עניינו הפרטי של יהודה יצחק", הבהירה. "זה עניין אישי, פרטי וכואב גם בלי שתעצימו אותו, וכן גם מילים כמו "גיבורה" ומעוררת השראה" בנושא זה יכולות לצבוט ולפגוע".

תהילה תקפה את אלו המבקרים את רבקי על הגירשין, ומנגד גם את אלו שבכך שהצדיקו את רבקי – העליבו את יהודה. "תתביישו לכם אותם האנשים שמרשים לעצמם לזלזל ולדבר בצורה דוחה לרבקי בשם ההגנה על יהודה יצחק! וכן, תתביישו כל אותם האנשים כולל רבנים ואנשי מקצוע או חברים שמבקרים אולי פעם בשנה שבשם ההגנה על רבקי מרשים לעצמם לכתוב דברים או לתת שמות, הגדרות או רמזים למצב הרפואי או הנפשי של אחי".

הפוסט שכתבה תהילה הישראלי. צילום מסך: פייסבוק
הפוסט שכתבה תהילה הישראלי. צילום מסך: פייסבוק

" אנשים תבינו ותפנימו,המציאות הרבה יותר מורכבת ממה שאתם יכולים לדמיין! וגם אם יצא לכם לראות טיפה מהצד זה לא הופך אתכם למבינים… אני מתחננת בשמי ובשם אחי וכל משפחתי שתפסיקו!!! אל תשכחו שמאחורי כל זה יש אנשים עם רגשות.אל תגיבו, אל תפרסמו פוסטים, תעצרו לרגע, תחשבו, ותשתקו,  פשוט תשתקו".

"רצה אלוהים שנבין שבמציאות הזו יש רק דרך אחת בשבילנו"

כזכור, ביום שני האחרון, נתן יהודה לאשתו רבקי גט, לאחר שנתיים ותשעה חודשים של התמודדות מורכבת והתייעצויות עם קרובי משפחה ורבנים. על כך כתבה בפוסט שעלתה לפייסבוק: "רצה אלוקים שנבין שבמציאות הזאת יש כנראה רק דרך אחת בשבילנו".

בין תמונותיה עם הילדים, בהן בולט חסרונו של יהודה, ניתן למצוא על ציר הזמן שבעמוד הפייסבוק של רבקי את הפוסטים הכואבים בהן היא מגוללת את סיפורם ומספרת על ההתמודדויות שעברו, עד להחלטה על הגירושין.

יהודה ורבקי הישראלי לפני המבצע. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של רבקי
יהודה ורבקי הישראלי לפני המבצע. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של רבקי

הישראלי עלה לכותרות בעקבות המאבק למען התאמת בית הוריו שבעפרה לתהליך שיקומו, זאת לאחר שהמדינה סרבה לממן את השיפוץ הכרוך בכך, בשל בעיות תב"ע הקיימות ביישוב שמעבר לקו הירוק.

כזכור, לפני כשנה נאלצה משפחתו של הישראלי לפנות לאזרחי ישראל בבקשה לעזרה באמצעות קמפיין הדסטארט, אליו הם התגייסו בצורה יוצאת דופן ובו נאספו עבור יהודה למעלה מ-1,493,259 ש"ח. לאחר הקמפיין הבטיח שר הביטחון אביגדור ליברמן כי משרד הביטחון ישלם את עלויות הוצאותיו של החייל יהודה הישראלי. "המנהל האזרחי לא יפריע לעבודות השיפוץ של הבית. תמיד יש ועדת חריגים. ואם צריך עזרה בתקציב – נבדוק מה אפשר לעשות", מסרו.

לפני כחצי שנה פרסמו חבריו לצוות סרטון מחאה בו הם מציגים את המציאות הישראלית האבסורדית שנוצרה בעקבות חוסר מוכנותו של משרד הביטחון לקדם את התאמת בית הוריו. "לא הגיוני להתנדב לשרת ביחידה מיוחדת, לצאת למלחמה, להשאיר מאחור אישה בהיריון + ילדה, להילחם כדי להחזיר את הדר, ותוך כדי להיפצע מרסיס לראש, ואז – שהמדינה תפקיר אותך. זה לא הגיוני", אומרים החיילים.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-20/6/2017 22:54 לינק ישיר 

סיפור מרגש

דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/6/2017 06:38 לינק ישיר 

מואי כתב:

אחותו של פצוע 'צוק איתן', יהודה הישראלי, ראתה את הפרסומים הרבים שעסקו בגירושי אחיה ואשתו וקראה לציבור להניח לשניים. "תתביישו לכם"

אולי תשתוק כבר?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/6/2017 10:10 לינק ישיר 

מעמיק2 כתב:
סיפור מרגש
מת לדעת מה עובר בראש של ניק ועוד ניק מעמיק שמקפיץ את האשכול הזה שההודעה אחרונה פה הייתה לפני 3 שבועות
מישהו מבין? יודע ?

הזוידדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-21/6/2017 17:22 לינק ישיר 

רiנן כתב:
סיפור מרגש
מת לדעת מה עובר בראש של ניק ועוד ניק מעמיק שמקפיץ את האשכול הזה שההודעה אחרונה פה הייתה לפני 3 שבועות
מישהו מבין? יודע ?

הזוי


אכן זה עמוק עמוק בת*ת !דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בעלה נפצע בצוק איתן - ועכשיו החליטה להתגרש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.