בית פורומים בחדרי חרדים

הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/6/2017 10:52 לינק ישיר 

לרוב החרדים הנורמליים לא אכפת לשבת ליד נשים. גם רוב החרדיות באותו מצב.
ישנו רק אותו מיעוט קטן קיצוני וצרחני שחלקו הגדול אלו בעלי תשובה בעלי עבר חולני ומעוות שהם עושים סלט מהלכה וממצאים כל מיני איסורים מטורפים, והמוח הסוטה שלהם מזהם את כולנו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2017 17:29 לינק ישיר 

אם לשבת ליד אישה עושה לך יצרים שאתה לא מסוגל לעמוד בפניהם - אל תטוס. אל תביא את עצמך למקום "סכנה". אם אתה בכל זאת רוצה לטוס, תתכבד ותקנה כרטיס במחלקה ראשונה או בביזנס ששם המרחק בין הכסאות גדול ואין את הבעיה, בדיוק כמו שאתה משקיע באתרוג יקר, תשקיע גם בכסא שמור מנשים. מה זה עוד כמה דולרים לעומד הימנעות ממחשבות אסורות .. ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2017 19:02 לינק ישיר 

הקטע הוא מר ny שדווקא כל החרדים ששומרים את העינין כל הזמן ולא יושבים ליד נשים, אלו הם האנשים ששומרים על מחשבות נקיות (ברור שיש פח זבל בכל קהילה, אבל בואו נדבר בגדול על הרוב הדומם)
ודווקא אלו שנלחמים כדי לשבת ליד נשים (רק צעירות כמובן, אם יושיבו אותם ליד איזו סבתא גויה בת 70 הם יהיו צדיקים ויחליפו מקום) הם אלו שכל היום שורצים במארטפון הלא מסונן שלהם, מעבירים מיד ליד סרטונים מלוכלכים בוצאפ, ושקועים בטינופת מעל הראש

אז הנה בבקשה, מי נלחם ועל מי צריך להילחם

(עוד מעט יבוא לפה טינופת שרץ אחרי לכל אשכול לנבל את הפה, אז כן אתה האובייקט)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/6/2017 19:37 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:
הקטע הוא מר ny שדווקא כל החרדים ששומרים את העינין כל הזמן ולא יושבים ליד נשים, אלו הם האנשים ששומרים על מחשבות נקיות (ברור שיש פח זבל בכל קהילה, אבל בואו נדבר בגדול על הרוב הדומם)
ודווקא אלו שנלחמים כדי לשבת ליד נשים (רק צעירות כמובן, אם יושיבו אותם ליד איזו סבתא גויה בת 70 הם יהיו צדיקים ויחליפו מקום) הם אלו שכל היום שורצים במארטפון הלא מסונן שלהם, מעבירים מיד ליד סרטונים מלוכלכים בוצאפ, ושקועים בטינופת מעל הראש

זה לא ראוי שתכתוב את כל הפנטזיות והעבירות שלך בפורום מכובד זה. זהו פורום חרדי.
אתה כנראה מתבלבל בין הפורומים בהם אתה נוהג לשרוץ.
שבת שלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2017 01:17 לינק ישיר 

נכתב בער״ש מחו״ל

אני אישית ישבתי כמה פעמים על יד אשה 
הם לא הפריעו לי ואני לא הפרעתי להם
אבל כל פעם שאני יושב על יד אחד מאנ״ש אני מנסה תמיד לשנות מושב
הם תמיד מפריעים לי
הם תמיד יושבים על שני כסאות או כסא וחצי
הם תמיד קמים ויושבים ועד פעם קמים
הם תמיד חייבים להוציא או להחזיר משהו מלמעלה
פותחים וסוגרים והכל נופל 
האם לא לומדים לשבת ???
הם כל פעם שואלים שאלות כמו האם זה כשר? למה אתה אוכל את זה? אתה רוצה חצי סנדוויצ?
איכס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2017 23:03 לינק ישיר 

וזה לשון השו"ע באבן העזר סימן כ"א סעיף א'  "צריך אדם להתרחק מהנשים מאוד מאוד"    יתכן שהסעיף הזה נראה מיושן וארכאי בעיני כמה חכמים בעיניהם, כמו קורח שהיה גם חכם גדול בעיני עצמו, אבל בעזהשי"ת אנחנו נמשיך לראות יהודים חרדים לדבר ה' המדקדקים על קלה כבחמורה שלא נרתעים מהמלעיגים והמסטינים למיניהם, ומבקשים שלא לשבת על יד אשה, 

גברת רבינוביץ מוזמנת לטוס עמי השבוע בעז"ה, ושם היא תראה כיצד היא לא יושבת על ידי,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 01:33 לינק ישיר 

בונדמן כתב:
וזה לשון השו"ע באבן העזר סימן כ"א סעיף א'  "צריך אדם להתרחק מהנשים מאוד מאוד"    יתכן שהסעיף הזה נראה מיושן וארכאי בעיני כמה חכמים בעיניהם, כמו קורח שהיה גם חכם גדול בעיני עצמו, אבל בעזהשי"ת אנחנו נמשיך לראות יהודים חרדים לדבר ה' המדקדקים על קלה כבחמורה שלא נרתעים מהמלעיגים והמסטינים למיניהם, ומבקשים שלא לשבת על יד אשה, 

גברת רבינוביץ מוזמנת לטוס עמי השבוע בעז"ה, ושם היא תראה כיצד היא לא יושבת על ידי,

יזיזו אותך ולא את גברת רבינוביץ .ויתכן שתורד מהטיסה אם תעשה בלאגן ותגרום לעיכוב הטיסה .
המטוס הוא לא קו 402 ששם חסידי ברקת מנסים לכפות את ההסדר של המהדרין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 01:35 לינק ישיר 

שרית560 כתב:

הנה, מצד נגיעה ודחיפה בנשים, אין שום איסור, משום שאין זה דרך תאווה וחיבה. כל איסור נגיעה בעריות הוא - אף להרמב"ם, שסובר שהוא מן התורה - דווקא דרך תאווה, כמפורש בדבריו, ומשמע שבלא דרך תאווה אין אף איסור דרבנן, שהרי לא הזכיר איסור כזה... להלכה, בנשים אחרות, אף באשת איש, נידות ונכריות, אין איסור שלא בדרך תאווה לכל הדעות, ולכן לא שייך לחוש מלנסוע ב''סאבוויי'' בשעת הליכה לעבודה, אף שלא יכול להיזהר מנגיעה ודחיפה בנשים. שהנגיעה בלא מתכוון, מחמת שאי אפשר לו להיזהר, אין זה דרך תאווה וחיבה. כמו כן אין איסור מטעם זה גם לשבת אצל אשה, כשאין מקום אחר.

אם יודע שיבוא לידי הרהור, יש לו למנוע מלנסוע אז, אם אין נחוץ לו. ואם מוכרח להגיע לעבודתו, יתחזק להסיח דעתו ולהרהר בדברי תורה, כעצת הרמב"ם - אם יבוא לו הרהור, יסיע לבו מדברי הבאי לדברי תורה, שהיא ''אילת אהבים ויעלת חן'' (משלי, ה, יט).

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי שרית560 ב- 23/06/2017 07:27:35

תוקן על ידי שרית560 ב- 23/06/2017 07:43:14

תוקן על ידי שרית560 ב- 25/06/2017 01:35:41

תוקן על ידי שרית560 ב- 25/06/2017 01:37:58

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 01:37 לינק ישיר 

שו"ת אגרות משה, להגאון הגדול, רבן של כל בני הגולה, רבי משה פיינשטיין זצ"ל (אבן העזר ב, יד):

"בדבר הליכה ב''סאבוויי'' (רכבת תחתית) וב''באס'' (אוטובוס) בזמן שהולכים בני אדם לעבודתם, שנמצאים שם אנשים ונשים דחופים זה בזה, וקשה להיזהר מנגיעה ודחיפה בנשים, אם מותר לנסוע אז בשעות אלו (עד כאן הצגת השאלה).

הנה, מצד נגיעה ודחיפה בנשים, אין שום איסור, משום שאין זה דרך תאווה וחיבה. כל איסור נגיעה בעריות הוא - אף להרמב"ם, שסובר שהוא מן התורה - דווקא דרך תאווה, כמפורש בדבריו, ומשמע שבלא דרך תאווה אין אף איסור דרבנן, שהרי לא הזכיר איסור כזה... להלכה, בנשים אחרות, אף באשת איש, נידות ונכריות, אין איסור שלא בדרך תאווה לכל הדעות, ולכן לא שייך לחוש מלנסוע ב''סאבוויי'' בשעת הליכה לעבודה, אף שלא יכול להיזהר מנגיעה ודחיפה בנשים. שהנגיעה בלא מתכוון, מחמת שאי אפשר לו להיזהר, אין זה דרך תאווה וחיבה. כמו כן אין איסור מטעם זה גם לשבת אצל אשה, כשאין מקום אחר.

אם יודע שיבוא לידי הרהור, יש לו למנוע מלנסוע אז, אם אין נחוץ לו. ואם מוכרח להגיע לעבודתו, יתחזק להסיח דעתו ולהרהר בדברי תורה, כעצת הרמב"ם - אם יבוא לו הרהור, יסיע לבו מדברי הבאי לדברי תורה, שהיא ''אילת אהבים ויעלת חן'' (משלי, ה, יט).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 04:06 לינק ישיר 

כדי לתת רקע להבאת הדברים באשכול זה. מדובר בזקנה עבשה, בת 83,  גרושה פעמים בעברה, המחזיקה דוקטורט במשפטים, שעשתה עליה לארץ הקודש, במטרה למסור נשמתה ,ולבוא למנוחות פה. (כמנהג יהודי הגולה). זאת  האישה שהגשה התביעה על אפליה, כנגד חברת התעופה הציונית ("אל-על").

הרקע חשוב כדי להבין את התהייה  המתעוררת האם איסור הסתכלות בנשים שאסורות על הגבר-עריות- שנעשית על מנת ליהנות מיופיין או למטרת גירוי מיני, (איסור להרהורי עבירה) שייך במקרה דנן. עלנו לזכור דברי חכמים  

ש"אין יצר הרע שולט, אלא במי שעיניו רואות" - כלומר שהגירוי קונקרטי לאותה אישה שהגבר רואה בלבד, ואיננו מושלך על ידי הגבר מאישה לאישה, אולי יתכבד בבא זוטא, או מי ממכובדי הפורום להרחיב מעט בסוגיה, למען ביאור הדברים.

"אֵל מוֹצִיאָם מִמִּצְרָיִם … כִּי לֹא נַחַש ׁ בְּיַעֲקֹב וְלֹא קֶסֶם בְּיִשְׂרָאֵל כָּעֵת יֵאָמֵר לְיַעֲקֹב וּלְיִשְׂרָאֵל מַה פָּעַל אֵל " (במדבר, כג; 22-23)
<*><*><*><*>

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 04:42 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

לכן בסטאמר הקפידו שרק גברת נחמיה ווברמן תטפל בנערות צעירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 07:14 לינק ישיר 

בונדמן כתב:

וכמובן שהגר"מ פיינשטיין זצ"ל לא הכיר את השו"ע וחבל שלא קמו בזמנו כמה ניקים מסאטמר שיאירו את עיניו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 09:26 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אתה שוכח שמדובר כאן בסוטה מסוכן 

אין לי ספק שאתה סוטה ולכן אתה מדביק את השם הזה לכל מי שמתווכח איתך באשכולות

שקרן שכמוך !!
שוב פעם הניק הסוטה *איש חשוב* משקר כאן במצח נחושה בלי למצמץ !

היחיד כאן שאני ועוד עשרות ניקים אחרים טוענים עליו שהוא סוטה זה *אישחשוב* 

לא כיניתי כך אף ניק אחר מלבדיך, גם ניקים שאני חולק עליהם, אפשר לבדוק זאת בקלות בהודעות הקודמות שלי

אין שוב צורך לחזור אחורה שנה או שנתיים לפשפש בהיסטורית הכתיבה שלך בפורום, כדי להבחין בסטיות שלך
כל מה שצריך כדי להיווכח בכך הוא לקרוא את האשכול הנוכחי !

שימו לב לתחילת האשכול שבו הבאתי את הידיעה החדשותית שמהיום ואילך אל על לא תאפשר יותר את המחזות שידועים לכל הטסים ובגללם הטיסה היתה מתעכבת שעה ארוכה 
הכינוי סוטים לא הוזכר כאן ולו ברמז קל !
יותר מכך, כתבתי מפורשות שזו זכותם המלאה לא לשבת ליד מי שהם לא מוצאים לנכון
ובלבד שלא יעכבו את הטיסה למאות הנוסעים האחרים 

רובם ככולם של הניקים כאן הגיבו עניינית לנושא האשכול 

חוץ מהניק הידוע בפורום *אישחשוב* ששוב פעם היה צריך למרוח כאן את הסטיות שלו שמשום הרחק מן הכיעור והדומה לו לא נחזור עליהם 
אתם יכולים לגלל למעלה ותבחינו בעצמכם 

*אישחשוב*
אתה אדם מכוער
אתה אדם סוטה
אתה אדם שתומך באלימות פיזית ואלימות מילולית פעם אחר פעם בתגובתיך כאן 

אם אני וניקים רבים מזדעזעים וחשים גועל נפש מצורת כתיבתך כאן פעם אחר פעם אין לך לבוא בתלונות אלא על עצמך בלבד!!

ועוד משהו לסיום 
*אישחשוב* רגיל להתבכיין כאן כמו תינוק על ניק אחר שלטענתו רודף אחר ונכנס להגיב אחריו כמו שיש לו איזו שהיא בעלות על האשכולות בפורום והוא "לא מסכים" שיכתוב בהם את תגובתו 
על זה נאמר "קשוט עצמך תחילה"
לפני שאתה מעיר לאחרים תדאג בבקשה להעיר לעצמך על כך 

הנה צילום מסך מהימים האחרונים בלבד ובהם אפשר להיווכח ש*אישחשוב* רודף אחרי לכל אשכול שאני פותח ומטנף אותו במילותיו הסוטות והאלימות

במיוחד אחרי שהוא נהג לשלוח לי הודעות ולהטריד אותי ועוד ניקים רבים כאן באישי 
ואחרי שהודעתי לו שחסמתי אותו מלשלוח לי הודעות אישיות הוא נהיה מתוסכל מכך והגביר את התגובות המטונפות שלו באשכולות כאן 

קישטה מכאן,לכולם כאן ירווח אם תניח לנו אחת ולתמיד 

תמצא לך מקום אחר לכתוב את סטיות המין שלך 

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 25/06/2017 09:34:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 10:10 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

מבלבל את המח - על סמך מה הנתון המקושקש הזה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2017 10:13 לינק ישיר 

הנתון המקושקש הזה הוא בגלל המוח הסטייתי שלו
וכמו שכתוב "אין אדם רואה אלא מנגעי עצמו "
הסוטה *איש חשוב* חושב שכולם סוטי מין כמוהו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסוף למחזות המבישים בטיסות אל על
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.