בית פורומים בחדרי חרדים

מחפשים דחוף רופא ילדים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/4/2014 18:33 לינק ישיר 

מצד שני זה אומר שהוא רופא רק ברבע משרה, ואם זה נמשך כך הרבה שנים, ואם הוא מנותק ממוסדות אקדמיים, עולה חשש שמא הוא לא מנוסה וגם לא מעודכן. רפואה זה לא תחביב לשעות הערב. ואני מקווה שהוא לא דוחף תור כל 2 דקות כמו רופא מסוים ברמת שלמה שעובד כמו פס ייצור בבית חרושת ולפני שהספקת להגיד ג'ק רובינזון אתה כבר בחוץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:38 לינק ישיר 

דר שטיין רופא מעולה אני אישית לא טופלתי אצלו אבל מכירה הרבה שכן והיו מרוצים מאוד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:39 לינק ישיר 

מדובר ברופא טוב! הוא עובר השתלמויות כמחוייב. הוא מנוסה ומעודכן (מנסיון).
הבעיה אצלו שהוא לא מקצר בתורים, כל אחד זה לפחות 15 דק', מה שמאריך את ההמתנה.
הוא מאוד מאוד מקצועי, הוא לא לוקח את זה כתחביב! הוא מתייחס לכל דבר במלא הרצינות הראויה.
אני ממליץ לך ללכת לראות את המרפאה שלו פעם, זה בלתי יאומן, וקשה להסברה, אבל לא תחשוש שהוא לא רופא מעולה יותר. וגם תראה משהו שלא רואים כל יום.
כשאומרים על רופא שהוא מלאך מתכוונים לכזה רופא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:43 לינק ישיר 

אם הוא באמת מקדיש הרבה זמן אז זו אינדיקציה טובה (בהנחה שהוא לא מעביר את רוב הזמן בהקלדה עם אצבע אחת, יש גם רופאים כאלה, חלקם מצוינים).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:45 לינק ישיר 

אוזנים מה החשדנות הזו??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:45 לינק ישיר 

הוא לא נוגע במחשב במרפאה, יש לו מזכירה בחוץ (בד"כ אשתו או בתו) ומחדר הטיפולים אין מחשב.
והוא מהמצויינים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:47 לינק ישיר 

תמי, אני מבין את אזנים, בד"כ מי שעובד ככה הוא חלטוריסט, וברפואה אסור לקחת כלום במשהו שהוא פחות ממלוא הרצינות, מי שלא מכיר אותו ורק שמע עליו עלול לטעות.
אבל זה משהו אחר ומיוחד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 18:56 לינק ישיר 

צודק
גם אישתו מאוד מאוד מיוחדת
הם זוג מיוחד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 19:09 לינק ישיר 

היום בלתי אפשרי להיות רופא טוב בלי אינטרנט, תשאלו את מיילך פירר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 19:14 לינק ישיר 

זה מקל, אבל אי אפשר? יש מספיק עיתונות מודפסת מקצועית, ויש השתלמויות.
בכל מקרה, אין לי מושג אם הוא משתמש או לא באינטרנט, אני דיברתי על המרפאה, הוא אמר לי פעם שאין לו מחשב בחדר טיפולים כי אז הרופא רואה תיק ולא אדם :).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 20:01 לינק ישיר 

בקופות יש היום תיק רפואי אינטרנטי מאוד מתוחכם שמאפשר לאחזר סיכומי ביקור אצל רופאים מלפני 10 שנים ולהכין מיד טבלאות וגרפים של בדיקת דם מסוימת לאורך השנים (ועכשיו בדיוק נכנסת לשימוש מערכת חדשה של משרד הבריאות לשיתוף תיק רפואי ממוחשב בין בתי החולים וקופות החולים) ולדעת איזה תרופות נרשמו ואיזה נרכשו בפועל (הרבה מאוד פציינטים לא מממשים מרשמים, וזה פרט מידע חיוני שפעם לרופאים לא הייתה דרך אובייקטיבית לגלותו). אפילו אם נפלת על פציינט שמגיע למרפאה עם קלסר ענק עם כל הניירת הרפואית שלו מ-20 השנים האחרונות, עדיין לך תמצא את הידיים והרגליים וכמה זמן זה ייקח, וכמובן שכמעט שאין פציינטים כאלה כי רוב הפציינטים לא מבקשים וממילא לא מקבלים סיכום ביקור מהרופא.

עצם ההימצאות של המחשב לא מבטיחה טיפול טוב, אבל רופא טוב שרוצה לתת טיפול טוב בסטנדרטים של היום חייב לדעת להשתמש במחשב היטב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 20:06 לינק ישיר 

ויש לו מחשב עם אינטרנט בדיוק בשביל זה במרפאה, אבל במקום שהוא יטפל בזה בחדר הטיפול, המזכירה מטפלת בזה בחדר הקבלה, והוא מוודא שהכל בסדר.
הוא לא איש מערות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 22:55 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
מצד שני זה אומר שהוא רופא רק ברבע משרה, ואם זה נמשך כך הרבה שנים, ואם הוא מנותק ממוסדות אקדמיים, עולה חשש שמא הוא לא מנוסה וגם לא מעודכן. רפואה זה לא תחביב לשעות הערב. ואני מקווה שהוא לא דוחף תור כל 2 דקות כמו רופא מסוים ברמת שלמה שעובד כמו פס ייצור בבית חרושת ולפני שהספקת להגיד ג'ק רובינזון אתה כבר בחוץ.

הוא רופא עם אבחנות נדירות שלא תמצא אצל כל רופא!
הוא בריסקר, גם ברפואה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/4/2014 23:38 לינק ישיר 

מקווים מחר ללכת לדופרק לפני שנשתגע... אמן שיהיה שליח טוב!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2014 04:34 לינק ישיר 

ד"ר שטיין מומחה לפנימית ביצע את ההתמחות בארה"ב (נחשב הרבה יותר טוב מאשר בארץ)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מחפשים דחוף רופא ילדים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.