בית פורומים בחדרי חרדים

רבן של ישראל זיע"א בצוואת קדשו: "אין להשתתף בבחירות לכנסת בעתיד, עד ביאת משי"צ"!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/4/2019 07:18 לינק ישיר 

שבוע הבא יהיה האות הזה

רבבות בני היהדות הנאמנה מכל העדות והחוגים ידירו רגליהם מהקלפיות ולא יתנו קולם למפירי תורה ולמקעקעי חומתיה, ויכריזו קבל עולם ומלואו שנציגים אלו אין להם סמכות להתפשר על  זאת התורה שלא תהא מוחלפת

עיני כל העם ראו את פירות הבאושים שצמחו בערוגות הקואליציה האחרונה, בה היו השותפים המרכזיים נציגי המפלגות החרדיות, שהם אלו שאחראים ישירות לכל הגזירות וחוקי האון והשמד 

לא עוד !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 07:38 לינק ישיר 

חבל שלא מחלקים פרסים בתחרות על ההודעה הקלישאתית/נבובה/תלושה מהמציאות/מלאה בססמאות ריקות, ביותר, היית יכול לקבל את הפרס על ההודעה האחרונה, מלבד מה שאת ה מקבל ,לכאורה ..., ממפעיליך . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 07:43 לינק ישיר 

ערלכער_ייד כתב:

ביודעי ומכירי קאמינא

כתב העדות הזאת נכתבה מיידית לאחר מעשה, והיה ידוע לכל בני הבית, ודברי מרן זצוק"ל נאמרו במעמד שלשתן על דעת כן שיפורסמו בשער בת רבים בבוא העת

גם בימיו האחרונים הביע דעתו הנחושה בענין זה

בבוא העת נקרא בשפתינו הרוצה לשקר ירחיק עדותו והמבין יבין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 08:23 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
ערלכער_ייד כתב:

ביודעי ומכירי קאמינא

כתב העדות הזאת נכתבה מיידית לאחר מעשה, והיה ידוע לכל בני הבית, ודברי מרן זצוק"ל נאמרו במעמד שלשתן על דעת כן שיפורסמו בשער בת רבים בבוא העת

נשלח מהאנדרואיד שלי

גדולי ישראל אישרו וחזרו וקיימו את השטר עדות הזו, וכל בני ביתו יודעים את האמת שכן היתה דעתו הברורה והבהירה, וכיום עיני כל ישראל רואים עד כמה צדק בדבריו, כאשר מי לא ראה את ההתדרדרות המזעזעת של הח"כים במהלך השנים האחרונות, עד כדי נטילת חלק בתכניות השמד בחוקי גיוס בנים ובנות ובתקנות החינוך ובתכניות האקדמיה והשילוב בתרבות הקלוקלת רח"ל

ובבחירות הבאות רבבות עמך בית ישראל ישימו קץ לאמונה העיוורת בח"כים סוררים אלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 08:28 לינק ישיר 

איפה  השגת  סמי הזיה עוד לפני הלגליזציה ?  ... בשביל להקפיץ אשכול שמלא בשקרים בוטים, עם שקרים בוטים נוספים , בהנחה שמישהו יקח את זה רציני, צריך להיות תחת השפעת חומר הזיה רציני.
כל שתי מילים שלך זה שקר בפני עצמו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 13:06 לינק ישיר 
yeshivish

ערלכער_ייד כתב:
ערלכער_ייד כתב:

ביודעי ומכירי קאמינא

נשלח מהאנדרואיד שלי

גדולי ישראל אישרו וחזרו וקיימו את השטר עדות הזו, וכל בני ביתו יודעים את האמת שכן היתה דעתו הברורה והבהירה, וכיום עיני כל ישראל רואים עד כמה צדק בדבריו, כאשר מי לא ראה את ההתדרדרות המזעזעת של הח"כים במהלך השנים האחרונות, עד כדי נטילת חלק בתכניות השמד בחוקי גיוס בנים ובנות ובתקנות החינוך ובתכניות האקדמיה והשילוב בתרבות הקלוקלת רח"ל

ובבחירות הבאות רבבות עמך בית ישראל ישימו קץ לאמונה העיוורת בח"כים סוררים אלו

גדולי ישראל??
יש מושג כזה?

על פי ה"צוואה" הנ"ל, הרב קובע (ברוה"ק? נבואה?) שלא יהיו יותר משלחים טובים ולא שליחים טובים, מה שאומר שאחריו לא יהיו יותר רבנים שניתן לסמוך על דעתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 13:08 לינק ישיר 

על כל פנים הנחתום כבר הבין את הרמז והולך להצביע למזרוחניקים, על פי עדות עצמו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 14:49 לינק ישיר 

אין הנחתום מעיד על סיעתו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 15:47 לינק ישיר 

ואם המשיח יגיע יהיה מותר להצביע?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 17:49 לינק ישיר 

hhaavv כתב:

על כל פנים הנחתום כבר הבין את הרמז והולך להצביע למזרוחניקים, על פי עדות עצמו...

אני לא ממש עצניק וכתבתי כבר מספר פעמים כאן שמעולם לא השתתפתי בהפגנות אני לא מנוי להפלס וילדיי לא מתחנכים במוסדות הפלג,כן למדתי אצל הגר"ש אוירבך ומאד מאד מפריע לי שמזלזלים בו גם אם זה אנשים עם זקן ארוך שנחשבים כן אני חושב שמותר להם ואפילו חובה עליהם להביע את דעתם וזעקתם ושיש צדק מסויים בטענותיהם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 18:10 לינק ישיר 

המזלזלים בו, ולא איכפת להם, זה בוטים אלו  שכותבים דברי שטות בשמו . 
ואתה אגב נחתום, מצדיק כל גחמה פוליטית של הנושאים את שמו, שגם הם מזלזלים בו במעשיהם .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 18:11 לינק ישיר 

עד מתי? עד מתי ישפריצו הפלג' טינופת וינטפו את זכרו של הגר"ש אוירבאך זצ"ל? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 18:52 לינק ישיר 

שוקולד_תות כתבה:

ואתה אגב נחתום, מצדיק כל גחמה פוליטית של הנושאים את שמו, שגם הם מזלזלים בו במעשיהם .

אפשר לומר על הגר"ש הרבה דברים אבל מודעות עצמית גבוהה וראייה חודרת של המציאות (להבנתו,כמובן שגדו"י אחרים יכולים לחלוק עליה) הייתה לו והמאבק שלו בגזירת הגיוס נעשה תוך מודעות לצורה שלה ולמחירים שהוא משלם בעקבותיה ולומר שהוא מסר את נפשו בגלל זה, זה לא רק לתפארת המליצה, גם המאבק לחינוך טהור בלי השפעות חיצוניות היה בנפשו.
הדבר היחיד שאולי היה שונה אצלו מאצל ממשיכי דרכו הוא ההבנה והקבלה שלא כולם חושבים כמותו אבל זה לא משנה כלום והמאבקים מתנהלים בדיוק בדרך ובצורה שהתווה אותם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/4/2019 20:00 לינק ישיר 

נחתום כתב:
שוקולד_תות כתבה:

אפשר לומר על הגר"ש הרבה דברים אבל מודעות עצמית גבוהה וראייה חודרת של המציאות (להבנתו,כמובן שגדו"י אחרים יכולים לחלוק עליה) הייתה לו והמאבק שלו בגזירת הגיוס נעשה תוך מודעות לצורה שלה ולמחירים שהוא משלם בעקבותיה ולומר שהוא מסר את נפשו בגלל זה, זה לא רק לתפארת המליצה, גם המאבק לחינוך טהור בלי השפעות חיצוניות היה בנפשו.
הדבר היחיד שאולי היה שונה אצלו מאצל ממשיכי דרכו הוא ההבנה והקבלה שלא כולם חושבים כמותו אבל זה לא משנה כלום והמאבקים מתנהלים בדיוק בדרך ובצורה שהתווה אותם.

נשלח מהאנדרואיד שלי

בדיוק הפוך!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2019 03:48 לינק ישיר 

לא מה שהוא אמר, אלא מה שעושים בשמו, דעתו ידועה ולא התקבלה אצל רוב הציבור, אבל לא זה העניין, אלא מעשי העוול והבזיונות שנעשים כביכול בגלל דעתו , כגון האלימות .  ברור שהוא מעולם לא ראה סרטונים איך בדיוק נראות ההפגנות האלימות, ולא שמע את ההטרדות הטלפוניות שעשו חסידיו בשמו. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > רבן של ישראל זיע"א בצוואת קדשו: "אין להשתתף בבחירות לכנסת בעתיד, עד ביאת משי"צ"!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 6 7 8 לדף הבא סך הכל 8 דפים.