בית פורומים בחדרי חרדים

"האחד בא לגור" ויחריב את טלזסטון מבפנים??

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/12/2018 22:17 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

המועמד של 'נוער בסיכון', זה יצחק רביץ
מי המועמד שלך 'אך טוב וחסד'?

נ.ב. תופעה מעניינת. בבחינת "זה אומר כולה שלי וזה אומר כולה שלי".
זה אומר, רוב הציבור עם רביץ, וזה אומר רוב הציבור נגד רביץ.

אני אגלה לך סוד…
אין לי מועמד ואני אף לא גר במקום, אבל מקורב ללא מעט מהגרים שם, מסיבות עסקיות, ומה שאני שומע, אני מדבר…

ולגבי מיהו ומהו רביץ, לא צריך אותי.. וד"ל..
מניח שאם היו מביאים לשם את פינדרוס למשל, ומבקשים גם את הסכמת התושבים, בלי להצניח אנשים בגלל אינטרסים צדדיים, זה יכל לעבור..
רביץ, לפי מה שאני שמעתי, גם לא היה מקבל הסכמה בשל "המוניטין" שלו…

בכל אופן, אני ממש לא צד בבחירות שם. לא יועץ לאף אחד ולא מקורב לאף מעמד!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2018 22:24 לינק ישיר 

מה שאתה אומר אולי מחזק את טענתו של 'נוער בסיכון'
הוא טוען שהוא מכיר את הלך הרוח שם בקרב הציבור ובקרב האברכים
המידע שלך מגיע מקשריך עם "גורמים עסקיים", שלטענת נוער בסיכון יש להם אינטרסים

לגבי מיהו ומהו רביץ וד"ל, אין לי כך מושג למה כוונתך, אך גדולי ישראל שמריצים אותו אינם יודעים מיהו ומהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2018 22:58 לינק ישיר 

נוירולוג כתב:

לגבי מיהו ומהו רביץ וד"ל, אין לי כך מושג למה כוונתך, אך גדולי ישראל שמריצים אותו אינם יודעים מיהו ומהו?

זה לא מה שאמרתי.. תדייק.. אמרתי שהאנשים שאני מכיר שם, הם מכרים עסקיים... מהתחום שלי.
לא קשורים לקבלנים ובניה וכל אלו שנוער מאשים אותם בשחיתויות בשותפות עם רוזנטל עצמו כפי שרמז..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/12/2018 23:09 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:

נוירולוג כתב:

זה לא מה שאמרתי.. תדייק.. אמרתי שהאנשים שאני מכיר שם, הם מכרים עסקיים... מהתחום שלי.
לא קשורים לקבלנים ובניה וכל אלו שנוער מאשים אותם בשחיתויות בשותפות עם רוזנטל עצמו כפי שרמז..

אני הבנתי הפוך לחלוטין,
אמור להיות שם תנופת בניה גדולה ורוזנטל ביושרו לא הסכים לאינטריגות ודברים שיקלו על בעלי אינטרסים שונים ובעלי המאה (קבלנים לוביסטים ועוד) יצאו למלחמת חורמה בו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2018 11:24 לינק ישיר 

יצחקהספרן כתב:
אךטובוחסד כתב:

נוירולוג כתב:

אני הבנתי הפוך לחלוטין,
אמור להיות שם תנופת בניה גדולה ורוזנטל ביושרו לא הסכים לאינטריגות ודברים שיקלו על בעלי אינטרסים שונים ובעלי המאה (קבלנים לוביסטים ועוד) יצאו למלחמת חורמה בו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

מדויק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2018 11:33 לינק ישיר 

נוערבסיכון כתב:
מהשמות שהעלית בר"ת, עולה שאתה כנראה לא איש פוליטי
או שאין לך שום יכולת הבחנה ואבחנה בין מי שמושך בחוטים  לבין אלו שמושכים בחוטים שלהם. וד"ל.  
נכון מאוד. בניגוד אליך אני באמת לא איש פוליטי! אני יודע מה היה וכל השקרים שאתה מפיץ פה הם כנראה מאוד פוליטים!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2018 11:49 לינק ישיר 

נוערבסיכון כתב:

טלזסטון מפולגת מאוד מאוד, אבל הפילוג הוא בין קבוצות העילית שזה הרוב המכריע השקט והשקוע בלימוד, לבין אותה קבוצה המדוברת וידועה, שמושכת בחוטים מאחורי הקלעים ודואגת בסופו של דבר רק לעצמה. זה צף במלוא עוצמתו לפני כל מערכת בחירות ושוקע אחרי שהאברכים נופלים שוב בפח ואין להם לכעוס אלא על עצמם, ובצדק. (שכחת את המאבק על הבניה ביער - מקום שהיה אמור להיות פארק ירוק גדול והפך לבניינים רבי קומות, מאבק שהושקעו בו מאות אלפי שקלים ונחל כישלון חרוץ אחרי שאברכים הוזהרו אישית, אחד אחד, שיפגעו בהם???)

הפילוג הנ"ל על לכותרות ביתר שאת אחרי פסח האחרון אחרי שעבר חתול מאוד שחור בין רוזנטל לבין הרב והדמות הרוחנית שלו שליט"א, שעמדה מאחוריו כל השנים, ואני מרמז כדי לא לפגוע בת"ח, ולא להוציא החוצה למי שלא מכיר.

זו גם הסיבה שזה עבר דרך בתי גדולי ישראל - כי רוזנטל קיבל תמיכה חד משמעית מאותו יהודי חשוב וכולם נזהרו לא לפגוע בכבודו ולא רצו לעקוף אותו בפניו בלי תמיכה של גדולי ישראל, או יותר נכון שגדולי ישראל ישדלו אותו לתמוך במועמד אחר. זה לא הצליח כמה פעמים ועכשיו אחרי הסכסוך הנ"ל זה היה בא בחשבון, ואז זה הפך למדובר וידוע וכל ילד בת"ת או בישיבות בטלזסטון יודע זאת.

אם אתה לא ידעת את כל זה- כנראה שאתה ממש שקוע בלימוד (או שאתה מהקבוצה השנייה ויש לך עניין לחזור על דף המסרים שלהם).

אותם עסקנים רודפי בצע לא מקיפים את רביץ, ההיפך, אדרבה, הם אלו שעומדים מאחורי הקמפיינים האכזריים של רוצח וכדו' אותם מודעות איומות שהפיצו בכל טלזסטון בלילה של אירוסי ביתו כדי לפגוע בו ובמחותנים. (כאמור כסף ואכזריות לא חסר).

וזו הסיבה שאתה דווקא צודק בהסבר שלך על בקשט אבל המסקנות הפוכות. לפני חמש שנים רוזנטל היה, כרגיל, מועמדו של הרב. הייתה הצבעת מחאה מפתיעה מאוד של האברכים בגלל האכזבה שלהם שלא הצליחו להציב מועמד שיחליף את רוזנטל. אף אחד לא העלה על דעתו שבקשט יקבל קולות בכלל, ובסוף הכניס שלושה נציגים!!! וזה קרה אחרי שגדולי ישראל לא התערבו בגלל הסמכות הרוחנית החשובה שהתעקשה על רוזנטל. 

היה מועמד נוסף שמשך במהירות את מועמדותו בגלל הלינץ' שספג, וד"ל.

וביחס להתמודדות הנוספת של בקשט- שוב, אתה טועה ומטעה. בקשט היה עציץ למרות ההצלחה המסחררת באופן יחסי ומפתיע - כיוון שהיו לו רק שלושה מנדטים ולא היה לו יכולת לעשות כלום, וזה בגלל שהיו רק שני מועמדים ולא הייתה לו אפשרות להיות לשון מאזניים, וזה בהחלט מעייף להיות עציץ חמש שנים. אבל זה בדיוק העניין. דווקא עכשיו היה יכול להיות לו כח משמעותי והוא לחלוטין רצה לעשות זאת וויתר בסוף. הוא היה יכול להיות המרוויח הגדול.

גם עכשיו יכול היה להציג את מועמדותו ולהתמודד - דווקא כמועמד שלישי הייתה אופציה, קטנה אומנם, אבל אפשרית לזכות כי היה לוקח מכל קבוצה מעט.

היות וכפי העולה מדבריך לא היית מעורב בתהליכים אז תצטרך (כמו כולם) להמתין לראות את המכתב/מכתבים מגדולי ישראל בעד רביץ,

הפרשנות שלך ביחס לסיבת המעבר של רביץ היא לא כל כך מכובדת ומאוד מוזרה- היות וכפי שאתה כותב באמת באמת שום דבר לא היה בטוח, הרב לא היה בטוח, התושבים לא היו בטוחים, כולם נכוו כבר כמה פעמים ברגע האחרון  -זו ריזיקה גדולה מדי. זה לא כמו לעבור להיות ראש עיר באלעד- כאשר יש סיכוי כמעט מוחלט שתנצח. במיוחד שבסוף הוא עצמו וויתר למען השלום. אני תוהה אם אתה או אני היינו מוותרים למען השלום אחרי צעד כל כך גדול, גם אם לטענתך הוא עזב כי נושל וחיפש גו'ב וכו'.... (ק"ו אם מי שדוחף אותו -לדבריך- הם קבלנים מושחתים והוא מחוייב להם.... הם היו אוכלים אותו חי בלי מלח....)

ומי הם באמת אותם קבלנים מושחתים שמריצים אותו, לטענתך???
אז ככה. יש קבלן אחד, גדול מאוד, שבנה חלקים גדולים של טלזסטון- ושאין לו יותר כמעט שום עתודות בניה ברחבי המועצה, אם בכלל (- לעומת משפחה אחרת שיש לה לא מעט קרקעות פרטיות בטלזסטון), והוא היה איש הקשר להביא ולשכנע את רביץ לבוא. אתה יכול להשמיץ את הקבלן הזה בכל הכח אם זה עושה לך טוב-
אבל עובדתית הוא כבר בנה כל מה שיכל לבנות.... 'ראש מועצה משלו' כבר לא ממש יסייע לו כאן. גם אין לו שום סיבה 'לנקום' ברוזנטל - כמו שהשמיצו אותו בעבר- כי רוזנטל כבר לא נמצא.... 

יש כאן תופעה מוזרה בפורום של תועמלנים (כנראה בשכר) שמנסים ליצור תמונה מעוותת ע"י הפצת בדותות. אין לי מושג מה הם בדיוק מרויחים מכל העניין אבל אם מישהו מוכן לשלם כנראה שהוא מרויח.
לא האברכים נאבקו בבניה ביער. (הפוך, הרבה מהם קבעו שם את משכנם וזוהי שכונה אברכית כולל הרבה משפרי דיור מהאחוזה)
החתול השחור בין רוזנטל ל"דמות הרוחנית" נגרם ע"י בעלי הון בעלי עניין.
רוב מה שאתה כותב בתור "ידוע לכל ילד בטלזסטון" זה נסיון פתטי לייצר מציאות על סמך שקרים שאין להם שום אחיזה במציאות.
ציטוט:  "אותם עסקנים רודפי בצע לא מקיפים את רביץ, ההיפך, אדרבה, הם אלו שעומדים מאחורי הקמפיינים האכזריים של רוצח וכדו' אותם מודעות איומות שהפיצו בכל טלזסטון בלילה של אירוסי ביתו כדי לפגוע בו ובמחותנים. (כאמור כסף ואכזריות לא חסר)" חחחחחח! ברור שאותם רודפי בצע מקיפים את רביץ!!! רק תקשיב לדיבורים של צ. ר. ותבין שהוא ועוד לא תומכים ברביץ לשם שמים!!! בשקרים כאלה אפילו בפראבדה לא היו מעיזים לכתוב!
וכו מי שמכיר את תוצאות הבחירות האחרונות לפי קלפיות יודע שמה שכתבת על בקשט זה אפילו לא שטויות!
וכמובן שלאותו קבלן גדול יש עדיין פרויקט גדול שתקוע כי אפילו רוזנטל לא הצליח לאשר לו כל מה שרצה אז יש לו הרבה עדיין מה להפסיד... כך שגם זה שקר.

לסיום אני באמת לא מבין מה מניע את מי שמשלם לך על הכתיבה כאן. רביץ ינצח בכל מקרה מכיון שרוב התושבים החדשים לא ערים למה שקרה בקריה בשנים האחרונות ויספיק בשבילם מכתב מר' חיים ושלום על ישראל. ביחד עם אנשי "הדמות הרוחנית" ושאר בעלי ההון שמריצים את רביץ הם מנצחים ללא שום מאמץ. (פלאי סה"כ עושה שירות מצוין לרביץ כדי שלא יוכלו לטעון נגדו שהוא "מוצנח") אז נראה לי שממש חבל על הכסף שמשלמים לך על התעמולה כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/12/2018 11:58 לינק ישיר 
נראה שאתה סותר את עצמך, לכאורה, כמובן

תם_המיתמם כתב:
מהשמות שהעלית בר"ת, עולה שאתה כנראה לא איש פוליטי
או שאין לך שום יכולת הבחנה ואבחנה בין מי שמושך בחוטים  לבין אלו שמושכים בחוטים שלהם. וד"ל.  
נכון מאוד. בניגוד אליך אני באמת לא איש פוליטי! אני יודע מה (אם אתה לא מצליח לעשות אבחנה בין יעקב ללבן הארמי, בין קין להבל, בין משה רבינו לקורח ועדתו - אז איך אתה אומר שאתה יודע מה היה???) היה וכל השקרים שאתה מפיץ פה הם כנראה מאוד פוליטים! 
אתה כנראה באמת לא איש פוליטי- וזה ברכה גדולה, ואני לא חושב או חושד חלילה שאתה שקרן ומפיץ שקרים - אבל הפחד שלי שהקמפיינים הללו שלהם, אולי באמת משכנעים ומשפיעים וגורמים לאנשים להאמין בדברים רחוקים מהאמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 10:21 לינק ישיר 
העובדות שלך נכונות, אבל המסקנות...

תם_המיתמם כתב:
יש כאן תופעה מוזרה בפורום של תועמלנים (כנראה בשכר) שמנסים ליצור תמונה מעוותת ע"י הפצת בדותות. אין לי מושג מה הם בדיוק מרויחים מכל העניין אבל אם מישהו מוכן לשלם כנראה שהוא מרויח.
לא האברכים נאבקו בבניה ביער. (הפוך, הרבה מהם קבעו שם את משכנם וזוהי שכונה אברכית כולל הרבה משפרי דיור מהאחוזה)   
האברכים נאבקו בכל כוחם בבניה ביער, ואספו פרוטה לפרוטה ואספו תרומות למאבק משפטי באותם רודפי בצע- שבהמשך אוימו אישית אחד אחד- ומן ההסברים הנפסדים היה שמדובר 'בעניין רוחני' ממעלה ראשונה (כלומר: לבנות קריה לאברכים שישנו את האופי 'הבעלבתי' של הקריה), ומי שיתנגד פוגע בכל טלזסטון וזו סיבה 'מספיק טובה' להתנכל לו ולהרע לו. אחרי שנגזרה הגזירה ברור שרבים קבעו את מושבם שם...הרי ההכרזה מלכתחילה הייתה שזה לאברכים, ציפית שאחרי שהבניה הפכה לעובדה- שאברכים יחרימו וידפקו את עצמם יותר??

החתול השחור בין רוזנטל ל"דמות הרוחנית" נגרם ע"י בעלי הון בעלי עניין. 
אני לחלוטין לא בטוח שהסיבה שעבר חתול שחור היא כמו שאתה אומר וזה גם לא כל כך מסתדר עם כמה עובדות בשטח שמכחישות את זה - מ"מ התוצאה הייתה שהוא לא קיבל תמיכה מהדמות הרוחנית ונוצרה הזדמנות להחליף אותו בלי לפגוע באותה סמכות רוחנית. ומ"מ אותם בעלי הון שאתה מדבר עליהם לא הביאו את רביץ, האברכים בקשו מחליף, הוצעו כאמור כמה שמות עלו וירדו, ובסופו של דבר רביץ הפסיד בביתר והאברכים בקשו מאוד להביא אותו. 
רוב מה שאתה כותב בתור "ידוע לכל ילד בטלזסטון" זה נסיון פתטי לייצר מציאות על סמך שקרים שאין להם שום אחיזה במציאות.
ציטוט:  "אותם עסקנים רודפי בצע לא מקיפים את רביץ, ההיפך, אדרבה, הם אלו שעומדים מאחורי הקמפיינים האכזריים של רוצח וכדו' אותם מודעות איומות שהפיצו בכל טלזסטון בלילה של אירוסי ביתו כדי לפגוע בו ובמחותנים. (כאמור כסף ואכזריות לא חסר)" חחחחחח! ברור שאותם רודפי בצע מקיפים את רביץ!!! רק תקשיב לדיבורים של צ. ר. ותבין שהוא ועוד לא תומכים ברביץ לשם שמים!!! בשקרים כאלה אפילו בפראבדה לא היו מעיזים לכתוב!
וכו מי שמכיר את תוצאות הבחירות האחרונות לפי קלפיות יודע שמה שכתבת על בקשט זה אפילו לא שטויות!
וכמובן שלאותו קבלן גדול יש עדיין פרויקט גדול שתקוע כי אפילו רוזנטל לא הצליח לאשר לו כל מה שרצה אז יש לו הרבה עדיין מה להפסיד... כך שגם זה שקר. (אם רוזנטל, הוותיק 'שבנה את טלזסטון' ושהיה מקושר כל כך בכל הוועדות וחבר בעצמו בוועדה המחוזית לא הצליח לסייע לו בפרוייקט התקוע - רביץ 'שהגיע רק אתמול' יצליח???? על מה אתה מדבר???? )

לסיום אני באמת לא מבין מה מניע את מי שמשלם לך על הכתיבה כאן. רביץ ינצח בכל מקרה מכיון שרוב התושבים החדשים לא ערים למה שקרה בקריה בשנים האחרונות ויספיק בשבילם מכתב מר' חיים ושלום על ישראל. ביחד עם אנשי "הדמות הרוחנית" ושאר בעלי ההון שמריצים את רביץ הם מנצחים ללא שום מאמץ. (פלאי סה"כ עושה שירות מצוין לרביץ כדי שלא יוכלו לטעון נגדו שהוא "מוצנח") אז נראה לי שממש חבל על הכסף שמשלמים לך על התעמולה כאן.

אתה מעלה נקודות חשובות - ורוב מה שאתה כותב הוא נכון מאוד- אבל המסקנות משום מה לא מתכתבות עם המציאות.

אתה כל כך בטוח שרביץ ינצח ואתה לא מבין למה ממשיכים 'לשלם' לתועמלנים כדי שינסו לייצר מציאות פאתטית על סמך שקרים.
אז למה באמת שמשהו ישקר כל כך הרבה אם הניצחון לא מוטל בספק????   
התשובה שקודם כל אף אחד לא משלם (לי-כמובן, אין לי דרך לדעת על אחרים) וגם אף אחד לא בטוח בנצחונו של רביץ. 
ומנגד -
אתה  צודק בנקודה ההפוכה- וזה כנראה בגלל שאתה לא איש פוליטי. האברכים לא בטוחים בניצחון ועד שלא יראו את תוצאות האמת - שום דבר לא בטוח. מי שלא יכול לקחת סיכונים הם אותם רודפי בצע ששומעים שיש צד לא מבוטל שרביץ לוקח ואז הם יישארו מחוץ למוקדי העניינים לאחר שני עשורים ששלטו כאן לגמרי. מצד אחד נלחמים חזק ומצד שני סוללים דרכים לקשור קשרים לתועלת העתיד (ראה כמה ערים מעורבות שהחרדים התפלגו שם מחשש שאם ילחמו במועמד אחד והוא ינצח הם יפסידו את כל הקופה)
לא מפתיע בכלל שככל שעובר הזמן וככל שהוא עובד יותר קשה ומוכיח את עצמו- (תכל'ס כרגע הוא כבר ראש המועצה והוא עובד בלי הפסקה), הם מתלקטים סביבו, למרבה הצער...

אין בנקודה הזו, ואין בשם הנוסף שהזכרת שתומך ברביץ ובאחרים שתומכים בו שלא לשם שמיים (וזה כאמור ניתן לחלוטין להבנה מההסבר הנ"ל) שום סתירה לעובדה היחידה שרלוונטית כאן שמי שרצה בהחלפת רוזנטל ומי שדאג להביא את רביץ אלו האברכים שנקעה נפשם מהשחיתות. ושיש פחד גדול שלא ייבחר כי הקמפיינים האכזריים 
שעשו על גביו ישפיעו ויהרסו. 
(אגב, לדעתך: הקמפיינים הללו, שהחלו ביום שהשם של רביץ התחיל להראות מעשי - זה לא אכזרי ומושחת? אין לזה סיבה?? המימון צמח על העצים?? הוא עשה את זה לעצמו?? בכסף שלו/של דגל התורה?? האברכים פיזרו פשקווילים ועשו כזה קמפיין מחריד שהפך לשיחת היום גם בת"ת ובבית ספר של הבנות וגרם לכולם לשאול ולדבר ולדעת מה קורה) 

האם משהו היה תמים עד כדי כך לחשוב שאחרי שיביאו אותו וסיכוייו יגדלו - שמופרך יהיה שיתלקטו סביבו אותם מושחתים??? האם משהו חשב שאם ייבחר לא יופעל עליו לחץ כזה או אחר??? ברור היה וגם היום ברור לכל ילד שזה אפשרי וצפוי. 

אבל תודה לאל אנחנו יודעים שאין ספק מוציא מדי וודאי, ואם יש משהו שלפחות כרגע עדיין לא כבול בשלשלאות לרודפי הבצע מול מי שכבר כן, ואם יש משהו שוודאי מחוייב להם ויש משהו שעדיין (...) לא, עדיף את מי שעדיין לא, בתקווה שיחזיק מעמד. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 14:49 לינק ישיר 

אין לי את הזמן (ואף אחד גם לא משלם לי...)  אז רק תסביר לי בקצרה, לשיטתך: מה הפריע לאברכים בבניה ביער? אני במקרה תושב המקום (לא יודע מה איתך) ודיברתי עם הרבה אברכים כולל מי שנקראים ממנהיגי האברכים ואף אחד לא זוכר התנגדות לבניה. אבל לשיטתך - למה להתנגד???
בעניין בעלי ההון, אתה משקר במצח נחושה! התמיכה הנלהבת  של צ. ר.,  מ. י. י.פ.  ועוד כמה לא באה בלי מחיר במזומן!
כנ"ל הדרישה לרביץ לא באה מהאברכים. גם הם הסכימו אבל לא הם "רצו והתחננו לקבל אותו"!
למה שמישהו ישקר כל כך הרבה אפילו שהניצחון בכיסו? לך ולשולחיך הפיתרונים!
וברור שכעת הוא עובד בלי הפסקה! השאלה היא מה יקרה בג' שבט כשהוא  יהיה ראש המועצה!
ועוד מילה אחת. אין לי בעיה עם רביץ, ויש לי צד רציני שהוא יהיה ראש מועצה יותר טוב מפלאי! כל מה שאני כותב כאן הוא א. כדי להעמיד דברים על דיוקם וב. כי אני לא מפחד מרביץ כמו שאני מפחד משולחיו רודפי הבצע!
ורודפי הבצע לא "התלקטו סביבו אלא הם תמכו בו והריצו אותו מלכתחילה!!!
ואולי תסביר כאן, איך בדיוק פלאי קשור ל"רודפי הבצע" אם כל רודפי הבצע כבר תומכים (לא משנה אם לכתחילה או בדיעבד) ברביץ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 15:12 לינק ישיר 

אגב, אתה פותח אשכול כ "התקבל במייל" כאילו אין לך אחריות על דברים שרק החלטת להעביר ואז אתה מתפלמס על הדברים הצורה שלא נראה שהם רק "התקבל במייל"...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 15:26 לינק ישיר 
אךטובוחסד

תם_המיתמם כתב:
אגב, אתה פותח אשכול כ "התקבל במייל" כאילו אין לך אחריות על דברים שרק החלטת להעביר ואז אתה מתפלמס על הדברים הצורה שלא נראה שהם רק "התקבל במייל"...

חחח בדיוק.... לכן אני די בטוח שהוא או רביץ בעצמו או קשור אליו, ולכן גם הפסקתי להגיב.... התושבים כבר הכריעו נגדו (את זה אני יודע יותר טוב ממנו אפילו...)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 21:01 לינק ישיר 

טוב נו, כל צד מתבצר בעמדותיו, וטוען שהצדק הבלעדי עמו, ומביא סימוכין לדבריו.
השאלה מה יהיה בתכלס, יש בכלל למישהו אחר חוץ מרביץ סיכוי?

הרי כבר פרסמו מכתב בשם ר' חיים להצביע עבורו, ושאסור לפרוש מן הציבור. ומן הסתם ככל שנתקרב לבחירות הלחץ על הציבור יגבר. הרבנים אזרחי ואפרתי ינאמו נאומים חוצבי לבבות. ייתכן ויגררו את ר' חיים לבמה בטלז סטון "להביע דעתו" הנחרצת בעניין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/12/2018 21:54 לינק ישיר 

הבחירות בטלז סטון הן דבר חשוב. נכון שגדול השלום, אבל יש ערך רב לדמוקרטיה במקום שנטען שהשלום הוא פרי של דיקטטורה ואוטוקרטיה.
למרות שאין לי שום מושג מה הולך ולמה ומי זה כל אחד מהפועלים בכל צד (מלבד זה שאין לי חיבה יתרה למשפחת רביץ ואשר רוזנטל ז"ל הוא שאר-רחוק שלי), גם אני חשדתי לאורך הדרך כי סתם מנסים להזיז את רוזנטל בשביל לשלוט במקום וכאילו חכבוש אותו תחת ידי המפלגות הגדולות.
אולם לאחר בירור עם עסקן מקומי (גם הוא ניטרלי, קשור למשפחות רביץ ורוזנטל בערך כמוני), מסתבר שבאמת רוזנטל לא התאים לניהול המקום, לא מפני שהיה ח"ו אדם לא כשר, אלא שהיה מתאים לנהל שכונה קטנה וידידותית (כל מי שמכיר את טלז סטון הוותיקה..) וכאשר היא הפכה לשכונה גדולה, שמלאה בצעירים, שהם מטבעם חמי מזג, משועמים וצרכנים גדולים, אופיה של השכונה היה חייב להשתנות והנסיון הקצר הוכיח כי רוזנטל ז"ל לא התאים לזה.
כך או כך, בניגוד למה שנראה מבחוץ כמלחמת שלטון מכוערת, יש כאן שאלה מוניציפלית רצינית ואנשי המקום יכריעו בה לפי הבנתם. אני מייחל שיהיה לתושבי המקום יישוב טוב ונעים ותמשיך השכונה להתנהל בנחת ובאהבה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2018 11:33 לינק ישיר 
ככל אשר יורוך*

הפסוק כולל כוכבית עם חריגות? על מה הדיון?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > "האחד בא לגור" ויחריב את טלזסטון מבפנים??
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.