בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2014 18:31 לינק ישיר 

אספסוף,
לפי המתואר בכתבה הוא פשוט הופל לקרקע באלימות, ואז החל נסיון המעצר.
כך שראשית כל הוא ניסה להוריד את התוקפים שרוכבים על על גבו, והחלו לסובב את ידיו ללא התרעה מוקדמת.
זה דווקא נראה שכשהם עוזבים אותו הוא מנסה לקום ולהצטרף אליהם,
הוא גם מסתובב על הגב ונותן להם לאזוק אותו כשידיו מושטות קדימה.
אף אחד לא שמח ולהעצר, וזה טבעי שאדם יכנס ללחץ ולהיסטריה כשזה קורה.
אולי אתה שונה, ומעצר נראה לך כהליך שגרתי ויבש, הוא כנראה לא רואה בזה חלק טבעי מסדר יומו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:37 לינק ישיר 
במחילה, אנא ענה על 3 שאלות כך שלא נתעסק בדמגוגיות.

מלח_דק כתב:
שוטה, אתה חוזר ומדבר על יכולת ההתנגדות המופאה שלו למעצר.
לאחר צפייה בסרטונים אני נאלץ להסכים איתך...
כן, הוא הרי מתנפל על השוטרים במכות רצח!
מסכנים השוטרים האומללים, היו צריכים לקרוא לאמבולנס, לקחת אותם לחדר מיון, רק ניסו להקים אותם והם התמוטטו.
בכלל, הוא ממש כישרון מבוזבז האברך. איזה ספורטאי! ראית את האיפון שהוא עשה לשוטר? בעיטות מדיוקות, אגרפים כמו שצריך, פירק אותם הבן אדם.
איזה פראיירים השוטרים, שוכבים על הרצפה מתפתלים מכאבים וזועקים לעזרה, והוא ישב עליהם, נועל אותם לקרקע כשחיך שטני על פניו.

באמת צריך לחסל את כל נחילי החרדים המסריחים הללו, רק אלימות ובריונות בראש החולני שלהם.

תוקן על ידי מלח_דק ב- 01/09/2014 18:25:00

במקרה הנוכחי, השוטרים ביקשו לעוצרו- האם הוא הסכים למעצר זה או לא?
שאלה שנייה- אם אתה היית צריך לעצור מישהו שמתנגד להיעצר-  אתה מכיר שיטה אחרת מזו בה נקטו השוטרים לעשות זאת (ואני מדבר בגדול, לא על לחיצה פה או נגיעה שם שקרתה תוך כדי מאבק פיזי)?
האם לשוטר אין זכות לעצור אדם רק בגלל שהוא עבר ניתוח גב?
אלו שלוש שאלות שהתשובות עליהן הן כן או לא. לטעמי התשובה לכל שלושת השאלות היא לא, מה שמביא אותי לכך שבאופן כללי שיטת הפעולה של השוטרים הייתה בסדר גמור, ולא לקתה בנאציזם או דאעשיזם. אני מבין שאתה חושב שהשוטרים פעלו שלא כשורה, אז אנא ענה לי על 3 השאלות בבקשה.
הוא הסכים להיעצר ללא מאבק?
האם לחולי גב יש חסינות?
האם ניתן היה לעצור אותו בדרך אחרת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:44 לינק ישיר 

א. אני לא רואה פה התנגדות למעצר, אני רואה התנגדות להאזק עם ידיים מאחור. 
אם השוטרים המטומטמים היו מוותרים לו על האיזוק מאחור אולי הכל היה נמנע.
הרבה מהתקריות עם שוטרים היו נמנעות אם הם לא היו מתעקשים על השפלת האזרח החלש עד עפר.

דבר שני, כשאתה יודע שהשוטר סתם מתנכל לך, ולא אתה עברת על החוק אלא הוא שסירב להזדהות,
קצת קשה להסכים לתת לו לעצור אותך רק בגלל שהוא בריון ועבריין ושחצן,
ואתה אזרח נורמטיבי פשוט שלא יודע מאיפה זה נחת עליו פתאום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:51 לינק ישיר 

תגיד מלח דק אתה השתגעת 
אתה מנסה להשיב בהגיון לחרדופובים החולניים שרק מלהביט ב"אוסט יודן" עולה להם הדם לראש
מדובר במפלצות מגזע אנושי (ככל הנראה) שהתקלות עם זקן ופיאות מביאה את רגליהם הקידמיות והאחוריות להתנפל  על הדוס התורן ללא שליטה 
איתם אתה מנסה להתווכח בצורה לוגית ? 
וכהשתוללותם כאן בעולם הוירטואלי כך השתללות חבריהם בעולם האמיתי,
ומכאן התמונות הקשות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:54 לינק ישיר 

מלח_דק כתב:
אספסוף,
לפי המתואר בכתבה הוא פשוט הופל לקרקע באלימות, ואז החל נסיון המעצר.
כך שראשית כל הוא ניסה להוריד את התוקפים שרוכבים על על גבו, והחלו לסובב את ידיו ללא התרעה מוקדמת.
זה דווקא נראה שכשהם עוזבים אותו הוא מנסה לקום ולהצטרף אליהם,
הוא גם מסתובב על הגב ונותן להם לאזוק אותו כשידיו מושטות קדימה.
אף אחד לא שמח ולהעצר, וזה טבעי שאדם יכנס ללחץ ולהיסטריה כשזה קורה.
אולי אתה שונה, ומעצר נראה לך כהליך שגרתי ויבש, הוא כנראה לא רואה בזה חלק טבעי מסדר יומו.

מעניין, אתגרת אותי ולכן הרגע ראיתי את הסרטון שוב:
בשום שלב הוא לא הציע לשוטרים לאזוק אותו מקדימה, זה פשוט לא קרה. למעשה לא היתה שום תנועה שלו שלא שירתה את מטרת ההתחמקות ומהשוטרים.

אדרבה, השוטר פונה לאותו מסכן "תן ת'יד", ונענה שוב ושוב "לא נותן"- מסקנה: הוא מתנגד למעצר!!!

לאחר שהוא נאזק (כמובן שהשוטרים ה"נאצים" התחשבו במצבו ואזקו אותו מקדימה ולא מאחור), הוא פונה בנון שלנטיות לשוטר ואמר "אני לאחר ניתוח גב, תוריד לי ת'אזיקים". מישהו מוכן להסביר לי כיצד ידיים אזוקות מקדימה קשורות לניתוח גב? הדבר פשוט מעיד על החשיבה הטיפשית שלו, לפיה בזכות הצגת המסכנות הוא אמור להינצל ממעצר.

הגדיל לעשות מצלם הסרטון ורץ לצלם את ילדיו ואשתו הבוכיים של אותו אדם, אם זו לא פרופגנדה סובייטית זולה, אינני יודע מה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 18:58 לינק ישיר 

כשהם אוזקים אותו מקדימה הוא מפסיק להתנגד.
אף אחד לא מציע לשוטר לאזוק אותו לא מקדימה ולא מאחורה, אבל הוא מתהפך על הגב ולא רב איתם כשהם אוזקים אותו מקדימה.

הוא מבקש מהשוטר להוריד לו את האזיקים כשכבר מטפלים בו ומנסים לעזור לו לקום, הוא צריך את ידיו כדי להאחז במשהו כשהוא קם.
הוא הרי הולך עם מקל הליכה! איך הוא יקום כשהוא אזוק? 
גם כשכבר הוא נעמד הוא התמוטט, זה לא נראה כמו הצגה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:00 לינק ישיר 

מלח_דק כתב:
א. אני לא רואה פה התנגדות למעצר, אני רואה התנגדות להאזק עם ידיים מאחור. 
אם השוטרים המטומטמים היו מוותרים לו על האיזוק מאחור אולי הכל היה נמנע.
הרבה מהתקריות עם שוטרים היו נמנעות אם הם לא היו מתעקשים על השפלת האזרח החלש עד עפר.

דבר שני, כשאתה יודע שהשוטר סתם מתנכל לך, ולא אתה עברת על החוק אלא הוא שסירב להזדהות,
קצת קשה להסכים לתת לו לעצור אותך רק בגלל שהוא בריון ועבריין ושחצן,
ואתה אזרח נורמטיבי פשוט שלא יודע מאיפה זה נחת עליו פתאום.

ובסרטון ראית שמץ מזה?
ראית משהו שמרמז על נכונות להיעצר עם ידיים מקדימה?
אז הבנאדם לא מוכן להיעצר בכלל, והשוטרים שאזקו אותו התחשבו במצבו ועשו זאת מקדימה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:07 לינק ישיר 
תקשיב לעצמך

מלח_דק כתב:
כשהם אוזקים אותו מקדימה הוא מפסיק להתנגד.
אף אחד לא מציע לשוטר לאזוק אותו לא מקדימה ולא מאחורה, אבל הוא מתהפך על הגב ולא רב איתם כשהם אוזקים אותו מקדימה.

הוא מבקש מהשוטר להוריד לו את האזיקים כשכבר מטפלים בו ומנסים לעזור לו לקום, הוא צריך את ידיו כדי להאחז במשהו כשהוא קם.
הוא הרי הולך עם מקל הליכה! איך הוא יקום כשהוא אזוק? 
גם כשכבר הוא נעמד הוא התמוטט, זה לא נראה כמו הצגה.

אחרי שאזקו אותו הוא הפסיק להתנגד לכך שיאזקו אותו, יופי!!!
סליחה, אבל לאורך כל הסרטון הבחור צורח "אל תגעו בי, אני אחרי ניתוח בגב", אני לא יודע איך משפטים כאלה מפורשים אצלך ל "תאזקו אותי מקדימה, אך לא מאחורה". הבחור דיבר מאות אם לא אלפי מילים, ואף אחת מהם לא כללה משהו שמתקרב להסכמה כלשהי למעצר. ברמה העובדתית בשום שלב הבחור לא הביע איזשהי נכונות לעשות שום דבר שמזכיר התלוות לשוטרים/ מעצר, וזעק שלדעתו מגיעה לו חסינות בשל הניתוח שעבר. מזה לבוא ולתת פרשנות שהיה שם מישהו שהסכים להיעצר אך השוטרים באכזריותם כי רבה התעקשו לפרק את גבו רק כי הוא חרדי, הדרך ארוכה ארוכה...

תוקן על ידי assafsuf ב- 01/09/2014 19:45:37

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:22 לינק ישיר 

מלח, אני לא מבין אותך.

אתה מנסה לשנות דעה של אדם שדעתו קבועה מראש?

כבר אמרנו שיש אנשים שדעתם ידועה מראש על כל עניין. חרדים, מזרחיסטים, שונאים ומחבלים וכו'. לא זו בלבד, אלא שהם כאן בשביל לכתוב את הגיגיהם תחת כל עץ רענן. אז כבד את עצמך ועזוב...

לגופו של עניין, הרי ידוע שלמשטרה מתנקזת ה'בררה' של החברה הישראלית. (אולי בכל משטרה - לא יודע) אנשים אלימים מטבעם, שבלי המדים לא שווים אגורה שחוקה. לא מועילים בכלום (ניסית להיעזר פעם במשטרה?) רמות משכל מהנמוכות בארץ, ולא מצדיקים את המשכורות שלהם.

נקסט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:31 לינק ישיר 

י_קרויצפלד כתב:
מלח, אני לא מבין אותך.

אתה מנסה לשנות דעה של אדם שדעתו קבועה מראש?

כבר אמרנו שיש אנשים שדעתם ידועה מראש על כל עניין. חרדים, מזרחיסטים, שונאים ומחבלים וכו'. לא זו בלבד, אלא שהם כאן בשביל לכתוב את הגיגיהם תחת כל עץ רענן. אז כבד את עצמך ועזוב...

לגופו של עניין, הרי ידוע שלמשטרה מתנקזת ה'בררה' של החברה הישראלית. (אולי בכל משטרה - לא יודע) אנשים אלימים מטבעם, שבלי המדים לא שווים אגורה שחוקה. לא מועילים בכלום (ניסית להיעזר פעם במשטרה?) רמות משכל מהנמוכות בארץ, ולא מצדיקים את המשכורות שלהם.

נקסט.

גופו של עניין???????

תוקן על ידי assafsuf ב- 01/09/2014 19:35:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:33 לינק ישיר 

את המאמצים שלי אני משקיע עבור מאות הקוראים המזדמנים שעדיין לא גיבשו דעה, לאו דווקא עבור הכותבים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:41 לינק ישיר 

מה לדעתכם היה קורה אם אותו מקרה בדיוק היה קורה לאותו אחד בת"א למשל..
לדעתי , ברור שהכל היה נראה אחרת...

פה מרגישים בבית.. כאילו השוטרים חדרו לנו לתחום הפרט ובקלות נתנגד להם..כי הרי זה קרה בחצר האחורית שלנו..

ומנגד השוטרים מרגישים סוג של עוינות מהסביבה...והרבה יותר תקיפים שלא לצורך..
לא סתם מריצים בלא מעט מקומות בארץ ובעולם מודול של שיטור שכונתי.. נכון שזה פחות מאיים אבל מצד שני יוצר פחות התנגדות..

תוקן על ידי מ_וישי ב- 01/09/2014 19:42:13

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 19:51 לינק ישיר 

תמיד סלדתי מהקריאות נאצים לשוטרים,אולי טעיתי?
זה שהם יודעים שהם מצולמים,מי יודע כמה עשרות מקרים שלא מצולמים שנגמרים באלימות מזעזעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 20:10 לינק ישיר 

assafsuf כתב:

גופו של עניין???????

כן.

בהתחלה דיברתי על המגיב המובן מאליו, שיודעים מראש מה הוא יכתוב, ואין טעם להמשיך לדבר איתו על הנושא.

אחר כך דיברתי לגופו של הנושא = אלימות השוטרים והמניעים לכך.

היה קשה להבין את זה לבד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 20:33 לינק ישיר 

מ_וישי כתב:

מה לדעתכם היה קורה אם אותו מקרה בדיוק היה קורה לאותו אחד בת"א למשל..
לדעתי , ברור שהכל היה נראה אחרת...

פה מרגישים בבית.. כאילו השוטרים חדרו לנו לתחום הפרט ובקלות נתנגד להם..כי הרי זה קרה בחצר האחורית שלנו..

ומנגד השוטרים מרגישים סוג של עוינות מהסביבה...והרבה יותר תקיפים שלא לצורך..
לא סתם מריצים בלא מעט מקומות בארץ ובעולם מודול של שיטור שכונתי.. נכון שזה פחות מאיים אבל מצד שני יוצר פחות התנגדות..

תוקן על ידי מ_וישי ב- 01/09/2014 19:42:13

כנראה שלא היית באף אחת מהפגנות הימין/שמאל בתל אביב בזמן המלחמה. או בהפגנות בגבעת עמל. או בשאר ההפגנות הצצות חדשות לבקרים בתל אביב.
מה שעשו לקדוש המעונה דנן זה טיפול בכפפות משי לעומת מה שהולך בתל אביב מדי פעם.
צא מהסרט שכל העולם ואחותו שונאים את החרדים וכולם אוהבים לכסח את החרדים.
אולי גם. אבל בהחלט לא רק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
לדף הקודם 1 2 3 4 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.