בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/11/2018 23:23 לינק ישיר 

כבר היה, לא מצא חן בעיניך למעלה מה שארליך כתב מיד הגבת שבזמן האחרון הוא כבר לא משהו. ועכשיו אתה קובע שהאדמור מסלונים לא אמר ולא יגיד כי אתה יותר טוב מארליך? או כי זו משאלת לב? ומי שמכיר את האדמור מסלונים יודע שהוא לא אוהב להתערב ולא לחתום בסיטונות והוא גם מבין כנראה שאין הבדל בין ליאון לברקוביץ מבחינת החרדים

תוקן על ידי קרשינדו ב- 06/11/2018 21:26:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:23 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:
נוירולוג אתה צודק שאתה לא מקנא במי שצריך להחליט . אבל זה מה שקורה למי שרוצה להיות גדול , ראש ישיבה או אדמור. הם חייבים להחליט. פעם זה לא מוצא חן בעיני הליטאים ופעם זה לא מוצא חן בעיני החסידים. אבל אין ספק שאין לקנא בהם.

זה לא עניין של מוצא חן או לא. זה עניין של אחריות.
אף אחד לא נביא ויודע מראש מה יהיו התוצאות, ולכן צריך לקחת הכל בחשבון.
ברקוביץ בעייתי, ליאון גם לא טלית שכולה תכלת, אני לא רואה תסריט שמישהו מורה במפורש לבחור בברקוביץ'.
כמו שזה נראה כעת (דברים כמובן יכולים להשתנות), ליאון הוא בעל הסיכויים הגדולים יותר, וכשאתה צריך לדאוג לציבור שלך, אתה צריך לקחת בחשבון את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:24 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:
ככה האדמורים כולם אמורים להגיב. ולא לגמגם ולא ללקק. אבל הרי ידוע לחסידים בדיוק איך כל אדמור יגיב. יש תמיד את המתחסדים והאוהבים להיות אחרים מכולם. ויש את אלו שהולכים עם ההיגיון. ליאון (ליברמן) לא יותר טוב מברקוביץ ואם אתם הליטאים לא רציתם אחדות לפני הבחירות הראשונות לא רציתם ראש עיר חרדי אל תבואו אלינו עכשיו בטלפיים הצבועים שלכם בבקשה של אחדות. לכו לכם לדרככם עם ליאון ואנחנו נמשיך לחיות גם בלי ליאון מה שברור לכל הדעות כולל הליטאים שברקוביץ מנצח עם או בלי חלק החסידים המתייפים. גם האדמור מערלוי חושב כך גם האדמור מאמשינוב. בקיצור כל האדמורים הרציניים. ועכשיו רק נחכה מה יגיד האדמור מגור. זאת עדיין תעלומה מסקרנת.

תוקן על ידי קרשינדו ב- 06/11/2018 20:19:40

לא יפה ככה ללעוג לאדמו"רים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:26 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
זה בכלל לא פשוט, ואני לא מקנא במי שצריך לקבל את ההכרעות בנושא
גם אם הליטאים נהגו בנבזות, וגם אם "מגיע להם לחטוף" וכו', זה לא מה שאמור להנחות את מקבלי ההחלטות.
כל האופציות לא קלות ופשוטות. לבחור בברקוביץ זה לא דבר פשוט, גם לנקוט ב"שב ואל תעשה" לא פשוט, וגם להורות על בחירה בליאון.
מזל שאני לא צריך להכריע בעניין.

באמת מזל. אתה או רע מרושע או שקרן פתולוגי או טיפש מופלג. או גם וגם וגם. ממשיך לפמפם בכל אשכול על הליטאים שברוב נבזותם ניצחו בבחירות! ואפילו חבורת פעילים צעירה ונלהבת שלהם שרה שירים טיפשיים! אתה מתעלם מכל טענה הגיונית של ניקים אחרים. תמשיך לבוסס בבוץ שלך. כואב הלב עליך ועל חילול ה' הנורא שאתה גורם כאן.

תודה על המחמאות. כמדומני שחלק מהם כבר חילקת לי בעבר והתעלמתי.
מאחר וטענת שהנך בגיל כפול משלי, אשתדל לשמור על כבודך וככל האפשר שלא להגיב לך.
אם חזרתי על "מחמאות" כאלו פעמיים, זו ראיה טובה לכך שאתה ראוי להן ביושר. אין לי מושג מה כתבתי ולמי. אני רק עושה השתדלות פה ושם להגיב לתגובות הכי מפגרות, כדי שלא תשתמע חלילה שתיקה כהסכמה, על ידי קוראים שאינם משלנו. עלה והצלח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:26 לינק ישיר 

הכבוד הפולני. ימכרו את אמא שלהם בשבילו.
חוץ מאגו לא מענין אותם כלום. הסתקלות צרה ואגואיסטית
תזעירו לי כמה חסידים יש לו? אהה יש בעמנואל אחרת לא היינו יודעים שהם קימים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:29 לינק ישיר 

קואליצית ברקוביץ: יוסי חביליו, התעוררות, מרצ, אגוי.

קואליצית ליאון: דגל, שס, אגוי, קינג.

באמת התלבטות קשה מי יותר גרוע ליהדות בירושלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:32 לינק ישיר 

Honeycooki כתב:
זה בכלל לא פשוט, ואני לא מקנא במי שצריך לקבל את ההכרעות בנושא
גם אם הליטאים נהגו בנבזות, וגם אם "מגיע להם לחטוף" וכו', זה לא מה שאמור להנחות את מקבלי ההחלטות.
כל האופציות לא קלות ופשוטות. לבחור בברקוביץ זה לא דבר פשוט, גם לנקוט ב"שב ואל תעשה" לא פשוט, וגם להורות על בחירה בליאון.
מזל שאני לא צריך להכריע בעניין.

באמת מזל. אתה או רע מרושע או שקרן פתולוגי או טיפש מופלג. או גם וגם וגם. ממשיך לפמפם בכל אשכול על הליטאים שברוב נבזותם ניצחו בבחירות! ואפילו חבורת פעילים צעירה ונלהבת שלהם שרה שירים טיפשיים! אתה מתעלם מכל טענה הגיונית של ניקים אחרים. תמשיך לבוסס בבוץ שלך. כואב הלב עליך ועל חילול ה' הנורא שאתה גורם כאן.

תודה על המחמאות. כמדומני שחלק מהם כבר חילקת לי בעבר והתעלמתי.
מאחר וטענת שהנך בגיל כפול משלי, אשתדל לשמור על כבודך וככל האפשר שלא להגיב לך. אם חזרתי על "מחמאות" כאלו פעמיים, זו ראיה טובה לכך שאתה ראוי להן ביושר. אין לי מושג מה כתבתי ולמי. אני רק עושה השתדלות פה ושם להגיב לתגובות הכי מפגרות, כדי שלא תשתמע חלילה שתיקה כהסכמה, על ידי קוראים שאינם משלנו. עלה והצלח.

תבוא כל יום 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:33 לינק ישיר 

קרדום. אתה אשכנזי? כנראה שלא כי העלית את עמנואל. אבל יש לי בקשה אל תכתוב דברים לא נכונים, סלונים הם לא פולנים. אצל הספרדים כל האשכנזים פולנים. סלונים הם חסידות מליטא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:33 לינק ישיר 

כבר היה
לא הבנתי, אריה ארליך ממציא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:35 לינק ישיר 

חסידות שלא תצביע ליאון תפסיד פעמיים. א. רוב הסיכויים שליאון עולה ולא ברקוביץ. ב. אם ליאון עולה יהיה לחסידויות קשה לקבל כופתאות, שילכו לבקש מברקוביץ... אבל לפחות מבחינה דתית ירושלים תישמר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:37 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:
כבר היה

ארליך נורא פגוע, ומוציא כל כמה שעות הודעה לא חדשותית שמבטאת את התחושות שלו. אז בינתיים הוא מדבר מהבטן ולא מהראש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:37 לינק ישיר 

קרשינדו כתב:

כבר היה, לא מצא חן בעיניך למעלה מה שארליך כתב מיד הגבת שבזמן האחרון הוא כבר לא משהו. ועכשיו אתה קובע שהאדמור מסלונים לא אמר ולא יגיד כי אתה יותר טוב מארליך? או כי זו משאלת לב? ומי שמכיר את האדמור מסלונים יודע שהוא לא אוהב להתערב ולא לחתום בסיטונות והוא גם מבין כנראה שאין הבדל בין ליאון לברקוביץ מבחינת החרדים

תוקן על ידי קרשינדו ב- 06/11/2018 21:26:47

אני פשוט קיבלתי מידע אחר, וכן היו גם פרסומים שסותרים את דברי ארליך (למשל בכתבה בכיכר).

חוץ מזה ארליך בנושא של דייטש ממש הולך כעיוור ונראה שהוא רואה פה שליחות קודש אליו לשיחזור מלחמת תשמט.

מעל הכל אני בניגוד אליכם מעריך את האדמורים שליט"א ומתקשה מאוד לראות אדמו"ר ירא שמים שייתן אצבע להעלאת עופר ברקוביץ לראשות העיר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:44 לינק ישיר 

מנחה_חדשה כתב:
כבר היה

ארליך נורא פגוע, ומוציא כל כמה שעות הודעה לא חדשותית שמבטאת את התחושות שלו. אז בינתיים הוא מדבר מהבטן ולא מהראש

גם בכיכר השבת מופיעים הדברים (למיטב ידיעתי אריה ארליך לא עובד בכיכר השבת)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:47 לינק ישיר 

https://twitter.com/GalilMgmt/status/1059831009598996480

חובה לראות. חסידים לא מסתפקים בנצחון, רוצים השפלה של הליטאים. ככה זה היה נראה אם החסידים היו מנצחים ואף גרוע מכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2018 23:47 לינק ישיר 

אתה חותך את הכתבה בכיכר!!!!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מסלונים הודיע כי לא יתערב ולא יורה לחסידיו להצביע בסיבוב השני
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.