בית פורומים בחדרי חרדים

האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/11/2018 13:45 לינק ישיר 

מוקוטובסקי כתב:
א. )

ג.
הכי טוב לדגל לרוץ יחד עם ש"ס
(ואגו"י עם אלי ישי והפלג)

תוקן על ידי עמ_קנית ב- 01/11/2018 11:24:28

אם אגו"י ודגל ירוצו בנפרד יש אולי סיכוי שחב"ד יצטרפו אליהם ויביאו מנדטים כמו בתשמ"ט. אך אם ירוצו עם הפלג - אין לכך שום סיכוי

תוקן על ידי מוקוטובסקי ב- 01/11/2018 13:39:33

היום זה לא תשמט אי אפשר לעשות מה שעשו אז גם מצד החוק וגם אין את התמימות של אז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:49 לינק ישיר 

דברוני כתב:
[quote]א.
עולות כאן טענות שירושלים לא משקפת את הארצי,
אז למה היה צריך לבדוק את זה בירושלים? למה בבחירות הקודמות היה 3 - 5 ?
למה לא נתנו את היחסים האלו מלכתחילה?למה?הרי בבית שמש טענתם בעבר שאתם הרוב, רצתם לבד והתברר שזה לא נכון, הבעיה בגישה שלך ושל עוד רבים בפורום היא הגישה הקטנונית, 30 שנה של עיסוק בגודל, ועדיין לא נמאס לכם, במקום עיסוק במהות,, 

עכ"פ לפחות אתמול היה פה אחד שהודה שבתשמ"ט לא הייתם רוב ואפילו עכשיו אתם לא רוב אלא מקסימום 50 50, השאלה העולה היא מה שאני טוען זמן רב, למה לרסק  ולפרום את הציבור החרדי, ולא לחכות עד שבאמת תהיו הרוב?
למה להמר על הציבור החרדי על כל הקופה? למה ליצור שנים של סחיטות קטטות ומשקעים?

לדעתי הדבר הטוב ביותר היא הפרדות לעולמים כמו עם ש"ס, אי אפשר לחיות עם נחש  בכפיפה אחת, נמאס לשמוע  מהמרמור שלכם מהאכלו לי שתו לי, שלום ולא להתראות!!!!!

אני גם כן חושב שלטובת שני הצדדים צריך להיפרד. וזה מה שכתבתי בשבח המחלוקת שהיא בעצם מאחדת. שכל אחד מכיר את מקומו אזי יש פחות מרמור וטענות, אבל שיש אחדות מדומה כל הזמן יש מתיחויות כאלו ואחרות מצד מי שמרגיש מנוצל.

לכן, בבקשה ממך, אם תוכל לדבר עם ליצמן שיסיר את התנגדותו לאחוז חסימה נמוך, כך לא דגל ולא אגו"י ירגישו מפוחדות מהליכה נפרדת ושלום על ישראל. מה דעתך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:50 לינק ישיר 

עוד לא קלטתם שבארצי הולכים ביחד משום פחד ולא מתוך חיבור של יהודים חרדים ,שהם  בעצם שונאים? והפחד תמשיך להתקיים כך שאין סיכוי לריצה נפרדת!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 13:50 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:
מתברר שדווקא חב"ד מחרימים עדה קדושה, לא יאומן! 

לבקש מחב"דניקים להצביע לנתי גרוסמן זה כמו לבקש מתושבי ההתנחלויות להצביע בעד הרשימה המשותפת או מרץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 14:04 לינק ישיר 
לידיעתך הרב שך נפטר וגם הרבי מחבד אינו נוכח כך שזה כבר לא אקטואלי

מוקוטובסקי כתב:
א. )

ג.

אם אגו"י ודגל ירוצו בנפרד יש אולי סיכוי שחב"ד יצטרפו אליהם ויביאו מנדטים כמו בתשמ"ט. אך אם ירוצו עם הפלג - אין לכך שום סיכוי

תוקן על ידי מוקוטובסקי ב- 01/11/2018 13:39:33

אפילו האסטרטגים המרושעים של אגודה לא ינסו להעלות את זה מהאוב.
אלא רק ינפנפו עכמו שוטים עם ה" מחלויקעס , מחלויקעס."

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 14:11 לינק ישיר 

סקופער כתב:

דברוני כתב:
[quote]א.
למה לא נתנו את היחסים האלו מלכתחילה?למה?הרי בבית שמש טענתם בעבר שאתם הרוב, רצתם לבד והתברר שזה לא נכון, הבעיה בגישה שלך ושל עוד רבים בפורום היא הגישה הקטנונית, 30 שנה של עיסוק בגודל, ועדיין לא נמאס לכם, במקום עיסוק במהות,, 

עכ"פ לפחות אתמול היה פה אחד שהודה שבתשמ"ט לא הייתם רוב ואפילו עכשיו אתם לא רוב אלא מקסימום 50 50, השאלה העולה היא מה שאני טוען זמן רב, למה לרסק  ולפרום את הציבור החרדי, ולא לחכות עד שבאמת תהיו הרוב?

לדעתי הדבר הטוב ביותר היא הפרדות לעולמים כמו עם ש"ס, אי אפשר לחיות עם נחש  בכפיפה אחת, נמאס לשמוע  מהמרמור שלכם מהאכלו לי שתו לי, שלום ולא להתראות!!!!!

אני גם כן חושב שלטובת שני הצדדים צריך להיפרד. וזה מה שכתבתי בשבח המחלוקת שהיא בעצם מאחדת. שכל אחד מכיר את מקומו אזי יש פחות מרמור וטענות, אבל שיש אחדות מדומה כל הזמן יש מתיחויות כאלו ואחרות מצד מי שמרגיש מנוצל.

לכן, בבקשה ממך, אם תוכל לדבר עם ליצמן שיסיר את התנגדותו לאחוז חסימה נמוך, כך לא דגל ולא אגו"י ירגישו מפוחדות מהליכה נפרדת ושלום על ישראל. מה דעתך?

אגב בבחירות לכנסת הראשונה והשניה הייתה חזית דתית והחזו"א לא רצה להצטרף ורצט במסגרת פאגי עם אליהו מוקטובסקי (כי טוב ספר התודעה) לא עברו את אחוז החסימה שעמד על 0.75 וקיבלו פחות מ3000 קולות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 14:11 לינק ישיר 
לא יאומן אני פשוט מעריץ את אותם שעדיין מנסים לדבר עם אגודה בהיגיון

סקופער כתב:
[quote]א.

עוד לא קלטת שאין פה עם מי לדבר???

עוד לא קלטת שמדובר באנשים שמבינים רק כוח????
ליצמן אפילו פלט את זה פעם שזה לא בדיוק מעניין אותו כמה ליטאים מונים, הוא סויחר וייתן להם כמה שפחות.
אגב 
הבעייה שלו היא שהוא לא השכיל אף פעם שגם במסחר אם אתה לא מכבד את הצד שכנגד ורק סוחט אותו אז בסוף הוא יחכה לך בסיבוב

הליטאים לא רוצים ללכת עם אגודה . נקודה.
והם לא ייתנו את זה כי הם מ-פ-ח-ד-י-ם.
זה הכל.
מקווה שהפעם יהיה לליטאים את העוז והתעצומות להשלים את מהלך ההיפרדות.
אבל משום מה אני סקפטי בעניין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2018 15:24 לינק ישיר 

עמ_קנית כתב:

אי אפשר ללכת עם אלי ישי, כי הוא לא יצטרף בשביל להיות ח"כ פשוט רביעי באגודה.
והפלג, יש להם צוואה מהגר"ש שלא לבחור יותר עד ביאת גו"צ.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האיש והמספרים אברהם ובר: אם דגל התורה תתמודד לכנסת היא תקבל 4 מנדטים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.