בית פורומים בחדרי חרדים

נו? מי ראה את הסרט "בת מלך"? הרעש מוצדק?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/12/2005 17:26 לינק ישיר 

לעצטע נייעס

ללמדך כמה חשוב הדיוק בכל מילה, (ממילותי)

אני לא כתבתי "בנות חילוניות פוחדות לילה ראשון מאהוב ליבן"

אני כתבתי
"ובדרך אגב, גם בנות חילוניות מפחדות מאהוב ליבן בפעם הראשונה...."

הפוך בה והפוך בה דכולה בה

והייתי שמח לשמוע גם את תגובתו של מאירקה, שמיהר לגולל את טענותיו הישנות על החרדים, ולכלול את כווולם בסל אחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2005 17:35 לינק ישיר 

לומד מכל אדם

קודם כל לא אמרתי שהחרדיות מפחדות - להיפך - הן אמרו שהן לא, אבל המדריכה מרגיעה כבר...
באשכול עם התמונות זה נראה בבירור (אם אתה מבין אנגלית).

קיוותי שהמדריכה תלמדן (וגם את הגברים ! ) אהבה מהי, ולא תהפוך את היחסים להכרח מגונה שאותו צריך לעבור...

איני מתגולל על החרדים. גם בחוגים שלי יש גישה מטופשת לדעתי בדברים מסויימים ואכמ"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/12/2005 17:43 לינק ישיר 

ככה להכפיש את בני ישראל הקדושים והטהורים.
הא## ה###### . השתגעתם?
קודם כול זה לא נושא לפורום חרדי. אולי לשיחה אישית.
הקשר הרוחני והרצון לעשות רצון ה' הוא הדבק הכי מוצלח.
לגשר ולחבר את השונים.
למען הגלוי הנאות אודה שלא ראיתי את הסרט.
והבנתי שהוא לא מיועד לי .
לכן אני לא מתרגשת מכול מילה ולא שותפה לעליהום הכללי.
וחוץ מזה הגיע הזמן לשבור כמה מיתוסים מטופשים.
בתחום הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/12/2005 00:19 לינק ישיר 

ערב טוב

מעבר לעיסוק הכמעט פורנוגרפי [הקדוש כמובן ...] בחלק מהתגובות כאן, יש איזושהי בעיה מובנית בכל הסיטואציה.

כל תופעת חוצי\חוצות הקוים, אם מסיבות אישיות \ משפחתיות או של 'התרת חגורה' באיצטלה אידיאולוגית, החשים כל הזמן מין דחף לספר ל'חבר'ה' על התרבות העלומה או הפרימיטית ממנה באו, קצת מאוסה, גם אם אינה עוינת במישרין או במרומז.

מה גם שהיא כבר לעוסה מכבר. החל ב - י. ב"י, איש ירושלים - ת"א - צפת, ועד י. רותם יוצאת בני ברק ובנותיה [והסיפור 'האידיאולוגי' ... שלה מוכר וידוע ...], שהפכו את מוצאם למושא התעללות ואת דתם קרדום לפרסום והתעשרות.

ושימו לב, מי שמכיר את הז'אנר ואנשיו יבחין כי תמיד, אבל תמיד, יודעים הם להפוך את הענין לבליל מאוס של פורנוגרפיה גמורה או חלקית, מפורשת או מרומזת, - כמובן לא לפני שגילו כי השילוב חרדים\פורנו' נמכר היטב, - ולמה לא, אם ניתן באמצעות זה לספק גם צידוק עצמי ברובד כזה או אחר של שלולית הנפש.

ולנושא "בת מלך", שוו בנפשכם, האם מישהו היה מתייחס בכלל לסרט סתמי בעליל לפי כל קנה מידה שהוא, אלמלא נשואי הפילם ? אפילו עם מערכת היחצנות המשומנת של גב' מקובר - בליקוב \ והקשרים החברתיים \ והברנז'ה \ והאחות המוכשרת מ'מקור ראשון' ועוד [חרדית, כן ... ואפילו לא מתביישת בכך] - האמינו לי ולכל מתמצא בתחום כי מאומה לא היה מעלה את הסרט מתהום הנשיה של הבינוניות, אבל כאשר מדובר בנו - אוה - יש דם...

וכמובן, אנחנו הרי צריכים אפילו לומר תודה. הרי היא אינה קוטלת אותנו, לא משפדת נוסח רגן, לא מעוותת נוסח רותם, לא שונאת כמו המפלצת ההיא ... גרינפילד וכספי האיחוד האירופי, ואפילו לא מתייחסת כאל שבט מערות נידח נוסח תמר אלאור. - אז ממש תודה מיסיס שרי. תודה על בת השבט שגילתה את האור ומספרת עלינו בעולם הנאור, מתוך אהבה וחמלה ...

והמשכיל יבין.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נו? מי ראה את הסרט "בת מלך"? הרעש מוצדק?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 סך הכל 4 דפים.