בית פורומים בחדרי חרדים

מי עדיין ממשיך לנסוע על אופנוע?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/2/2020 01:05 לינק ישיר 

*דובר מד"א, זכי הלר :* בשעה 00:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב גלבוע על רוכב אופנוע שהחליק בכביש 716 סמוך לצומת יששכר לכיוון עין חרוד איחוד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח העמק גבר כבן 40 עם פגיעה רב מערכתית, במצב אנוש, תוך פעולות החייאה.

*פאראמדיק מד"א רומן בלמן סיפר:*

"כשהגענו למקום ראינו על הכביש גבר כבן 40 ובסמוך אופנוע, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל פעולות החייאה מתקדמות, ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קריטי. "

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2020 02:29 לינק ישיר 

רוצה_לעזור כתב:

שאלת לגבי הסכנה באופנוע? קיבלת תשובה מפורטת שאל רובה לא התייחסת. לא ניסיתי לשכנע אותך להוציא רשיון לאופנוע, הצגתי לך את הצד השני של התמונה: יש בהחלט רוכבים אחראיים, יש דרך להתנהג נכון בכביש ויש הרוגים גם בתאונות דרכים עם רכבים.

חבל שאתה אומר את זה, עניתי לך ממש בפרוטרוט על הקורס שציינת כאן
אמרתי לך שהקורס ממש לא יעזור, בגלל שרוב התאונות הקטלניות נגרמות בגלל כלי רכב אחרים המעורבים, נהגי האופנועים הם הכי עירניים בכביש ודווקא בגלל הסכנה העצומה שברכיבה שלהם על 100-110 קמ"ש+ כשהגוף חשוף, אבל כלי הרכב האחרים עוברים מנתיב לנתיב או לפעמים עסוקים בטלפון, אין צורך להאריך על איך נראית המדינה שלנו
איך בדיוק יעזור הקורס המופלא שלך, כשהנהג חשוף בעצם לאינספור עברייני תנועה שעלולים כל שניה לרסק אותו?
גם הביאו לך כאן דוגמא של נהג אופנוע שמחכה ברמזור ככה באמצע הכביש, ואז מגיע רכב מאחורי שלא בלם בזמן ומעיף אותו כמה מטרים, איך בדיוק יעזור לנהג האופנוע, זה שהוא הכי זהיר בעולם?
ומה עם עקיפות לא זהירות שעוקפים את האופנועים גם בכבישים עירוניים?

יש לי אגב רשיון לאופנוע, אני מכיר את הכלי הזה מכלי ראשון, ולא נגעתי באופנוע 22 שנים!! תודה לקל למדתי מטעויות עצובות של חברים, ואני מוכן לשלוח לך צילום רשיון הרכב שלי

תוקן על ידי איש_חשוב ב- 20/02/2020 02:30:58

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מי עדיין ממשיך לנסוע על אופנוע?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 סך הכל 3 דפים.