בית פורומים שידוכי חרדים

תופעה מעניינת באתרי הכרויות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/11/2020 22:39 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאגב, יש כאלו אנשים שאתרים אלו הם כמו "תחביב" בשבילם...ואגלה לכם סוד קטן, אני למשל? נכנסתי לשם בעבר,בעיקר כדי לעשות תרגילי קאוצ'ינג(כמובן בלי להטריד אף אחד)/ לעשות סקר דעת קהל ע"י הבטה בכרטיסים כדי לדעת מה הגברים הכי מחפשים בבחורות ואת השוני בין הדרישות של גרושים/ רווקים. וכמובן כדי לבדוק את יכולת הניחוש שלי לדוג' במה הבחור עובד, רק לפי התמונה וכו'...אז גברים יכולים לחשוב שאני מתעניינת בכרטיס שלהם, שבתכל'ס לרוב? אני בעיקר הייתי פרופסורית שחוקרת את העולם...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 11/11/2020 02:25:27

חח איזה אנרגיות יש לך... נראה לי שבסוף אכזבת הרבה בחורים שם, כשנטשת ככה באמצע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2020 22:41 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

אדם_ה1 כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן
אדם_ה1 כתב:
בתתימן כתבה:
פעם מישהו כתב לי בשבע ברכות: איך הסגר באלעד? זה ממש עשה לי חשק לענות לו:)אני חושבת שאם תשאל לדעתה בכל נושא שבעולם, זה יכול לגרום לה לענות יותר.. אני הייתי שואלת למשל, מה את אומרת על הבחירות בארהב, טראמפ יהיה נשיא או לא?קיצור, כל ההקדמות של היי שלום וכו' לא ממש מעוררות עניין... תגיע ישר לעניין..
בת 24 מאלעד בשבע ברכות? נשלח מהאנדרואיד שלי
חח זה מה שהיית שואל אותי?
שאלתי אם עכשיו חשפת את הפרופיל שלך באתר, זה לא היה ברור?נשלח מהאנדרואיד שלי
אממ אין לי כל בעיה עם זה יש לך אולי רעיון בשבילי.. המחשב שלי הפסיק לזהות את העכבר הארגונומי של לוג'יטק, אמזון הסכימו להחזיר לי את הכסף אבל אני רוצה עדיין שהעכבר יעבוד. הבעיה שהיו לי שתי התקנים במקביל וכנראה זה בעיה, למרות שחלק שעד אתמול זה כן עבד תקין. 

תפתחי מנהל התקנים ותחפשי שם בתפריטים: התקנים נסתרים. תמחקי את כל מה שבצבע בהיר ולא כהה

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה לא עזר, לצערי.. אני חושבת שהעכבר שבק חיים כבר.. אולי מחר אני אזמין חדש במשלוח מהיר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2020 23:20 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
בס"דאגב, יש כאלו אנשים שאתרים אלו הם כמו "תחביב" בשבילם...ואגלה לכם סוד קטן, אני למשל? נכנסתי לשם בעבר,בעיקר כדי לעשות תרגילי קאוצ'ינג(כמובן בלי להטריד אף אחד)/ לעשות סקר דעת קהל ע"י הבטה בכרטיסים כדי לדעת מה הגברים הכי מחפשים בבחורות ואת השוני בין הדרישות של גרושים/ רווקים. וכמובן כדי לבדוק את יכולת הניחוש שלי לדוג' במה הבחור עובד, רק לפי התמונה וכו'...אז גברים יכולים לחשוב שאני מתעניינת בכרטיס שלהם, שבתכל'ס לרוב? אני בעיקר הייתי פרופסורית שחוקרת את העולם...

חח איזה אנרגיות יש לך... נראה לי שבסוף אכזבת הרבה בחורים שם, כשנטשת ככה באמצע. 

בס"ד

חחח תודה

בד"כ לא התכתבתי איתם... אלא יותר עסקתי ב"תחביב" שלי...

(עם חברתי, זה היה חד-פעמי, כי התלהבתי שמצאתי משהו ממש איכותי עבורה...
לא אומרת שזה בסדר להתכתב עבור מישהי כן...שלא תלמדי ממני...
אבל באותו הרגע התרגשתי שהוא שלח לה הודעה, אז ביחד ניסנו לקדם אתזה וכו'...)

דוג' לתרגילים שלי: אמרו לי שאני בררנית, אז רציתי לשפר את ה"עין הטובה" שלי... 

התרגיל שעשיתי היה כך: על כל תמונה שאני רואה, הייתי צריכה להגיד לפחות 2 דברים חיוביים על הבחור.
וזה בהחלט שיפר את הגישה שלי בכללית... לחפש לראות את הטוב וכו'...

בקשר לניחוש מקצוע? זה כבר כתוב בכרטיס, כך שלא צריכה לשאול...

נ.ב

היה פעם אחד שהתעקש לדעת למה לא מגיבה לו, אז עניתי "שנראה לי שזה לא מתאים, למרות שאתה נראה בחור איכותי"

לא יודעת למה... אבל הוא התעצבן מאד מכך וענה "מאיפה לך לדעת? וכי שאלת אותי? הכרת אותי? זה ממש לא יפה וכו'..."
לא האמנתי שהוא ייקח אתזה כ"כ ללב... הוא היה נראה בחור קשוח, עיתונאי עם תואר וכו', הכי הבן אדם שלא הייתי מאמינה שדחייה תגרום לו לבטא כלפיי כעס...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 14/11/2020 23:28:12

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-14/11/2020 23:45 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

אה נזכרתי

מבין הפעמים הבודדות שהסכמתי להתכתב (עם מישהו לא מתאים), זה היה עם בעל חברת היי-טק, מיליונר...
אמרתי לו מראש שהוא לא מתאים ועדיין ניסה להתכתב...

אז אמרתי לו מראש שאני כמו מראיינת בעיתון...והוא הסכים...

סיקרן אותי לראיין אותו. פעם אחת בחיים שאני אראיין מנהל ולא הם אותי

שאלתי אותו למשל "למה הוא מחכה עד גיל 40, כדי להתחתן, הרי הבן שלו יקבל אבא זקן בסוף?"

אז הוא טען שהוא עשה זאת למענו, כדי שיהיה לו שפע בחיים.
כשטענתי שעבור הילד מספיק רק מיליון/2 מיליון, לא היה לו ממש מה לענות...

כששאלתי מה יש לו ללמד אותי מכל המערכות יחסים שלו עם בחורות, מהעבר?

הוא ציין שהכי חשוב זלא לחפש לריב על דברים קטנים.

הדבר הכי מוזר בסיפורו, שהוא ציין שהוא מאד מעריך עובדת אחת בחברתו, אך לא מציע לה לצאת איתו,
כי זה אסור חוקית...

הצחיק אותי שהוא מוכן לוותר על אהבה בשביל חוקים יבשים!
הוא אף ציין שבשל תחביבו למאכלים משובחים, הוא טס לכמה ארצות, רק כדי ללמוד
מהשפים הגדולים ביותר איך מכינים אוכל בצורה המושלמת ביותר...

הדבר שהכי ריגש בסיפור חייו, שהוא התחיל את כל הקריירה בגיל צעיר, מתוך רצון לעזור להורים 
שנכנסו לחובות כבדים...משם ההצלחה האירה לו פנים והוא הפך לעשיר ב"ה...

בסוף הראיון, הוא התחיל לראיין אותי ולבדוק מה רמתי באנגלית
כתבתי לו שיש לי אנגלית בסיסית טובה, אז לאחר מכן כאילו בצורה "תמימה"
הוא לפתע כתב משפט כזה ארוך ו"חכם" באנגלית ולמזלי הרב הבנתי ותרגמתי די בהצלחה...

תוך יום ראיתי שהוא שינה את ה"בקשות" בכרטיסו
וציין שמחפש בחורה סקרנית וכו', כנראה שאהב את השאלות שלי....

אז כן יש משהו כיף בלראיין מנהל וכמובן שיש לפעמים רגעים טובים, מחכימים ומצחיקים במקומות האלו...
(כמובן שאם הבחור היה ממש מתאים(שזה מאד נדיר שם) אז הסכמתי להכיר יותר וכו'...)

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 15/11/2020 00:19:44

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 09:53 לינק ישיר 

חחחח איזה סיפור מצחיק, אני בטוחה שלא פגשת אותו בשבע ברכות... נשמע שהוא לא ממש דתי..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 09:56 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאני שמחה לדעת...ב"האז העכבר הסתדר או שצריכה להחזיר?עכשיו אני מבינה גם למה אין לך זמן לענות להודעה.. עסוקה מדי...(אל תלמדי ממני לא לענותלהודעות מהר, הזכות הזו שמורה רק לי)...נ.באם כבר את משוחחת עם אדם, תעשי טובה לאנושות ותשכנעי אותו לצאת קצת יותר מהבית.(יש מצב שלך הוא ישמע יותר...פעם אמר לך "את צודקת", כך שניתן לשחזר את המשפט...)מהגל הראשון הוא ציין שחושש לצאת ויוצא ממש קצת, לדעתי זה חשוב שייצא יותר!אם הוא עשה לך טובה, אשמח שתחזירי לו קצת

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 12/11/2020 15:40:31

את צודקת, האמת שאני ממש מותשת כבר עם כל הסיפור הזה, קניתי שבוע שעבר כסא ועכשו אני צריכה לקנות שולחן מתאים יותר.. אמזון החזירו לי את הכסף אבל אני צריכה לדאוג לי לעכבר חלופי וכבר אין לי כח לכלום:( 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 10:02 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:

חח איזה אנרגיות יש לך... נראה לי שבסוף אכזבת הרבה בחורים שם, כשנטשת ככה באמצע. בס"דחחח תודהבד"כ לא התכתבתי איתם... אלא יותר עסקתי ב"תחביב" שלי...(עם חברתי, זה היה חד-פעמי, כי התלהבתי שמצאתי משהו ממש איכותי עבורה... לא אומרת שזה בסדר להתכתב עבור מישהי כן...שלא תלמדי ממני... אבל באותו הרגע התרגשתי שהוא שלח לה הודעה, אז ביחד ניסנו לקדם אתזה וכו'...)דוג' לתרגילים שלי: אמרו לי שאני בררנית, אז רציתי לשפר את ה"עין הטובה" שלי... התרגיל שעשיתי היה כך: על כל תמונה שאני רואה, הייתי צריכה להגיד לפחות 2 דברים חיוביים על הבחור.וזה בהחלט שיפר את הגישה שלי בכללית... לחפש לראות את הטוב וכו'...בקשר לניחוש מקצוע? זה כבר כתוב בכרטיס, כך שלא צריכה לשאול...נ.בהיה פעם אחד שהתעקש לדעת למה לא מגיבה לו, אז עניתי "שנראה לי שזה לא מתאים, למרות שאתה נראה בחור איכותי"לא יודעת למה... אבל הוא התעצבן מאד מכך וענה "מאיפה לך לדעת? וכי שאלת אותי? הכרת אותי? זה ממש לא יפה וכו'..."לא האמנתי שהוא ייקח אתזה כ"כ ללב... הוא היה נראה בחור קשוח, עיתונאי עם תואר וכו', הכי הבן אדם שלא הייתי מאמינה שדחייה תגרום לו לבטא כלפיי כעס...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 14/11/2020 23:28:12

גם לי קרה פעם עם אחד שעניתי לו שזה לא ממש מתאים והוא התרגז.. מאז החלטתי לא לענות יותר בכלל לכאלו שנראים לי לא מתאימים.. אחד שאמרתי לו שאני מחפשת מישהו חרדי יותר אמר לי שהוא ממליץ לי לא להסתכל על חיצוניות.. (הוא בכלל כתב על עצמו שהוא חבדניק, ולבש חולה שחורה לייקרה שהייתה דבוקה עליו + מכנסי ג'ינס - היה לי הרושם שהוא צילם את התמונה באותו רגע במראה של השירותים הציבוריים) יפה לך שאת עובדת למצוא מעלות בבחורים שאת רואה:) זה בהחלט ראוי להערכה..
דרך אגב את שמה שם תמונה ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 10:45 לינק ישיר 

היא מצפה שתבין את הרמז שלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 12:21 לינק ישיר 
חייכנית770

מתחרפן כתב:

בס"ד

אתה לא מוכר לי... אז בטח נרשמת לפורום עוד בהקמתו...

אפשר להבין ממה אתה בדיוק מתחרפן?

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 12:22 לינק ישיר 
בתתימן

מתחרפן כתב:

למה אתה מתכוון?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 12:30 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
בס"דאני שמחה לדעת...ב"האז העכבר הסתדר או שצריכה להחזיר?עכשיו אני מבינה גם למה אין לך זמן לענות להודעה.. עסוקה מדי...(אל תלמדי ממני לא לענותלהודעות מהר, הזכות הזו שמורה רק לי)...נ.באם כבר את משוחחת עם אדם, תעשי טובה לאנושות ותשכנעי אותו לצאת קצת יותר מהבית.(יש מצב שלך הוא ישמע יותר...פעם אמר לך "את צודקת", כך שניתן לשחזר את המשפט...)מהגל הראשון הוא ציין שחושש לצאת ויוצא ממש קצת, לדעתי זה חשוב שייצא יותר!אם הוא עשה לך טובה, אשמח שתחזירי לו קצת

את צודקת, האמת שאני ממש מותשת כבר עם כל הסיפור הזה, קניתי שבוע שעבר כסא ועכשו אני צריכה לקנות שולחן מתאים יותר.. אמזון החזירו לי את הכסף אבל אני צריכה לדאוג לי לעכבר חלופי וכבר אין לי כח לכלום:( 

בס"ד

אויי מסכנה.... אמרתי לך שאת צריכה חופשה...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 12:36 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:

את צודקת, האמת שאני ממש מותשת כבר עם כל הסיפור הזה, קניתי שבוע שעבר כסא ועכשו אני צריכה לקנות שולחן מתאים יותר.. אמזון החזירו לי את הכסף אבל אני צריכה לדאוג לי לעכבר חלופי וכבר אין לי כח לכלום:( בס"דאויי מסכנה.... אמרתי לך שאת צריכה חופשה...

חחח לגמרי... הבעיה שיש לי מלא עבודה ואנחנו מעלים גרסה ליצור בקרוב, אני לא יכולה אפילו לחשוב על זה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 13:08 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

אני מבינה... זה באמת מבאס...

אבל לדעתי, חשוב שתדברי איתם על כך שרוצה חופשה ישר אחרי זה, זה כבר יקל עלייך רגשית מאד שאת יודעת
ש"עוד מעט" את כבר בנופש...

אקדיש לך שיר מתוק, שאולי יביא לך קצת מצברוח... תשימי ברקע כשאת עובדת...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 15/11/2020 13:09:29

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 13:24 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דאני מבינה... זה באמת מבאס...אבל לדעתי, חשוב שתדברי איתם על כך שרוצה חופשה ישר אחרי זה, זה כבר יקל עלייך רגשית מאד שאת יודעתש"עוד מעט" את כבר בנופש...אקדיש לך שיר מתוק, שאולי יביא לך קצת מצברוח... תשימי ברקע כשאת עובדת...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 15/11/2020 13:09:29

תודה מתוקה, אני מקשיבה לו עכשו... תמיד האווירה של הופעות עושה לי מצב-רוח:) איך היה בא לי להיות פעם בהופעה ענקית כזאת של 50000 איש 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 13:29 לינק ישיר 

את חייבת לראות את זה, קמלה האריס בדקה 3:00 קורעת מצחוק:

https://www.youtube.com/watch?v=FScFX87uOX8

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > תופעה מעניינת באתרי הכרויות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.