בית פורומים שידוכי חרדים

מזל טוב!מזל טוב!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/11/2020 15:09 לינק ישיר 
חייכנית770

בס"ד

זה טוב... ככה ניתן גם לנקות את הרצפה בדרך...

מה את אומרת בתימן, איך נעזור לסתם בחור? הוא פתאום מרגיש מתוסבך...

נ.ב

ושלא תחשבו שעודדתי אותו לסגור מהר...הוא הפתיע אפילו אותי...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 15/11/2020 15:14:33

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 15:15 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"ד

אממ את בטוחה... לי נשמע שהוא ממש נינוח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:16 לינק ישיר 

בתתימן כתב:
בס"ד

השאלה עם איזה פיג'מה... של מיקי מאוס/ניקי/ סנופי?

ראית פעם את הפיז'מות של ויקטוריה סיקרט?

הם בטח ראו.. 

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 15:18 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
אדם_ה1 כתב:

סתםבחור כנראה עדיין תחת השפעת האקסידוצין..

חחח
האמת שיש לי כבר מחשבות שניות. לא מחמת עצמי. פשוט כולם סביבי חושבים שזה מהר מידי ואולי יש לה בעיות וכו'
וגם לא מתאים לי שההורים שלה יקנו לי מתנות. בקיצור מתוסבך

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אתה לדעתי צריל לקחת את דברי הסביבה בעירבון מוגבל, נכון שהם רוצים בטובתך, אך אם ביררת לפני? זה בסדר. גם החרדים סוגרים תוך 5-3 פגישות.
אך מבררים טוב לפני הפגישה.
כשבפגישה? בודקים בעיקר את התקשורת והרגש!

שידוכים זה משהו שמימי בין נשמות, כך שהתאמה זלא רק משהו שכלי שנמדד לפי מס' פגישות.
אומנם, יש יועצי זוגיות שממליצים לא לסגור לפני 8-10, פגישות, מכיוון שאנחנו חיים בדור שלא סובלני לבעיות/קונפליקטים!

אך אם בכללית היא מכבדת אותך ויש התאמה ותקשורת טובה? אתם כבר בכיוון הנכון!

אף אחד לא מתחייב שאין לבחורה בעיות, אך את אותו הדבר ניתן להגיד גם כלפי הצד השני
(אתה כמובן יכול להרגיע את עצמך ולברר שאכן אין בעיות גדולות בצורה חכמה)

בכללית? זה טבעי שיהיו לך מחשבות שניות ואפילו חרטה. זה תהליך טבעי שקורה להמון חתנים וכלות.
אחרי הכל זו החלטה גורלית...
אך עדיין אם בליבך, אתה שמח להתחתן איתה? אין טעם להתחפר בחששות! זה רק מטריד ומתיש!

יתכן שאכן סגרת מהר... אך הכל קרה בהשגחה פרטית מופלאה! 

כמובן שגם לפעמים חכם להקשיב לסביבה, במיוחד אם אתה מסונוור אך עד גבול מסוים!
שז"א שאכן חשוב לברר אם יש חשש רציני שיש בעיה...אך אם מתגלה שאין! מה הטעם להתחפר בחשש?

בקשר למתנות? כך מקובל. אז תזרום עם העניין! חלק מהאהבה זה לדעת לקבל!
בי זה היה פוגע אם החתן שלי לא היה רוצה לקבל מתנה שקניתי עבורו/ הורי, כך שחלק מהכבוד ההדדי, זה
גם לדעת לקבל, גם אם אינך רוצה... וכמובן להודות(=
אתה יכול להגיד שאתה רוצה שהמתנות יגיעו אח"כ כשתעכל את העניין...

תוקן על ידי חייכנית770 ב- 15/11/2020 15:01:33

אם את צודקת זה מרגיע:)
תכלס אילולא הסביבה אני שלם לגמרי ומרגיש שהיא נתפרה לגמרי בשבילי. ברוך השם. השם יעזור.
זה נכון שלקבל מתנה גם נותן תחושה טובה. לא יודע, לא רוצה שיבזבזו סכומים גדולים על משהו שלא כל כך מעניין אותי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:18 לינק ישיר 

בס"ד

חחחחח אתה עם הרעיונות שלך חחח

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 15:19 לינק ישיר 
בתתימן

אדם_ה1 כתב:
בס"דהשאלה עם איזה פיג'מה... של מיקי מאוס/ניקי/ סנופי?ראית פעם את הפיז'מות של ויקטוריה סיקרט?הם בטח ראו.. 

חחחחחחחחחח קורע... מאיפה אתה מוצא את זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:19 לינק ישיר 

חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

אדם_ה1 כתב:
אדם_ה1 כתב:

חחח
האמת שיש לי כבר מחשבות שניות. לא מחמת עצמי. פשוט כולם סביבי חושבים שזה מהר מידי ואולי יש לה בעיות וכו'

נשלח מהאנדרואיד שלי

אולי..
זה לא אותו דבר לבלות שעה עם בחורה מתוקתקת בפארק/מלון,
ולהיות איתה בסגר בפיג'מה במשך שבוע.. 

בס"ד

חחחח למה שבוע? אני רוצה חודש סגר עם בן זוגי... לדעתי יהיה יותר נחמד ופחות מתוח מדייט...

הרי לא מתחתנים עם כל אחד, אלא רק עם מישהו שכיף לבלות איתו סגר...

מה? חודש סגר אפילו עם הנשמה התאומה שלך תריבי. הרי גם עם עצמי לבד אני לא מסתדר יותר מכמה שעות של בדידות. לדבר עם עצמי אני יכול רק חמש דקות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:20 לינק ישיר 

בתתימן כתבה:
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"ד

סוג של. אני גם לא ידע כמה קשר אמור להיות ביני לבינה עד החתונה. וגם איזה מתנות היא מצפה לקבל וכו'

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:21 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

אדם_ה1 כתב:
אדם_ה1 כתב:
חחחהאמת שיש לי כבר מחשבות שניות. לא מחמת עצמי. פשוט כולם סביבי חושבים שזה מהר מידי ואולי יש לה בעיות וכו'וגם לא מתאים לי שההורים שלה יקנו לי מתנות. בקיצור מתוסבךנשלח מהאנדרואיד שלי
אולי..זה לא אותו דבר לבלות שעה עם בחורה מתוקתקת בפארק/מלון,ולהיות איתה בסגר בפיג'מה במשך שבוע.. 
בס"דחחחח למה שבוע? אני רוצה חודש סגר עם בן זוגי... לדעתי יהיה יותר נחמד ופחות מתוח מדייט...הרי לא מתחתנים עם כל אחד, אלא רק עם מישהו שכיף לבלות איתו סגר...

מה? חודש סגר אפילו עם הנשמה התאומה שלך תריבי. הרי גם עם עצמי לבד אני לא מסתדר יותר מכמה שעות של בדידות. לדבר עם עצמי אני יכול רק חמש דקות

נשלח מהאנדרואיד שלי

אני חושבת שפשוט אחרי שבוע שרואים את אותו בן אדם פשוט נמאס ממנו... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:22 לינק ישיר 
חייכנית770

סתםבחור כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770

סתםבחור כתב:
אדם_ה1 כתב:

חחח

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

אתה לדעתי צריל לקחת את דברי הסביבה בעירבון מוגבל, נכון שהם רוצים בטובתך, אך אם ביררת לפני? זה בסדר. גם החרדים סוגרים תוך 5-3 פגישות.
אך מבררים טוב לפני הפגישה.
כשבפגישה? בודקים בעיקר את התקשורת והרגש!

שידוכים זה משהו שמימי בין נשמות, כך שהתאמה זלא רק משהו שכלי שנמדד לפי מס' פגישות.
אומנם, יש יועצי זוגיות שממליצים לא לסגור לפני 8-10, פגישות, מכיוון שאנחנו חיים בדור שלא סובלני לבעיות/קונפליקטים!

אך אם בכללית היא מכבדת אותך ויש התאמה ותקשורת טובה? אתם כבר בכיוון הנכון!

אף אחד לא מתחייב שאין לבחורה בעיות, אך את אותו הדבר ניתן להגיד גם כלפי הצד השני
(אתה כמובן יכול להרגיע את עצמך ולברר שאכן אין בעיות גדולות בצורה חכמה)

בכללית? זה טבעי שיהיו לך מחשבות שניות ואפילו חרטה. זה תהליך טבעי שקורה להמון חתנים וכלות.
אחרי הכל זו החלטה גורלית...
אך עדיין אם בליבך, אתה שמח להתחתן איתה? אין טעם להתחפר בחששות! זה רק מטריד ומתיש!

יתכן שאכן סגרת מהר... אך הכל קרה בהשגחה פרטית מופלאה! 

כמובן שגם לפעמים חכם להקשיב לסביבה, במיוחד אם אתה מסונוור אך עד גבול מסוים!
שז"א שאכן חשוב לברר אם יש חשש רציני שיש בעיה...אך אם מתגלה שאין! מה הטעם להתחפר בחשש?

בקשר למתנות? כך מקובל. אז תזרום עם העניין! חלק מהאהבה זה לדעת לקבל!
בי זה היה פוגע אם החתן שלי לא היה רוצה לקבל מתנה שקניתי עבורו/ הורי, כך שחלק מהכבוד ההדדי, זה
גם לדעת לקבל, גם אם אינך רוצה... וכמובן להודות(=
אתה יכול להגיד שאתה רוצה שהמתנות יגיעו אח"כ כשתעכל את העניין...

אם את צודקת זה מרגיע:)
תכלס אילולא הסביבה אני שלם לגמרי ומרגיש שהיא נתפרה לגמרי בשבילי. ברוך השם. השם יעזור.
זה נכון שלקבל מתנה גם נותן תחושה טובה. לא יודע, לא רוצה שיבזבזו סכומים גדולים על משהו שלא כל כך מעניין אותי

נשלח מהאנדרואיד שלי

בס"ד

חחח אני מאד מקווה שכן... לא רוצה לקחת אחריות כמובן... האחריות היא כולה שלך לגבי התוצאות...

אני שמחה שאתה מרגיש כך...אך בשביל להיות רגוע לגמרי לדעתי כדאי שתתייעץ עם מישהו,
אני ממליצה על הרב יצחק ערד, שהוא חכם ומבין בנושא הזוגי מאד...תוכל גם עם רב אחר...

בקשר למתנות, הבנתי...אבל הכי חשוב זה להעריך את הנתינה, גם אם אתה מרגיש לא ראוי/ שלא מעניין אותך מתנות..

אם ממש קשה לך? אתה יכול להביא אתזה לי... אני אמכור ביד2

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 15:24 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
חייכנית770 כתבה:
חייכנית770
סתםבחור כתב:
אדם_ה1 כתב:
חחחהאמת שיש לי כבר מחשבות שניות. לא מחמת עצמי. פשוט כולם סביבי חושבים שזה מהר מידי ואולי יש לה בעיות וכו'וגם לא מתאים לי שההורים שלה יקנו לי מתנות. בקיצור מתוסבךנשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דאתה לדעתי צריל לקחת את דברי הסביבה בעירבון מוגבל, נכון שהם רוצים בטובתך, אך אם ביררת לפני? זה בסדר. גם החרדים סוגרים תוך 5-3 פגישות.אך מבררים טוב לפני הפגישה.כשבפגישה? בודקים בעיקר את התקשורת והרגש!שידוכים זה משהו שמימי בין נשמות, כך שהתאמה זלא רק משהו שכלי שנמדד לפי מס' פגישות.אומנם, יש יועצי זוגיות שממליצים לא לסגור לפני 8-10, פגישות, מכיוון שאנחנו חיים בדור שלא סובלני לבעיות/קונפליקטים!אך אם בכללית היא מכבדת אותך ויש התאמה ותקשורת טובה? אתם כבר בכיוון הנכון!אף אחד לא מתחייב שאין לבחורה בעיות, אך את אותו הדבר ניתן להגיד גם כלפי הצד השני(אתה כמובן יכול להרגיע את עצמך ולברר שאכן אין בעיות גדולות בצורה חכמה)בכללית? זה טבעי שיהיו לך מחשבות שניות ואפילו חרטה. זה תהליך טבעי שקורה להמון חתנים וכלות.אחרי הכל זו החלטה גורלית...אך עדיין אם בליבך, אתה שמח להתחתן איתה? אין טעם להתחפר בחששות! זה רק מטריד ומתיש!יתכן שאכן סגרת מהר... אך הכל קרה בהשגחה פרטית מופלאה! כמובן שגם לפעמים חכם להקשיב לסביבה, במיוחד אם אתה מסונוור אך עד גבול מסוים!שז"א שאכן חשוב לברר אם יש חשש רציני שיש בעיה...אך אם מתגלה שאין! מה הטעם להתחפר בחשש?בקשר למתנות? כך מקובל. אז תזרום עם העניין! חלק מהאהבה זה לדעת לקבל!בי זה היה פוגע אם החתן שלי לא היה רוצה לקבל מתנה שקניתי עבורו/ הורי, כך שחלק מהכבוד ההדדי, זהגם לדעת לקבל, גם אם אינך רוצה... וכמובן להודות(=אתה יכול להגיד שאתה רוצה שהמתנות יגיעו אח"כ כשתעכל את העניין...

אם את צודקת זה מרגיע:)תכלס אילולא הסביבה אני שלם לגמרי ומרגיש שהיא נתפרה לגמרי בשבילי. ברוך השם. השם יעזור.זה נכון שלקבל מתנה גם נותן תחושה טובה. לא יודע, לא רוצה שיבזבזו סכומים גדולים על משהו שלא כל כך מעניין אותינשלח מהאנדרואיד שלי
בס"דחחח אני מאד מקווה שכן... לא רוצה לקחת אחריות כמובן... האחריות היא כולה שלך לגבי התוצאות...אני שמחה שאתה מרגיש כך...אך בשביל להיות רגוע לגמרי לדעתי כדאי שתתייעץ עם מישהו, אני ממליצה על הרב יצחק ערד, שהוא חכם ומבין בנושא הזוגי מאד...תוכל גם עם רב אחר...בקשר למתנות, הבנתי...אבל הכי חשוב זה להעריך את הנתינה, גם אם אתה מרגיש לא ראוי/ שלא מעניין אותך מתנות..אם ממש קשה לך? אתה יכול להביא אתזה לי... אני אמכור ביד2

חח יד2.

איזה מתנה הם אמורים לקנות לך שאתה חושב שאתה לא צריך? (שס?)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:24 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
בס"דהשאלה עם איזה פיג'מה... של מיקי מאוס/ניקי/ סנופי?ראית פעם את הפיז'מות של ויקטוריה סיקרט?הם בטח ראו.. 

חחחחחחחחחח קורע... מאיפה אתה מוצא את זה?

בס"ד

נראה לי לאדם יש מאגר תמונות סודי, שהוא מחביא בספריית C המסתורית...
תאמיני לי שיש מצב שהוא יודע מה סוג הדם שלי, למרות שאני לא יודעת...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
נשלח ב-15/11/2020 15:25 לינק ישיר 
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דהשאלה עם איזה פיג'מה... של מיקי מאוס/ניקי/ סנופי?ראית פעם את הפיז'מות של ויקטוריה סיקרט?הם בטח ראו.. חחחחחחחחחח קורע... מאיפה אתה מוצא את זה?בס"דנראה לי לאדם יש מאגר תמונות סודי, שהוא מחביא בספריית C המסתורית...תאמיני לי שיש מצב שהוא יודע מה סוג הדם שלי, למרות שאני לא יודעת...

או שיש לו זיכרון צילומי  בכל אופן זה כישרון גדול.. אולי יש לו גם תמונה שלי ואני לא יודעת? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:28 לינק ישיר 
בתתימן

סתםבחור כתב:
בתתימן כתבה:
בתתימן

חייכנית770 כתב:
בס"דזה טוב... ככה ניתן גם לנקות את הרצפה בדרך...מה את אומרת בתימן, איך נעזור לסתם בחור? הוא פתאום מרגיש מתוסבך...

סוג של. אני גם לא ידע כמה קשר אמור להיות ביני לבינה עד החתונה. וגם איזה מתנות היא מצפה לקבל וכו'

נשלח מהאנדרואיד שלי

איך אני אוהבת לקנות מתנות  לפני שבוע קניתי לחברה מתנה ללידה.. פשוט אמרתי לה אני פה בורדינון מה את רוצה? יש לך אופציה כזאת וכזאת... 
אתה לא יודע מה היא אוהבת? מה מעניין אותה? חוץ מזה שאם אני זוכרת נכון באירוסין נותנים את המתנות המסורתיות, תכשיטים ושעון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/11/2020 15:32 לינק ישיר 
חייכנית770

בתתימן כתב:
בס"דהשאלה עם איזה פיג'מה... של מיקי מאוס/ניקי/ סנופי?ראית פעם את הפיז'מות של ויקטוריה סיקרט?הם בטח ראו.. חחחחחחחחחח קורע... מאיפה אתה מוצא את זה?בס"דנראה לי לאדם יש מאגר תמונות סודי, שהוא מחביא בספריית C המסתורית...תאמיני לי שיש מצב שהוא יודע מה סוג הדם שלי, למרות שאני לא יודעת...

או שיש לו זיכרון צילומי  בכל אופן זה כישרון גדול.. אולי יש לו גם תמונה שלי ואני לא יודעת? 

בס"ד

אכן... אני יודעת שיש לו כישרון גדול, לכן אני חושדת בו שהוא המציא משהו גאוני שהוא מסתיר...

יש לו בטוח תמונה של הבית...

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי

בית > פורומים > חברה וקהילה > שידוכי חרדים > מזל טוב!מזל טוב!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 ... 9 10 11 לדף הבא סך הכל 11 דפים.