בית פורומים בחדרי חרדים

מעשה בשוכרת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/1/2018 01:43 לינק ישיר 

ליידוסית כתבה:

לא קניןת במכולת ולא בסופר.
אסור לגנוב ואסור לשקר.
גם מביטוח לאומי וגם בארנונה.

אבל. אם אישה נשואה גנבה והמוצרים לא נמצאים . מי חייב לשלם? היא? הרי מהתורה כלום לא שלה. הכל של הבעל. והתביעה צריכה להיות ממנו. תקן אותי אם אני טועה.

ואם אישה גנבה ולא החזירו את הגניבות. ואחרי הגניבה היא התגרשה. אפשר להפיל עליה חוב שבעלה היה חייב לשלם מכוח זיכיון ממון שיש לו בעיקבות הנישואין?

נשלח מהאנדרואיד שלי

פלפול הלכתי של הבל.
לעבד אכן אין רשות קנינית מהתורה.
אבל אשה??? מה זה - תורה חדשה???
יש לה רשות קנינית בדיוק כמו של הבעל. דברים מסויימים ("מעשי ידיה") תקנו חז"ל שהבעל מקבל ממנה מסיבות שונות. בעיקר למוטיבציה בשל התחייבויותיו הממוניות כלפיה.
אבל נכסים של האשה - הם שלה.
ניסיון להציג את האשה כעבד הוא סתם ליצנות של כאלו שמנסים לנגח את הדת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2018 17:13 לינק ישיר 

דבריחכמים כתב:
אבל. אם אישה נשואה גנבה והמוצרים לא נמצאים . מי חייב לשלם? היא? הרי מהתורה כלום לא שלה. הכל של הבעל. והתביעה צריכה להיות ממנו. תקן אותי אם אני טועה.

דרך מענינת להתווכח 
כותבים מה שבא לראש, ובסוף מקנחים ב "ותקן אותי אם אני טועה"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2018 20:39 לינק ישיר 

דבריחכמים כתב:

ליידוסית כתב:
לא קניןת במכולת ולא בסופר.
אסור לגנוב ואסור לשקר.
גם מביטוח לאומי וגם בארנונה.

ואם אישה גנבה ולא החזירו את הגניבות. ואחרי הגניבה היא התגרשה. אפשר להפיל עליה חוב שבעלה היה חייב לשלם מכוח זיכיון ממון שיש לו בעיקבות הנישואין?

נשלח מהאנדרואיד שלי

פשוט הבלים, שוב אני מבין למה אסור לאשה ללמוד תורה. 
אם הבעל אינו גר בדירה ואומר באופן ברור שאינו משלם, אסור לאשה לגור בה ללא תשלום,
וזה גזל גמור. 
אם התביעה שיש לה על בעלה, היא צריכה לסדר בנפרד, ללא קשר לבעל הדירה.

הבעל הרי חתם על
שטר השכירות,
ואשתו וילדיו שיחיו
גרים שמה,
אז מה יעזור
אם הוא
יצהיר שהוא לא משלם ?
החתימה שלו מחייבת !

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2018 00:15 לינק ישיר 

רציף כתב:

הבעל הרי חתם על
שטר השכירות,
ואשתו וילדיו שיחיו
גרים שמה,
אז מה יעזור
אם הוא
יצהיר שהוא לא משלם ?
החתימה שלו מחייבת !

ישנו סעיף בכל חוזה שכירות מצוי, שמרגע שהשוכר מפסיק לשלם שכר דירה, זאת הפרה יסודית של החוזה וממילא החוזה מתבטל
ברגע שאין חוזה שכירות, גם הוא וגם אשתו אינם יכולים להישאר רגע אחד בדירה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/1/2018 13:44 לינק ישיר 

איך זה קורה שבית דין משתף פעולה עם גנבת שלא משלמת שכירות ומתחמקת מלהגיע לבית דין ?
למה המשכיר לא קיבל מייד היתר לפנות לבית משפט ?
אם יש גנב בבית וכי צריך אישור מבית דין לפנות לבית משפט ?
זה בדיוק אותו דבר.
קטנים ונשים שהזיקו פגיעתן רעה שפטורה מלשלם כל זמן שהיא נשואה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2018 18:35 לינק ישיר 

לא הצלחתי להבין למה בעלה לא בסיפור...

הוא אמור לשלם מדור נראה לי

בכל מצב יש לא מעט גנבים בדורנו והחוק לגמרי לצידם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2018 19:24 לינק ישיר 

אופטימיסת כתב:
איך זה קורה שבית דין משתף פעולה עם גנבת שלא משלמת שכירות ומתחמקת מלהגיע לבית דין ?
זה בדיוק אותו דבר.

בית הדין פסק שהיא חייבת לשלם
אני מעריך שהם מסתמכים על הפיסקה "נתגרשה האשה חייבת לשלם" מכיון שבסיפור הזה יש לה נכסים משלה
במקרה דנן האשה מרויחה 7000 בחודש, וכמובן לא שולחת שקל לבעלה הפרוד , יש לה אם כן נכסים
ואם תימצי להתחכם ולומר שמשכורתה שייכת לבעלה הפרוד, ישמח בעלה לקחת לה את 7000 השקלים שהיא מרויחה מידי חודש ולשלם את דמי השכירות.. כך שממה נפשך עשוים דמי השכירות להתנכות ממשכורתה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/1/2018 23:19 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

אופטימיסת כתב:
זה בדיוק אותו דבר.

בית הדין פסק שהיא חייבת לשלם
אני מעריך שהם מסתמכים על הפיסקה "נתגרשה האשה חייבת לשלם" מכיון שבסיפור הזה יש לה נכסים משלה
במקרה דנן האשה מרויחה 7000 בחודש, וכמובן לא שולחת שקל לבעלה הפרוד , יש לה אם כן נכסים
ואם תימצי להתחכם ולומר שמשכורתה שייכת לבעלה הפרוד, ישמח בעלה לקחת לה את 7000 השקלים שהיא מרויחה מידי חודש ולשלם את דמי השכירות.. כך שממה נפשך עשוים דמי השכירות להתנכות ממשכורתה

אז הבנתי שהיא לא משלמת
בינתיים
דמי שכירות
היות ויש לה תביעה מהעבר
והיא רוצה לדון על זה קודם ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2018 01:23 לינק ישיר 

התייחסתי לזה בתחילת האשכול

איש_חשוב כתב:

בית הדין פסק ש"סברה וקבלה" בידעה שתיקונים היא לא תקבל, מהסיבה הפשוטה שבעלי הדירה לא חשבו לתקן לה תיקונים בעוד היא "גרה בחינם".. והיא הרי כידוע סברה וקבלה שכן המשיכה לגור בכוח

בית הדין כבר פסק את פסוקו, וקבע שהיא צריכה לשלם דמי שכירות מלאים, לפי המושג ההלכתי "סבר וקיבל" דהיינו, ידעה האשה שאין היא מקבלת תיקונים בדירה, והמשיכה לגור בה על מנת כן.
יש פסק דין, ויש פסק בית משפט, עכשיו מתנהל משחק מחבואים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2018 18:45 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

התייחסתי לזה בתחילת האשכול

איש_חשוב כתב:

בית הדין פסק ש"סברה וקבלה" בידעה שתיקונים היא לא תקבל, מהסיבה הפשוטה שבעלי הדירה לא חשבו לתקן לה תיקונים בעוד היא "גרה בחינם".. והיא הרי כידוע סברה וקבלה שכן המשיכה לגור בכוח

בית הדין כבר פסק את פסוקו, וקבע שהיא צריכה לשלם דמי שכירות מלאים, לפי המושג ההלכתי "סבר וקיבל" דהיינו, ידעה האשה שאין היא מקבלת תיקונים בדירה, והמשיכה לגור בה על מנת כן.
יש פסק דין, ויש פסק בית משפט, עכשיו מתנהל משחק מחבואים.

מה קורה עכשיו ?

היא נמצאת בדירה ?

אי אפשר להעיף אותה
הרי יש צו של בית משפט ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/1/2018 19:55 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:
איש_חשוב כתב:
מעשה בשוכרת

הסיפור שאציג, קרה גם קורה, ועדיין לא הסתיים
ולמרבה הצער קורה בהרבה וריאציות בהרבה בתים בארץ, מלחמות שקטות שהציבור לא מודע להם
אזהר שלא להביא שום פרט מזהה, כי מטרתי באשכול אינה להשמיץ את האדם נושא הסיפור, אלא להזהיר אחרים לבל יפלו לבור העמוק הנקרא "שוכר מוגן"

הסיפור נודע לי אתמול במקרה על ידי חבר, ידעתי שיש סיפורי שוכרים שחיים בדירות של אחרים בלי לשלם ושהמדינה מגינה עליהם בחוק הגנת ה(גנב)דייר, אבל לעומק של רפש וגזילה כזאת עוד לא הגענו

ובכן, הסיפור מתחיל כאשר לפני 6 שנים הגיעו משפחת דיירים לגור בדירה בשכירות, הסכום שולם כמה שנים מידי חודש בחדשו כמו שעון, וכדרכם של שוכרים מידי פעם הציג השוכר דברים הטעונים תיקון כדי לקזז אותם מדמי השכירות, ואלו אכן קוזזו.

לפני שנה וחצי, למרבה הצער, הפכו זוג השוכרים להיות פרודים, כאשר האב פרש את כנפיו ופרח מהבית, האשה נשארה עם כמה בנים בוגרים, והיא, את תשלומי השכירות אינה משלמת, שהבעל ישלם..
הבעל מצידו מכריז "רבויתי אינני גר כאן ואני לא מתכוון לשלם".
האשה נדרשה לשלם או לצאת, תחילה בפה רך וסופו בפרך, אבל בידעה כי חוק הגנת הדייר יאפשר לה הרבה דברים, היא נשארה בדירה ולא שילמה.
המשכירים ביקשו לפנות לבית המשפט, אך האשה השוכרת הקדימה אותם בחכמתה כי רבה (חכמת נשים בנתה ביתה.. והרסה בתים אחרים) הלכה לבית דין כדי להתדיין שם.
בית הדין כרגיל עצר הליכים משפטיים, כי צריך לדון קודם כל בבית דין, והאשה "פספסה" דיונים פה ושם, משכה ענינים, הביאה טענות ומענות, ואחרי עוד כמה חודשי שכירות ללא תשלומי שכירות נוספים, פסק בית הדין את פסוקו, עליה לצאת מהדירה ואם לא תצא יפנו לבית המשפט
וגלגלי השינים של בית המשפט גם הם טוחנים לאט, מה בוער, פה היא "חלתה" עם "אישור רופא", פספסה דיונים, קיצור, בסופו של דבר היא גרה שנה וחצי בלי לשלם שקל על השכירות, 80 אלף שקל גזולים, (לא סתם גזולים, למשכיר אין דירה משלו והוא שוכר דירה במקום אחר כמו שרבים עושים - שוכרים ומשכירים) וסוף דבר, פסק בית משפט הוציא אותה מהדירה.

נו, יצאה סוף סוף, ומה עם התשלום שואלים אתם? הוצאה לפועל יש לפי פסק בית המשפט, אבל לאשה אין כתובת..
הזהר הוזהרו כל בני משפחתה, כדי שהגזל יהיה מושלם, לבל יפרסמו את כתבתה החדשה.
ובאין כתובת, אין להוצאה לפועל לאן לפנות, למרבה המוזרות, מדינת ישראל חסרת אונים ואינה יודעת לעזור לגבות כספי חייבים במקרה זה.

לטלפונים היא עונה, "לא תיקנתם עבורי תיקונים הנדרשים בבית, נאלצתי לתקנם בעצמי, הלכך רוצה אני לשלם רק שני שלישים מסכום השכירות (בית הדין פסק ש"סברה וקבלה" בידעה שתיקונים היא לא תקבל, מהסיבה הפשוטה שבעלי הדירה לא חשבו לתקן לה תיקונים בעוד היא "גרה בחינם".. והיא הרי כידוע סברה וקבלה שכן המשיכה לגור בכוח)
אך בעלי הדירה משיקולים חכמים אמרו לה, בבקשה שלמי את שני שלישי השכירות.
ומשזו קיבלה אצבע, ביקשה את כל היד, היא דורשת שהסכום המופחת יכול על כל ששת השנים... כי לא תקנו תיקונים בדירה כדבעי כל הזמן. (בעלה מעיד שתיקונים כן קוזזו לו משכירות) ולפי חשבונה, חייבים לה כסף, שכן בחישוב כל ששת השנים על סכום שכירות מופחת, מגיע להם עודף

לתשומת לב, לא מדובר באשה שאינה שפויה, מדובר באשה מן השורה, עובדת במקומות ציבוריים ומרויחה, אולי גם משכילה (..) 

מסקנות נדרשות קחו אתם
אבל אחת אוכל לתת, הבנתי מדברי המשכיר, שבדיעבד הבין, כי לפי החוק, הדייר מקבל הגנה אם הוא גר חודש שלם אחרי פקיעת החוזה
דהיינו: אם השוכר שלכם לא שילם שכירות, והחוזה פקע בגלל אי תשלום של כמה חודשים, עליכם לפנותו מיידית עם פקיעת החוזה בתוך 30 יום, כי אחרי 30 יום לפי החוק יש לו הגנה ואי אפשר לפנותו ללא משפט

דבר איתי באישי אני ידאג להביא לה את המכתב + אישור מסירה

נשלח מהאנדרואיד שלי

הסתדרת???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2018 04:19 לינק ישיר 

עובדתי כתב:

הסתדרת???

עלי לברר את פרטיה של השוכרת, למרות שאני לא מאמין שימצאו אותה כך, היא לא פותחת חשבון בעיריה ולא בשום בנק, לא מעבירה על שמה חשבונות חשמל מים גז טלפון, 70 אלף ש"ח בהחלט סכום ששוה לברוח ככה..
וכל משפחתה עוצרת נשימה, ולא מגלים שום פרט, התגייסות מלאה בשביל גנבת בזויה, גנבת הם מבחינת החוק והן מבחינת בית דין. 
וזה מה שהכי מפליא, שכל משפחתה ה"נכבדת" (לשיטתה של ליידוסית) מתגייסת "לעזור לבן משפחה" לגנוב.

אבל.. כמה זמן אפשר להתחבא? וכמה זמן שווה להתחבא? והאם מפני הקב"ה ניתן להתחבא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/1/2018 10:31 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

עובדתי כתב:

הסתדרת???

עלי לברר את פרטיה של השוכרת, למרות שאני לא מאמין שימצאו אותה כך, היא לא פותחת חשבון בעיריה ולא בשום בנק, לא מעבירה על שמה חשבונות חשמל מים גז טלפון, 70 אלף ש"ח בהחלט סכום ששוה לברוח ככה..
וכל משפחתה עוצרת נשימה, ולא מגלים שום פרט, התגייסות מלאה בשביל גנבת בזויה, גנבת הם מבחינת החוק והן מבחינת בית דין. 
וזה מה שהכי מפליא, שכל משפחתה ה"נכבדת" (לשיטתה של ליידוסית) מתגייסת "לעזור לבן משפחה" לגנוב.

אבל.. כמה זמן אפשר להתחבא? וכמה זמן שווה להתחבא? והאם מפני הקב"ה ניתן להתחבא?

פנית למשטרה
כדי למצוא אותה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2018 01:37 לינק ישיר 

אתמול נודע לי שיש המשך לא נעים..
וכבר אמרי אינשי - אף פעם אל תאמר שלא יכול להיות גרוע יותר..

חשבונות מים גז וחשמל מחולקים בירושלים בימים אלו, כידוע לכל מי שגר בירושלים, ו... יפה ניחשתם, הגברת לא שילמה חשבונות אחורה, עד כמה שהיד משגת, ופירוש "היד משגת" - כמה שאפשר לא לשלם אחורה מבלי שינתקו לך
חברת חשמל נותנת 4 חודשים, חברת הגז חצי שנה, הגברת נהגה כמנהג אנשים מסוגה, לשלם תמיד חשבון רק כשמגיע התראה אחרונה בהחלט ועוד יומיים ינתקו לך.
כעת חשבונות מים גז וחשמל בסך 1700 ש"ח לשלושתם יחד, מאיימים על ניתוק לשוכר הבא שיגור בדירה, הגברת לא מנסה להתנער, שהרי כל חברה מציינת על אלו חודשים היא מחייבת את החוב, והרי ידוע לכל מתי יצאה הגברת מהדירה, אי לכך, היא התחילה שלא לענות לטלפונים כשבפיה איום "תתקשרו זאת הטרדה, אפנה למשטרה, אל תתקשרו אלי יותר"
יודגש, לא מדובר באשה מסכנה או פסיכוטית על כדורים, מדובר באשה רגילה בעלת משפחה, (מזרחית, אם התעקשתם לדעת) עובדת בשתי עבודות מלאות.

הנה השיחה שנוהלה עם חברת הגיחון:
המשכיר: "החוב נותר על ידי השוכרת, היא השתמשה במים, למה להעניש את בעל הדירה ולנתק על חוב שאחרים עשו, אני אשלם את כל המים שישתמשו בו מעכשיו"
חברת הגיחון: "החשבון רשום על שם בעל הדירה ולכן גם החוב על שמו והוא יצטרך לשלם אותו
המשכיר "תנתקו לה בביתה החדש, בידכם לאיים עליה בניתוק המים אם לא תשלם את חובה, ואז היא תשלם את החוב"
חברת הגיחון "מצטערים החוב על שם בעל הדירה, אין מה לעשות"

המשכיר ייאלץ כמובן לשלם מכיסו, אחרת איך הוא ישכיר לאחרים דירה בלי חשמל מים וגז. והגברת שנהנתה מחשמל מים וגז על חשבונו, תמשיך להסתתר.

רציף, המשטרה לא משחררת מידע לכל פונה, והוצאה לפועל אינה פונה מעצמה למשטרה כדי לדעת איפה גר החייב, הוצאה לפועל עובד כך, שאתה צריך לספק לה את המידע, ואז היא מגיעה אל הכתובת שהבאת
הסיפור לא קרה איתי אלא עם חבר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2018 08:25 לינק ישיר 

לא צריך למצוא אותה בפועל כדי לעקל לה את חשבון הבנק. הרבה דרכים למקום. ואם החבר שלך מסכים לשלם, אוכל להפנות אותך למי שיתן יד לעזור. גם בשביל הפסק הראשוני, וגם לחובות הנוספים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מעשה בשוכרת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.