בית פורומים בחדרי חרדים

סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/5/2007 14:42 לינק ישיר 

אם יתברר שהרב הזה הרב אשר לנדא שיקר, אני גוזר על אחותי לעזוב במיידית את מקום העבודה שלה בצבא. אסור לה לעבוד שם אפילו יום אחד נוסף.
יא יונה'לה ככה זה אצלנו יחסים מצוינים בין האחים למרות שאחד מכוכב יאיר והשני ממזכרת בתיה. וכן בין האחיות למרות שזאתי העובדת בצבא גורמת צרה צרורה לאחותה הצעירה שבגללה לא רוצים לקבל אותה לסמינר. דם זה לא מים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:45 לינק ישיר 

ועדיין לא ענית לי.
אתה "באמת" מאמין שזה יתכן לסדר את הפרוצדורה עם גוף שלא מכירים בטווח זמן כזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:49 לינק ישיר 

אתה עושה את עצמך או מה? אני זה ששואל שאלה זו בדיוק וואתה עונה לי בשאלה?  אם יש לך מה לענות בבקשה, אם לא אז תן לאחרים היודעים לקרוא ואף להבין את הכתוב ולהתבטא שהם יענו.
לונגען (אני מקווה שאני לא מסלף את כוונתו) גם התכוון בדיוק לכך שמגוף הכשרות הזה אפשר להשיג הכשר באי מייל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 14:51 לינק ישיר 

כנפי_יונה כתב:
ועדיין לא ענית לי.
אתה "באמת" מאמין שזה יתכן לסדר את הפרוצדורה עם גוף שלא מכירים בטווח זמן כזה?

דברים כדרבונות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 15:37 לינק ישיר 

זליג, מי שיש לו בעיה חמורה בהבנת הנקרא זה אתה. וכי מהמסמך הזה (אם הוא אותנטי...) אפשר להסיק שלא היה הכשר ב5 השנים האחרונות??? הרי אף לפי המסמך הזה, אתה רק יכול להביא ראיה שלא היה הכשר במשך שבועיים- בין ה1.5 ל15.5. ותו לא!
אינני יודע מהיכן שאבת את השנאה לבעלזא, אולם כמי שיש לו עבר עשיר במפעלים שונים, הרי עם כל האחריות אני מודיע קבל עם ועדה, מדובר בהכשר הטוב והמחמיר ביותר מבין כל ההכשרים! נקודה.

תוקן על ידי אינטרעסירט ב- 17/05/2007 15:43:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 15:49 לינק ישיר 

אינטרעסירט
על השורה האחרונה בהודעה שלך המציאו את המילה: חה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 15:52 לינק ישיר 

הכשרות  הכי  טובה

אם  תולעים  וחרקים  הם  בחזקת  כשרות  הכי טובה  אזי  אתה  צודק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 16:09 לינק ישיר 

קלף, מהגיגיך משכבר הימים ניכר, כי פיך מלא בתולעים וחרקים.

ולעצם הענין, עדיין לא הוכיח מאן דהו את כל העלילה השפלה והבזויה. כל ה"הוכחות" שעלו כאן הופרכו. ומה אתם רוצים שועד הכשרות יוכיח שאין לו אחות (כסיפור הידוע)?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 16:12 לינק ישיר 

אינטרעסירט
יש לי ספק בקשר למה שכתבת על קלף, אבל במקרה וזה נכון זה נובע מכך שהוא אכל מאכלים מההכשר של בעלז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 16:17 לינק ישיר 

אינטרסירט
כתבתי  מה  שכתבתי  בתור  אחד  שעבד  כמשגיח  כשרות  גם  עבור  בעלזא  אמנם  בעקיפין  אבל  באותם  ימים  שהייתי  משגיח  כשרות  היה  מפעל  מסוים  בהגשחתי  והם  רימו  על  ימין  ועל  שמאל  גם את  הרבנות וגם  את  בעלזא  והתוצרת  שלהם  היתה  מלאה  חרקים  ותולעים  ושאר  זבל 
והסחורה  הזו  הגיעה  לחניות  של  השכונות  החרדיות  גאולה  וכדומה

אני  מניח  שהתולעים  היו  טעימות
עובדה  שלא היו  תלונות
הבעיה  היא  שלא  היקפדו  לעשות  הפסק  של  6  שעות  בין  תולעים -בשר  לחלב תוקן על ידי - קלף - 17/05/2007 16:23:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 16:49 לינק ישיר 

גזית, הרי הוא בעצמו מודה שזה בגלל שהוא לא אוכל מאכלים של בעלזא...
אני מבטיחך נאמנה, שאילו הוא היה מקפיד לאכול רק כשר (בהכשר המהודר של בעלזא) מוחו לא היה מיטמטם, כידוע מספרי יראה שמאכלים לא כשרים גורם לטמטום המוח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 16:49 לינק ישיר 

זליג

אם דמגוגיה היתה מקצוע, היית יכול להיות מרצה לדמגוגיה,

אתה חוזר שוב ושוב ככלב השב אל קיאו על אותה תקופה מהראשון ועד החמש עשרה לחמישי שלכל הדעות לא היה למפעל תעודת כשרות חתומה ע"י הרבנות ובעלז,

השאלה היא למה לא היה והאם לפני כן כן היה,

מדברי לונגען מסתבר שלעולם לא היה למפעל הכשר של בעלז וההכשר היחיד שהיה למפעל הוא של הרבנות ומהרגע שהתברר לבעלז שאין כשרות למפעל ועד שהם נתנו את הכשרות, עבר בסה"כ כארבעים דקות,

אך כנראה העובדות שונות ומה שאני שמעתי מהגורמים המוסמכים בבעלז שבשנים האחרונות היה למפעל הכשר של בעלז ורק מכיון שהמפעל עבר בעלות, לא הונפקה תעודה מחודשת למפעל שעברה בעלות,
ולכן לא היה הכשר למפעל, לא של הרבנותולא של בעלז,

הרב אשר לנדא שהתברר לו שאין למפעל תעודת כשרות של הרבנות (בעלז לא מענין אותו, הוא מחויב אך ורק לרבנות), הורה להסיר את המוצרים מהמדפים, ולכן הוא הורה גם אחר קבלת הכשרות להסיר את המוצרם שהם מתאריך היצור הנ"ל,

אך מכאן ועד לקביעת עובדות מרושעות והשמצות נזולות על כך שבעלז מיהרו בריצת אמוק והכניסו את המפעל תחת חסותם, הדרך רחוקה,

אני מבין את אלו שיש להם אובססיה להשמיץ את בעלז, אך לפחות תמצאו עובדות אמיתיות ואוטנטיות לפרוק את זעמכם ולא סתם להמציא סיפורי בדיה ושקר,

אני בטוח שבזמן הקרוב מישהו יוכל לבדוק את המוצרים של אותה חברה מלפני התאריך הנ"ל ולראות איזה כשרות היתה להם והאם אכן לא היה להם כשרות של בעלז באותה תקופה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:14 לינק ישיר 

עברתי כעת על 6 עמודים של אשכול זה, ולפי מה שכתוב כאן אני יודע שמיד יגידו שאני עובד בהכשר של מחזיקי הדת - בעלזא, וכו' וכו'. לכן אני חייב קצת להזדהות. אני עבוד בכשרות קרוב לשני עשורים, ולא כמשגיח "שווארמה" (כפי שהגדיר את זה ניק אחד בשאכול זו). בשנים אלו בדקתי מאות מפעלים בעשרות מדינות מהודו ועד כוש, ופותח האשכול לא צריך ללמד אותי איך בודקים דברים.

ו... אני לא עובד ב"מחזיקי הדת"-בעלזא. אני עובד במערכת כשרות גדולה באירופה, ויש כאן בפורום עשרות ניקים המכירים אותי אישת, ביניהם המנהל דוד10.

יסלח לי פותח האשכול, ואתו עמו הניק זליג (באידיש זע-ליג), שפתחו אשכול על מתוך "מידע מוצק" שהם קבלו על סמך הודעות של איזה רב צבאי. ועל בסיס זה פתחו אשכול השמצות, עם כותרת משמיצה במיוחד, ולא טרחו כלל לבדוק את הנתונים.

ראיתי אתמול את האשכול, וכבר אז ידעתי שהמידע באשכול חלקי ושקרי, כי אצלי בבית כבר שותים את המיצים של "סחוט טרי" במשך שנים. אבל, למרות זאת,  כאשר לא היה לי מידע קונרקטי, לא הגבתי. גם לא רציתי לברר טלפונית, כי רציתי לראות את הדברים במו עיני, ורק אז אני יכול להיות בטוח שהנתונים שאני כותב נכונים.

אני חוזר כעת מביקור במשרדי מערכת הכשרות "מחזיקי הדת", והם נתנו לי לנבור בארכיון, ולראות כל מסמך שרציתי, כולל הפרוטוקולים של דיוני בית הדין. ואחרי שבדקתי עשרות מסמכים ותעודות כשרות, קיבלתי תמונה ברורה.

ברמת השרון היה מפעל מיצים בשם "סחוט טרי", בבעלות של מר אהוד חרסונסקי, שהיה כבר מאושר לפני יותר משש שנים בתאריך א' טבת תשס"א. (אני מצרף בזה צילום התעודה).

לפני שנתיים, בחודש אייר תשס"ה, המפעל "סחוט טרי" נמכר למפעל "פריפר" בקרית גת, ומאותו זמן, המפעל "סחוט טרי" נסגר, ומפעל פריפר מכר את המוצרים שלהם תחת 2 מותגים, "פריפר" ו"סחוט טרי", שניהם בהשגחת בית הדין. (אני מצרף צילום של התעודה האחרונה, מיום א' טבת תשס"ז). לפני כחודשיים המפעל נקלע לקשיים ונסגר.

לאחרונה המפעל נמכר לגורם אחר, והבעלים החדשים בקשו לחדש את ההכשר עוד לפני התחלת הייצור. המפקח שהיה ממונה על המפעל הרב יוסף גרינוולד שליט"א מאשדוד, בדק שוב את המפעל וכל חומרי הגלם, ומסר דוח מפורט לבית הדין. בית הדין החליט עקרונית לחדש את ההכשר, אבל רצו שהמפעל בהנהלת הבעלים החדשים יתחילו קודם לייצר, ורק אז אחרי בדיקת הנוהלים, להחליט סופית אם נותנים את ההשגחה או לא.

לפני שבועיים התחילו את הייצור במפעל, כאשר מהרגע הראשון זה היה בפיקוח ובהשגחה, אבל עדיין לא קבלו תעודה עד לאישור סופי מבית הדין. השבוע, ביום שלישי אחה"צ, יום כ"ז אייר (15/05), היה ישיבת בית הדין (כמו בכל יום שלישי), והוחלט סופית לאשר את המפעל. למחרת, נשלח התעודה למפעל.

וכעת, הדובדובן לתוספת. אני לא מכיר הרבה כשרויות, ששום פרט לא מאושר עד שלא דנים על זה בבית דין המורכב מחמשה דיינים, גאונים ויר"ש, מומחים בכשרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:17 לינק ישיר 

התעודה משנת תשס"א

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2007 17:18 לינק ישיר 

התעודה האחרונה לפני שהמפעל נסגר

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקופ': שיא גינס עולמי יוענק לבד"צ מחזיקי הדת בעלזא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.