בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

*** כל האמת על המדידות ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/4/2007 23:46 לינק ישיר 

מצחיק מאוד,

עובדה מספר 1: איפה ראית בפורום את מה שאתה אומר שאמרתי שאתה ראית?

עובדה מספר 2: בפגישה הראשונה לא נכחתי, הבנתי שלא היו שם הסכמות. הפגישה השנייה הייתה נטו על נושא המדידות.

קצת פחות אימפולסיביות לא תזיק.

נ.ב. אתה מוזמן לנבור בכל ארכיון הפורום הזה והקודם. אני מצפה שתחזור הנה לתקן את דבריך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2007 15:24 לינק ישיר 

מצחיק אתה יודע לקרוא הודעות. זה נחמד מצדך

אבל חבל שלכתוב אתה צריך כל כך בגדול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2007 17:01 לינק ישיר 

בשעה זו יושבים "ראשי" המועצה ומעבירים את גירסתם הרשמית ישירות לידי צוות הנהלת הפורום בנושא המדידות הבעייתיות.

בשעות הקרובות אנו צפויים ודאי לקבל את הדברים מתחת לעטו (מקלדתו) של מרנן.

כנראה שזה יקרה אחרי פרסום דו"ח וינגורד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/4/2007 17:38 לינק ישיר 

אז הפעם זה לא "קוראים אלעד" הביתי   ואף לא "חדשות אלעד"  הנשכני.
שניהם כנראה איכזבו.

הפעם הפגישה החשאית היא של  בחדרי חדרים אלעד !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 02:55 לינק ישיר 

השאלה כמה כסף הציעו למרנן? האם גם הוא "מכר" את עקרונותיו?

אאללעעדד

לא אתקן את דברי !!

מחר תקבל את ההוכחה שביקשת (בלי נדר)
ואגב, בפגישה שבה לא נכחת , אתה יודע במקרה לספר לנו על מה היה הנושא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 08:03 לינק ישיר 

מצחיק,

למה כל דבר חייב ללכת עם כסף בעיר הזאת?

מדידות זה לא דבר פסול מהעיקר, יש בזה דברים טובים וצודקים. ונכון, יש גם דברים שדורשים בירור ותיקון.

מותר ואף חובה על המועצה להבהיר את עמדתה, לחשוף נתונים שהובילו אותה לשיקולים ולהחלטות מסויימות. כל פעם זה מתבצע דרך מדיה אחרת פעם זה "קוראים אלעד", פעם זה "בחדרי חרדים" ופעם זה "חדשות אלעד" (כמו שהיה בעבר ויחזור בעתיד).

אני סומך על האינטליגנציה של העורכים של שלושת המדיות שיודעים להבדיל בין שחור ללבן ולא יתנו לסובב אותם ויציגו לציבור את המצג האמיתי. ויכול להיות לפעמים, מה לעשות, שגם המועצה צודקת...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 08:24 לינק ישיר 

מרנן עומד היום לפני סדרת מבחנים לא פשוטים  ואני ממש ממש לא מקנא בו.

1.   ההכרה הרשמית של המועצה והעומד בראשה במדיה של הפורום שמאמתת באופן מוחלט את התייחסותו של ראש המועצה להגיגנו בפורום די מפתה לבוא לקראתו למחווה חיובית.

2.   התיזה שמובילים צמד יועצי התקשורת של ראש המועצה בן חורין&נתן  שעליו לחבק את בכירי הפורום ואף לתגמלם כמו המדיות האחרות, יוצרת פיתוי נוסף לבוא לקראת לפחות כדי לרצות את הצמד הפעיל.

3.   מצד שני, האם להעמיד את אמינות הפורום במבחן צביקה ?  מה שעד היום לא הוכיח את עצמו ולו פעם אחת.

והרשימה עוד מתארכת.

אז שיהיה לך:       בהצלחה !   

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 09:01 לינק ישיר 

לא הבנתי מה בדיוק סדרת המבחנים. אם ראש המועצה ביקש לומר את עמדתו מה הבעיה בזה?

שיביא את העמדה שלו כמו שהביא את עמדת בן חורין ושמואל גרוסמן ואנחנו נכריע. לכולם ברור מה תהיה התוצאה וכמה אמין הצביקה הטירון הפוליטי והמשפטי יצא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 09:11 לינק ישיר 

אלעדי ותיק, אאוטיג אסור בפורום (גם אאוטינג עצמי?), אבל מצד גילוי נאות עליך לספר מהם הקשרים שלך עם המועצה לפחות בנוגע למדידות, לפורום ולעיתונות.
אתה הולך ומפרסם כמה זה טוב שיש מדידות, בעוד שכל תושב בעיר הזאת חושב שהמועצה צריכה להתייעל ולמצוא מקורות אחרים למימון מהכיס המדולדל של התושבים.
עבודה עיתונאית רצינית מחייבת גילוי נאות. ללא מינימום של רצינות, מהר מאד יתייחסו אלייך כמו ל"פרוודה" בימי הקומוניזים העליזים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 09:43 לינק ישיר 

ברקו,

לומר מי זה אלעדי ותיק זה ממש לא אאוטינג, כולם יודעים והוא לא מסתיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 10:59 לינק ישיר 

אאללעעדד, גולשי הפורום הם תמיד קצת יותר אנשים ממה שחושבים, ומעטים שייכים לברנז'ה.
ניתן לומר בביטחה שרובם של הקוראים כאן לא יודעים מי עומד מאחורי הניק.
יותר מזה, רובם לא יכירו את האיש בשמו גם אם יאמרו להם, ויותר מזה, רוב רובם לא יודעים מהו בדיוק תפקידו ומהם האינטרסים שלו.
מסיבה זו, אם אתה בא לקדם איזו אג'נדה של המועצה, חלה עליך חובת גילוי נאות, כי לרוב האנשים ברור שהגולשים הם מתוך התושבים הרגילים שמשלמים ארנונה כמו כולם, ואם אחד (אחד לצורך העניין) כאן הוא למעשה בעל אינטרס ומייצג באופן כלשהו את הרשות בעוד שהקוראים חושבים שזהו עוד אחד מה"עמך", הרי יש כאן משום גניבת דעתם של הקוראים התמימים.
אדרבא, אם כולם יודעים, מה הבעיה לפתוח הודעה שבאה לשנות את דעת הקהל בנושא המדידות בגילוי נאות ולהסביר שאתה נציג המועצה בנושא?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 12:29 לינק ישיר 

צודק.

חוזר בי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 14:22 לינק ישיר 

ברקוביץ, הרמתי את הכפפה.

קוראים לי שי, נולדתי בשנת 1970 ולמדתי  בגן "נאווה" בפתח תקווה.
אני תושב אלעד כבר 6 שנים (אפשר להגיד שאני אלעדי_ותיק), ובדרך כלל אני גם טיפוס אופטימי.
יש לי דירת 3 חדרים ברח' שמעיה ואני משלם עליה כ- 600 ש"ח (100% בלא הנחות) במדידות האחרונות עלתה דירתי ב- 5 מטר, אני מקווה שלאחר העידכונים, התוספת תסתכם רק ב-2-3 מטר.

במסגרת עבודתי אני מפעיל שלוש חנויות בעיר (ששת, כפר השעשועים, הכל בדולר) תשלום הארנונה עליהם הוא כ- 8,000 ש"ח בחודש (חישוב גס על תתפסו אותי במילה). במדידות האחרונות התווספו לחנויות כ- 40 מטר שעליהם צריך לשלם לפי תעריף מלא של 235 ש"ח למטר לשנה. (ששש... אל תגלו לבעל הבית שלא יבקש תוספת לשכ"ד ).

אני חבר של צביקה, עוזר לו לפעמים בעצה בשעת הצורך, אני לא מקבל שקל על זה מה, שנקרא בשפה המקצועית "יועץ תמורת 1 ש"ח לשנה". בגלל הקשרים שלי אני לא ניגש למכרזים ומצמצם את פעילותי העיסקית למחזורים מגוחכים שכאשר הם באים לקנות מתנה או שניים. (מה אני צריך אשכול על שמי ממרנן?).
מי שמכיר טיפה את הנעשה בעיר אף יודע שלאחרונה בגלל שנמנעתי מלבקש על עצמי, הגעתי עם המערכת למקומות שכל אזרח היה פותר בכמה דקות ולא מגיע לשם, אבל שוב... זהירות יתר.

בנוסף אני גם חבר של אלון, עוזר לו לפעמים לרשום כתבות, שוב ללא שום תמורה (אפילו לא הנחה במודעות!!!). אני פשוט אוהב לכתוב ונהנה מזה.

יש לי עוד כמה חברים, אבל הם לא שייכים לעניין, נחשוף אותם לפי האשכולות .

מה לעשות ואפשר להגיד שהתאהבתי בעיר (כולם תמיד שואלים אותי "מה אתה מוצא בה?") וכיף לי לפעול למענה ולמען התושבים, כן, יש לי סיפוק בעשיה.

מאוד חשוב לי שיפעלו לפי החוק ומנהל תקין ואני חושב שזכותו של כל אחד להביע את דעתו (ואם הוא לא נמצא כאן להגיב, אני נותן לפעמים גם את הצד שלו לאיזון).

אין לי שום אינטרס כלכלי (זה מה שרמזת, לא?) שימדדו את העיר, יתרה מזו גם לי יוצא לשלם יותר.

בנושא המדידות לא דיבררתי את המועצה ואין לי כוונה לעשות את זה, הבאתי את האמת כמו שאני רואה אותה וכמו שאני חושב שהיא צריכה להיות.
במועצה אף אחד לא ביקש ממני להגן (אפילו שאלו אותי למה אתה מתעסק בגחלים, תן כמה שבועות הנושא ידעך), ואני גם חושב שלא הגנתי, פתחתי את הנושא לדיון ציבורי תוך כתיבת הדעות של כולם. 

מעבר לזה (בדרך כלל אני לא אוהב לקחת קרדיט, אבל כאן אין ברירה) אני בנתיים היחיד שעזר להקל עם התושבים וקצת יישר את המערכת מול נושא המדידות ושוב הקרדיט מגיע לצביקה שבניגוד למה שמצטייר כאן הוא כן קשוב ותמיד מוכן לתקן טעויות. אז אפשר להגיד שהייתי נגד המערכת לטובת התושבים, אבל שוב זה ממש לא נגד כי המערכת הסכימה מיד לתקן את הטעויות.

עד היום חוץ מטיעונים דמגוגים לא שמעתי שום טיעון עינייני למה זה פסול. (ושוב יכול להיות שנעשו טעויות, אבל ביחד אפשר לתקן ורובם כבר תוקנו).

בניגוד למה שכתבת אני כן "עמך", לא נציג המועצה ולא נציג ציבור. אולי "עמך" יותר סקרן, אבל עדיין "עמך".

אני מקווה שעניתי על השאלות, אם יש עוד אתה מוזמן לשאול גם כאן בכללי וגם באישי (או סתם פנים מול פנים).

תוקן על ידי אלעדי_ותיק ב- 01/05/2007 14:25:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 14:47 לינק ישיר 

א. ישר כח.
ב. לא רמזתי על אינטרס כלכלי אלא ע"כ שאתה נוגע בדבר באיזה אופן - לא שאני יודע, פשוט כל מי שמלמד זכות על המהלך הזה נתפס בעיניי ככזה (ולהיות חבר של צביקה הופך אותך בהחלט לנוגע בדבר, לדעתי).
ג. כתבת "תוך כתיבת הדעות של כולם", אז אני קצת סקפטי. "כולם" (מלבדך) קטגורית נגד המהלך של המדידות. כך זה בעיניי, בכל אופן.
ד. שוב ישר כח.
ה. אני בהחלט אשוחח בקרוב עם נאווה מגן נאווה בפ"ת, שתדגיש יותר את נושא סולידריות החברתית בגן שלה, לא יתכן שיסתובבו פה בוגרי הגן שלה ויסבירו למה זה טוב להעלות את הארנונה לתושבים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2007 14:53 לינק ישיר 

אלעדי ותיק,

כמו יין ישן אתה משתבח עם הותק. (ואל תהיה מחמאת פולני קלה בעיניך...)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > *** כל האמת על המדידות ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.

2009 © כל הזכויות שמורות לבחדרי חרדים. קטגוריית אקטואליה וחדשות: עשרות פורומים הכוללים חדשות נעייס, מה קורה בחצרות חסידים, חדשות מחסידויות שונות בארץ ובעולם, דיונים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, בטחון ועוד.